State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Maya Lindsey
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Austin Turner
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Odette Mackoy
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Axel Singleton
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Hero Lewin
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Leonard & Paris Vote_lcapLeonard & Paris Voting_barLeonard & Paris Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Leonard & Paris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Paris Le Chatelier
Paris Le Chatelier
Playby :
☭ troian bellisario
Tartózkodási hely :
☭ honolulu
Job/hobbies :
☭ ne akard tudni
Csoport :
☭ bűnöző
Hozzászólások száma :
52
Join date :
2015. Jun. 06.
Age :
34


Leonard & Paris Empty
TémanyitásTárgy: Leonard & Paris   Leonard & Paris Empty2015-06-17, 00:08


Paris & Leo


Egy újabb álmatlan éjszaka után mi mást is tudnék csinálni, mint meginni egy jó nagy adag kávét? Hát futni. Na jó... Azért a kávé is megvolt, hiszen anélkül már fel sem éledek, főleg miután az elmúlt egy hétben vagy nem alszom, vagy ha éppen sikerül is elszudítanom, biztosan jön egy újabb rémálom, ami után természetesen felébredek, és ugyanott tartunk: Nem alszom. Kezd szörnyen elegem lenni ebből az egészből, főleg úgy, hogy hamarosan aludnom sem lesz hol. Hacsak valami csoda folytán nem találok munkát, vagy éppen Andrew meg nem kegyelmez és adja nekem azt az asszisztensi állást. Tényleg semmi kedvem visszamenni Franciaországba, de főleg nincs pénzt kérni a szüleimtől. Nem zárom ki azt a lehetőseget sem, hogy nem is adnának amiért olyan könnyen ott hagytam őket. Mondjuk nem tudom mit vártak tőlem. Jól tudom, hogy hamarosan lépnem kell valamerre, a kérdés csak az, hogy vissza... Vagy ha szerencsém van akkor előre. Mindenesetre a reggeli futásom ma sem maradhat el. A legjobb alkalom arra, hogy egyedül legyek és gondolkozni tudjak, vagy éppen, hogy kiszellőztessem a fejem. Reggelente a park szinte teljesen üres. Néha előfordul, hogy előbukkan egy-két futó, de ez ritka. Valószínűleg én vagyok az egyetlen ember aki szeret futni... Vagy éppen aki ilyen korán ébren van. De azt hiszem ez a legjobb benne. Ilyenkor nem keres senki, azt csinálok amit csak szeretnék. Igazából soha nem tartoztam az élsportolók közé, sőt... Még csak a sportokat sem szeretem, de azzal azért én is tisztában vagyok, hogy egy kis mozgás soha nem árt. Nagyon jót tesz. A reggeli futás pedig feltölt, felkészít a napra amellyel szembe kell néznem. Ennyi pedig bőven elég ahhoz, hogy minden áldott reggel megtegyek valamit, amit egyébként nem szeretek. Így tehát a mai nap sem marad el. Magamra kapom a lehető legsportosabb ruhámat, amiben mellesleg nem is sülök meg teljesen, elvégre reggel ide vagy oda... Itt ilyenkor is dög meleg van, aztán pedig irány a megszokott helyem, a park.

Vissza az elejére Go down
Leonard Becquerel
Leonard Becquerel
Playby :
Julian Morris
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Ha elárulnám, meg kellene, hogy öljelek
Csoport :
bűnöző
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2015. Jun. 16.
Age :
36


Leonard & Paris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonard & Paris   Leonard & Paris Empty2015-07-21, 22:29

My love is like a fucking disease


Korán reggel van, de a madárka máris kirepült a fészekből. Hm, úgy tűnik, új szokásokat is vett fel, mióta elhagyott. Vagy legalábbis megpróbált elhagyni. De nem adják azt olyan könnyen!
Már eltelt pár hét, mióta landolt a gépem Hawaiin. Nem telt sok időbe a kapcsolataimnak hála, hogy megtaláljam az én kis Paris-emet, de úgy döntöttem, nem jelentkezem le nála rögtön. Egy ideig még figyelem, mivel is foglalkozik mostanság, kivel tart kapcsolatot és ilyesmik. De semmi különösebb meglepetést nem okozott. Ahogy számítottam rá, nem tud boldogulni nélkülem. Csak küszködik. Nem kell hozzá sok, hogy ezt ő is belássa, hiába is tagadná.
Ezért is döntöttem úgy, hogy miután kellő időt töltöttem a megfigyelésével és már aligha okozhat meglepetéseket nekem, ideje, hogy végre visszacsábítsam őt oda, ahová valóban tartozik. Mellém. Kénytelen leszek megbüntetni, de ezt is csak érte fogom tenni. Hogy megértse, nem viselkedhet velem így. De nem viszem majd túlzásba, hiszen az enyém és nem elpusztítani akarom. Nem vagyok dühös rá. Csak kicsit rosszulesett. De semmi helyrehozhatatlan nem történt. Ha neki nyaralni támadt kedve, hát legyen így. Igazából nekem is kényelmesebb. Itt senki sem keresne.
Pár méterről, egy oszlopnak dőlve, kávéval a kezemben figyelem, ahogy kijön az ajtón, lezser, sportos szerelésben (megjegyzem, észveszejtően néz ebben is ki, mint minden másban) és a park felé veszi az útját. Megvárom, hogy eltávolodjon kissé, majd tisztes távolságból, ahonnan még azért szemmel tudom tartani, követni kezdem. Bár nem járnak sokan erre, tudom, hogy nem fog megfordulni, egyébként is álmos ő még ahhoz, hogy nagyon nézelődjön. De ha mégis megtorpanna és megfordulna, kettőnk közül aligha én lennék az, aki jobban meglepődik.

Paris ~ I’m the hardest motherfucker to please ~ Bocsi a késésért!

Vissza az elejére Go down
 

Leonard & Paris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-