State of Hawaii

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon

Marcus Treadaway

Daniel Treadaway

Maya Lindsey

Austin Turner

Odette Mackoy

Axel Singleton

Hero Lewin

Dorian Calabrese

Kim Chae Rin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Share | 

Michael & Brittany

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Brittany Haydock
Playby :
₪ Lily Collins
Job/hobbies :
₪ fotográfus és egyetemista
Csoport :
₪ diák
Hozzászólások száma :
12

TémanyitásTárgy: Michael & Brittany   2015-06-30, 22:46

Michael & Brittany

Sajnos ma nem volt szerencsém. Úgy volt, hogy magammal tudom rángatni Will-t is, de aztán akadt valami gondja és egyedül kellett eljönnöm. Igazából még mindig nem tudom miért pont ezt a helyet választottam és nem egy sokkal kedvesebbet ahol igenis van valami élet, nyüzsgés és nem vagyok teljesen egyedül a táskámmal és a fényképezőgépemmel. Modellem ugyanis már nincs, mint az kiderült és túl késő már szólni valakinek. Szóval igen, így jártam. De talán majd legközelebb ha elhatározom magam és sokkal kitartóbb leszek, meg jóval előre szólok az illetőnek, hogy szükségem van a testére és ne tervezzen semmi más programot. Bár most gondolom felhívhatnám az összes ismerősömet és végigkérdezhetném, hogy nincs-e valamelyikőjüknek kedve fényképezkedni és modellt állni vagy esetleg ülni nekem. Azonban nem hívtam fel senkit, lehet a helyszín elvenné a kedvüket tőlem és arról, hogy a modelljeim legyenek. Szóval most egyáltalán nem fárasztom magam, mert tudom, hogy nincs értelme. Éppen ezért egyedül sétálok körbe az épület körül. Kíváncsi vagyok milyen célt szolgálhatott és miért nem tölti be a régi szerepét. Talán valamilyen raktár lehetett, igazából fogalmam sincs, ezt talán azok sokkal jobban meg tudnák mondani akik valamivel többet értenek az építészethez és persze nem csak bevándorlók, mint például a családom. Jó tudom, hat év alatt meg kellett volna tudnom mindenről mindent ami Honolulu-hoz kapcsolható, de a történelemben csak a középkorig imádtam a történéseket, azután már nem. Ezt még apa sem tudta megkedveltetni velem, hiába készült történelemtanárnak még amikor a virágkorát érte. Gondolom a születésem miatt, mindig felhányja ha egy picivel többet iszik a kelleténél és én pont útban vagyok. Annyit azonban biztosra tudok, hogy nem egy leányálom volt mindkettejüknek elviselni engem és egymást. Mert ki más kötné még mindig össze őket ha nem én? Egyikük sem hallgat rám, mindketten a saját igazukat mondják akkor amikor a másik éppen nincs ott. Bár anya indokát egyáltalán nem tudom megérteni. Már nem vagyok gyerek, ha nem tudják együtt megoldani a kettejük közti problémát akkor... akkor el tudnak válni egymástól, nem kell azt nézni, hogy nekem mi lenne a szégyen és mi nem. Én inkább jobban törődnek azzal, hogy mi lesz velük idős korukra. Ha apa ugyanolyan zsémbes lesz, mint most és anya ugyanolyan türelmes hozzá, én magam fogom elköltöztetni őket egymástól. Végül aztán egyedül veszekedhetnek önmagukkal ha akarnak és kész, vagy ott a telefon, azon is nyugodtan tudják tartani egymásnak a zsiványvecsernyét. Mire a gondolatmenetem végére értem visszakerültem az épület elejéhez. Hát most vagy soha, ha már körbe jártam és megbizonyosodtam arról, hogy nem tudom eldönteni mi lehetett évekkel ezelőtt a funkciója, attól még belülről is megnézhetem. Amint a bejáratot is sikeresen meg találtam igyekszem valahogy bejutni rajta. Hogy mi fogad odabent? Leírhatatlan.
– Hát ez csodálatos... – jegyzem meg ezt inkább a nagy és tágas beltérre, ugyanis azt nem szeretném észrevenni, hogy tulajdonképpen csupa piszok az egész helyiség és már régen lekopott egy-egy helyen a fal. Bár ez gondolom érthető.

word: kevéske ; tag: michael  ; notes: majd lesz jobb is.

THANKS Heloise
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://lysandercollins.tumblr.com
Mihael Benett
Playby :
Oly Skyes
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Michael & Brittany   2015-07-01, 19:16

Brittany & Mihael

El se hiszem, hogy van végre egy olyan szabad napom, amikor a barátaimmal sem találkozom. Persze ennek nem kéne olyan meglepőnek lennie, hisz mindenkinek van magánélete, és néha a családjukkal is kell tölteni néhány napot, és hát pont úgy esett, hogy mindenkinek ma kell rokonokhoz ellátogatni, nyaralni menni, vagy tudom is én mit csinálni. Csak én vagyok olyan szerencsétlen, akinek a szülei éjt nappallá téve dolgoznak, és csak ritkán érnek rá, hogy valami normális családi programot összehozzunk. De ez mondjuk különösebben engem nem zavar, hisz mindig találok valami elfoglaltságot, ami lefoglal, és nem unatkozom. Viszont azokat a dolgokat egyedül unalmas csinálni, mindent társaságban jó, még a szörf is akkor jó, ha van kin nevetni, vagy van kivel szelni a hullámokat.
És most annyira unatkozom, hogy képes vagyok egész nap Honolulu utcáit járni, csak úgy. Még szinte csecsemő voltam, mikor a szüleimmel ideköltöztünk, szóval volt néhány évem arra, hogy a város minden szegletét megismerjem, szóval nem számítok most már semmi újdonságra sem, mindent láttam már, ami érdekes, vagy csak annak tűnik, de valójában nem az. Például az az elhagyatott épület sem annyira izgi, mint amennyire gondolná az ember. Nagy, tiszta mocsok, és törmelék, de amúgy semmi nincs már benne. Fogalmam sincs, hogy egykor milyen célt szolgált, de ha akármilyen szerkezet is volt benne, azt már rég elvitték onnan.
Utam során az imént említett épület előtt is elhaladok, mikor a szemem sarkából megpillantok valakit a bejáratánál. Elkezdi az oldalamat furdalni a kíváncsiság, ezért követem az ismeretlent, aki vélhetőleg lány, be az elhagyott épület belsejébe. Persze biztos távolból, és a bejáratnál meg is állok, s még a rövidke mondatát is elcsípem.
- Elég fura lehet az ízlésed, ha ez neked csodálatos. - nem bírom ki, hogy ne szóljak közbe. Láthatólag elbűvölte őt az épület belseje, bár őszintén szólva nem értem, mi olyan csodálatos benne... Na persze a tágas beltéren kívül.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Michael & Brittany

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» "Minden kapcsolat egy erősséget vagy egy gyengeséget táplál benned; Michael Murdock"