State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Maya Lindsey
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Austin Turner
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Odette Mackoy
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Axel Singleton
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Hero Lewin
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Ike & Aaron Vote_lcapIke & Aaron Voting_barIke & Aaron Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Ike & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aaron Woods
Aaron Woods
Playby :
Channing Tatum
Tartózkodási hely :
Hawaii; Honolulu
Job/hobbies :
ügyvéd
Csoport :
bűnözők
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2015. Jun. 22.


Ike & Aaron Empty
TémanyitásTárgy: Ike & Aaron   Ike & Aaron Empty2015-07-03, 15:05


Ike & Aaron


  Két kávéval a kezemben állok a rendőrség előtt. Már vagy fél órája szobrozok itt, mégsem tudtam rávenni magamat, hogy elinduljak a lépcsőn fölfele és belépjek. Mármint az, hogy most ide jöttem, olyan, mintha tálcán kínálnám fel magamat a rendőrségnek, hogy igen itt vagyok, vigyetek csak! Én vagyok az a fickó aki személyazonosságot hamisít, vagy épp egy jogosítványt.. Egy barom vagyok amiért eljöttem, de egyszerűen nincs más választásom. Muszáj bemennem, már csak az ügyfelem miatt is. Nem hagyhatom cserben, itt pedig tudom, hogy tudnak nekem segíteni. És mi rossz történhet még? Ha minden igaz, akkor senki sem tudja, hogy miket csinálok amikor nem a bíróságon ülök, főleg nem az idebent lévők.
Végül erőt veszek magamon, és lassan, kissé botorkálva ugyan de felbaktatok a lépcsőn. Belépek a lengőajtón, és kissé megkönnyebbülök amikor megcsap a légkondicionálótól hűvös levegő. A megkönnyebbülésem csak pillanatokig tart, mert  a homlokomon újra gyöngyözni kezd az izzadtság mikor meglátom az egyenruhába öltözött tiszteket.
Ütemtelen léptekkel haladok egyre hátrább és hátrább, keresek egy személyt, aki minden bizonnyal tud majd nekem segíteni. Nagy nehezen megpillantom Iket. Nagyot fújok, és pillanatok múlva megállok az asztala előtt.
- Remélem ma reggel még nem kávéztál, mert hoztam neked egy hosszú feketét. Tej nélkül, sok cukorral. Pont ahogy fél évvel ezelőtt ittad. - Teszem le az asztalára, aztán pedig lomhán nekidőlök az ajtónak.
- Remélem nem zavarok. - Nézek az asztalára, ahol akták sorakoznak, papirfecnik, fényképek.  Felkapok egy fényképet, tanulmányozom  a sok üvegszilánkot ami az utó üvegéből tört ki, aztán visszateszem a helyére.
- Nem akarok kertelni Ike. A segítségedre van szükségem. Az ügyfelemet marihuána termesztéssel  vádolják. Egy egész pince tele vele! El tudod képzelni? -  Szórakozottan nevetgélek, majd a saját kávémba kortyolok.
–Azt állítja, hogy nem az övé volt a cucc, és állítólag négy nappal mielőtt kimentetek volt nála egy házkutatás. Igazából arról szeretnék egy másolatot.. - Emelem föl a kis dísztárgyat az asztaláról, forgatgatom, és grimaszolok.
- Ugye tudsz nekem segíteni? - És bevetem a kiskutya szemeket.  
Vissza az elejére Go down
 

Ike & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aaron Woods
» Héloise & Aaron
» Aaron & Emily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-