State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Maya Lindsey
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Austin Turner
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Odette Mackoy
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Axel Singleton
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Hero Lewin
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Danny & Marcus & Hero Vote_lcapDanny & Marcus & Hero Voting_barDanny & Marcus & Hero Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Danny & Marcus & Hero

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hero Lewin
Hero Lewin
Playby :
Dylan Sprayberry
Csoport :
Sportoló
Hozzászólások száma :
193
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
25


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-24, 23:29





Egy elveszett jótét lélek, aki... ,


...nem számolt azzal, hogy nehéz lesz az élet.




Azzal nem számoltam, hogy nehéz lesz bejutnom a hotelba. A tömeg, szinte mozdíthatatlan volt, pedig a biztonsági őrök is próbálták arrébb terelni őket. Nehéz lehet a hírességek élete, az szent. Az, hogy inkognitóban vannak, kicsit sem jelentette azt, hogy nem találja meg őket a fangirl tábor. Megálltam egy pillanatra, és a tarkómat vakartam, azon gondolkodva, hogyan is jussak át rajtuk úgy, hogy ne hajítsanak ki. Ha megmutatom a bérletet, azzal sem jutok előrébb, de csak elhitethetem a biztonságiakkal is, hogy itt lakok, vagy hasonló. A hamburgerem csomagolását kidobtam közben a kukába, táskámat megigazítottam a vállamon, és lassan indultam meg a bejárat felé. Ha már a hallba be tudok jutni, máris előrébb vagyok, mert onnan már csak ne rángatják ki Dannyt a lányok. Bár szerintem élvezné, csak a tesója nem, vagy nem tudom. Bár igazán azt se nagyon értem, hogy miért barátkoznak velem, elvégre jóval fiatalabb vagyok náluk, és ha Marcust elszólítja innen a hírnév, tuti megy a tesója is, és aztán sokra nem megyek. Habár létezik skype, meg telefon, ott tudjuk tartani a kapcsolat, de az soha nem lesz olyan, mint a személyes találkozás. Ott hogyan edzek velük? Hiszen ennek is megvan ám a maga varázsa. A tömeghez érve pedig rájöttem, hogy mivel is tudnám eloszlatni őket.
– HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. Most láttam két utcányira a sztársrácot. Talán ha siettek, kaphattok egy aláírást a szalvétájára. –ordítottam teli torokból a hamis információt, és a tömeg eltűnése után, az őrök elé sétáltam. Furcsán néztek rám, de aztán zokszó nélkül arrébb álltak az utamból. Biztosan nem tudják elképzelni, hogy egy tinisrác is rajonghat valakiért, aki színész és nem színésznő, de ez van. Az ő bajuk, meg amúgy sem kell tudniuk, hogy miért is jöttem ide. Beléptem a hallba, a fotelokhoz sétáltam, majd lehuppantam az egyikbe. Sehol nem láttam Dannyt, biztosan nehézkes úgy lejönnie, hogy ne vegyék észre. Sebaj, én tudok várni. Szerencsére nyár  van, anya sem bánja, ha nem megyek haza, csak dobjak neki üzenetet, és minden meg van oldva.




325 WORDS , DANNY , Lesz még jobb is, ígérem <3  Š




A hozzászólást Hero Lewin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-26, 21:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-24, 23:56

Ma edzés után az öltözőben hagytam az edzőtermi bérletem. Szerencsére van egy haverom, akivel edzeni szoktunk és ő megtalálta. SMS-ben megbeszéltük, hogy elhozza nekem. Nagyon rendes a kis srác. Szegényke mindig azt hiszi, hogy csak egy kolonc nekünk, pedig nagyon kedveljük. Mindig is szerettem a fiatalabbakkal lógni, hisz olyan, mintha én lennék a nagy erős bátyjuk, pedig nem. Mikor megkapom az üzit, hogy itt van, egyből elindulok lefelé a lépcsőn. Fura, mert mikor leérek sehol egy rajongó. Egyből kiszúrom Herot az egyik fotelben.
- Hát Marcy rajongói merre vannak? - Kérdem nevetve. Engem nem zavar, hogy itt szoktak lenni a tesóm rajongói. Én még örülök is neki, ha letámadnak.
- Mi van öcsi? - Mondom miközben megborzolom a haját. Remélem nem zavarja, ha néha öcsinek szólítom.
- Gyere fel nyugodtan a szobánkba. - Mondom neki és elindulok a lift felé, ha ő is jön. Marcus nincs itthon, mert forgatáson van. Amúgy sem lenne baj, ha itthon lenne, mert ő is kedveli a srácot. Meghívom a liftet és, ha beszálltunk akkor végre kettesben vagyunk.
- Figyelj elárulok egy titkot.....ideköltözünk Honoluluba. - Mondom mosolyogva Hero-nak. Tudom, hogy még nem nagyon kéne híresztelnem, de nem bírom tartani a számat. Amint felértünk elvezetem a szobánkig és beengedem.
- Érezd magad otthon....otthonról jut eszembe, anyukád tud róla, hogy itt vagy. - Tudom, hogy már 16 és nem kéne ilyet kérdeznem, de ennyi idősen még nekem is be kellett számolnom róla, hogy merre vagyok.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Hero Lewin
Hero Lewin
Playby :
Dylan Sprayberry
Csoport :
Sportoló
Hozzászólások száma :
193
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
25


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-25, 16:25





Egy elveszett jótét lélek, aki... ,


...nem számolt azzal, hogy nehéz lesz az élet.




