State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Maya Lindsey
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Austin Turner
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Odette Mackoy
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Axel Singleton
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Hero Lewin
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Kathy && Dubhe Vote_lcapKathy && Dubhe Voting_barKathy && Dubhe Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Kathy && Dubhe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dubhe A. Diamond
Dubhe A. Diamond
Playby :
★ Adelaide Kane ★
Tartózkodási hely :
★ Sweet Honolulu ★
Job/hobbies :
★ Actress ★
Csoport :
★ Superstar ★
Hozzászólások száma :
18
Join date :
2015. Jun. 11.
Age :
29


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-17, 02:09

Izgatottan huppantam le a laptop elé, alig vártam már, hogy beszélhessek Kathy-vel, vagy Promise-val - akármelyik is legyen éppen - a ma esti programról. Olyan kevéske időt tudtunk együtt tölteni a munkája végett, hogy ez a ma este is csodával határosnak ígérkezett.
Kathy
Szia! *vigyorogtam bele a kamerába*
Alig várom az esti programot, rég volt lehetőségünk kirúgni a hámból... Te is várod már? *végig mosoly ült az arcomon, alig fértem a bőrömbe*


credit to gbof ! of caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-17, 02:30

Tönkre ment az életem! Hogy ejthettem ekkora hibát, jobban oda kellett volna figyelnem... Koncert és Dubhe-val való csajos este egyszerre nem lehet, ami pedig jelen pillanat arra késztet, hogy sírjak. Miközben próbálom felhívni Dubhe-t skype-on, addig telefonálok az ügyben, hogy nem lehetne-e lemondani a koncertet... Majd mikor Dubhe felveszi, automatikusan kinyomom a telefont.
Dubhe <3
Szia! *próbálja nem elsírni magát*
Dubhe nem hiszem, hogy a ma este összejön, mert...  *elkezdenek patakzani a könnyei, és szipog is* Lesz egy koncertem is ma este, amit lehet, hogy nem tudok lemondani... Szerinted mit csináljak? *kérdezi kétségbeesetten, miközben elkezd sírni*


credit to gbof ! of caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Dubhe A. Diamond
Dubhe A. Diamond
Playby :
★ Adelaide Kane ★
Tartózkodási hely :
★ Sweet Honolulu ★
Job/hobbies :
★ Actress ★
Csoport :
★ Superstar ★
Hozzászólások száma :
18
Join date :
2015. Jun. 11.
Age :
29


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-17, 02:48

Ahogy megláttam barátnőm arcát a kijelzőn, már láttam, hogy valami nincs rendben. Aggodalmas pillantással néztem őt. Bár lelomboztak a szavai és úgy éreztem elárultak, csak is az ő kedvéért nem álltam le hisztériázni.
Kathy
Hé, ne sírj! Nyugodj, meg, oké? *nyugtatónak szánt mosolyra húzódtak ajkaim, igyekeztem én magam is a nyugalom szigetének látszani*
Nincs semmi baj. Nem tudom mit csinálhatnál. *egy pillanatra elhallgattam* Ha koncertre kell menned, akkor ott a helyed. Persze, csak, ha küldesz nekem egy jegyet. *próbáltam viccelődni és ezzel felvidítani egy kicsit*


credit to gbof ! of caution 2.0

Persze nem mondom, hogy nem esett rosszul, hogy megint nélkülöznie kell és a koncert fontosabb számára, mint én, de tökéletesen megértettem. Első a munka, ilyen ez a hírnév.
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-17, 03:01

Ismerem a barátnőmet annyira, hogy tudjam nem esik neki jól, hogy ma este se tudok vele tartani, mikor megígértem neki, de nem tehetek róla, hogy engem utál az élet! Szó szerint így van, hisz bármikor csak egy pillanatra akartam valami olyan dolgot csinálni, ami nem azzal kapcsolatos, hogy éneklek, vagy játszom a kettős életem, akkor közbe jön valami...
Dubhe <3
Nem sírok, és próbálok megnyugodni, de ezt az egyetlen estét akartam... nem is a világ minden kincsét, csak egy estét veled! *mondja, miközben könnyei még mindig folynak, mint a megáradt patak..*
De van baj... Én ezt az estét veled akarom tölteni... *fog egy zsepit és kifújja az orrát, majd tovább sír*Szörnyű barát vagyok! Meg sem érdemlem, hogy szóba állj velem! *kezdi az önsanyargatást, de komolyan gondolja, amit mond... látszik rajta* Persze, hogy kapsz jegyet! Te leszel a díszvendég *szipog*


credit to gbof ! of caution 2.0


Majd megcsörren a telefonom, és gyorsan fel is kapom, bár a szám ismerem... A koncert szervező volt az. Mérgesen felveszem a telefont, és Dubhe látja és hallja a telefonálást...
- Mi van? - Elég mérges vagyok, és még mindig szipogok, de mikor meghallom, hogy mit mond, akkor... Elmosolyodom, és letörlöm a könnyeimet...
- Tényleg? - Kérdezek vissza, és mikor megkapom a visszajelzést kinyomom a telefont...
Vissza az elejére Go down
Dubhe A. Diamond
Dubhe A. Diamond
Playby :
★ Adelaide Kane ★
Tartózkodási hely :
★ Sweet Honolulu ★
Job/hobbies :
★ Actress ★
Csoport :
★ Superstar ★
Hozzászólások száma :
18
Join date :
2015. Jun. 11.
Age :
29


