State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Marcus Treadaway
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Daniel Treadaway
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Maya Lindsey
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Austin Turner
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Odette Mackoy
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Axel Singleton
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Hero Lewin
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Dorian Calabrese
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Kim Chae Rin
What I am?  Vote_lcapWhat I am?  Voting_barWhat I am?  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 What I am?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
America Northwood
America Northwood
Playby :
Rachel Bilson
Tartózkodási hely :
I'm there everywhere
Job/hobbies :
Look at my face, and tell me what see you
Csoport :
Student
Hozzászólások száma :
44
Join date :
2015. Jun. 06.
Age :
31


What I am?  Empty
TémanyitásTárgy: What I am?    What I am?  Empty2015-06-06, 14:45

Amercia Northwood

Név
America Northwood

Szül. hely, idő
1992, október; Amerika, Washington DC.

Kor
22
Csoport
Diák

Avatar
Rachel Bilson

Tulajdonságok
Talán a külsőmről nem is kell sokat beszélnem. Viszonylag alacsony vagyok, és szerencsés alkatú, mert nem tartozom a hízékony lányok körébe. Igaz, az idomaimnak lenne még hova fejlődni, de én elfogadom így magam. Fehér bőrű, sötétbarna hajú, húszas éveiben járó, fiatal hölgy vagyok, szóval el is várom, hogy így viselkedjenek velem. Én nem akarok folyton hisztériázni, hogyha gyereknek neveznek, mert valahol még az vagyok, elismerem, de nem tűröm, hogy tiszteletlenül bánjanak velem. Azért van bennem annyi tartás, hogy tisztában legyek önmagammal. Viszonylag könnyedén barátkozom, bár sosem érdekeltek túlságosan az ilyen szociális dolgok. Nem igazán jártam bulizni sem. Az én igazi barátom az irodalom, és a könyvek. Szeretk jótékonykodni, így ha van rá lehetőségem megteszem, mert segíteni másokon a világ egyik legjobb dolga. Kisgyerek koromban döntöttem el, hogy ha felnövök irodalom tanár és író leszek, ezért vagyok most itt.
Történet
Emlékszem az első napra ebben az iskolában. Vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy az első irodalom órámra. Amikor beléptem a terembe és megláttam őt, tudtam, hogy soha többé nem fogok tudni ránézni más férfira, úgy.  Olyan gyönyörű volt, még sosem láttam ilyen csodát, a bőre, és a haja színe, mintha angyalok teremtették volna, csak azért, hogy gyönyörködhessek benne. Igen, róla beszélek, Mr. Worrington-ról, az irodalom tanáromról, akibe már egy teljes, kerek éve úgy bele vagyok esve, ahogyan vak ló zuhan a szakadékba. Menthetetlenül és visszafordíthatatlanul. Persze, észre sem vesz, legalábbis eddig csak úgy viszonyult hozzám, mint tanár a diákjához, szóval ebből nem tudok arra következtetni, hogy esetleg rólam fantáziál álmatlan éjszakáin.
Emlékszem, az első napra itt. Emlékszem, hogyan ismertem meg a legjobb barátnőmet, Dakotát. Nem egy szakra járunk, de összehozott minket a közös érdeklődés, és Mr. Worrington csodálása. Ez a lány képes volt elfeledtetni velem a múltamat, elérte, hogy ne hiányozzon olyan nagyon, hogy ne ragaszkodjak annyira görcsösen a múltamhoz, ahogyan eddig. Ne legyen folyton honvágyam. Megtanított túlélni.
Nehéz volt elsajátítanom ezt a dolgot, mert világ életemben gazdagok között nőttem fel. Három dadám volt egyszerre, magán iskolákba jártam tanulni, és csak azokkal a lányokkal és fiúkkal állhattam szóba, akiknek a zsebük megegyezet az én zsebem vastagságával. Anyám neveltetése volt ez, s nem mondhattam neki ellent, mert betegsége megkívánta, hogy folyton azt tegyük, amit kér. Csontrákja volt, egészen fiatal kora óta szenvedett tőle, aztán, tizenhat éves koromban végleg feladta a küzdelmet, és elment. Csatlakozott a szellemvilághoz. Onnantól kezdve úgy életem, ahogyan akartam. Apám a gyászba temetkezve adta kezembe a sorsomat, megtehettem volna bármit, olyan szinten elfogyott a felügyelet felettem.
Komoly döntés volt, hogy ide jöttem, és elengedtem mindent, ami a régi otthonomhoz kötött. Elhagytam a múltamat, és nem is akarom visszakapni. Elég volt belőle, itt az ideje annak, hogy új életet kezdjek, új emberekkel és új emlékekkel.


A hozzászólást Amercia Northwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-06, 16:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Erick Leighton
Erick Leighton
Admin
Playby :
Sean O'Pry
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
56
Join date :
2015. Mar. 16.


What I am?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: What I am?    What I am?  Empty2015-06-06, 16:11

Elfogadva
Aloha! Te vagy itt az első hivatalosan is elfogadott kari. Örülük, hogy ilyen hamar elkészítetted a (csodás) ET-det :D De nem is akarom tovább húzni a szót, inkább csapjunk bele a lecsóba.

Tulajdonságok: Szerintem nem is kell ennél többet beszélned a külsődről, mert minden fontosan leírtál. Tömör és érhető volt, semmi túl fényezés. Amikor, pediga  belső jellemeidről beszéltél nekem az jött le, hogy egy nagyon erős (lelkileg) nő vagy. Összeségében tetszett az egész és szerintem ilyen személyiséggel biztosan sok barátod lesz az oldalon.

Történet: Csak annyit szeretnék mondani, hogy a tanár-diák szerelmek mindig veszélyesek, de ha tényleg szereted, akkor szerintem vágj bele. Az élet túl rövid ahhoz, hogy ne kezdj el egy ilyen kalandot. Remélem itt Honoluluban képes vagy új életet kezdeni, de majd Dakota biztosan segíteni fog.
Mint az elöző rész ez is nagyon tetszett és majd az oldalon is figyelni foglak

De most menjél és foglald le a pofidat, na meg játszál!
 
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com
 

What I am?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Diákok-