State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Maya Lindsey
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Austin Turner
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Odette Mackoy
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Axel Singleton
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Hero Lewin
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Ambrose Belmonte Vote_lcapAmbrose Belmonte Voting_barAmbrose Belmonte Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Ambrose Belmonte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ambrosia Belmonte
Ambrosia Belmonte
Playby :
Rosie Huntington-Whiteley
Tartózkodási hely :
Hawaii
Job/hobbies :
Francisco
Csoport :
criminal
Hozzászólások száma :
2
Join date :
2015. Jul. 06.
Age :
31


Ambrose Belmonte Empty
TémanyitásTárgy: Ambrose Belmonte   Ambrose Belmonte Empty2015-07-06, 18:40

Ambrosia Belmonte

Név
Ambrosia Belmonte

Szül. hely, idő
Spanyolország: 1992. augusztus 3.

Kor
22

Csoport
Bűnöző

Avatar
Rosie Huntington-Whiteley

Tulajdonságok

- 174cm magas - kecses, akár egy gazella - szőke hajú, zöld szemű - gyengéje az öltözködés -
A külső megtévesztő - esetemben legalábbis biztosan. Ha modellnek nézel, még megbocsátom, nem is jársz messze a valóságtól, de ha üresfejű libának gondolsz... Vigyázz, jól vigyázz. A belső kisugárzás több, mint magabiztosság, szemeim zöldjei hihetetlen haragra képesek, csábos, vörös ajkaim pedig kétség kívül hamar helyre tesznek, ha kell. Megszoktam, hogy az én közegemben a tiszteletparancsolás igenis kötelező, ha azt akarom, hogy a szavam hiteles legyen és ugorjanak rá, s apám sem egy bohóc, semmirevaló lányt óhajtott, tehát gyakran előfordult, hogy egy édes mosoly után elszabadult a pokol. Persze nehezen hihető, tudom, viszont azt mondom, addig jó, míg ez így is marad.

- akaratos - állhatatos - túl őszinte -
Ami a szívemen, az a számon, bár nem vagyok egy végtelenségig utálatos dög. Szerethető oldalam is akad, sőt, felszabadultan, távol apámtól több esély van rá, hogy mosolyogni láss. Rendben, nem tagadhatom, hogy hajlamos vagyok apróbb hisztizésre, de igyekszem moderálni magam. Többé kevésbé sikerül... ez ügyben sosem tudok ígérni semmit. Szeretem a spontán őrületet.

- egy csipetnyi színészi hajlam -
Csak, hogy jobban szórakozzak. Itt van például a tény, maga az én édes tényem; Francisco, aki bármilyen őrjítő is, korban (és szerencsére csak korban) az apám lehetne. Mivel újak vagyunk és én különösen nem tudok megmaradni azon a szép kis hátsómon, gyakran "rángatom"magammal a kedvesem, s keveredünk olyan helyzetbe, ahol egyáltalán nem szeretőnek néznek bennünket, hanem a már említett rokoni kapcsolatba kategorizálnak, sőt, volt már rá példa, hogy én magam sugalltam hasonlót. Persze ez csak játék a részemről, mert sosem tagadnám le Őt, sem a szerelmet, amit minden lélegzetvételemmel, szívdobbanásommal erősebben érzek iránta.

- kitartás a végletekig -
Bármiben, amihez/akihez hit fűz. Első sorban a szerelem motivál és hajt előre, célt ad, ihletet, energiát. Sokat küzdöttem Franciscoért és nem adnám Őt senkinek. Mindkettőnkre nézve halálos egy érzés, szinte beteges és lehetetlen ennyire kötődni hozzá, nálam mégis így történt.

Történet

Akartam Őt. Megszállottan.
Vágytam rá. Nem adom másnak.

Szórakoztató végigsétálni a tengerpart forró homokjában, tudva a kockázatról, hogy bármikor értem jöhetnek, az érzés mégis természetes, az új élettel járó rossz, amit hajlandó vagyok elviselni Érte. Mintha itt születtem volna, enyémnek érzem a tájat az utolsó homokszemmel, a tenger minden cseppjével. Ez az én világom.
Látszólag könnyen választottam "Vegas" és Hawaii között, viszont az apám mindig az apám marad, bármi is történt közöttünk. Igyekszem megbocsátani, és remélem, ő is megbocsát majd, bár kötve hiszem, hogy ténylegesen belenyugodna az árulásba. Sok mindent elnéztem nevelkedésem folyamán, fejet hajtottam, sőt, az ő vére az enyém, így nem volt meglepő, hogy hasonló gondolkodással s temperamentummal rendelkezem, hogy tessen az életforma, amelyben a kockázat nem ritkán életeket kíván. Nem állítom, hogy veszedelmesebb vagyok nála, az én kezem jóval tisztább, de számos olyan üzletet tudhat magáénak, amelyek általam jöttek létre. És ott van az az apró tény is, hogy mindig egy lépéssel a kábszeresek előtt jártunk, ez sem épp a véletlen, hanem az én művem volt. Bármit megtettem volna Vegasért, de férjhez menni... Nem. A szabadságom egy zsúrpubi miatt biztos nem adtam volna fel. Bezzeg Ciscoért... Nem csak apám volt oda érte, bár az én rajongásom több okból is végtelenül sokáig elfojtott volt, noha előbb is tört meg. Nem bírtam elviselni más nő társaságában, de nem engedhettem meg sem féltékenységet, sem más, felé húzó gyengeséget. Ha nem is csúfos halállal, de egyedi emlékeztetővel lakoltam volna azért, hogy egy korban és célban nem hozzám illő férfit választottam, ezt a nagy Vegas nem tűrte volna el, így más taktikát választottam.  
Minden elismerésem az Övé volt, valahányszor képes volt a hátrálásra, annak dacára, milyen hatékony tudtam lenni, ha akartam, bár azt is tudni kell, hogy a természetem nem szerves részét képezi a kacérság. De Őt akartam, Ő kellett... Most is libabőrös leszek, ha arra gondolok, mit éreztem felé közeledve, minduntalan vággyal rezdüléseimben. Nagyon szerettem volna gyűlölni őt, de az ellenállása csak vonzóbbá tette számomra, éreztem, hogy lángol, s éreztem saját forrongó vérem száguldását reagálni rá. Dübörgő szívem heves dobbanásai most is visszacsengenek, látom a pillantását, a szikrákat, melyek bőrömből bőrére pattogtak át. Most is ezt érzem. Komoly hatással van rám, az ereje veszedelmes, noha komoly bajban volnék, ha nem döntött volna úgy, hogy feladja az apámmal való kapcsolatát, az üzletét, mindent, ami Spanyolországba köti. Engem választott, én pedig nem vágyom többre, csak Rá. És nem számít, mi következik, senkinek nem hagyom, hogy elvegye tőlem a Világom.
 
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Ambrose Belmonte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Bűnözők-