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-17, 18:56

Aggodalmasan néztem rá a kamerán keresztül. Azt kívántam bárcsak ott lehetnék most vele. Őszintén féltettem a kis lelkét, az önsanyargatás sosem megoldás. Együtt éreztem vele,nagyon is tisztában voltam mivel jár a hírnév. Csak a munka, a munka és a munka. A munkát említettem már? A barátokra egyszerűen nem jutott idő.  
Kathy
Nézz rám, kérlek...*kérlelő volt a hangom, s rajta keresztül hallhatta mennyire aggódom érte*
Nálad jobb barátom nem is lehetne. Tudom, hogy a munka miatt kevés az időd, ha én nem lennék kényszer szabadságon, valószínűleg nekem sem lenne ennyi. De megoldjuk, mindig megoldjuk. *biztató mosolyra húztam ajkaim, hátha ettől is elhiszi, mind azt, amit mondtam neki*
Most pedig mosolyogj, nem akarlak szomorúnak látni a színpadon. * mosolyogtam tovább. Aztán pedig csak figyeltem a telefonos beszélgetését és egész izgalomba jöttem tőle. Mikor lerakta a telefont, nem bírtam vissza fogni magam*
Na?! Mesélj! Ki volt az? Mit mondott? *kíváncsiskodtam*


credit to gbof ! of caution 2.0

Nem tudom kivel beszélhetett vagy mit mondott neki, de láttam rajta, hogy valami jó hír. Mosolygott, ez pedig elég volt nekem is arra, hogy kicsit felélénküljek.
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-18, 02:04

Annyira rossz tudni, hogy ez az este nem fog összejönni, hisz már hónapok óta tervezzük, de a hírnév és kötelességet előrébb kell vennem, mint a barátok, MEGINT ez történik, ha próbálok egy szabad programot csinálni nekem, de legalább Dubhe át tudja érezni a helyzetem, hisz ő is épp eléggé híres, akárcsak én.
Dubhe <3
Mindjárt... csak egy pillanat *letörlöm a könnyeimet és próbálok a szemébe nézni... Annyira jól esett hallani, hogy ennyire aggódik értem.*
Te sokkal jobb barát vagy, mint amilyet érdemlek... Annyira szeretlek, és olyan sokat jelent nekem, hogy megérted a helyzetem. *szipogok tovább, és próbálok megnyugodni.* Persze, hogy megoldjuk... Maximum nem megyek el a koncertre! *jelentem ki határozottan, próbálok elmosolyodni, de nem igazán megy... majd érkezik az a telefon hívás, ami annyira feldobott, hogy elmosolyodtam egyből, mikor leraktam a telefont*
A szervező... Van egy nagyon-nagyon jó hírem.... Elnézték a koncert időpontját, ami egy dolgot jelent.... Tudod mit? *kíváncsiskodtam*


credit to gbof ! of caution 2.0


Mikor leraktam a telefont, ledobtam az ágyamra, letöröltem a könnyeimet és a kamerába mosolyogtam, és azzal a szép kék pillantásommal néztem a barátnőmre.
Vissza az elejére Go down
Dubhe A. Diamond
Dubhe A. Diamond
Playby :
★ Adelaide Kane ★
Tartózkodási hely :
★ Sweet Honolulu ★
Job/hobbies :
★ Actress ★
Csoport :
★ Superstar ★
Hozzászólások száma :
18
Join date :
2015. Jun. 11.
Age :
29


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-19, 15:43

Nem mondtam semmit arra, hogy annyira jó barát lennék, hogy meg sem érdemel... Mert egyszerűen nem tudtam mit mondani. Én tudtam magamról, hogy nem voltam jó barát, vele is csak azért alakult ilyen jól a kapcsolatunk, mert egy cipőben eveztünk. Ettől függetlenül imádtam őt? De hogy ő ne érdemelt volna meg engem? Inkább fordítva. Én nem érdemeltem olyan barátot, mint ő.
Szívecskét mutattam a kamerába és eltátogtam: "szeretlek"  
Kathy
Ez azt jelenti hogy...?*be se fejeztem a kérdést, őrült módjára vigyorogtam, annyira örültem*
Csajparti ma este? *csillantak fel a szemeim, végre valahára valami jó is történik velünk*


credit to gbof ! of caution 2.0

Újra feltámadt az izgatottságunk. Ha tényleg ilyen jól alakultak a dolgok, az azt jelenti, hogy legfeljebb pár órácska és ölelésembe zárhatom ezt a szőkeséget. Jó lenne újra találkozni.
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty2015-06-19, 21:18

Meglep egy kicsit, hogy szívecskét formáz a kezeivel, és azt tátogja, hogy szeret, de én sem cselekszem máshogy, ugyanazt teszem, majd még egy puszit is küldök.
Dubhe <3
Igen ez csak egy dolgot jelent *hatalmas mosoly veszi át a sírás helyét, mikor meglátom mosolyogni*
De még mennyire! Ez lesz a legjobb este... *Mondom neki, és elkezdek tapsikolva ugrándozni, miközben a kedvenc számát éneklem el.* Akkor hányra is kel mennem? *mosolyodom el még mindig, és rákacsintottam egyet*


credit to gbof ! of caution 2.0


Hamarosan végre újra magamhoz ölelhetem és ez annyira jó hír :3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Kathy && Dubhe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy && Dubhe   Kathy && Dubhe Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kathy && Dubhe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dubhe A. Diamond
» Iason xx Dubhe
» Marc && Dubhe
» Kathy & Ash
» Don & Kathy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Skype-