State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Maya Lindsey
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Austin Turner
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Odette Mackoy
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Axel Singleton
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Hero Lewin
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_lcapAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Voting_barAbe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég


Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty
TémanyitásTárgy: Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás   Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty2015-06-16, 00:32

Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás 27zaQLQ
· Lazulás, és szörfoktatás ·
Alig vártam, hogy vége legyen a sulinak, és végre a barátom ide utazzon hozzám. A múlt héten meg megérkezett az uncsim hozzám. Szóval tiszta öröm boldogság van most nálam. A vizsgáim szerencsére mind sikeresek lettek. Jól is nézett volna ki, ha a saját bátyám(csak féltesóm) megbuktatott volna. Addig élt volna az tuti. Akkor egész nyáron (na azért nem egész nyáron) kikészítettem volna idegileg.
Viccet félre téve nem készítettem volna ki idegileg, csak egy kicsikét nyúztam volna.
Alig ért véget a suli, de én már megint látni fogom. Nincsen semmi bajom a tesómmal, de egész évben láttam már eleget. Remélem, hogy valami jó programot kitalált, mert szétuntam ma magam itthon. Mondtam neki ,hogy megyek, de nem hogy mikor, szóval meglepetés szerűen meglepem őt. Mivel tudom ,hogy a szörf a mindene, és tuti kimegyünk a partra, ezért felvettem egy bikinit, és csak utána vettem fel a ruháimat. Egy sima flip-flopot húztam fel, telefon a zsebembe, meg egy kis pénz, napszemüveg, és egy kalap fel, és készen is vagyok. A hajamat befontam, oldalasan, és hagytam úgy a jobb szélen. úgy is vizes lesz, szóval mind egy.
Gyalog mentem a tesómhoz, mert nem lakott tőlem messze, úgy két utcányira, meg egy kis séta az kell mindig.
Odaérve a házhoz, csengettem, és vártam ,hogy ajtót nyisson nekem. Bár azt mondta, hogy ne csengessek, menjek be nyugodtan, de akkor is. Ki tudja, hogy mit csinál éppen, és nehogy valamin rajta kapjam esetleg vagy nem tudom.

ezt hallgatom // Ezt látod rajtam // Kissé szar lett, de a következő már jobb lesz :3
Vissza az elejére Go down
Abraham MacIntyre
Abraham MacIntyre
Playby :
Kit Harington
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
teacher
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
111
Join date :
2015. Jun. 14.
Age :
37


Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás   Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty2015-06-16, 12:31


Pandy & Abe

Kócos fejjel mászok ki az ágyam kellemes mélyéről. Pandy elvileg valamikor itt lesz és csak nem kéne a paplan alatt fetrengve várnom nyúzott képpel, kómásan. Persze azt elfelejtette közölni, hogy pontosan mikor is lesz az a valamikor és hát meg merem kockáztatni, hogy akár reggel is lehet ez az időpont. Szóval itt az ideje, hogy összeszedjem magam és amíg lefő a kávé, addig mondjuk vegyek egy viszonylag gyors zuhanyt - a hideg kávét szerintem senki sem szereti, én meg pláne nem - és akkor még egy fogmosást is beiktatok, mert hát az is a reggel része. Így van ez. Utána jöhet valami reggeli, na meg persze ki akarok menni szörfözni is, de mindent csak sorjában.
Azaz először akkor irány a konyha a kávé okán, majd a zuhany. A víz alatt áztatom magam egy darabig és letudom a fogmosást is, majd amikor már úgy ítélem, hogy a kávé nagyjából kész, ki is mászok alóla. Egy törölközővel átdörgölöm a hajamat, majd a derekamra tekerem azt és a forró, kellemesen csalogató koffeinlé irányába tartok. Egy nagy bögrébe öntöm ki, cukor és egyéb vackok nem kellenek bele, kamaszkorom óta feketén iszom. Előveszek egy szál cigit és rágyújtok. Ezek nélkül ugyanis nem indul el a reggelem, az is nagy dolog volt, hogy a zuhany ment a reggeli kávé és dohány kettőse nélkül.
Kimegyek az újságért, amit a lábtörlőmre hajítottak valamikor korábban és a konyhapultra teszem azt le, amíg behajítok két szelet toastkenyeret a pirítóba. A szalagcím nem hordoz magában semmi különlegeset, így át is lapozom az újságot kb annyi idő alatt, amíg a két pirítós elkészül. Közben pedig elnyomom a csikké fogyatkozott nikotinszálamat is.
A hűtőből veszek elő bacont és tojást, majd ezeket egy felhevített serpenyőbe pakolom - nyilván a tojást a héja nélkül -, hogy a reggelinek is legyen ideje és hát lehetősége elkészülni. Kaja nélkül nem megyek sehová, az fix.
Amíg készül a kaja, addig kirángatok egy nadrágot a szekrényből és azt magamra húzom, a törölközőt meg a vállamra csapom. Épp a fürdőbe indulok, hogy oda pakoljam a nedves anyagot, amikor meghallom az ajtócsengőt. Gyors irányváltoztatást követően ujjaim az ajtó kilincsre fonódnak és kinyitom.
- Szia! Gyere be. - mosolygok a húgomra és ezzel arrébb is lépek, be tudjon jönni.
- Kérsz reggelit? Tojás és bacon meg pirítós lesz. - az ajtó becsukását már ráhagyom és a törölközőt az egyik szék háttámlájára hajítva a konyha felé megyek vissza.
- Kimegyünk a partra, remélem úgy készültél. - forgolódok közben a tűzhely előtt és egy konyharuhát felkapva abba törlöm a kezem, amikor megint megfordulok, hogy Pandora arcát is lássam.
- Kérsz valamit inni? Kávé, tea, víz, narancslé, amivel szolgálni tudok. - én a magam részéről a narancslé mellett döntök, szóval azt ki is bányászom a hűtőből.
Ӂ

