State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Maya Lindsey
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Austin Turner
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Odette Mackoy
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Axel Singleton
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Hero Lewin
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Ana & Kevin Vote_lcapAna & Kevin Voting_barAna & Kevin Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Ana & Kevin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-06-29, 22:50

Eljött a péntek este és mit csinál ilyenkor mindenki? Hát persze, hogy bulizik, szóval én sem hagyhatom ki. A koromnak és a mostani divatnak megfelelő ruhában érkezek. Bemegyek és már észre is vettem pár lányt, akit szívesen látnék ma az ágyamban. Bár ezek olyan sablon csajok. Már ezekhez hasonló volt nálam. Valami különlegesebbet szeretnék. Most lehet bepróbálkozok egy pár évvel idősebb lánynál. De valami szépet kéne kinéznem. Ott meg is van. Épp a pultnál ül. Magabiztosan megyek oda hozzá és leülök mellé.
- Hozzon valami két erőset. - Mondom a pincérnek és a lány felé fordulok.
- Szia, Kevin vagyok. - Lehet hogy nem is kell mondanom neki, hisz eléggé híres vagyok.
- Mit csinálsz itt egyedül? - Kérdezem a lányt. Mielőtt rávetném magam az áldozatra, el kell hitetni vele, hogy figyelek rá. Bár van olyan lány, akire szoktam figyelni, de a buta szőkékre, akik olyanokról beszélnek, hogy milyen körömlakot használ, meg hogy a fodrász lefeküdt a szomszéd Pisti feleségével, aki igazából a saját unokahúga. Ki is ráz a hideg az ilyenektől.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Rodgers
Anastasia Rodgers
Playby :
▶▶ emily bett rickards
Tartózkodási hely :
▶▶ someone's bed
Job/hobbies :
▶▶ getting trouble
Csoport :
▶▶ civilian
Hozzászólások száma :
133
Join date :
2015. Jun. 27.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-06-30, 02:05

How old are you cutiepie?

Ma estére pont nem foglalt le senki sem, így nem Austin mellett vagyok és nem Ellie mellett, így tök nyugodtan mászokbel egy szórakozó helyre, hogy mást is összeszedhessek, és ne csak azzal a két emberrel legyek. Bárokban lehet jól összeszedni valakit, szeretnék is találni valakit, de kezdek attól félni, hogy nem lesz senki. Nem tudom miért vagyok ennyire biztos ebben, de nem is ez a fontos, egyszerűen csak érzem, hogy ma szerencsérlen napom lesz, és biztosan lesz egy balhém is, hogyha úgy alakul, de a remény hal meg utoljára. Igen, reménykedem abban, hogy annyira nem fog rosszul sikerülni.
Mikor rendelnék valamit a bárban megjelenik mellettem egy igazán fiatal kisfiúnak is mondhatnám, de nem tudom, hogy nevezzem. Mindegy, megjelenik mellettem, én pedig pislogok rá, hogy tök simán kiszolgálják. Lehet csak én nézem túl fiatalnak?  Mindegy, nem ez a fontos, nézzük meg mi sül ki ebből.
- Hello. Én Anastasia vagyok, de nem összekeverendő a szürke ötven árnyalatos ribivel. - villantok rá egy kedves ámbár csábos mosolyt, hátha értékelni fogja, és talán én is kapok egy mosolyt, vagy valamit.  
- Várok a csodára. Na és te szépszemű? - kérdezem kicsit oldalra döntve a fejemet, majd rámosolyogok a pultosra, aki elénk pakol valaki italt. Nem szándékozom lerészegedni, de egy kis alkohol sohasem árt, oldja a gátlásokat, bár nem mintha nekem még lennének gátlásaim.
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-06-30, 14:34