Ki gondolta volna, hogy a rajongókat ilyen könnyen át lehet verni. Csak aztán nehogy igaz legyen, és Marcus ott legyen, mert aztán lesz nekem nemulass a végén, ha kiderül, hogy én küldtem oda a sok sikoltozó fangirlt. Szerencsére Danny gyorsan leér a hallba, és vigyorogva keltem fel, hogy a kezemet nyújtsam neki üdvözlés képe. A hajam összeborzolását nem díjaztam, de neki elnézem. Jóval idősebb nálam, mégis eltűr maga mellett, amit soha nem fogok megérteni, de nagyon jó érzéssel tölt el.
– Hát ööööö, nem tudtam bejutni tőlük, sz’al elkiabáltam magam, hogy két utcányira láttam. Úgy szaladtak, mintha ingyen slusszkulcsot kapnának, vagy nem is tudom. –vállamat megvonva mosolyogtam az előtte álló srácra, aztán meg csak pislogtam az invitálásra. Izé, nem pont így terveztem a délutánomat. Már mint, örülök, hogy felhívott magukhoz, de én úgy gondoltam, hogy a kezébe nyomom a bérletet, és le is lépek.
– Jó, de… bűzlök, mint a nyavalya. Rögtön siettem a bérlettel utána, nem volt időm letusolni. Amúgy meg nincs semmi, nemsokára versenyem lesz, arra készülök. –és izgulok is persze, mert azért a profi kategóriában nem könnyű ellenfelek vannak, de a fekete övemhez méltón kell helytállnom. Ha azután is invitált, hogy egy borzot is megirigyelő szagom van, mentem utána a lifthez. Jó, azért annyira büdös nem vagyok, csak izzadt szagú, de mégis… annyira égő a szitu. A liftben viszont teljesen kiment a fejemből ez az egész. Olyan információt kaptam, amitől a lélegzetem is elállt.
– Té… tényleg? Wow, ez baromi jó hír. Segítsek majd pakolni? –mindig jól jön a segítség, főleg ha költözködni kell. A sajátomat nem díjaztam annyira, de Dannyék idejönnek, és nem innen mennek el, ebben hogy a viharba ne segítenék? A lift megállt közben, követtem az edzőtársam, és elsőként léptem be a szobájukba, hiszen előre lettem engedve. Lecövekelve álltam meg, vállamról lecsúszott a táskám, és tompa puffanással lett egyenlő a földdel. Nem találtam szavakat, olyan jól nézett ki a szoba. Az ikrek pedig itt laknak? Behalok. Az észheztérés után persze beljebb baktattam, és leültem az egyik szabad helyre.
– Persze, mondtam neki, hogy elhozom az egyik edzőtársamnak a bérletét. Azt mondta, hogy oké, csak szóljak, hogy mikor indulnék, és elküldi a pasiját… –húztam el a számat a végére, mert ahányszor egy légtérben vagyok azzal az alakkal, legszívesebben megfojtanám egy kanál vízben.
– Jut eszembe. –gyorsan előkaptam a bérletét, és odanyújtottam neki. – Még mielőtt nálam maradna. Amúgy jó kis kecó. –állapítom meg lelkesen, miután körbelegeltettem a szemeimet mindenhol. – Marcus merre van? –nehogy aludjon, én meg itt hangoskodok. Fárasztó életük lehet a színészeknek, a pihenés meg amúgy is kell mindenkinek.




426 WORDS , DANNY , <3  Š


Vissza az elejére Go down
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-25, 17:23

Okos a srác. Jól megoldotta azt, hogy könnyedén bejuthasson.
- Leleményes vagy. - Dicsérem meg Hero-t mosolyogva. Most, hogy mondja tényleg kissé szagos, de engem nem zavar.
- Ha szeretnél, akkor lezuhanyozhatsz nálunk. - Ajánlom fel neki. Nem azért, mert zavar, hanem ha őt zavarná akkor nyugodtan tusoljon le.
- Nagy verseny lesz? - Lehet, hogy most butaságot kérdeztem, de hátha érti mit akartam érteni ez alatt. Tudom, hogy valami küzdő sportot űz, de azt hogy mit azt nem tom. Valami nagyon profi már benne szerintem.
- Hát nem nagyon kell majd pakolni, hisz itt Honoluluban egyelőre csak egy bőröndnyi cuccunk van. - A szüleink lakásában van minden cucc és nem hiszem, hogy azt elhoznánk ide, szóval majd veszünk mindent, amire szükségünk lesz. Rendes, hogy segíteni szeretne. Biztos örül neki, hogy ideköltözünk, mert így legalább nem hagyjuk itt. Mikor belépünk a szobába körbenéz.
- Okés, csak azért kérdeztem, hogy nehogy szobafogságot kapj. -Mondom egy mosollyal az arcomon. Remélem nem gondolja, hogy ezzel most arra utalok, hogy még fiatal és a szüleitől függ.
- Amúgy, ha otthon vagyok a szüleimnél akkor még mai napig szoktak szobafogságot adni. - Picit cikinek érzem, hogy még a szüleimnél lakok, ezért is szeretnék már elköltözni.
- Nem kedveled anyukád pasiját? - A hangneméből ítélve nem hiszem, hogy kedveli. Átadja nekem a bérletem és én elveszem, majd lerakom.
- Köszönöm majd meghálálom. -
- Aha nekem is tetszik, de ha nem fizette volna ki Marcy producere akkor biztos nem ide jöttünk volna. - Én simán elvagyok egy omladozó lepukkant hotelban is.
- Megint forgatnak. - Sokszor forgat, bár azért van itt, szóval nem zavar. Leülök a srác mellé.
- Na, de akkor mi is van a lányokkal? Van olyan, aki tetszik? - Kérdem, hisz ennyi idős koromban alig vártam, hogy legyen barátnőm.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Hero Lewin
Hero Lewin
Playby :
Dylan Sprayberry
Csoport :
Sportoló
Hozzászólások száma :
193
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
25


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-25, 19:43





Egy elveszett jótét lélek, aki... ,


...nem számolt azzal, hogy nehéz lesz az élet.




Vigyorogva vágtam ártatlan kisangyal fejet a dicséretre, a tusolás lehetőségére meg nem tudtam mit mondjak. Pofátlanság lenne elfogadni, de nem „illatozhatok” itt, ameddig maradok.
– Köszönöm a lehetőséget, akkor gyorsan meg is ejteném. –pironkodva fogtam meg a táskámat, és miután megmutatták, hogy merre találom a fürdőt, be is zárkóztam. Gyorsan letudtam az egész procedúrát, és egy rövidnadrág-trikó párosításban mentem vissza Dannyhez, és huppantam le mellé. A kérdést még hallottam, de tusolás közben nem akartam kiabálni, így most reagálok majd rá.
– Területi lesz, de izgulok. Tudom, nem kellene már, mert nem az első versenyem, csak… –sóhajtva hunytam le a szemeimet, és vettem egy mély levegőt, mielőtt újra kinyitottam volna őket, és folytattam volna a választ. – A helyezésen múlik, hogy mehetek-e újabb övvizsgára. Ráadásul Apa is eljön, és már két éve, hogy nem láttam. –alsó ajkamba haraptam a végén, ezzel megállítva a könnyeket. Nem akartam sajnáltatni magam, semmi ilyesmiről nem volt szó, csupán válaszoltam egy kérdésre, amit Danny feltett. Két év után ismét láthatom apát, ráadásul az egyik versenyemre is eljön. Öröm, de izgatottság is körülvett ebben a pillanatban.
– Akkor gondoltam, mikor már minden holmitok itt lesz. –szíves örömest segítek én, ha ezzel az a következmény jön, hogy örökre itt maradnak. – Ha azt is kapnék, csak a verseny után. A szüleid még mindig féltenek, vagy hasonló. Szerintem nincs ebben rossz, de azért viselkedj jól. –nevetve boxoltam bele a vállába, után ismét egy kellemetlenebb téma következett, de nem fogok neki hazudni.
– Gyűlölöm, és ezt ő is nagyon jól tudja. Viszont muszáj jópozni, különben nem kapnék meg semmit sem. Ez az egy jó oldala van: megad bármit, csak hagyjam boldogan élni anyával. –nem szép dolog kihasználnom, de néha jól jön az ilyesmi. Csak egy szavamba kerül, és máris megkapom azt, amit szeretnék. Cserébe annyit kell visszafizetnem, hogy elviselem anyával. Egyedül az ő boldogsága miatt, nem a pasi miatt.
– Majd kinézem a filmet, amire bevihetsz. Jó fej a producertől, és Marcus nagyon szerencsés lehet, hogy sikerült a színészi pályája. Te miért nem lettél az? –érdeklődve pislogtam Dannyre, mert szerintem ő is megpróbálkozhatna vele. Vagy lehet titokban ő is ott van néhány jelenetben Marcus helyett, csak ez senkinek nem tűnik fel. Mennyire jó lehet, ha van egy ikertesód. Aztán megint jön a kellemetlen téma, legalábbis a számomra elég az. Sosem néztem még úgy a lányokra, hogy most akkor őt a barátnőmnek akarom. Az osztálytársaim jó része, már rég elvesztette a szüzességét, én meg szerencsétlenkedek itt össze meg vissza.
– Senki nincs kilátásban. Nem gondolkodtam még olyanon, hogy barátnőm legyen, meg ne is érts félre, nem a saját nememhez vonzódok, csak nem tudom. Eddig elkerült ez az egész, na meg ott a hátrány, hogy két éve élek csak itt, szinte mindenki foglalt már. Majd lesz valakim, egyszer. Legfeljebb egy buliban vesztem el, azt kész. –zavartan nevettem fel, közben meg összébb húztam magam, amolyan zárkózottságot mutatva. – Na, de mesélj te. Mióta vagy együtt a barátnőddel? –vigyorogva néztem rá, és vártam a válaszát. Ha már csajokról beszélgetünk, abban a témában többet tud mesélni nálam.




502 WORDS , DANNY , Bocsi, hogy ennyit kellett várnod <3  Š


Vissza az elejére Go down
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-25, 20:12

Gyorsan lezuhanyzik Hero. Remélem így jobban fel fog tudni oldódni. Őszintén beszél, aminek nagyon örülök. Szeretem, ha valaki őszinte velem. Elérzékenyül a kis srác, amit nem akartam. Vigasztalás képen megölelem. Nem úgy, mint ahogy két meleg ölelné megy egymást, hanem úgy mint két haver.
- Sok sikert. - Mosolygok rá az ölelés után.
- Jól teszed, fordított helyzetben én is ezt tenném. - Mondom nevetve. Igaz, hogy nekem sosem volt mostoha szülőm, de ha lenne biztos kihasználnám.
- Hát igazából megpróbálkoztam vele, de nem megy. - Igazából semmihez nincs tehetségem szerintem, ezért nem csinálok semmit. Majd megöröklöm a szüleim cégét és majd csak ülök és dől a lé, remélem.
- Na azt ne tedd. - A buliban elvesztős részre utalok.
- Elveszteni csak olyannal szabad, akit tényleg szeretsz, szóval részegen egy buliban lefeküdni valakivel, akire már nem is emlékszel más nap, az nem jó. - Adom neki ezt a jó tanácsot. Nem gyakran okoskodok a kisebbeknek, de ha úgy érzem szükség van akkor igen.
- Majd keresünk neked egy szép, fiatal, szűz kislányt. - mondom és bele boxolok a vállába.
- Hát már két éve ismerjük egymást, de csak egy éve vagyunk együtt hivatalosan. - Bármit elmondok neki őszintén, hisz ő is őszintén beszél velem.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Hero Lewin
Hero Lewin
Playby :
Dylan Sprayberry
Csoport :
Sportoló
Hozzászólások száma :
193
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
25


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-25, 22:37





Egy elveszett jótét lélek, aki... ,


...nem számolt azzal, hogy nehéz lesz az élet.




Az ölelés meglepett, de viszonoztam a haveri gesztusát egy vigyorral megtoldva.
– Köszi. Ha gondolod, és szabad leszel, gyere el. Utána lesz egy kisebb összejövetel a haverokkal, ott is szívesen látlak. Meg hozhatod a barátnődet is, ha jönni szeretne. –ajánlottam fel neki a lehetőséget, bele sem gondolva abba, hogy nem szeretne egy csomó tizenhat éves tinivel bulizni. Meg, elvégre az ikre sztár, most ha Danny beállít, jönnek majd a kérdések, hogy honnan ismerem, stb. Miért nem gondolkodok én előre!?
– Így kell ezt. Valamit valamiért. Hmm, akkor találunk neked valamit, amiben tehetséges lehetsz. –csak mit, ez itt a nagy kérdés. Szörf? Szerintem próbálta már. Hmm, hmm, majd csak lesz valami, amit még nem próbált ki, és lesz hozzá tehetsége.
– Tizenhat vagyok, nem ihatok alkoholt, nem lehetek részeg. –ártatlanul vigyorogtam, de kit akarok ezzel becsapni. – Ezt ne vedd komolyan, és még mindig nem tudom. Valahogy nem hiszem, hogy kedvelnének a lányok, de majd a verseny utáni bulin kiderül, hogy mi lesz. Hátha összejön a dolog. Már mint a barátnő, nem az elvesztés. –felőlem az utóbbi is összejöhet, csak ne legyek béna. Vagy ez ösztönből jön? Ráérek még ezen gondolkodni akkor, amikor arra kerül a sor. Az első feladat úgy is az, hogy szerezzek barátnőt. És ha már a csajok a téma, akkor én sem voltam rest megkérdezni Danny haveromat az ő barátnőjéről.
– Gratulálok hozzá. Nincs véletlen egy velem egyidős húga? –nevetve dőltem hátra, és kiterülve néztem a mennyezetet. Annyit beszéltünk már róla, hogy kezd megmozdulni benne valami. Az ajtón kopogás hallatszik közben, én pedig értetlenül ültem fel. – Vársz valakit? –lelépek, ha kell, nem szeretnék belerondítani a programjába, vagy hasonló.




272 WORDS , DANNY , Rövidke lett  Sad  Š


Vissza az elejére Go down
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-25, 23:07

- Rendben elmegyek mindkettőre, ha nem zavarok, Pandy-t is megkérdezem majd. - Kíváncsi vagyok milyen egy ilyen verseny. Sokan visszautasítanák azt, hogy 16 éves tinikkel bulizzanak, de engem nem zavar. Szeretem a fiatalabbakat és azért én sem vagyok olyan idős. És ha ott vagyok, hátha jobban tudom biztatni Herot a csajozásra.
- Hát kedves vagy, hogy segíteni akarsz, de elég nekem a szüleim cége, mert azt mondták átírják az én nevemre. Amúgy talán legügyesebb a pletykálkodásban vagyok. - Mondom nevetve. Mások pletykálkodásnak hívják, de szerintem én csak a tényeket osztom meg másokkal. Van valami pletykás munka? Benyögi, hogy nem ihat alkoholt. Én kérdőn nézek rá és biztos vagyok benne, hogy iszik.
- Miért ne kedvelnének a lányok? Helyes a pofid, jó a személyiséged, sportoló vagy és még izmos is vagy. Ezeket a legtöbb lány szereti. - Lehet tudom mi a gond. Szerintem kicsit félénk a srác, pedig könnyű lenne becsajoznia.
- Hmmm nem tudok róla, de lehet. Már érdekelnek a csajok? - Mondom mosolyogva. Örülök neki, hogy máris sikerült elérnem, hogy elkezdjen érdeklődni a lányok iránt.
- Nem, nem várok senkit. - Mondom meglepetten és megyek ajtót nyitni. Mikor kinyitom meglepődök.
- Hát te? -
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Hero Lewin
Hero Lewin
Playby :
Dylan Sprayberry
Csoport :
Sportoló
Hozzászólások száma :
193
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
25


