State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Maya Lindsey
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Austin Turner
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Odette Mackoy
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Axel Singleton
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Hero Lewin
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Josh × Liz Vote_lcapJosh × Liz Voting_barJosh × Liz Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Josh × Liz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eliza Bowen
Eliza Bowen
Playby :
Karen Gillan
Csoport :
Stars of course
Hozzászólások száma :
14
Join date :
2015. Jun. 19.
Age :
31


Josh × Liz Empty
TémanyitásTárgy: Josh × Liz   Josh × Liz Empty2015-06-22, 23:51


&©
josh & liz
What the hell are you doing here?
▷ nyomi kezdő Shocked ▷ Ruha ▷ 385
Körbe kéne nézni errefelé, hogy mik kaphatók a butikokban, mert terveztem egy bejegyzést a blogomba az itteni viseletről. Persze, ehhez előbb ki kellene másznom az ágyból, de... De olyan puha és kényelmes, én pedig elvileg pihenni jöttem ide. Viszont minél többet vacakolok az ágyban való fetrengéssel, annál nehezebb lesz kikászálódnom.
Nagy levegő, egy, kettő, három. Oké, most már legalább ülök... Megigazgatom a hajam, s feltolok egy #wakeup selfie-t. A szokásos reggeli program, amit egy hosszadalmas készülődés követ, aminek meg is van az oka. Mégsem mehetek ki akármiben, ha tartani akarom magam a szokásos napi 10-12 képhez és az egy blogbejegyzéshez. A mostani ötletem pedig érik már egy ideje, szóval nem húzhatom még tovább, mert már vagy egy hete itt vagyok és eddig még semmit sem írtam az itteni ruhákról...
Pár percet igénybe vesz, míg kiválasztom a mai napra megfelelő ruhát, végül egy fekete, virágmintás nyári ruha mellett döntök. Nem túl egyszerű, simán magára vonja a figyelmet, de mégsem mondhatják rám, hogy feltűnési viszketegségem lenne. A kiegészítőimet is gondosan összeválogatom hozzá, a hajamat pedig begöndörítem. Mostanában általában így hordom, az egyenes haj annyira unalmas... Feldobom a szokásos sminket a szememre, az enyhén piros szájfényt, felveszek egy fekete telitalpú cipőt, majd felkapom a táskámat, csinálok még egy selfie-t és elhagyom a szobát. A liftben effektelem a képet, majd fel is töltöm a szokásos oldalra.
A szállodából kiérve pedig egyből irányba veszek pár helyi kis butikot, ahol képeket készítek és vásárolok ezt-azt. De persze a hasam egyszer csak megszólal, és közli velem, hogy sürgősen etessem meg, különben nem fog békén hagyni és az egész csak rosszabb lesz. Kénytelen vagyok hát beadni a derekam és célba veszek egy éttermet.
A mobilom csipog, a hangból ítélve pedig új hozzászólás érkezhetett a blogomra. Megnyitom az oldalt és elkezdem bepötyögni a választ. Nem figyelek, és sikerül nekimennem valami fickónak magam előtt.
- Bocsesz - motyogom, miközben még mindig a választ írom, ezt nem lehet két szóval elintézni, de én idióta, véletlen felpillantok a mobilomról a fickó felé és... És éppen azt sem tudom, hogy hol tartottam. Josh... Utálom őt! Mégis mi a francot keres ő itt?
Nyugi Liz, csak nyugi! Köszönj neki és húzd el a csíkot, majd eszel máshol. - Szia Josh! Hogy vagy? - erőltetek mosolyt az arcomra, mintha csak egy rég nem látott ismerős lenne számomra. Oh, bárcsak annyi lenne a mi sztorink... Bárcsak...

Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Joshua Morgan
Joshua Morgan
Playby :
Matt Bomer
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
movie director
Csoport :
híresség
Hozzászólások száma :
5
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
41


Josh × Liz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh × Liz   Josh × Liz Empty2015-06-23, 10:21