Úgy látom meglepődik a lány, hogy kiszolgálnak engem is. Nekem már fel sem tűnik, hogy egy szó nélkül kiszolgál. Gyakran járok erre a helyre és még az elején mindig győzködnöm kellett őket, hogy már elmúltam 18, de most már beveszik és egyből kiadják a piákat. Amúgy szerintem kinézek 18-nak főleg, ha hagyom megnőni a borostám, de nem igazán szoktam. Ha még sem hiszik el akkor van egy kamu személyigazolványom is.
- Még véletlenül sem kevernélek össze vele. - Mondom mosolyogva a lánynak. Fura, hogy ezt egyből hozzáteszi a bemutatkozásához. Biztos már mondták neki ezt párszor.
- Ja igen a csoda....az bármikor leülhet melléd. - Mondom nevetve. Ez még nem a csajozós dumám, hanem csak próbálok közelebb kerülni hozzá.
- Ohhh köszönöm a bókot.... neked is szép szemed van. - Visszabókolok neki egy kissé elpirulva. Gondolom leesett neki, hogy fiatal vagyok, szóval nem fogom a macsó csávót játszani, hanem inkább a kis ártatlan cukifiút. Sokszor röhögnek a haverok, hogy ó a nagy szívtipró elpirult. Én meg ilyenkor csak annyit mondok nekik, hogy színészcsaládból származom. Nem esik nehezemre bármit is hihetően eljátszani....csak tudni kell, hogy mire gondolj, ha például szomorú vagy komoly fejet akarsz vágni vagy ha el akarsz pirulni.
- Én nem szeretek várni, én inkább keresem a csodát. - Ismét nevetek, hogy lássa, én egy vidám srác vagyok. Amint kiadja a pultos az italt, el is kezdem meginni.
- És, hogy állsz a pasikkal? - Kérdezem, de nem mint egy rámenős pasi, hanem mint egy kíváncsi kisgyerek.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Rodgers
Anastasia Rodgers
Playby :
▶▶ emily bett rickards
Tartózkodási hely :
▶▶ someone's bed
Job/hobbies :
▶▶ getting trouble
Csoport :
▶▶ civilian
Hozzászólások száma :
133
Join date :
2015. Jun. 27.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-06-30, 23:52

How old are you cutiepie?

Biztos vagyok benne, hogy neki is feltűnt, hogy egyáltalán nem gondolom annyi idősnek, hogy itt kiszolgálják. Nem tartom annak, nagyon nem, de ezt nem fogom szóvá tenni, meglátjuk milyen is lesz a helyzet és mennyire magabiztos a srác. Mondjuk nekem úgy látszik, hogy rohadtul magabiztos, mert már, ahogy rámpillant az mutatja, hogy megszokott, amit itt csinál. Nem mondom, hogy Austinra emlékeztet, Ő máshogy csinálja, Ellie sem ilyen, de valami kezdő változatuk lehetne. Nagyon kezdő változat, bár ha belehúz a kisfiú lehet, hogy el is érhet valamit nálam. Meglátjuk mennyire lesz meggyőző.
- Reméltem is, agybajt kaptam attól a nőtől. - forgatom meg a szemeimet és egy sóhajt is elhagyja ajkaimat, nem sok hiányzik ahhoz, hogy homlokon csapjam magam és még le is könyököljek a pultra. Tényleg rosszul vagyok attól a nőtől, és utálom, ha mindig azzal jönnek, hogy pont úgy hívnak, és jó lenne, ha az ágyban is olyan lennék. Az ilyen embereket azonnal le is koppantom.
- A csoda lehetne gyorsabb is, mert kezdek egyre jobban unatkozni. - pillantok rá és igazánnpróbálok csábító lenni, de valahogy nem tudok elvonatkoztazni attól, hogy mennyi idős lehet. Ha nagykorú, akkor egy szavam sincsen, mehetünk amerre szeretne. De ha nem, akkor inkább felvilágosítom egy kicsit, megmutatom neki mit, hogy kell, de ennyi.
- Oh köszönöm szépen. - mosolygok rá kedvesen, de ha ezzel zavarba akar hozni, akkor még egy kicsit dolgoznia kell. Ő viszont nagyon aranyos kis piros pofival, és kezdem úgy éreuni, hogy lehet, hogy nen fog érdekelni a kor. Valahogy nem hiszem el, hogy ide jutottunk, de annyit vagyok Austin közelében, hogy még ez is változásnak számít. Ezért nem szoktam egy emberrel többször, mert akkor a vágyaik is kiéleződnek arra a pár emberre és akkor máris hiányzik a másikból az a kis dolog ami az első emberben megfogott.
- És, hogy haladsz a csodakereséssel Kevin? - kérdezen eldöntve a fejemet, hajamat kicsit hátradobva. A pultban álló srácra mosolygok mikor kiadja az italokat és minden gondolkozás nélkül fogom és gyorsan lehúzom, amit benne találok, majd az üres poharat lerakom. Egy fintort vágok, de amint leér már jobban vagyok.
- Van egy betárazva otthon, mrg még egy csaj is, de amúgy teljesen egyedülálló vagyok. Na és te, szépszemű? kérdezem egy mosollyal és intek a pultosnak, hogy még két italt kérek. Ha ittas vagyok, könnyebb lesz egy ilyen kis srácal lenni.
- Ha nem vagyok túl indriszkrét. Mennyi idős is vagy? - kicsit halkabban beszélek, mert nem akarom, hogy a pultos hallja, mert akkor lehet, hogy kiraknak minket innen.
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-07-01, 01:22

Szóval agybajt kap attól, ezek szerint nem nagyon kéne emlegetnem azt a lányt. Pedig szívesen megkérdeztem volna, hogy olyan jó- e az ágyban, mint az. Nem sikerült zavarba hoznom, de szerintem tetszik neki, hogy én zavarba jöttem.
- lehet hogy már eljött a csoda, csak nem vetted észre- mondom és remélembem esik le neki, hogy magamra célzok, mert eléggé béna szöbeg. Minek is mondtam ki?
- már nem keresem, mert megtaláltam szerintem. - na ezt végképp nem kellett volna. Most már tuti leesik neki, hkgy magamra célzok, szóval el is pirulok, mint egy kezdő csajozó gyerek.
- Hát sajnos egyenlőre se csajom se palim.... - mondom szomorkásan még jobban pirulva.Meg is van a ma esti szerepem.....ma este egy aranyos szűz kisfiút alakítok, hátha beválik egy idősebb lánynál is.
- Tudtam, hogy meg fogod kérdezni....16- súgom és remélem nem üldöztem el ezzel.
- és te? - kérdezek vissza.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Rodgers
Anastasia Rodgers
Playby :
▶▶ emily bett rickards
Tartózkodási hely :
▶▶ someone's bed
Job/hobbies :
▶▶ getting trouble
Csoport :
▶▶ civilian
Hozzászólások száma :
133
Join date :
2015. Jun. 27.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-07-01, 10:54

How old are you cutiepie?

Valahogy nem igazán értem, hogy miért úgy kezdi mindenki, hogy olyan vagyok-e az ágyban, mint az a csaj. Senki sem tudhatja milyen az ágyban, a filmben egy nyomi, szemérmes lány volt, aki annyi idősen még mindig szűz volt. Én mondjuj bottal sem piszkáltam volna meg az a nőt, szóval a szüzességet értem, de az biztos, hogy jobb vagyok az ágyban, mint ő. Vagyis rám eddig még nem volt panasz, az a csaj meg ránézésre is nyamvadtul csinálja amit csinál. A furcsa melléről, már ne is beszéljünk. Az egész film alatt azon nevettem, hogy mennyire bénán néz ki, és, hogy egy majomnak is szebb a szőrös mellkasa.
- Lehet, hogy pont a csodát nézem? - vonom fel szemöldökeimet, ahogy arcára pillantok kíváncsian. Van egy olyan érzésem, hogy nagyon is magára utalt.
- Ezt most bóknak vegyem, aranyom? -  kérdezem egy széles mosollyal. Igaz, hogy fiatal, de ettől függetlenül nagyon aranyos, és csak növeli az egómat, hogy próbálkozik nálam.
- Há pedig egy ilyen aranyos pofinak dukálnak egy szép barátnő, vagy esetleg egy nagyon dögös pasi. - vigyorgok rá, majd a pincérre is, mikor a második kört is kihozza nekünk. Kelleni fog ez azt hiszem, nem akármilyen este elé nézek ma.
- Volt egy ilyen sejtésem, bár pár évet rád lehetne rakni, a korodhoz képest érettebb a pofid. - mosolygok rá kedvesen, nem ijesztett el a korával, bár abban biztos vagyok, hogy ebből nem lesz ágytorna, de mutathatok neki pár dolgot. - Egy jó tanács ilyet ne kérdezz egy hölgytől, de megmondom, most az egyszer 19 vagyok. - nem sokkal vagyok idősebb, de mégis az vagyok, ő pedig, még 18 sem múlt el. Kicsit furcsa lesz, de mutathatok neki pár dolgot.
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-07-14, 20:56

