State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Marcus Treadaway
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Daniel Treadaway
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Maya Lindsey
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Austin Turner
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Odette Mackoy
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Axel Singleton
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Hero Lewin
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Dorian Calabrese
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Kim Chae Rin
William & Philippa Vote_lcapWilliam & Philippa Voting_barWilliam & Philippa Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 William & Philippa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Philippa Scott
Philippa Scott
Playby :
Willa Holland
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Reptéri kisegítő
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2015. Aug. 14.
Age :
32


William & Philippa Empty
TémanyitásTárgy: William & Philippa   William & Philippa Empty2015-08-16, 13:38


To my brother


Idegesen néztem az órámat és már nem tudtam mit kezdeni magammal, a pincér már vagy ezredére jött oda hozzám, hogy mit hozhat. Az igazat megmondva magam sem tudtam mit akarok. A gyomrom akkora volt, hogy nem bírtam volna semmit inni sem.
„Hol vagy már?” Annyi SMS-t küldtem Willnek, hogy az ujjaim fájtak. Megígérte, hogy ma velem fog vacsorázni, mert én már nem tudok egyedül lenni. Persze erről nem ő tehet, csak nem értem, hogy miért mindig akkor jön össze egy nővel, amikor velem van programja. Már meg sem lepődöm, mikor megjelenik egy nőszemély és elkezd ordibálni engem pedig, elszid minden ócskaságnak, akiért dobta. Legtöbbször nem veszem magamra, és rájövök, hogy mi nők tényleg nagyon féltékenyek tudunk lenni, főleg ha olyan férfiról beszélünk, akik jól néznek ki.
Természetesen jó génekről beszélünk és a bátyám tudatában van azzal, hogy nagyon is jól néz ki. Pár barátnőm képes volt csak azért ott aludni nálunk párszor, hogy láthatta alsóban őt. Brr..!
Aztán a pincér mellettem ismét toporogni kezdet, és bájos mosolyom már szinte semmit nem ért. Kértem még két percet és már hevesen doboltam az ujjaimmal az abroszon, amire lassan hatalmas lyukakat karmolok.
Már majdnem letelt a kettő perc, mikor egy ismerős alak jelent meg az ajtóban és széles mosollyal az arcomon pattantam fel az asztalhoz, hogy megöleljem. Ezer éve nem láttam és volt miről beszélnünk, elsősorban arról, hogy anyám mit tett velem és az önbecsülésemmel.
- Will, hogy merészelsz megváratni?! – fakadtam ki, ennyit a kedves és bájos üdvözlésről. Az igazat megmondva, nem lennék ilyen zabos, ha a pincér nem zaklatott volna minden második percben, hogy mi lesz már.
- Most már jó lenne egy állandó nő az életedbe. – ráncolom a homlokomat. Kettőnk közül ő élvezi az életet én pedig apácasorsra száműztem magam, ha akartam hanem.
Persze jó szekálni az idősebbet, mit ne mondjak, élvezem a dolgokat. De attól még tudom, hogy ennek meglesz a böjtje és már várom is a kínos kérdéseket. Öt éve egyfolytában elzárkózom az elől, hogy válaszoljak a kérdésekre, amiket töretlenül feltesz nekem. De ma összeszedtem minden bátorságomat, hogy minden kérdésre válaszoljak. Még ha ezzel saját magamat fogom nyomorgatni. Nem baj, ennyi kell nekem. Most már ideje szembe nézni a démonjaimmal.
- Beszélni szerettem volna veled. – komolyodtam el és nagyon kellet, igyekezzek, hogy ne fakadjak sírva, akár egy két éves, akinek elvették a kedvenc játékát. Régen sírtam, és nem most akarok, mikor mindenki minket nézhet, főleg, hogy elég sokan vannak az étteremben. Erősnek kell legyek, mint eddig mindenkor. Csak pár szó, pár szó és túl vagyok rajta. Légy erős Phillie.  
|words:  :9:  | szavak száma; 420 ?
Vissza az elejére Go down
 

William & Philippa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Philippa Scott
» William Hastings
» William Kydd

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-