State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Maya Lindsey
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Austin Turner
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Odette Mackoy
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Axel Singleton
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Hero Lewin
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
F.T.W.                 Vote_lcapF.T.W.                 Voting_barF.T.W.                 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 F.T.W.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Finnegan T. Wright
Finnegan T. Wright
Playby :
James McAvoy
Tartózkodási hely :
between the notes
Job/hobbies :
Oscar-díjas zeneszerző
Csoport :
celebrity
Hozzászólások száma :
8
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
37


F.T.W.                 Empty
TémanyitásTárgy: F.T.W.    F.T.W.                 Empty2015-06-21, 19:44

Finnegan. T. Wright

Név
Finnegan Thorley Wright

Szül. hely, idő
Brilliant, Ohio (ne röhögj...); 1987.03.12

Kor
28

Csoport
Hírességek

Avatar
James McAvoy

Tulajdonságok
Szeretném megköszönni a szüleimnek, amiért életet adtak nekem és amiért olyan emberré neveltek amilyenné. Hogy engedtek kibontakozni és nem kötöttek féket a fantáziámra. Hogy finanszírozták zenei tanulmányaimat. Szeretném megköszönni a fivéremnek, amiért mindig mellettem állt és támogatott engem. Köszönettel tartozom a tanáraimnak, amiért türelmesek voltak velem és átadták nekem a tudományukat, hogy később felívelhessen a csillagom.
Hálával adózom a hölgyeknek az életemben, amiért tanulságos leckéket és emlékezetes sebeket hagytak számomra, amit kamatoztatni tudok a későbbiekben.
Köszönöm a genetikának, hogy közel száznyolcvan centire szökkentett ki a talajból és apám kék szemeit örököltem. Bár nem az ő alkatát...

Végül, de nem utolsó sorban köszönök mindent minden zenész kollégának, mert tudják, hogy milyen megszállott vagyok a kompozícióim terén és segítségükkel a filmvászonra hangjegyekkel festhettünk eposzokat.

Köszönöm.
Történet
- Mit szólnál ahhoz, hogy leszoksz ezekről a harsány hegedűtémákról? – nevet fel egyet az elsőhegedűs előttem, én pedig egy gyilkos pillantást függesztek rá. Elképzelése sincs róla, hogy azt a részt hányszor írtam újra át. Vagy, hogy hány álmatlan éjszakám volt, mert mindig a húrok körül sertepertéltem, hogy a fejemben szóló melódia egyáltalán lejátszható legyen. De kettő perc és elér ahhoz a szakaszhoz, amikor ki fog akadni. Én egy szusszanással dőlök hátra a fotelben és az állam a tenyeremben nyugtatom meg. Csak várok és várok és várok…
Végül hatalmasra nyílnak a szemei és megszorítja a lapokat. Fél percig keresi a szavakat, engem pedig elönt az elégedettség. Végre meg mertem lépni azt, amit eddig nem. Elhitettem az emberekkel, hogy a hegedű a kedvencem.
- Teremin?! – mutat is a lapon a hangjegyekre.
- Teremin. Ez egy sci-fi, végre használhatok teremint és lézerhárfát is. Tudod, mit? Fogok is. – vigyorgok egyet, majd belekortyolok a boromba. A kolléga még mindig nem teljesen tért magához. Mintha annyira ritka lenne ez… Bár az elektronikus zene korát éljük, ezeket a hangokat elő lehet pusztán egy számítógépen is állítani… De az nem művészet.
- Jó, ez a darab zseniális, elismerem. A rendező seggen fog örömében csúszni. De mégis, hogy akarsz ennyi szólistával felvenni bármit is?
- Nem fogok. A teremint és a lézerhárfát utólag fogom magam felvenni. Nektek az lesz a dolgotok, hogy a darab egyben maradjon, és ne kelljen rekedtre kiabálnom magam meg eltörnöm a pálcámat. – forgatom körbe a poharamban az italt egy félmosollyal.
- Használj egyértelműbb vonási utasításokat. – teszi hozzá halkan, de ez egy olyan mondat, amiért harapok. A múltkor már karikázgattam is a kottáikra, hogy nyomatékosítsak. Lázadó egy zenekarral kell dolgoznom. De ezt persze senki sem sejti, csak imádják a zenéjét a filmeknek.
- Ó, még mielőtt elfelejtem. Elmegyek nyaralni Hawaii-ra, addig a beugróssal fogtok próbálni.
- Rád férne basszus, mert ha bestresszelsz egy rabszolgahajcsár vagy.
Vigyorgok egyet és intek neki a fejemmel az ajtó felé, hogy gyorsan húzzon ki innen.
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

F.T.W.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-