- Hát....lehet. - Mondom elpirulva. Szerintem teljesen sikerült beadni nekem ezt a szerepet. Már csak igyekeznem kell nem kiesni ebből.
- Aha, ha akarod. - Mondom és most már olyan a fejem, mint egy paradicsom. Ne akarjátok tudni, hogy mire kell gondolnom, hogy ezt váltsam ki magamból.
- A mai velem egykorú lányok nem az aranyos pofikat keresik, a srácok meg végképp nem ilyet szeretnének. - Mondom lesütött fejjel. Ha tudná, hogy igazából, hány lánnyal és fiúval voltam...
- Aha, ezért is adnak ki nekem alkoholt. - Gyakran mondják, hogy érettebbnek nézek ki és ez jó, mert amúgy nem nagyon jutnék italhoz, pedig az nekem nagyon fontos.
- Rendben, legközelebb nem fogok ilyet kérdezni. - Sose értettem, hogy miért titkolják ennyire a korukat a lányok. Mi srácok örülünk, hogy ha minél idősebbek vagyunk..legalábbis ebben a korban szoktunk örülni, ha idősebbnek néznek.
- És...amúgy....milyen....a....tudod... - Mondom lesütött fejjel, vörösen és kerülöm a szemkontaktust. Remélem érti mire gondolok. Próbálok picit gyorsítani, azért is kérdeztem erre rá. Biztos vagyok benne, hogy ez a lány nem fogja kihagyni ezt az alkalmat, hisz itt ül mellette egy aranyos, szűz kis srác. Nem sok idősebb lány hagyná ki szerintem.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Rodgers
Anastasia Rodgers
Playby :
▶▶ emily bett rickards
Tartózkodási hely :
▶▶ someone's bed
Job/hobbies :
▶▶ getting trouble
Csoport :
▶▶ civilian
Hozzászólások száma :
133
Join date :
2015. Jun. 27.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-07-15, 12:22

How old are you cutiepie?

Vigyorogva pillantok a srácra, akinek megint piros lesz az arca. Aranyosnak nagyon is aranyos ehhez kétség sem fér, de olyan fiatalnak tűnik, istenem... ha csak lenne még pár év...
- Akkor annak veszem. - kacsintok rá, és egész nehezen fogom magam vissza attól, hogy felnevessek. Annyira vörös a feje, nem tudom eldönteni, hogy komolyan ilyen ő, vagy sem, de az biztos, hogy nagyon aranyos. Nem csak, ahogy viselkedik, a pofija is, mondjuk van egy olyan tippem, hogy ő nem a félénk fajta. Ahogy idejött hozzám, abból nem az jött le. Egy félénk kis szűz fiú, nem jött volna ide hozzám.
- Mert bolondok azért. Mutogasd a hasad, az biztos tetszik majd nekik. - mosolygok rá, megsimítva karját, aztán a poharan után nyúlok, és pillanatok alatt meg is iszom azt ami benne van.
- Jól csinálod. - elismeréssel pillantok rá és komolyan is gondolom, hogy 18-nak biztosan kinéz. Ha nem tudnám a korát lehet belementem volna a dologba, de így szégyelném magam, akkor is ha pedofilizmusnak ez nem számít már.
- Én sem értem ezt a badarságot, bevallom engem nem zavar, ha tudják. - vonom meg a vállam, mert engem hidegen hagy, hogy tudják-e a korom vagy sem. Nem vagyok olyan vénasszony, hogy titkolnom kellene.
- A mi? - kérdezem felpillantva rá kíváncsian. Persze tudom mire gondol, érten én ezeket, de az érdekel, hogy kimondja-e, igen tőle kell hallanom. Lefeküdni nem fogok vele, eszem ágában sincs, de tanítani taníthatom egy kicsit, persze csak ha kell neki. Mindkét nemben van tapasztalatom.
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty2015-07-15, 21:25

- A hasam?? Miért pont a hasam, mi jó van benne? - Igaz, hogy tetszik az embereknek a hasam, de ő ezt honnan tudja? Ennyire látszódna ruhán keresztül az edzettségem? Megérte a sok edzés.
- Legalább ebben jó vagyok. - Mondom kuncogva. Amúgy még jó pár dologban jó vagyok, például ott van a színészkedés. erről jut eszembe, hogy nem ismert fel? Szerintem elégé híres vagyok, hogy könnyen felismerjenek, de nem is baj hogy nem ismert fel, mert így tarthatom a szerepem. Csak nehogy idejöjjön egy rajongó. Akkor mindennek vége lenne.
- Jó kor az a 19, én is szívesen lennék már 19 éves. - Ez tényleg igaz. 19 évesen teljesen más lenne a világ, szerintem. Bár legtöbben azt mondják, hogy ilyen fiatalnak jó lenni, de a 19 sem sok nem?
- Hát....tudod.....az izé.....- Tudom, hogy direkt akarja kicsalni belőlem az a szót és ő igazából tudja, hogy mire gondolok. Az igazi énem már egyből kimondta volna.
- A szex. - Nyögöm ki végül és még kerülöm a szemkontaktust.
- Olyan kíváncsi vagyok, hogy milyen. - Mondom kíváncsi kisgyerekként. Remélem úgy dönt, hogy be vezet engem az erotika világába egy jó kis interaktív műsor keretében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Ana & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Kevin   Ana & Kevin Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ana & Kevin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dev & Kevin
» Kam & Kevin
» Kevin & Pho
» Bee & Kevin 18+
» Kevin&Savannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-