Liz & Josh




Hamarosan elkezdődnek a forgatás előkészületei, mint példának okáért a castingok, a helyszínek kiválasztása, statiszta ügynökségekkel való leszerződések és még egy halom ehhez hasonló finomság, hogy végre vászonra vihessem a legújabb víziómat. Erre azonban még várnom kell egy kicsit, néhány napról lesz csak szó, ha minden igaz. És ennek ellenére vagy emellett már megérkeztem a szigetre, az egész nyarat itt fogom tölteni előre láthatólag, három hónap nem igazán mondhatni, hogy hosszú idő lenne egy egész estét mozifilm leforgatásához. Mi több, a tempó feszes lesz, de ami azt illeti, én így szeretek dolgozni. Nem bírom a felesleges köröket, meg a szarakodást. Ha dolgozom, akkor mindenki más is dolgozzon körülöttem vagy fel is út, le is út, lehet menni ki merre lát. Ebben a szakmában mindig lesz valaki, aki majd jön és betölti annak a helyét, aki inkompetensnek bizonyult.
Egyelőre az egyik helyi szállodában lakom, majd a produkció bérel egy lakást a későbbiekre nézve, de amíg ez is elintéződik, marad ez a felállás. Ébredés után egy nagy csésze kávé mellett papírra vetem még néhány elképzelésem, amelyek a készülő műalkotásommal kapcsolatban eszembe jutottak, majd veszek egy ráérős zuhanyt hogy aztán ezt követően felöltözzek és egy étteremben ebédeljek meg. Útközben veszek egy újságot is és a szalagcímről éppen csak leveszem a pillantásomat, hogy feltekintsek a környezetemre, amikor is ismerős vörös hajzuhatagra leszek figyelmes, na meg nem mellékesen az ahhoz tartozó nőre is. Hm-hm Eliza...
Egy félmosoly rajzolódik ajkaim szegletébe, ahogyan figyelem miként bújik a telefonkészülékébe és pötyög azon rendületlenül. Szándékosan nem mozdulok onnan, ahol éppen vagyok, mert azt akarom, hogy észrevegyen. Már jó ideje annak, hogy nem láttam. Most is feltűnően csinos, én meg szeretem magam körberajongatni fiatal és naiv lányokkal. Mi tagadás van is miért odáig lenniük, ha már itt tartunk...
Tulajdonképpen egyenesen belém gyalogol, én meg reflexszerűen nyúlok a dereka után, hogy el ne seggeljen itt nekem, mert az efféle közönség szórakoztató műsorra nem vágyom, nem kell, hogy fél étterem minket bámuljon vagyis ne emiatt nézzenek minket.
- Semmi gond. - most már megeresztek egy széles mosolyt is, akár egy fogpaszta reklámba is tökéletesen beleillene, miközben átható kék íriszeim arcvonásait figyelik, várva, hogy vajon mikor üt belé a felismerés.
- Jól vagy? - amikor már úgy ítélem, hogy megáll mindkét lábán és magas sarkúin(?), akkor engedem el.
- Szia Liz. Remekül hát te? - adom vissza a kérdést és természetesen szemtelenül mustrálom végig, elvégre van mit nézni rajta. Annak idején is, mit titkoljuk, a külseje keltette fel az érdeklődésemet és a kíváncsiságomat.
- Csak nem ebédelni készülsz? Mert, ha igen, akkor tarts velem. Micsoda véletlenek, nem igaz?! Ki gondolta volna, hogy pont itt futunk majd egymásba... - egy széles mozdulattal jelzem, hogy fáradjon csak beljebb az étterembe, ha erre tartott. Enni csak kell, nem igaz?!



Vissza az elejére Go down
Eliza Bowen
Eliza Bowen
Playby :
Karen Gillan
Csoport :
Stars of course
Hozzászólások száma :
14
Join date :
2015. Jun. 19.
Age :
31


Josh × Liz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh × Liz   Josh × Liz Empty2015-06-23, 16:41


&©
josh & liz
What the hell are you doing here?
Razz ▷ Ruha ▷ 371
Váratlanul ér, hogy valaki az utamban van. Mégis miért nem került ki? Láthatta, hogy én bizony nem figyelek, eléggé lefoglal, hogy válaszoljak az új hozzászólásra a blogomon. Bár erről szinte meg is feledkezem, amint észreveszem, hogy mégis kinek mentem neki. Miért pont ő? Na jó, próbálok kedves lenni, mintha nem lett volna annyira megalázó a múltbeli viselkedése. Túltettem magam, legalábbis ezt mutattam kifelé, mert mondhatni ezt várták el tőlem.
Mondjuk itt van ez az ismerős mozdulata, ahogy megfogja a derekamat és... Nem Liz, ne emlékezgessél te vissza, nem kell neked még egy olyan szakítás!
- Persze, kemény fából faragtak - kacsintok rá, jelezve, hogy nekem aztán semmi bajom, úgyhogy remélem, mielőbb elereszt, mert azért mégis csak az exem... Én pedig nem akarom, hogy az exem itt taperoljon. Nem, arra bőven volt alkalma, míg kavartunk.
- Oh, szuperül - válaszolom kissé feltartott orral. Nem hiszem, hogy sejti, mennyire kihasználtam a szakításunkat, de ez volt az egyetlen módja annak, hogy könnyen továbblépjek a történteken. Az előléptetés és az a rengeteg követő elterelte a figyelmemet a megalázottság tudatáról, mert abból kaptam eleget tizenhét éves koromig.
- Látom, nem vesztettem a szépségemből - szólalok meg, ahogy észreveszem, mennyire méreget. Na igen, ezért van az a rengeteg követőm is, mert csinos vagyok és jó az ízlésem.
A következő ajánlatára nem tudom, mégis mit válaszoljak. Ebédeljek vele? Pont vele? Halott már valaki olyanról, hogy azzal az exeddel kajálsz, aki annyira embertelen módon szakított veled? Épp ez az: én sem hallottam még ilyen történetről és azt hiszem bárkivel szívesebben ennék most, mint vele... Szóval nem érdekel, ha bunkóság, de megpróbálom lerázni, lehetőleg kedvesen, hogy fenntarthassam a "nem haragszom rád" látszatot.
- Ja... Ööö... Hát, én most éppen ööö... - éppen hova készültem? Hát b*szki pont ide... - Éppen anyagot gyűjtök... Egy cikkhez - oké, ez még nem is akkora füllentés, mintha azt mondtam volna, hogy találkozót beszéltem le Donald kacsával és Micky egérrel... És azt hiszem, már tervezném is, hogy elhúzom a csíkot, amikor a hasam megint csak beszól nekem. Komolyan? Muszáj pont most? Megadóan sóhajtok fel, mert hát oké, igaza van, ma még alig ettem valamit, szóval na... - Oké, úgy tűnik erről most nem én döntök - pillantok a hasam felé egy szemforgatás kíséretében. Ezért még számolunk poci!

Vissza az elejére Go down
http://secret-creek.tumblr.com/
Ajánlott tartalom


Josh × Liz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh × Liz   Josh × Liz Empty

Vissza az elejére Go down
 

Josh × Liz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-