State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Maya Lindsey
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Austin Turner
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Odette Mackoy
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Axel Singleton
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Hero Lewin
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Kapcsolatkereső - Page 2 Vote_lcapKapcsolatkereső - Page 2 Voting_barKapcsolatkereső - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
The author of this message was banned from the forum - See the message

SzerzőÜzenet
Dr. Owen Sharp
Dr. Owen Sharp
Playby :
Chris Hemsworth
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
I'm Dr. Sharp
Csoport :
egészségügyis
Hozzászólások száma :
18
Join date :
2015. Jun. 29.
Age :
41


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-07, 11:59

*Megköszörüli a torkát*
Kedves és egyben nem kedves emberek és hasonló lények!
Én a következőkben keresnék áldozatokat:
- Exek (egy vagy több, köztük mindenképp egy, aki a nyakára jár még mindig... -.- Very Happy)
- Haver, gyerekkori barát (lehet férfi, nő - utóbbi esetben kizárólag szexuális kapcsolat létesítése nélkül! Úgy nem működne... Very Happy)
- Páciensek - akik azért járnak oda, mert nincs jobb dolguk, vagy lehet komolyabb problémája is, amivel hozzá jár
- Egyéb kapcsolatra is nyitott vagyok! Wink

na, csók a családnak!
Vissza az elejére Go down
Héloise Blanchot
Héloise Blanchot
Playby :
Ashley Benson
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Franciatanár
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
13
Join date :
2015. Jun. 22.
Age :
34


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-07, 14:31

Halihó... Very Happy Keresnék én is barátokat, ellenségeket, távoli ismerősöket, bárkit, aki ismerhet engem Very Happy
IDE várom a lelkes jelentkezőket, de nagyon *-*
Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-09, 16:15

Üdv néktek jó népek!

Én is beállok a keresők sorába.
Testőr lévén, csupán 100 napra vállalok el egy-egy védencet. Ennyi, és nem több.

1.Szóval kellene pár ember, akit régebben védtem. Nők-férfiak egyaránt. Elsősorban hírességek, szemtanúk... aki védelemre szorul. Hogy baráti, ellenséges, vagy felszínesen semmilyen viszonyban vagyunk, voltunk, s leszünk, azt pm-ben megvitathatjuk.

2.További munkakapcsolatokat: Testőrök, rendőrök esetleg orvosok...

3.Barátokat, nem vagyok az a barátkozós típus, de ha te igen, és még el is viselnél, hát rajta!

4.Ellenségeket. Keresztül húztam egy ütős terved? Állj bosszút ha mersz!

5.Volt szeretők. Hát nagy csaj mágnesnek sem mondanám magam, de talán 1-2 sikerem csak volt.

Szóval bárkit, aki kedvet kap hozzám, szeretettel várom! Kapcsolatlistám


A hozzászólást Axel Singleton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-09, 17:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-09, 17:15

Hé, te! Very Happy
Igen te, aki éppen ezt a topicot lesed!
Kapcsolatokat keresel? Az jó, mert én is! Smile
Kellenének:
- Ismerősök: akár csak névről valók, akár csak látásból, akár csak csak olyanok, kikkel csak párszor volt még szerencsém csevegni.
- Ellenségek: kikkel van/lesz  kis/nagy összetűzésem. Olyanok akik valamiért nem szimpatizálnak velem, vagy konkurenciák/riválisok a fekete piacon, esetleg a maffia családom ősellenségei.
- Barátok: kik elviselik furcsa természetemet, még ha nem is tudnak mindent rólam. Avagy még is tudnak. Olyan emberek ők akikkel szívesen csevegek, együtt hülyülök, szórakozok közös programokon veszek velük részt.
- Szerelmek: vagyis exek, akikkel voltak rövid kis kalandjaim. (ezekből csak1-2 kéne tekintve, hogy Koreában éltem eddigi életemet)

Naaa, mit szólsz? Kedvet kaptál hozzá? Akkor kérlek írj nekem IDE *_*
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-11, 02:16

Én is beállnék a sorba, hogy IDE gyűljünk. Rolling Eyes
Keresem a(z)....
1. Ellenségeimet, igen, van ám bőven, és nélkülük nem lenne izgi. Elmérgesedett a helyzet egy exszel, megromlott barátság, velem csalt a pasid... bármi megeshet.
2. Exeim/szeretőim... ühm, azt hiszem a kategória elég sok dolgot elmond, nem igazán találtam még meg, aki érzelmet csalna ki belőlem így szigorúan kaland jellegű volt/meglévő/jövőbeni kapcsolatokat.
3. Barátaim, hát kevés, de elviselik azt, amilyen vagyok, amiért mérhetetlen nagy respect nekik. Minőségiek. (Általánosan igaz, hogy a pasikkal kavartunk is, ha esetleg el is visel barátként, csak egy pasi van, aki ide beletartozik, de az előbbi kategóriába nem eddig.)
4. Bármi egyéb egyeztetés útján, nem vagyok korlátolt, még a pizzafutáromhoz is van pár szavam, az tuti. Razz
Vissza az elejére Go down
Kamryn Eastwood
Kamryn Eastwood
Playby :
Maia Mitchell ∬
Tartózkodási hely :
Honolulu ∬
Job/hobbies :
blogger, zenész, szörfözés ∬
Csoport :
hírességek ∬
Hozzászólások száma :
9
Join date :
2015. Jul. 08.
Age :
26