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-25, 23:43





Egy elveszett jótét lélek, aki... ,


...nem számolt azzal, hogy nehéz lesz az élet.




– Dehogy zavarnál, gyertek nyugodtan. Addig meg kitaláljuk hogyan is mondjam meg a többieknek, hogy egy híresség ikretesóját tudhatom a haveromnak. –zavartan vakartam meg a tarkómat, mert ez bizony kihívás lesz. Aztán fent áll annak az esélye is, hogy nem fogunk jól kijönni, mert a paparazzik biztosan le fognak csapni az alkalomra… Jobban át kellett volna gondolnom ezt az egészet.
– Szóval lesz egy céged… kell majd kidobó ember? A pletykálás meg, hmm. Menj újságírónak, vagy hasonlónak. Ott ezt díjazni szokták. –szándékosan nem paparazzit mondtam, mert az olyan izé, főleg akkor, ha a másik feled egy sztár, és megbíznak azzal, hogy róla mondj el mindent. Kellemetlen lenne mind a kettőjüknek, és kétség sem férne ahhoz, hogy össze is vesznének. Ez a tesóknál is rossz dolog, én úgy hallottam, de ők többek annál. Kész érvágás lenne szerintem.
– Igen, és ha tovább bókolsz, esküszöm itt helyben lefolyok a padlóra a zavartság miatt. –vörösödve nyomtam egy párnát az arcomba, és próbáltam visszanyerni az eredeti arcszínemet. Azért jól esett, hogy így gondolja, vagy csak lelket akart önteni belém, és ezt mondta. Habár a sportoló és az izomzat rész stimmel, a helyesség meg… nem szoktam annyit nézni magamat a tükörben. Lehet nekem kellene lépni a lányok felé, mert ha várom, akkor soha nem jön senki a képbe, és akkor nézhetek.
– Lelépek ám, ha kell. –dunnyogtam a párna alól, mert az arcszínem még mindig nem normalizálódott, pedig ideje lenne. Főleg úgy, hogy valaki kopogott, és ha meglát, még rosszat hisz Dannyről, akik rosszabb helyzetben Marcusnak hisz, és máris tweeteli, meg postolja facebookon és instagrammon is. Erre aztán a kevésbé van szükség, ezért félve kilestem a párna alól, és kíváncsian pislogtam az ajtó felé. Habár Danny hátától az égadta világon nem láttam semmit, de sebaj. Mindjárt kiderül, hogy ki is jött.




296 WORDS , DANNY , <3  Š


Vissza az elejére Go down
Marcus Treadaway
Marcus Treadaway
Playby :
♞ Dylan F*ckin' Perfect O'Brien
Tartózkodási hely :
♞ Ott ahol te nem is gondolnád
Job/hobbies :
♞ színész palánta
Csoport :
♞ Híresség
Hozzászólások száma :
580
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
30


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-26, 00:41


Daniel, Hero & Marcus



Tudjátok mi a rosszabb annál ha kifogy a benzin? Ha pont két utcányira a szállodától mondja fel a szolgálatot a vadonatúj motorod! Tudtam, hogy helyesebb lett volna megállni és teletankolni. De azt gondoltam sokkal gyorsabb leszek és nem lesz baj! Erre fel, egyre lassabban és lassabban ment, míg aztán végleg le kellett szállnom róla és taszíthattam. Mindenre fel voltam készülve, csak arra nem, hogy majd két utcán keresztül kell majd tolnom. Vagyis... mit mondtam az előbb? Hogy mindenre fel voltam készülve a motor tologatásán kívül? Nem! Volt itt még valami! Igen, mindig van itt valami. Most? Most például egy rakás sikító lány tele hatalmas nagy betűkkel amik a nevemet ábrázolják és egyéb figyelemfelkeltő szövegek. Mondanom sem kell, hogy ezek cseppet sem biztatóak, ahogy az sem, hogy nem hagytam magamon a sisakot! Pedig jobb lett volna! Igazán jobban tehettem volna! De hát mégis ki a nyavalya gondolta, hogy pont most ebben a szerencsétlen pillanatban támadnak meg! Még el sem húzhatom a csikót! Nem hagynám magára az új motoromat az biztos, olyan nehéz volt megszerezni Dan pénztárcáját, hogy csak na! Ilyen alkalom még egyszer meg biztosan nem lesz. Szóval szembe kell néznem a vésszel. Tudtam, hogy nincs menekvés, ezért megdöntöttem a motort az egyik közeli fához és farkasszemet néztem a vésszel! El tudjátok hinni, milyen az amikor egy tonna hal zúdul rá szegény éhenkórász pingvinre az állatkertben, mert rosszul adagolták neki a napi ételadagot? El? Na hát, akkor azt is eltudjátok, hogy milyen az ha egy hírességre támad rá több, mint egy tucat lány és sikongatva a nevét mondják s, azt amit tőle szeretnének kérni! Azt hittem, hogy itt most, kész végem van, de nem. Egész jól kezeltem a helyzetet és nem ordítottam el magam egyszer sem! Ez meg ugyebár azok után, hogy mik végbe nem mentek a forgatáson elég meglepő. Igyekeztem mosolyogni, nem morcosan hozzávágni mindenkihez az alkoholos filcét amivel alá kellett írnom nekik a pólójukat, papírjukat és... hadd ne kelljen részleteznem, mit át nem éltem, míg végre a fotókat is letudtam minden egyes beteg állat rajongómmal! Mire megszabadultam tőlük és mind boldogan távoztak, tele voltam színesebbnél, akarom mondani pirosabbnál pirosabb rúzs nyomokkal! Mindezt miért? Mert hagytam, hogy puszit adjanak az arcomra! De ha nem csak az aláírásokra összpontosítok akkor észreveszem, hogy legalább a háromnegyedének jó alaposan be van rúzsozva az ajka. Ha lesz legközelebb ilyen alkalom tuti kétszer meggondolom, hogy mit engedek meg és mit nem. Mindegy is. A lényeg, hogy most már visszaérhetek a szállodához és tologathatom tovább a motoromat. Nem volt könnyű, de hatalmas megkönnyebbülés ért, amikor észleltem, hogy megérkeztem és lezárhatom a motort az egyik szabad tartóhoz. Cseppet sem örülnék annak, ha eltulajdonítanák és még váltságdíjat is kellene fizetnem értem, hogy visszakaphassam. Bár szerintem helyesebb volna ha szólnék a recepciósnak rejtse valahová el, vigye a parkolóba, mert nekem most semmi erőm sincs vagy hasonlók, egy szép kis kérlelő kiskutyaszemes tekintet kíséretében. Ezt is tettem, mert őszintén semmi erőm sem volt még harminc lépést megtenni a hotel vendégek számára kialakított jól elzárt parkolójáig és vissza. Annyi volt a szerencsém, hogy most a kedvesebbik recepciós volt szolgálatban és rábólintott a feladatra. Különben a másik teljesen elviselhetetlen, nem tudom megmondani miért, lehet Dan ártott neki valamit és azt hiszi én tettem. Kinézem belőle. De nem baj, most szerencsém volt. Odaadtam a kulcsot neki és már indultam is a szobánkba. Az volt a gond, hogy a szoba ajtajának a kulcsa is rajta volt, pusztán elővigyázatosság kedvéért. Erre fel, most kopoghatok az ajtón. Azt reméltem, hogy most legalább Dan itthon van és nem kell várakoznom órákig míg visszatér mondjuk Pandora-tól. Szóval kopogtattam és ő szerencsémre ajtót is nyitott. Olyan nagyon nagy kő esett le a szívemről, hogy azt hittem rögvest beesem az ajtón egyenesen Dan-nak, de aztán mégis megálltam a saját lábamon. Vendégünk volt.
– Ne akard megtudni a részleteket Dan! Amúgy, maradj csak Hero. – lépek be végre az ajtón és felsóhajtok egy nagyot. Tényleg egy óriási szikla esett le most a szívemről.


words: eltörpülő. music: fly note: remélem tetszik (majd egy plusz marc-ot is tegyetek akkor már oda Razz) ♥


Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com/
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-26, 12:24




Daniel Treadaway
Tesós találkozás
with Hero and Marcy


- Azért annyira nem híres. Meg amúgy sem nagy szám, hogy egy hiresség ikertesója a barátod, hisz sok barátom van.- Mondom nevetve. Mindig is könnyen barátkozó típus voltam. Marcy is ilyen. Egy vadidegent is barátnak tekintünk, aki már csak szépen mosolyog ránk. - Hát az a gond, hogy nem tudom milyen cég, de ha kell majd kidobóember neked szólok először. - Érdekes lenne kidobóemberként. Lehet, hogy izmos meg jól verekszik, de attól még fiatalka és nem hiszem, hogy megijednének tőle.
- Az újságírás nem is rossz ötlet. Lehet megpróbálkozok vele. - Tényleg tetszik az ötlet. Meg fogom próbálni. Bár lehet, hogy kéne írnom Marcy-ról, de akkor csak is jót írnék róla. Kissé elpirul a srác és a párnába nyomja az arcát.
- Én csak őszinte vagyok. Látom te is olyan pirulós vagy mint mi. - Mondom nevetve. Szeretem, ha egy srác könnyen elvörösödik, mert lehet cukkolni vele. Mikor megyek ajtót nyitni meglepődök.
- Maradj csak Hero. - Mondjuk egyszerre Marcusal. Látszik, hogy ikrek vagyunk. Tele van rúzsfoltokkal a testvérem.
- Mi történt veled, megtámadtak a rajongók? - Kérdem nevetve. Fura, hisz Hero elüldözte őket, nem? Jó, hogy így összegyűltünk, mert így tartunk egy tesós napot. Igaz, hogy Hero nem a vérszerinti öcsénk, de annak tekintjük.

Daniel
Treadaway
TAG
Hero & Marcy
WORDS
kevés
NOTES
Majd Hero hozzáad Marcy Wink





A hozzászólást Daniel Treadaway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-06-26, 22:52-kor.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Hero Lewin
Hero Lewin
Playby :
Dylan Sprayberry
Csoport :
Sportoló
Hozzászólások száma :
193
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
25


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-26, 21:43





Egy elveszett jótét lélek, aki... ,


...nem számolt azzal, hogy nehéz lesz az élet.




– Ezt mond azoknak a lányoknak, akiket úgy kellett elküldenem innen, hogy bejussak hozzátok. Nincs, csak nem akarom, hogy azt higgyék, hogyha velem barátkoznak, akkor közelebb kerülhetnek Marcushoz. –sóhajtva vontam meg a vállamat, mert én örülnék, ha több barátom lenne, csak annak nem, ha azért lennének, hogy megismerhessék rajtam keresztül Marcust vagy Dannyt. Nem, ilyen érdekbarátok nem kellenek, keressenek mást, akit le tudnak húzni ilyesmivel.
– Ez érdekes, de oké. Azt hittem tudod, hogy milyen céget fogsz örökölni. –cukkoltam egy kicsit, ha már ilyen magas labdát adott. Ki hagyta volna ezt lecsapás nélkül, nem igaz!? – Jól teszed, majd szólj, ha sikerült, és akkor sűrűbben olvasom azt a lapot, amelyiknél írni fogsz. –talán, de nem biztos. Remélem inkább internetes cikkeket fog gyártani, vagy valami sportmagazinnál helyezkedik el, különben nagyon nehéz lesz rávenni magam arra, hogy a kezembe vegyem. A könyveket is előszeretettel hajítom a sarokba, amikor nem kell, nem még egy újságot. Habár Danny miatt… hmm, előbb váljon belőle író, aztán meglátom.
– Mert kiváltod belőlem a szavaiddal. Te is ilyen vagy, tök jó. –ezt se tudtam. Azt hittem, hogy Dannyt nehéz zavarba hozni, vagy pironkodásra bírni, de nem. Az is igaz, hogy én nem tudok mint mondani neki, hogy ezt váltsam ki belőle, meg nem is szeretném, úgy őszintén szólva. Furcsa lenne egy fiúnak bókolni, már mint értitek. A bátyámnak tekintem, de mégis érdekes lenne. Aztán kopogás is hallatszott, szóval jó is, hogy nem kezdtem neki az egésznek, mert csak rosszabbul jöttünk volna ki a dologból. Meglepetésemre Marcus volt az, és úgy festett, mintha… csak nem? Nagyot nyeltem, közben kórusban megkaptam, hogy maradjak nyugodtan. Hát jó, csak annyira kínos, hogy én uszítottam rá a rajongókat, pedig nem volt szándékomban. Felkeltem, és odasétáltam Marcus elé, hogy kezemet nyújtva üdvözölhessem.
– Szerintem én vagyok a hibás… Azt mondtam nekik, hogy két utcányira láttalak, és ha sietnek, kaphatnak aláírást a szalvétádra. Máskülönben nem jutottam volna be Dannyhez, és nem gondoltam volna, hogy tényleg ott leszel. Ne haragudj. –odébb araszoltam az ajtóból, hogy bejöhessen közben, és lesütött szemekkel ácsorogtam előtte, mint egy kisgyerek, akit cukorkalopáson kaptak. Ennél jobban nem szúrhatom el valakinek az életét, vagy igen!?




353 WORDS , DANNY&MARCUS , #lovemybros <3  Š


Vissza az elejére Go down
Marcus Treadaway
Marcus Treadaway
Playby :
♞ Dylan F*ckin' Perfect O'Brien
Tartózkodási hely :
♞ Ott ahol te nem is gondolnád
Job/hobbies :
♞ színész palánta
Csoport :
♞ Híresség
Hozzászólások száma :
580
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
30


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-26, 22:51


Daniel, Hero & Marcus



Ha híresség vagy meg kell tanulnod úgy viselkedni, ahogy ők szoktak, át kell venned a szokásaikat és ha ezt nem teszed meg, egy kénköves Pokol lesz az életed. Mindig ettől próbáltam megóvni a barátaim, hogyha velem történne valami akkor ne húzzam őket magam után, ezért van az, hogy irtózatosan ritkán osztok meg olyan képeket ahol a szeretett ismerőseimmel vagyok. A hírességek teljesen mások, őket nem féltem annyira. De most, most nem tudtam mit mondjak Dan-nak és az időközben elém állt Hero-nak. Persze kezet fogni még tudok, szóval olyan égetően nagy helyzetben nem vagyok, hogy ha a szavait nem sikerült rendesen értelmeznem akkor már a cselekedetét sem fogom. Az egyszerűbbnek tűnt most, kellett egy-két pillanat mire eljutott a tudatomig mindaz amit mondott és erre úgy felkapom a fejem, mintha éppen azt mondták volna, hogy meghalt a kutyám.
– Inkább csak kimutatták a foguk fehérjét és bebizonyították, hogy rengetegen meg akarnak kaparintani, mint a kalózok az elásott kincset, amit az ükapjuk rejtett el előlük. – szörnyű példa, tudom, de igyekszem humoromnál lenni és nem búslakodni azért amiért egyszerűen a rajongók azt tették ami a rajongók dolga.
– Semmi baj Hero. Az egész az én hibám, tele kellett volna tankolnom benzinnel a motort és nem levenni a fejemről a bukósisakot. – ami a bukósisakot illeti amint beljebb kerültem az ágyra is dobtam. Bár elnézve szegény Hero-t és Dan-t is, úgy éreztem jobban tenném ha tennék valamit és nem csak szavakkal bizonygatnám, hogy nincs semmi baj. Végtére is túléltem a találkozást. Volt már rosszabb is, szóval én gyakorlatilag egy igazi túlélő vagyok ami a rajongókat illeti és eddig meg kell jegyeznem senki sem ment túl messzire amit már végkép nem tolerálok.
– Bár ami a szalvétát illeti... Voltak akik elfelejtették mit jelent a szó fogalma és a mellkasukra is írnom kellett. Felhergelő tud lenni amikor provokálnak, de szerencsére még itt vagyok. Totál piros vagyok a rúzstól ugye? A recepciós nem mert semmit se szólni, de láttam az arcán, hogy baj van. – megnéztem volna magam a tükörben, de úgy gondoltam előbb szóba kell állnom a testvéremmel és Hero-val. Teljesen mindegy, hogy nézek éppen ki. De ha még Hero mindig szomorkodna és nem hitte volna el, hogy tényleg nincs semmi baj, akkor megpróbálom egy baráti öleléssel meggyőzni és mivel vagyok annyira jó, Dan-t is igyekszem magamhoz húzni. Csoportos ölelés, eszemben sincs, összepréselni őket és kiszorítani belőlük a szuszt.
– Éhes vagyok. – bököm ki végül, miután elengedtem őket és a gyomrom is korogni kezdett.
– Amúgy ha bármelyikőtök lefényképez így rúzsfoltosan, azt soha többé nem ismerem! – próbáltam komoly arcot vágni és tényleg úgy tűnni, mint aki nem viccből mondja mindezt. Igazából az zavart volna, ha Odette is meglátna így és ki tudja mit gondolna rólam.


words: eltörpülő. music: fly note: remélem tetszik (dan a dohtml-t majd vedd ki a kódból, nem kell oda Smile ) ♥


Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com/
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty2015-06-27, 16:55




Daniel Treadaway
Tesós találkozás
with Hero and Marcy

Hero elkezd cukkolni, amire most nem vágok vissza, mert örülök neki, hogy elkezdett merészebb lenni. Már nem is tetszik ez az újságos ötlet.
- Inkább még sem leszek az, mert túl fárasztó. Egyszerűbb csak itthon ülni és henyélni. - Mondom és lenyúlok a fotelben. Nem mondanám magam egy lusta embernek, de inkább fekszek itthon, minthogy dolgozzak.
- Hát igen én már csak ilyen pirító vagyok. - Mondom és kiöltöm rá a nyelvem. Mikor kinyitom az ajtót, picit meglepődök a rúzsfoltos Marcuson, bár nem először jön így haza.
- Ettől rosszabb hasonlatod nem volt? - Nevetek Marcy-n. Tudom, hogy ő már ettől néha kikészül, de szerintem vicces ez a helyzet, meg aranyosak a rajongói, hogy ennyire szeretik. Mikor elmeséli Hero, hogy az ő hibája még jobban röhögök. Mikor megölel minket Marcy, még mindig röhögök.
- Még mindig nem hiszem el, hogy hogy lehetett ekkor szerencséd Marc, hogy pont ott robbansz le, ahova öcsi küldte a rajongókat. - Lassan a szemem is könnyezik. Most már kezdek leállni a nevetéssel, mert még bolondnak fognak nézni.
- Ja tisztára olyan a képed. Akarod, hogy lenyaljam? - Kérdem nevetve és kinyújtom a nyelvem. Szóval éhes.
- Hero, te még éhes vagy? - Ha jól emlékszem beugrott kajáért mielőtt felugrott volna hozzánk, de azért megkérdem.
- Elmehetnénk így hárman moziba. Marcy te ott tudsz enni pattogatott kukoricát. - Felvetem az ötletet. Amúgy is megígértem Heronak, hogy elviszem ma moziba.
- Nyugi ikrecském, ettől gázabb képek is vannak rólad a telefonomba. - Mondom és kiöltöm rá a nyelvem.

Daniel
Treadaway
TAG
Hero & Marcy
WORDS
kevés
NOTES
Majd Hero hozzáad Marcy Wink


Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Ajánlott tartalom


Danny & Marcus & Hero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Marcus & Hero   Danny & Marcus & Hero Empty

Vissza az elejére Go down
 

Danny & Marcus & Hero

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel & Marcus
» Hero & Danny --- Party Time
» Sasha & Marcus /tengerparti bár/
» Michelle & Marcus
» Marcus Treadaway

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-