State of Hawaii

HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon

Marcus Treadaway

Daniel Treadaway

Maya Lindsey

Austin Turner

Odette Mackoy

Axel Singleton

Hero Lewin

Dorian Calabrese

Kim Chae Rin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Share | 

Ana&&Ellie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ellie C. Nightingale
Playby :
Lily James
Hozzászólások száma :
58

TémanyitásTárgy: Ana&&Ellie   2015-07-01, 12:16

Vigyorogva dobom le a telefont a kanapéra, ahogy hallom a cipőkopogást, És beállok az ajtó mellé, hogy mikor kinyílik, pont takarjon.  Tulajdonképpen hazudtam, semmiféle meglepetésem nincs, sőt még a csokis popcorn képét is a netről szedtem, mert ugyan van itthon, el kell készíteni, é ahhoz én nem értek, WTF meg nincs itthon, hogy elkészítse, szerencsémre. Viszont kreatív vagyok, és egésze biztos vagyok benne, hogy nem kell sokat gondolkodnom, míg kitalálok valamit, ami örömöt okozza a szőkeségemnek. Juharszirup ugyan tényleg van, nem is kevés, csöppet megszállottja vagyok, így legalább a helyett nem kell mást kitalálni.
Ana egy más világ. Magam sem tudom, miért várom mindig, hogy felbukkanjon, vagy miért élvezem annyira az édes semmittevést vele. Nincs még egy nő, aki annyiszor megfordult volna nálam, mint ő, sőt, olyan se nagyon akad, aki kétszer fordult volna meg, így tényleg elég különleges szerepe van a hölgynek az életemben. Annak ellenére, hogy semmit nem tudok róla, azon kívül, hogy Austin is szeret vele elszórakozni. És hogy rohadt féltékeny tud lenni, ha nem osztozom vele.
Nyílik az ajtó, én pedig türelmesen várok, míg a látóterembe kerül a szőke hajzuhatag, csak hogy mögé lépjek, és végigsimítva a derekán és hasán, hátulról magamhoz öleljem Ana-t. Illata az orromba kúszik, rögtön mosolyt csalva az arcomra. Kicsit jobban magamhoz szorítom, államat a vállára teszem, és nagyon örülök neki, hogy ugyanakkora, mint én, így nem kell pipiskednem.
- Sokkal jobban illik hozzád ez az illat. – Súgom a fülébe, ujjaimmal finoman cirógatva a hasát. – Be kell vallanom valamit, nincs popcornom, - a nyakához hajolok, és leheletnyi csókot hintek rá - csak juharszirup és én. – újabb csókot hintek puha bőrére, csak aztán fordítom szembe magammal.  Végignézek rajta, egyszerűen nem bírok betelni vele, már csak azzal, hogy itt áll előttem képes elérni, hogy semmi más ne érdekeljen a mai napon csak ő.    
- Remélem azért így is maradsz. – Mosolygok rá, el nem engedném, még ha menni is akarna. Nem, ma az enyém, és nem osztozom.    

#ana && ellie

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Anastasia Rodgers
Playby :
▶▶ emily bett rickards
Job/hobbies :
▶▶ getting trouble
Csoport :
▶▶ civilian
Hozzászólások száma :
133

TémanyitásTárgy: Re: Ana&&Ellie   2015-07-01, 16:27

It will be fun

Telefonomat a zsebembe mélyesztem az utolsó üzenet után, és gyors léptekkel megyek arrafele, amerre a lábam visz. Egyszerűen imádom ezt a lányt, nem tudom miért van rám ilyen hatással, de nem tudok elszakadni tőle, nem tudok neki nemet mondani, hogyha ilyen szép dolgokat mond nekem. Nem a csokis popcorn miatt megyek most hozzá, vagy a meglepi miatt, a juharszirup sem olyaj fontos, de az már igen, hogy ő ott van fent, és vele lehetek. A gondolat is csábít, és egyszerűen tényleg nem tudom azt mondani, hogy nem megyek el hozzá, oldjon meg maga mindent. Bár a telefonon sem rossz beszélgetni közben, de jobb a személyes kapcsolat és érintkezés.
Már alig várom, hogy felérjek hozhá, nem tudom miért, de ő egészen különleges a számomra, nem egyszer voltam már vele, és ez már valami új. Nem szoktam többször lenni mással, de ő vele akarok, és meg is teszem, amikor csak kedvem tartja, illetve Austin engedi, mert amúgy megy a hiszti, csak nem tudom miért. De nem is ezzel foglalkozom, inkább ráhelyezem a kezem a kilincsre, aztán már be is nyitok. Nem látom őt sehol, de megérzem ujjait derekamon, majd a hasamon, és egy ernyedt mosoly terül el arcomon.
- Azt mondod? Akkor miattad csak ezt fogom használni. - búgom halkan, mert nagyon jól esik, ahogy cirógat. Mindig ilyen gyengéd, imádom. Szavaira még nem reagálok, egészen addig míg meg nem kapom a két édes csókot a nyakamba. Nagyon jól esik, és ha akarom, ha nem egy gyenge sóhaj id elhagyja ajkaimat. - Kár a popcornért, de ettől függetlenül egész jó párosításnak hangik a juharszirup és te. -/i] mosolyodok el, amikor szembe kerülök vele, és egyik kezemet megemelve simítok végig gyönyörű arcán. Nem tudon, hogy csibálja, de amint ránézek már semmi sem fobtos, meseszép szemei azonnal elvonják a figyelmem minden másról.
- hmm... még átgondolom. - húzom el a számat oldalra egy kicsit, szemeimet a plafonra vezetem, mintha nagyon elmerültem volna gondolataimban, de aztán elvigyorodok gyengéden. - Akkor is maradnék, ha juharszirupod sem lenne, csak te. - jegyzem meg, mintha valami mellékes dolog lenne, ettől függetlenül komolyan gondolom. Hogy szavaimat nyomatékosítsam közelhajolok hozzá és egy gyengéd csókba vonom őt.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ana&&Ellie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal