State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Maya Lindsey
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Austin Turner
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Odette Mackoy
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Axel Singleton
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Hero Lewin
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Detty & Danny Vote_lcapDetty & Danny Voting_barDetty & Danny Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Detty & Danny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Detty & Danny Empty
TémanyitásTárgy: Detty & Danny   Detty & Danny Empty2015-06-21, 00:31

Detty-vel megbeszéltük, hogy ha megcsókolja őt Marcy akkor másnap reggel találkozunk. Egyik nap úgy jött haza Marc, hogy elújságoltam nekem a csókot, ezért felhúztam az ébresztőmet, hogy el tudjak készülni. A kedvenc ruhám veszem fel, hogy bevágódjak a sógornőmnél. A kedvenc szettem az úgy néz ki, hogy egy fekete farmer, egy fehér pólóval és egy piros-fekete kockás inggel. Elindulok a bevásárló sor felé, mert ott talizunk. Már késésbe vagyok. Én mindig mindenhonnan kések. Menet közben beugrok egy boltba és veszek egy csokit. Mikor odaérek a találka helyre, akkor észreveszem Detty-t, ha csak nem késik ő is. Mikor a közelébe érek köszönök neki.
- Szia, most már értem miért szeretett beléd tesóm első látásra. - Mondom és ezzel a szépségére utalok, mert tényleg szép. Még pár percig nézem a lányt aztán eszembe jut a csoki.
- Ja jut eszembe. Hoztam neked egy csokit a késés miatt. - Mondom és átnyújtom az édességet.
- Ööö..öö arra gondoltam, hogy mi lenne, ha elmennénk vásárolni? - Kérdem a lányt, hisz a lányok imádnak vásárolni és jó benyomást szeretnék tenni, szóval kibírom. Vásárolunk pár ruhát neki meg nekem és közbe dumálunk. Jó program ez szerintem.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Odette Mackoy
Odette Mackoy
Playby :
∆ Olivia Holt
Tartózkodási hely :
∆ In my skin
Job/hobbies :
∆ Be beautifull
Csoport :
∆ Student
Hozzászólások száma :
295
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
29


Detty & Danny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Detty & Danny   Detty & Danny Empty2015-06-21, 03:42


Detty & Danny

megjegyzés: sógi ♥  || zeneszám: - || szavak: xxx

Nem terveztem igazából mára semmit sem, csak egy egyszerű sétát a városban, mert... Untam a négy fal társaságát, és Lizzy is dolgozott ma, nem volt mit csinálnom, ezért felöltöztem viszonylag csinosan... És mivel jó idő volt, ezért a kedvenc szoknyámat vettem fel, hisz nyáron a szoknya sokkal kényelmesebb, mint a farmer. Be kell látni, hogy elég csinos voltam, és sokan meg is fordultak utánam az utcán, de engem nem nagyon érdekelt, mert teljesen el voltam varázsolva Marc csókja miatt, és azóta... azóta csak azon jár az eszem, hogy vajon mit csinálhat? vajon merre lehet? Érdekelt minden, ami vele kapcsolatos, de... De nem lehettem apadós, főleg azután, hogy ő csókolt meg engem... annyi minden lett volna még, amin lehetett volna gondolkodni, de az egyik kirakatban megpillantottam egy két részre törhető szívecskés kulcstartót, amiért azonnal beszaladtam az üzletbe, és megvettem. Vajon, ha még találkozunk Marc-cal, akkor oda tudnám neki adni, Lenne elég bátorságom hozzá? Na jó tudom, hogy nem lenne, de hát... Nem tehetek róla, hogy nem vagyok olyan, mint Jessy, aki rögtön odamegy flörtölni egy sráccal, aki megtetszik neki... Csodálom bátorságát. MAjd hirtelen előttem terem Marc, és nem tudtam , hogy mit csináljak, míg el nem kezdett beszélni: "Szia, most már értem miért szeretett beléd tesóm első látásra." Ha ilyet mondott akkor ő nem lehet más, mint a telefonbetyár tesója, de mit keres ő itt?
- Szia Danny.. Egy: nem szeretett belém első látásra. Kettő: csak tetszem neki. Három: nem vagyok szép. Négy: de köszönöm... - Mondom neki miközben elpirulok, amikor leesik, hogy szépnek talál... De nem értem, hogy mit látnak bennem a tesójával, aztán kezd kínossá válni, hogy olyan sokáig csak bámul és néz, ami arra késztet, hogy még jobban elpiruljak... Miért kell ilyen sokáig engem nézni?
- Köszönöm, de milyen késés... áhh értem. - mondom neki, majd elmosolyodom. Most jut eszembe, hogy azt beszéltük meg, hogy ma itt fogunk találkozni, ha megtörténik az első csók után, és ha erre gondolok, akkor arcom olyan lesz, mint a pipacs, és mikor átnyújtja az édességet, akkor elfogadom, és berakom a táskámba. Majd elhív magával vásárolni, de várjunk csak... Ha ő itt van, akkor Marc elmondta a tesójának, hogy megcsókolt, de én még nem mondtam Lizzy-nek, hogy mi is a helyzet.
- Persze elmehetünk vásárolni, de én most nem tervezek venni semmit sem, te mit szeretnél venni, - Na jó... az én lassan barátkozó énemnek ez egy eléggé gyors tempó az ismerkedéshez, mert ilyenkor az emberek beülnek egy kávézóba és beszélgetnek, nem pedig elmennek együtt vásárolni, de ha Dan ezt akarja, akkor legyen, szívesen elmegyek vele, és el is mosolyodom.


♡ K.P ♡
Vissza az elejére Go down
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Detty & Danny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Detty & Danny   Detty & Danny Empty2015-06-21, 12:04

Eléggé meglepődöttnek tűnik a lány, amikor meglát. Tudta, hogy jövök nem? Lehet, hogy azért lepődött meg, mert most lát először.
- Tisztára olyan vagy, mint Marcus. Mikor rólad beszéltünk ő is dicsekedett a számolási tudásával. - Mondom nevetve. Remélem nem sértődik meg, mert én csak viccnek szántam. A lány kissé elpirul. Nem tudom, hogy most azért, mert kapott egy bókot vagy csak azért, mert olyan vagyok, mint a testvérem. A hosszan tartó nézésem miatt még jobban pirul. Lehet, hogy zavarja őt, de muszáj volt megnéznem, hisz most találkoztam először a testvérem batárnőjével. Már mondanám neki, hogy milyen késés, de úgy hallom leesik neki.
- Elfelejtetted, hogy megbeszéltük a találkát? - Nevetek, mert hát engem nem zavar csak vicces. Lehet, hogy azt hitte, nem gondolom komolyan, pedig én komolyan gondoltam. Amúgy mit csinál itt, ha elfelejtette a találkát?
- És mi járatban vagy erre? - Csak megkérdezem, mert kezdek kíváncsi lenni. Beleegyezik a vásárlásos ötletembe, de azt mondj, hogy ő nem vesz semmit. Fura, mert a lányok szoktak inkább vásárolni.
- Akkor csak nélkülem megy a vásárlás, vagy azt a szívecskés kulcstartót nem most vetted? És szabad tudni, hogy kinek vetted? - Utalok a lány kezében lévő szívecskés izére. Egyértelmű, hogy kinek vette, de azért szeretnem az ő szájából hallani. Elindulok egy közeli ruhabolt felé. Beérve kedvesen köszön nekünk az eladó és én is köszönök neki. Körül a bolt közepén megállok és Detty felé fordulok.
- Tudod...hát...nem vagyok valami jó a ruhavásárlásban, szóval segítenél? - Picit elpirulok, de mosolygok. Egyedül is tudok vásárolni, de szerintem béna vagyok ehhez.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Odette Mackoy
Odette Mackoy
Playby :
∆ Olivia Holt
Tartózkodási hely :
∆ In my skin
Job/hobbies :
∆ Be beautifull
Csoport :
∆ Student
Hozzászólások száma :
295
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
29


Detty & Danny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Detty & Danny   Detty & Danny Empty2015-07-07, 04:35