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-15, 12:02

Sziasztok! Smile

Én is, pont mint az előttem szólok keresem az ismerőseimet, barátaimat, legjobb barátnőket, ellenségeket, ex-pasikat, rokonokat, bárkit. Smile

Vissza az elejére Go down
Devon H. Stronger
Devon H. Stronger
Playby :
Ben Barnes
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
A nők, a bulik a nők és a nők...
Csoport :
Híresség
Hozzászólások száma :
48
Join date :
2015. Jul. 14.
Age :
38


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-17, 16:59

Hali mindenki!

Nézzetek, lássatok, jelentkezzetek! Wink

Keresnék egy legjobb barátot ( nemi beállítottságtól függetlenül ) ! Szóval, kb. bárki, aki nagykorú és el tudna viselni engem. Very Happy

Szeretők...( szigorúan csak nők ) mert nekem abból soha sem elég...

Ellenségek... biztos van belőle bőven... Cool

Barátok, ismerősök munkatársak...

Csak légy aktív játékos és kiötlünk valamit! Wink

Pá emberek, Devon Félisten Strongert hallhattátok....
Vissza az elejére Go down
Sophie Hudson
Sophie Hudson
Playby :
~ Lyndsy Fonseca
Tartózkodási hely :
~ Honolulu, Hawaii
Job/hobbies :
~ I'm acting all the time.
Csoport :
~ Híresség
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2015. Jul. 02.
Age :
36


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-07-24, 19:21

Hellooooo! Smile
Nekem egy olyan ember kéne (pasi jó esetben), akivel akár már jó ideje kergetőzünk, mégsincs köztünk semmi.
Tudod, szeretem játszani az elérhetetlent, és szeretem szeretném látni, ahogy küzdesz értem. Úgy teszel, mintha leszarnád, de közben rohadtul nem. Szeretnél kihúzni a drogok közül, de én elég ragaszkodó típus vagyok...
+ Leginkább ellenségeket, mert abból jó sok van.
+ Rokont.
+ Ex?!

Nem harapok, csak úgy tűnik, szóval nyugodtan írj. Wink
Vissza az elejére Go down
Amanda Jack
Amanda Jack
Playby :
Sasha Pieterse
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
egyetemista
Csoport :
diák
Hozzászólások száma :
5
Join date :
2015. Aug. 09.
Age :
30


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-08-12, 12:43

Nemrégen költöztem be az albérletembe, ahol még további kettő, jelenleg üres szoba van.
Ide keresnék lakótársakat. Lehetsz fiú, lány, egyetemista vagy már dolgozó ember, nem számít.
Érdeklődni pm-ben! Smile
Vissza az elejére Go down
Samantha Davis
Samantha Davis
Playby :
Miss Johansson
Csoport :
police
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2015. Aug. 24.
Age :
39


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty2015-08-26, 17:38

Egy frissen áthelyezett pátyolgatásra szoruló... haha, csak vicceltem rendőrhölgyemény társat keres.  Akinek tehát a police csoportból szüksége volna rám, illetve kapóra jönnék számára, nyugodtan jelezzen. Bitang mód várom, mert első körben ha nem muszáj, nem hirdetnék külön a karikeresőbe emiatt Wink

Ugyanezen alkalmat kihasználva régi és új ismeretségeket keresek. Jelige: szeretek ötletelni.  ördög

Illetve a későbbiek folyamán szeretnék egy (nem csak munka)társat, akivel összehozhatnám majd a karakteremet. Nem bánnám, ha első sorban rendőrbácsi volna az illető, habár ki tudja, ha ügyes vagy, meggyőzhetsz. A kapcsolat kibontakozását nem egy-kettőre gondoltam, szépen és ráérősen, ahogy illik, viszont arról előre biztosíthatlak, hogy túlzott nyáltenger nem fog körülvenni (esetleg egy szolidabb, apróbb, ámde igen jelentős tócsa...). Ja és igen, suhancok kíméljenek. Very Happy Szisza
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Kapcsolatkereső - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   Kapcsolatkereső - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Karakteralkotás :: Útmutatók és világleírás-