State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Maya Lindsey
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Austin Turner
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Odette Mackoy
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Axel Singleton
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Hero Lewin
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Matthew Carter Vote_lcapMatthew Carter Voting_barMatthew Carter Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Matthew Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Matthew Carter
Matthew Carter
Playby :
Liam Hemsworth
Csoport :
criminal
Hozzászólások száma :
1
Join date :
2015. Jul. 20.
Age :
33


Matthew Carter Empty
TémanyitásTárgy: Matthew Carter   Matthew Carter Empty2015-07-20, 18:10

Matthew Carter

Név
Jelenleg Matthew Carter.

Szül. hely, idő
1990. október 11-én láttam napvilágot, elméletileg, de hogy hol, azt ne tőlem kérdezd...

Kor
24

Csoport
Bűnöző

Avatar
Liam Hemsworth

Tulajdonságok
Egyesek azt mondják, egészen helyes fejem van, mások szerint örökösen idiótán áll a hajam és túl nagy szám van, van, aki odáig van a külsőmért és van, akit kiráz a hideg, ha rám néz. Nos, talán mindegyikben van némi igazság. Hála égnek egész pofás arcberendezéssel áldottak meg drága szüleim, vakítóan kék szemeim éberen fürkészik a környezetet. A hajam olykor valóban idiótán képes állni, de nem vagyok hajlandó többet foglalkozni vele egy-egy gyors hajba túrással, fésülködés címszó alatt. Nekem ez is megteszi.
Egészen izmosnak mondható az alkatom, a sok kerítésen átmászás és rohanás kellő izomzatot alakított és az állóképességemmel sincsenek problémák. Ilyen az, amikor az ember fia olykor futásra kényszerül.
Öltözködés terén inkább a lezser darabokat preferálom, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy túlságosan válogatós legyek, nálam inkább az ár, mint a kinézet számít. Persze ez közel sem jelenti azt, hogy ódivatú göncöket aggatok magamra csak azért, mert nem kerülnek sokba. Azért nekem is van ízlésem...
Az utca gyermeke vagyok, mondhatjuk így is, elég keményre neveltek a pofonok és a bukások, de ezzel együtt legalább a kitartásom is igencsak sokat fejlődött. Ha valamibe belekezdek, akkor tuti, hogy tűzön, vízen átmenve is csak azért is végrehajtom, történjék bármi.
Makacs és önfejű vagyok, egyenesen gyűlölöm, ha valaki meg akarja mondani, mit csináljak, vagy éppen mit szabad és mit nem. Pontosan emiatt nem is igazán hallgatok senkire, megyek a magam útján, legfeljebb pofára esek, nem érdekel, úgyis annyiszor megtörtént már, hogy nem lesz újdonság. Majd tanulok a saját hibáimból.
Szeretem a jó vicceket és szeretek nevetni, poénkodni, de mostanában elég ritka az olyan alkalom, amikor képes vagyok felfedni a lezser, laza oldalamat. Alapjáraton egy morcos tekintetű, beszólogató srác vagyok, akit mintha már pusztán az emberek jelenléte is idegesítene. Egész egyszerűen csak távol akarok tartani magamtól mindent és mindenkit, nem kellenek a kapcsolatok, nem kell a kötődés, jobb ez így. Nincs kötöttség, nincs fájdalom, nincs csalódás.  
Történet