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás   Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty2015-06-19, 00:24


Pandy & Abe
A fagyi minden élethelyzetet legalább ötven százalékkal jobbá tesz.
Véget ért a suli, és alig vártam már, hogy sokáig alhassak, és lustálkodhassak naphosszat. De nem, nekem fel kellett már kelnem, mert Abe-nak mondtam, hogy átmegyek ma valamikor hozzá. Igaz azt mondtam, hogy majd valamikor, nem délelőtt, de ha már felkeltem, mondom összekapom magamat, és elmegyek akkor most hozzá. A nyári meleg miatt, meg gondolva rá, hogy úgy is lemegyünk a partra szörfözni, a ruhám alá felvettem egy bikinit.
Remélem valami reggeli lesz már Abe-nál, vagy készít valamit, mert éhen jöttem el otthonról, és éhen halok.
- Szia! - köszönöm neki mosolyogva, majd nyomok egy puszit az arcára, miután beléptem az ajtón. - Na ná, hogy kérek reggelit. Baromi éhes vagyok, szóval reméltem ,hogy lesz majd nálad reggeli. - mondtam, közben bezártam magam mögött a bejárati ajtót.
- Persze. úgy készültem. Gondoltam rá,hogy úgy is kimegyünk majd a partra. De az tudod ugye, hogy nem tudok szörfözni, szóval én csak max napozom meg  úszkálok kicsit.- mondom a magamét, közben követem a konyhába, és leülök a konyhapult előtti egyik székre.
- Narancslé jó lesz, köszi. És abba a pohárba kérem, amiből szoktam inni. Tudod, amire én festettem mintákat- mondtam mosolyogva, közben őt figyeltem.  Arról a pohárról beszélek, ha nem jönne rá, amit még valamikor az év elején unaloműzőként, egy üvegpohárra, festettem ilyen mindenféle mintát, meg kis rajzokat. Itt hagytam  nála, és azóta mindig abból iszom, ha itt vagyok nála.

Δ zene Δ
Δ viseletem Δszar is, rövid is, de bocsim ost ennyi tellett tőlem :/ a kövi jobb lesz már. Δ ©


Vissza az elejére Go down
Abraham MacIntyre
Abraham MacIntyre
Playby :
Kit Harington
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
teacher
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
111
Join date :
2015. Jun. 14.
Age :
37


Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás   Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty2015-06-22, 13:58


Pandy & Abe

- Akkor a lehető legjobbkor érkeztél. Tedd le magad valahová, mindjárt kész lesz. Pirítóst is kérsz? - amíg bejön, addig visszatérek a serpenyőhöz, illetve a hűtőhöz is és előveszem, ami kell.
- Majd most megtanulsz. Nem nehéz és hidd el, hogy élveznéd. - pillantok a húgomra, miközben a sarkammal lököm be a frizsider ajtaját és a konyhapultra teszem a doboz narancslevet.
- Okés, mindjárt előkerítem neked. - azt hiszem, hogy valahol fent van a szekrényben, szóval a következő fordulással már nyúlnék is a fel, de ekkor észre veszem, hogy nem ártana a baconöket megforgatni és a tojáson is keverni egyet. Szóval előbb a kaját rázom rendbe, aztán mit is akartam?! Jah, a pohár...
- Parancsolj, itt is van. - teszem le elé a kért ivóalkalmatosságot, magamnak meg egy sima, egyszerű poharat.
- Tölts nekem is légyszi. - kérem meg, amíg két tányért is leteszek a pultra - nehogy már egyedül érezzék magukat a poharak - és lehúzom a tűzhelyről a serpenyőt is. Kikapcsolom a főzőlapokat, majd kiszedem a reggelinket. A serpenyő megy szépen a mosogatóba, majd két toast szeletet a kenyérpirítóba ejtek és bekapcsolom azt.
- Deszkát bérlünk neked, ha akarod lehet rózsaszín. - húzom kicsit Pandyt vigyorogva, nem mintha egyébként számítana a deszka színe, mert szerintem hótra mindegy, hogy milyen is az. A lényeg nem ezen van.
- Parancsolj. Burkold be, aztán megyünk. - tolom elé az immáron tojással és sült baconnel megpakolt tányért, mellé pakolva egy szelet pirítóst is, ha kért. Én is leteszem magam a pult melletti székek egyikére a tesóm oldalán és neki is látok enni.
- Anyu, hogy van? - fordulok közben felé félig, ahogy kajálok. Rég láttam már, talán nem ártana áttolnom a képem és meglátogatni őt.
- Amúgy a vizsgáid mind sikerültek? - mert azt tudom, hogy nálam, hogy szerepelt, de ennyi. Miközben a válaszra várok tovább lapátolom be a reggelit. Én a magam részéről éhes vagyok és szerintem nem is sikerült rosszul, amit itt összedobtam.

Ӂ
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás   Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás Empty

Vissza az elejére Go down
 

Abe & Pandy - Lazulás, és szörfoktatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-