State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Maya Lindsey
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Austin Turner
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Odette Mackoy
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Axel Singleton
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Hero Lewin
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Sasha White  Vote_lcapSasha White  Voting_barSasha White  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Sasha White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sasha White
Sasha White
Playby :
Shelley Hennig
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Festés, ábrándozás
Csoport :
Diák/Híresség
Hozzászólások száma :
20
Join date :
2015. Aug. 09.


Sasha White  Empty
TémanyitásTárgy: Sasha White    Sasha White  Empty2015-08-09, 17:43

Sasha White

Név
Sasha White

Szül. hely, idő
Alabama, 1996. november 03.

Kor
19

Csoport
Hát ő egy híresség, aki diákként is pozicionál az iskolában.

Avatar
Shelley Hennig

Tulajdonságok
Igazi nagyszájú csaj vagyok. Tudjátok, az a fajta, aki mindig megmondja a magáét, és kiáll a célja érdekében. Makacs vagyok, nem nagyon adom fel a dolgokat, ha valamit egyszer eldöntök, akkor azt el is fogom érni, ha beledöglök akkor is. Sokan mondták már, hogy félnek tőlem. Azt, hogy szerintük ölni is képes lennék azért, hogy megszerezzem, amit akarok, és nem is igazán áll távol a dolog a valóságtól. Ravasz vagyok, gyors, okos, a testem szinte tökéletes. Tizenöt évig tornáztam, azóta pedig minden nap járok edzeni. Ó, tehát az érdekel, hogy miért vagyok híres? Te sosem nézel tévét? Két éve megnyertem a Miss Amerika szépségversenyt, azóta pedig nyílt egy-két galériám is. Azért érkeztem ide, hogy tanuljak, de persze közben a festményeimet is szeretném terjeszteni… ha fogalmazhatok így.
Persze a sok jó tulajdonság mellett, nekem is akadnak rossz pontjaim. Az első talán az, hogy nekem tényleg mindig az kell, ami a másé. Annak van értéke. Minek küzdjek valaki olyanért, akit egy csettintésre megkaphatok? Inkább kieresztem a karmaim, és véresre csikarom az ellenségemet, hogy aztán megkaphassam azt a cafat húst, amit valójában nekem szánt az ég. Igen, most a férfiakról beszélek. Hajlamos vagyok verekedni. Tudni kell rólam, hogy ha az egyik potenciális példányom nőstényével állok szemben, hamar eldurran az agyam, és annak általában az a vége, hogy valakinek betörik a képe. Látnak az arcomon egy karcolást is? Na, ugye.
Mindezektől eltekintve, hűséges típus vagyok. Ha szeretek valakit – eddig csak egyszer esett meg velem ez a borzalom –, akkor mindenemet neki adom.  A barátaimért képes vagyok ölni. Ha bárki csak egyetlen rossz szót is ejt róluk, az másnap reggel láb nélkül ébred. Ők az én családom ugyanis, az egyetlenek, akikre számíthatok. Tisztában vagyok vele, hogy az emberek szeretnek, ahogy azzal is, hogy a nők leginkább a halálomba kívánnának és minden mocskos kurvának elhordanak a hátam mögött. De hát, ezt teszi a féltékenység, nem igaz?
Történet
Anyám erősen magához szorított. Éreztem a kókusz illatú parfümjét, és azt a drága Chanel parfümöt, amit mindig használt. Mosolyogva, fél kézzel öleltem vissza, a balom nem volt a szabad, a bőröndömet fogtam vele, ami tele volt a ruháimmal és a díjaimmal.
- Nagyon vigyázz magadra kincsem! – suttogta. Mindig hajlamos volt kicsit túlzásba esni. Hiszen nem a világvégére megyek, hanem Honoluluba.  Oda, ahol végre magasabb szinteken is űzhetem a művészeteket, az egyetemre ahová mindig is vágytam. Halasztottam ugyan egy évet, hogy elegendő pénzt szedjek össze a kalandjaimra, hiszen anyáék csak a sulit, meg a házat fizették nekem, a szépségversenyből bejövő összeget pedig már régen elvertem. Valahogy csak meg kellett állnom a helyem, az új otthonomban, az örök napsütés és a pálmafák birodalmában, ahol a nők nálam csúnyábbak, a férfiak pedig félmeztelenül mászkálnak a tengerparton. Mindegyik bókolni fog majd nekem, már most érzem. Kár, hogy engem még mindig nem érdekel senki, Rajta kívül. Legalábbis komolyabban nem. Az egyéjszakás kalandokban azért benne vagyok, mint mindig. Annyi férfi van a világon, és nem horgonyozhatok le egyvalaki mellett anélkül, hogy legalább néhányat ne próbáltam volna ki. Ez volt az én mottóm. A férfiak pedig, mint a legyek döglöttek utánam mindig is, miért lenne hát ez pont Honoluluban másképp? A legnehezebben kapható férfit is az ujjam köré csavarhatnám, ha akarnám, de nekem, mint mondtam, egyik sem kell. Ő kellene, de ő már másé, ahogy hallottam. Elveszítettem, mert nem tudtam parancsolni magamnak. Mert nem tudtam úgy kezelni az életemet, ahogy kellett volna, nem tudtam úgy törődni vele, amit megérdemelt volna, félreléptem, de megbántam. Szerettem. Szeretem.
Ezek a gondolatok cikáztak az agyamban, miközben felszálltam a gépre, és elfoglaltam a helyem az első osztályon. A légi utaskísérő hölgyike hozott nekem egy tálka földimogyorót meg egy üveg pezsgőt. A legjobb évjáratból. Ahogy az aranyszínű lötty lecsúszott a torkomon a fejemben egyre csak visszhangzott a neve. Az Ő neve. A név, ami a halálba tudott volna táncoltatni, s az őrületbe tudott volna kergetni, de nem tette. Csak kilógatott az értelem és a bolondulás határát jelző sziklafalra, s tartott engem. Játszott velem úgy, hogy valószínűleg már nem is gondolt rám. Se ő, sem a testvére.
Pedig én, - akár mit is tettem –, szerettem őt tiszta szívemből, s szeretem most is. Szeretni fogom örökké, amíg el nem visz valamelyik gyógyszer, ami talán majd enyhítheti a fájdalmam. Daniel Treadaway, itt visszhangzol bent.
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Sasha White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-