- Azonnal keressétek meg! - harsogott a dühös női hang, én pedig csak röhögtem a markomban. Ó, ha tudnák, hogy pontosan abban a szekrényben bújtam el, amelyik előtt tanácskoznak..! Szerettem az ápolóim agyára menni, olykor úgy elbújni, hogy jó sokáig nem bukkannak a nyomomra, rajzszögeket rejteni a székükre, fogkrémet nyomni a cipőjükbe... Mindenféle csíntalanságra kapható voltam. Ők sem szerettek engem, én sem őket, így talán érthető, hogy miért mentem minduntalan az agyukra. Tudtam, hogy ezért is ki fogok kapni, de nem érdekelt. Annyi mindenért kikaptam már, hogy akkor legalább had érezzem jól magam!
Nem szerettem itt lenni, de senkinek sem kellettem. Mindegyik család csak átnézett rajtam, talán azért, mert túl csibészes volt a mosolyom, vagy már a szemem sem állt jól? Soha nem tudtam meg, nem is számított. Mióta csak az eszemet tudom, az árvaházban éltem, teltek a napok, a kicsiny fiúból pedig kamasz lett, a rosszaságok pedig alaposan megszaporodtak. Már a szökésem tervezgettem, pár nap és végleg megpattanok. Hogy mi lesz utána? Hát arról fogalmam sincsen, de nem is érdekelt, majd feltalálom magam.
- A szekrényekben néztétek már? - végre egy olyan ápoló, aki képes volt a gondolkodásra is! Persze ez nekem nem sok jót jelentett, hiszen tudtam, hogy pillanatok kérdése és megtalálják a rejtekhelyem, de akkor is jól szórakoztam. Így is lett. Felcsapódott a falap, a hirtelen fénytől behunytam a szemem, aztán már a fülemnél fogva cibáltak ki a kabátok alól, hogy ismét találkozhassak a jól ismert barátommal, táncolhassunk, jobban mondva ő járhasson táncot a fenekemen. Én pedig csak nevettem, igaz, hogy piszkosul fájt és könnyeim szántották az arcom, de akkor is nevettem...

***

- Állítsák meg! - ugyanolyan dühös hang, ám ezúttal férfi változatban. Kacagva vetettem magam az utcára az emberek közé, hogy pár házzal odébb beforduljak az egyik sikátorba. Két zsemle, ennyi volt a mai zsákmányom, de valamiből nekem is meg kell ám élni! Alig egy hete hagytam magam mögött azt a borzalmas helyet és tessék, még mindig élek! És még mindig nem kaptak el... Merthogy teljesen egyértelmű volt, hogy akkor én csak úgy leszek képes túlélni, ha másokat rövidítek meg. Hol egy pénztárcával, hol egy gyűrűvel, hol pedig némi apróval. Vagy éppen a boltokból csentem el egy-egy péksüteményt, gyümölcsöt. Semmi komoly probléma nem történt, mintha a véremben lett volna a dolog. Persze volt már, hogy fülön csíptek, de olyankor visszaadtam az ellopott holmit és igyekeztem úgy csűrni-csavarni a helyzetet, hogy szabadulhassak, elég elvonni valamivel az illető figyelmét, hogy lankadjon figyelme és tessék, máris újból rohanhatok.
Elhalkul a kiáltás, én pedig csak rohanok, ahogyan a lábam bírja, mígnem végül elérem a kis törzshelyem, ahol kényelmesen meglakmározhatok. Nem túl bőséges vacsora, de nem számít. Lesz ez még így se.

***

Teltek a napok, a hetek, a hónapok, én pedig egyre jobban kezdtem magam kiismerni abban a világban, amibe önként tettem bele a lábam. Szereztem magamnak papírokat, kapcsolatokat, ismerősöket, persze senkivel sem fűztem túl komolyra az ismeretséget, csupán amolyan munka kapcsolat volt a miénk. Minél kisebb a lebukás veszélye, annál jobb.
Mindig máshol húztam meg magam, míg végül sikerült annyi pénzt összekaparnom, hogy képes legyek egy kis lakás fizetésére, nem mondom, hogy egyszerű volt, de csak sikerült... Ráadásul állást is szereztem, méghozzá egy gyárban tengetem a mindennapjaim, de az igazi portya az éjszaka kerül terítékre. Olyan ez nekem, mint a drog. Egyszerűen szükségem van rá, nem tehetek róla. És nekem ez így teljes mértékben megfelel. Még egy darabig legalábbis biztosan...

Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Matthew Carter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Bűnözők-