Na jó az igazat megvallva egyáltalán nem számítottam arra, hogy Marcus megfog csókolni, és összefogok futni az ikertestvérével, és nem mondhatom neki azt, hogy elfelejtettem, mert nem akarom megbántani. Inkább csak eljátszom azt, hogy meglepett vagyok, és semmi több.
- Rólam? Beszélgettetek rólam? Mikor? Miért? Miket mondott? nagyon rossz véleménnyel vagy rólam? - Bombázom meg kérdések sorával, és... aggódom, vajon mit mondott el neki? Abban biztos vagyok, hogy elmondta a csókot, vagyis azt, hogy megtörtént, mert ellenkező esetben nem lenne itt, igaz? Majd mikor kicsit jobban szemügyre vesz, akkor zavarba jövök, és elpirulok. Amikor ránézek, akkor mindig Marcus jut az eszembe. Majd megkérdez valamit, amire most nem tudom, hogy mit válaszoljak...
- Neeeeeeem... Vagyis igen. - sóhajtok egyet és bevallom, hogy igen, mert hát nem terveztem azt, hogy elfelejtem, de nem tehetek róla, hogy kiment a fejemből. Vajon most azt hiszi rólam, hogy egy ostoba liba vagyok? Majd megkérdi, hogy mi járatban vagyok erre...
- Hát csak sétálgattam erre, és nem volt különösebb tervem, csak... sétáltam.  - És minden szavam igaz, mert tényleg nem volt különösebb tervem a mai napon. Csak egy egyszerű séta, és semmi több, bár egy kellemes meglepetés volt Danny. "Akkor csak nélkülem megy a vásárlás, vagy azt a szívecskés kulcstartót nem most vetted? És szabad tudni, hogy kinek vetted?" Ezt muszáj volt megkérdezni?
- Hééé... ezt most vettem, és... miért érdekel, hogy kinek?  - kérdezem tőle, majd a hátam mögé vágom a kezemmel együtt, nem akarok neki válaszolni, mert... Valójában hirtelen felindulásból Marcus-nak vettem, és jól tudom, hogy ezzel ős is tisztában van mélyen legbelül. Majd nagy lendülettel megindul a ruhabolt felé, és mikor belépünk, akkor köszön nekünk az eladó nő, és mi is visszaköszönünk neki, majd a bolt középén meg áll, és felém fordul... "Tudod...hát...nem vagyok valami jó a ruhavásárlásban, szóval segítenél?" Hát persze, hogy segíteni fogok neki, minden bizonnyal azért hívott el eredetileg is.
- természetesen fogok. - mosolygok rá barátságosan,majd körbe nézek az üzletben és megkeresem a férfi részleget, ami leghátul, majd arra mutatok, és...
- Menjünk arra... És van konkrét elképzelésed? - kérdezem meg tőle mosolyogva, mert jó lenne tudni, hogy esetleg van-e olyan dolog, amit keres, vagy teljesen mindegy neki, hogy miből, milyet veszünk neki.
Vissza az elejére Go down
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Detty & Danny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Detty & Danny   Detty & Danny Empty2015-08-03, 12:38

Rengetek kérdést feltesz nekem és azt se tudom, hogy mit mondjak. Gondolom meglepődött azon, hogy Marcus mesélt róla, pedig szerintem az ikreknél ez normális.
- Sok mindent mesélt a tesóm még a csókról is tudok, azért vagyok itt. Amúgy szerintem beléd zúgott és csak jókat mesélt rólad. - Mondom mosolyogva miközben még egyszer végignézek a lányon, de úgy hogy ne legyen nagyon feltűnő. Bevallja, hogy elfelejtette a találkát. Nem haragszok rá, hisz csak összefutottunk, szóval semmi gond.
- Semmi baj..megesik az ilyen. - Rákérdezek, hogy miért van itt, ha nem miattam jött. Azt mondja, hogy csak sétálgatott erre, szóval gondolom teljesen véletlen, hogy összefutottunk. Ezek után a kezében lévő szívecskéről kezdem el faggatni.
- Csak, azért mert Marcusnak biztos tetszene. - Jegyzem meg vállat vonva, mintha nem is érdekelne. Egyértelmű, hogy a testvéremnek vette, de ha nem akarja nekem elárulnu akkor nem kell. Beleegyezik, hogy segít ruhát venni és elindulunk egy bolt felé. AMint belépünk kösöznök az eladónak és Detty mutat egy irányba, hogy arra menjünk.
- Nincs nagyon elképzelésem. Mindig Marcyval vásárolok és ő szokta kiválasztani, hogy mi áll jól nekünk, mert nekem nem megy. - Mondom nevetve és a fejemet vakarom közben. Nem is baj, hogy ő ért hozzá én meg nem, mert én felpróbálom a ruhákat, amiket talált ő meg eldönti, hogy jó lesz-e vagy nem. Ez is egy előny az ikreknek, hisz csak egyikünknek kell felpróbálni a ruhát. Próbálok nézelődni, de annyira nem értek ehhez.
-Figyelj Detty, nekem mindegy milyen ruhát veszünk, szóval adj valamit a kezembe, amit szívesen látnál Marcuson, én meg majd felpróbálom és eldöntöd, hogy jó-e. - Lehet, hogy tényleg fogja látni azt a ruhát Marcyn, mert gyakran vesszük fel egymás ruháit, sőt van olyan ruhadarabunk, amiből mindkettőnknek teljesen egyforma van.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Odette Mackoy
Odette Mackoy
Playby :
∆ Olivia Holt
Tartózkodási hely :
∆ In my skin
Job/hobbies :
∆ Be beautifull
Csoport :
∆ Student
Hozzászólások száma :
295
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
29


Detty & Danny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Detty & Danny   Detty & Danny Empty2015-08-13, 12:54

Tényleg megbeszéltük, hogy majd találkozunk, de még számomra is fura, hogy Marcus megcsókolt. Rengeteg kérdést tettem fel neki tényleg, és magam is meglepődtem azon, hogy elmondta neki, hogy mi is a helyzet velünk, de ez az ikreknél olyan lehet, mint velem és Lizzy-vel, én is elmondok neki mindent.
- Tényleg? Az szuper… én is meséltem volna a nővéremnek, de még nem mertem elmondani neki, Marcyvel szeretném elmondani neki. - mondom neki kissé elszégyellve magam, talán nekem is el kellett volna mondanom a testvéremnek, de sokkal jobb, ha Marcusszal együtt mondom el. De mikor elmondom neki, hogy elfelejtettem azt a bizonyos találkát, de végül is összefutottunk, és eh a lényeg.
- Kedves vagy Danny. - mondom neki mosolyogva, hisz tényleg nagyon kedves. Ha ő lesz egyszer a sógorom, akkor nagyon szerencsés leszek, főleg hogy még nem is haragszik. Majd a szívecskékről kérdez, és nem akarom elárulni, hogy Marcusnak vettem, hisz  ez olyan kis nyálas, naiv dolog lenne.
- Tényleg? Akkor tetszeni fog neki szerinted? - elmosolyodom és boldog vagyok, tehát tetszeni fog Marcusnak éd nem hiába vettem meg neki az ajándékot. Majd elmegyünk ruhát venni, szívesen segítek neki és mikor beérünk az üzletbe, akkor köszönünk majd az eladónak és elmegyünk abba az írányba, amelyik felé mutattam.
- Szerintem jó ízlésed van, és nincs baj ezzel a ruháddal sem, de segítek. - elmosolyodom, szóval Marcus választ, akkor minden bizonnyal Danny a próbababa vicces látvány, ha elképzelem és el is nevetem magam halkan. De vajon milyet adjak rá? Mi állna jól rajtuk, esetleg kedvenc színe vagy mintája van-e, mert nem ismerem, hogy mit szerethet, bár megtalálok egy pólót… sötét kék, V-nyakú és fehér betűkkel rá van írva, hogy BOSTON és alatta két nagy szám: 08. Szerintem jól néz kj és tuti, hogy jól is állna rajta.
- Ez tetszik? - kérdezem tőlr, de még mielőtt válaszolna felkapok egy trikót is, melynek a a két oldala mélyen ki van vágva, és valami zöld terepmintán az van írva, hogy REMEMBER.
- És ezt is… ezt annyira megnézném rajtatok. - mondtam neki lelkesen és elkezdtem a próbafülke felé tolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Detty & Danny Empty
TémanyitásTárgy: Re: Detty & Danny   Detty & Danny Empty

Vissza az elejére Go down
 

Detty & Danny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Detty x Marc
» Detty& Lizzy
» Marc & Detty
» Detty ¤ Maya
» live fast die young - Detty && Panda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-