State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Maya Lindsey
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Austin Turner
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Odette Mackoy
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Axel Singleton
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Hero Lewin
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Lucyen Yves de Bresse Vote_lcapLucyen Yves de Bresse Voting_barLucyen Yves de Bresse Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Lucyen Yves de Bresse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucyen Yves de Bresse
Lucyen Yves de Bresse
Playby :
Kim JaeJoong
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2015. Jun. 09.
Age :
33


Lucyen Yves de Bresse Empty
TémanyitásTárgy: Lucyen Yves de Bresse   Lucyen Yves de Bresse Empty2015-06-09, 20:22

Lucyen de Bresse

Név
Lucyen Yves de Bresse

Szül. hely, idő
Franciaország. Lyon. 1990. 08. 01.

Kor
24

Csoport
Bűnöző

Avatar
Kim JaeJoong

Tulajdonságok
Külső?
Vicces, régebben azt gondoltam, az emberek már megtanulták, hogy a látszat gyakran csal. Ennek ellenére, akikkel találkozom, hatalmas részben azt hiszik, turista vagyok, vagy bevándorló, vagy valami hasonló. Csak a nevem hallatán merül fel bennük más opció.
Apám francia, anyám pedig dél-koreai. Gondolom nem nehéz kitalálni, kire hasonlítok. Sőt! Mondhatni tipikus koreai srác benyomását keltem. Az átlagnál hosszabbra növesztett hajam, alapvetően sötétbarna, már-már fekete. Ezt a színt azonban elég ritkán látni. Volt már szőke, vörös, zöld, kék, lila... Az egyik nővérem szerint gyakrabban váltom a hajszínt, mint a zoknit. Hááát... Se megerősíteni, se cáfolni nem szeretném. A hajszín viszont nem az egyetlen, ami folyamatos változásban van. A - szintén sötétebb árnyalatú - szemszínem ugyanilyen hamar megunom. Mára a kontaktlencséknek két külön fiókot kellett szentelnem.
A francia vér sajnos nem küszöbölte ki a magassági "hibát". A nővéreimmel ellentétben, nekem 172 centiméternél magasabbra nem sikerült nőnöm.

Belső?
Aki ismeri a valódi arcomat, annak két dolog ugrik be rólam. Két olyan dolog, amit bárhol, bármikor előmerek venni, ha úgy tartja a kedvem.
Neeem, egyik sem az, amire gondolsz, te perverz állat!
A pisztoly és a kaja. Hadilábon állok a folytonos stresszel, ami a megoldatlan problémákból ered. S hogy lehet egy problémát gyorsan megoldani? Pisztollyal. A kaja pedig... az kaja! Hahó, kaja! Az mindig kell. Ha izgulok, ha ideges vagyok, ha szomorú vagyok, ha elfoglalt vagyok, ha mérges vagyok, ha unatkozom, ha boldog vagyok, ha álmos vagyok, ha dolgozom, ha fáradt vagyok, vagy ha fel vagyok pörögve, megéhezem.
Rövidebben: A puszta ébrenléttől éhes leszek.
Egyébként a munkám ellenére totál barátságos csávó vagyok. Különösen azzal, akinél van kaja! Mindemellett kellő humorérzékkel is rendelkezem. Én legalábbis tudok nevetni a vicceimen... Kell ennél több bizonyíték?
Mit mondhatnék még? Szeretek jelentéktelennek tűnő dolgokról beszélni - főleg kínos szituáció, vagy kellemetlen téma esetén -. Olykor jellemző rám a hirtelen haragúság, valamint olyan dolgokon való megsértődés, amiről én magam is tudom, hülyeség. Viszont a duzzogásom nem tartós. Általában néhány percen belül lehiggadok. Az igazi haragomat nagyon nehéz kivívni, de Isten irgalmazzon annak, aki sikerrel járt. Ha kell, hajlandó vagyok évekig várni, csakhogy megfelelően elégtételt vehessek.
Történet
TÖRTÉNET VAGY SZEREPJÁTÉK-PÉLDA IDE
Vissza az elejére Go down
 

Lucyen Yves de Bresse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok-