State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Maya Lindsey
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Austin Turner
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Odette Mackoy
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Axel Singleton
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Hero Lewin
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Hero && Flynn Vote_lcapHero && Flynn Voting_barHero && Flynn Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Hero && Flynn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Flynn Hayworth
Flynn Hayworth
Playby :
Cody Saintgnue Δ
Tartózkodási hely :
Honolulu Δ
Job/hobbies :
breathing Δ
Csoport :
gay student Δ
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2015. Jun. 28.
Age :
25


Hero && Flynn Empty
TémanyitásTárgy: Hero && Flynn   Hero && Flynn Empty2015-08-19, 00:22


are you okay? maybe i can help?
El sem tudom, hinni, hogy tényleg itt vagyok, és csak várok. Mire is? A csodára? Hülyeség. Csoda nincsen, bármennyire is próbálok optimista lenni annak ellenére, ahogy bánnak velem, és amit otthon kapok. Nem szeretem azt, amit velem tesznek, de nem szoktam kiállni magamért, egyszer sem álltam még a sarkamra, csak nem tudom miért. Szerintem ha nagyon akarnám megtudnám magam védeni, nem vagyok annyira vékony, a magasságom talán előnyt is jelentene, de mégsem próbálkoztam még meg vele soha. Nem az a fajta vagyok, inkább csenden tűrök mindent, nem én vagyok az a fajta meleg, aki kiáll a jogaiért, azért, hogy hagyják, nem kell szeretni, de utálni sem, hanem el lehet menni normálisan is mellettem a folyosón, nem kell fellökni, vagy belelökni a cuccaimat a kukába, hanem lehet mellettem élni. Nem tudom kinek mi baja van velem, tényleg nem tudom, senkinek sem ártottam, nem is másztam rá egyikre sem, mégis úgy bánnak velem, mint valami fertőző beteggel. Nem tudom mikor fogják felfogni, hogy ez rohadtul nem egy betegség, nincs rá gyógyszer vagy vakcina, hogy ne kaphassa el más is. Nem tudom ezen mit nem tudnak felfogni, hogy miért nem lehet elfogadni. Annyi helyen legális már a házasság is, itt meg... lehet oda kellene költöznöm, és új életet kezdenem, de fiatal vagyok, és itt van valaki aki itt tart. Ez a valaki nem más, mint Hero. Aki egy hős volt, megmentett engem, mikor azt gondolták páran jó poén megverni. Azóta is igazán hálás vagyok neki mindenért, de tényleg, nem tudom, hogy köszönhetném meg.
Most mondjuk nem emiatt vagyok itt nálunk, hanem azért, mert aggódom érte, az anyja elmondta, hogy mi történt, a balesetet, azt is, hogy két végtagja eltört, a bordái is, és emiatt jó ideig gipszben lesz, bár úgy tudom, az már nincs rajta. Nekem látnom kell, hogy jól van-e, akkor is, ha annyira nem ismerjük egymást, sőt, ő igazából semmit sem tud rólam, nagyon én se tudok sokat, de azt igen, hogy fontos nekem. Nevezhetem ezt szerelemnek? Nem, inkább plátói rajongásnak mondanám, és amolyan hála félének, amiért megmentett. Ez szerintem teljesen logikus.


szószám: 342 △▽ zene: semmi sem volt △▽ megjegyzés: béna kezdő lett

Vissza az elejére Go down
 

Hero && Flynn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-