State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Maya Lindsey
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Austin Turner
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Odette Mackoy
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Axel Singleton
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Hero Lewin
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Sean Jasper Murrey Vote_lcapSean Jasper Murrey Voting_barSean Jasper Murrey Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Sean Jasper Murrey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sean J. Murrey
Sean J. Murrey
Playby :
Matt Lanter
Tartózkodási hely :
Hawaii
Job/hobbies :
surf
Hozzászólások száma :
28
Join date :
2015. Jun. 30.


Sean Jasper Murrey Empty
TémanyitásTárgy: Sean Jasper Murrey   Sean Jasper Murrey Empty2015-06-30, 21:34

Sean Jasper Murrey

Név
Sean Jasper Murrey

Szül. hely, idő
California, 1994.04.04.

Kor
Huszonegy

Csoport
Diákok

Avatar
Matt Lanter

Tulajdonságok
Sean 185 cm magas, sportos testalkatú fiatal srác. Haja világosbarna, rövid fazonú. Szemei kékek, tekintete barátságos, elsőre azt gondolhatod, hogy szimpatikus és jól nevelt úriemberrel van dolgod. Öltözetét tekintve fiatalos, nyárias. Többnyire rövid- vagy halásznadrágokat hord pólóval, inggel, trikóval. Farmert a hűvösebb napokon látni rajta, cipőkből is az időjáráshoz megfelelően válogat. Papucs, sportcipő, túrabakancs, mezítlábas. Elegáns ruhákat akkor ölt, ha valami családi banzájra hívták meg, esetleg valami nagyon puccos partira.

Jellemét tekintve elsőre vidám és barátságos srácnak tűnik, aki imád flörtölni a jó csajokkal és minden alkalmat ki is használ erre. Szereti a nagyobb társaságokat, a bulikat, ezért nevezhető a társaság középpontjának is. Imád sportolni, szereti a tengerpartot és ki is használja annak minden adottságát. Mindenféle sportot űzött már, úszott, tagja volt a vizipóló csapatnak és rendszeresen szörfözik. Nappal a tenger hullámait lovagolja meg, éjszakánként a motoros sportoknak hódol, olykor részt vesz illegális gyorsulási versenyeken. Önbizalma határtalan, az arca egy kicsit nagy és a kötekedős szituációktól sem riad vissza. Néha úgy érezheti az ember, hogy direkt keresi magának a bajt. Gyakorta fogyaszt alkoholt a bulikban, amitől nem lesz túl barátságos. Ha felhúzzák, könnyen eldurran az agya, és az esetek többsége verekedésbe torkollik. Agresszív jellem, dühkitörései miatt még nem kezelték.

Pozitív tulajdonságok:
$ őrült, minden extrém bolondságban benne van
$ kisugárzásával és önbizalmával általában célt ér akár a munka, akár a lányok, akár a tanulás terén.
$ tíz éven keresztül zongorázni tanult, remek érzéke van a zenéhez és az énekléshez. Utóbbit titokban műveli, általában zuhanyzáskor.
$ ha valakit közel enged magához, azért tűzön-vízen keresztül megy

Negatív tulajdonságok:
ß agresszív, főleg ha alkoholt fogyaszt, olyankor teljesen kifordul önmagából és olyan dolgokat tesz, amikre józanul talán nem lenne büszke.
ß nagyképű és makacs, ha valamit a fejébe vesz, azon senki nem képes változtatni, kizárólag ő maga.
ß csalfa és nehezen mond ellent a lányok csábításának, ez miatt eddig minden kapcsolata zátonyra futott.
ß képes nagyon sértő lenni, nem törődve mások érzéseivel

Amit szeret:
# palacsinta
# pizza
# rum és cola
# tengerpart
# száguldás
# építészet

Amit utál:
# apja
# vanília
# drogok
# szabályok
# Ted's Bar
# zsíros ételek

Titkok:
# tizenöt évesen vesztette el a szüzességét egy egyetemista lánnyal, aki utána szóba sem állt Seannal. Ez volt egyik legnagyobb csalódása.
# Az anyja lelépett, három hónapja hagyta őket el és semmi hírük sincs róla. Sean meg van győződve arról, hogy az anyja apja félrelépése miatt hagyta el őket. Arról azonban semmit sem tud, hogy az anyja múltjában sötét foltok derengenek..




Történet
- Sean, eressz be! Nem hallod? Eressz már be az istenit! – Apám magából kikelve, teljes erejével ütötte a szobaajtómat, amit nem lett volna nehéz meghallanom, még úgy sem, hogy hangfalaim a legjobb zenékkel dübörögtették a falakat.
Semmi sem érdekelt, nem voltam kíváncsi arra az emberre, aki elüldözte az anyámat. Az ágyon fekve, ujjaimat fejem alatt kulcsolva a plafont figyeltem, s azon gondolkodtam, hogy anyám miért hagyott el. Az apámtól lelécelhetett, az nem különösebben zavart volna, de az hogy egyetlen szó nélkül lelépett úgy, hogy azt sem mondta, szeret és majd fussunk össze néha…na az piszkosul fájt. Persze, erről is csak az apám tehetett, aki biztosan elintézte, hogy anyám idegei tönkre menjenek és ne is akarjon megmaradni Hawaiion.
- Hagyj békén, nem akarok beszélgetni. – Kiáltottam kifelé, hogy apám felfogja, semmi olyat nem tud mondani nekem, amivel kicsit is javíthatna a helyzetén. Hiába volt a sziget egyik ügyvéde, hiába volt a luxusélet, a ház, a kocsik és a nyaralások, mindezek nem pótolhatták azt a seggfejséget, amit apám ontott magából.
S míg én azon agyaltam, hogy anyám vajon hová mehetett egyetlen szó nélkül, apám erővel rontott neki az ajtómnak. Úgy látszik, hogy megelégelte a zárt ajtókat, s erős vállazással, kétszeri nekifutásra sikerült behorpasztania a záramat, és bejutnia szobám küszöbén.
A hirtelen robajra még én is odakaptam a pillantásom és felültem az ágyamból.
- Mi a fenét művelsz, kitörted a szobaajtómat. – Felháborodva vágtam hozzá a szavakat, mire dühösen vöröslő fejjel lépett oda a hifihez, hogy egyetlen gombnyomással elnémítsa szobám diszkóvá avanzsálódott változatát.
- Megmondtam, hogy nyisd ki azt a rohadt ajtót. Az egyetemről jelezték ma,hogy tartozásod van, amit nem fizettél ki. Utána érdeklődtem, hogy ugyan mégis mennyi tartozásod lehet, mikor én magam állítottam ki neked a tandíjról szóló csekket. Hétezerötszáz dollár, Sean nem fizetted be a féléves tandíjadat, csak tudnám ,hogy mi a jó égre herdáltad el? Ki is rúghatnának az egyetemről és oda lenne a jövőd, tudod hogy milyen nehéz oda bejutni? Ne cseszd el, Sean! – Mérgesen ráncolta homlokát, miközben közelebb sétált. Nem tűrhettem sem a modorát, sem pedig azt hogy kiskirályként járkál a szobámban. Felállva szembe néztem vele, s magam sem tudtam megállni, hogy ne ráncolódjon a dühtől homlokom.
- Megmondtam, hogy ne gyere be a szobámba, nem? Nem fizettem be, másra kellett. De te ezt úgyis megoldod, nem? Gondolom most is megoldottad, mert te vagy a nagy Mr. Parker Murrey. Amúgy is, csak pénz, nekünk meg annyi van belőle, hogy megtölthetnéd vele odakint a medencét, mit számít?- Ellépve mellette, újra bekapcsoltam a hifit, majd mit sem törődve azzal, hogy ott áll a szobám közepén, megkerülve visszatértem az ágyamhoz, és újra eldobtam magam a kényelmes matracon.
Kezeimet ismét a fejem alá húztam, és meredten bámultam a plafont, remélve, hogy megunja a várakozást, és végre elhagyja a szobát.
- Nem Sean, ez nem így működik. Nem fogom fizetni helyetted a tandíjat, old meg. Mostantól tartozol nekem hétezerötszáz dollárral, amiért meg fogsz dolgozni. Engem nem érdekel, hogy miből, de nyár végére leperkálod nekem az összeget, különben elbúcsúzhatsz az egyetemtől, a kényelemtől és mehetsz. Nem kötelességem, hogy eltartsalak.
- Ja, persze. Cseszd meg…és ha lehet, hagyd el a szobámat, most. – Mély gyűlölettel fúrtam pillantásom a tekintetébe, mire dühösen visszalépett a hifilejátszómhoz és erővel földhöz vágta azt. Hirtelen elhalt a zene, síri csend ült ki a szobán, s csak a feszültség érződött kettőnk közt.
- Vigyázz a szádra, szedd össze és takarítsd fel. Holnaptól meg keress melót, és a kocsid törlesztőjét is te fizeted. – Nyakkendőjét megigazgatva, felszegett állal sarkon fordult, majd elhagyta a szobámat. Idegesen járattam ujjaimat a hasamon, mintha malmoznék, miközben figyeltem a mögötte becsukódott ajtót, hirtelen felkapva az éjjeli lámpámat, teljes erőből vágtam hozzá ahhoz a kibaszott ajtóhoz. Ennyit Hawaii life-ról…
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Sean Jasper Murrey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Diákok-