State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Maya Lindsey
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Austin Turner
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Odette Mackoy
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Axel Singleton
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Hero Lewin
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_lcapHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Voting_barHard rock halleluja.... - Riley & Jesse Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jesse G. Darton
Jesse G. Darton
Playby :
Gared Dirge
Hozzászólások száma :
5
Join date :
2015. Jul. 04.


Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty
TémanyitásTárgy: Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse   Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty2015-07-05, 21:17



Riley & Jesse @

Végre hétvége van, és végre megint azt csinálhatok amit akarok, na persze nem éppen a drága munkatársaim nem húzzák keresztbe a szándékaim, de nagyon remélem hogy nem fogják, mivel már az esti koncertre készülődök. A nyári fesztivál keretei között mindig egy csomó jó banda lép fel, és én szeretek koncertre jérni, kikapcsolni az agyam, és nem kattogni hanem csak egyszerűen élvezni a zenét, és olyanok közt lenni, akik olyanok mint én, kicsit extrémek, de azért jó fejek. Fekete nadrágot húzok, szűk szárút hogy be tudjam tűrni a bakancsomba, és az oldalamra széles öv kerül, a lelógó rocker láncokkal együtt, és a szekrény előtt tanakodom hogy melyik felsőm vegyem fel, végül egy oldalt nagyon hasított punkosat választok, miszerint Punk's not dead. Hát igen, van amit nem lehet elpuszítani. Ahogy felveszem a felsőt is, a fürdőbe megyek hogy kellően kisminkeljem a szemeim, és pont nem érdekel ha valakinek nem tetszik, akkor fordul el, és ne nézzen. Végül elindulok, mivel nem akarok lekésni a kedvenc zenekarom, akikkel már egészen jól összehaverkodtam, és néha amikor a közönség soraiba merészkednek, iszunk is valamit együtt. Jó arcok tényleg, és jó bulit tudnak csapni, így lassan már nem i kérdés hogy ott leszek-e valamelyik bulijukon. A helyszínre érve nem lep meg a tömeg, sokan vagyunk de nem olyan vészesen sokat hogy nyomorogni kelljen és egy üveg sört szerzek, ami szerintem egész estére ki fog tartani lévén nem szoktam inni, de most mégis megkívántam egy kicsit. Előre verekszem magam az első sorokig és a koncertet végig zúzzuk. Többen összekapaszkodva de igazán élvezetes, és fáradtan leizzadva de boldogan kerülök újra a pult közelébe hogy ezúttal valami alkoholmenteset igyak, és majdnem átesek egy nőalakon. Elkapom még mielőtt eleshetne.
- Uhh bocs, nem direkt volt, nem lett semmi bajod ugye? - kérdezem ahogy elengedem és végigmérem. Egészen csinos de nem egészen koncertre illő jelenség, biztos nem egyedül jött, kizárt hogy egy ilyen csaj egyedül korzózzon erre.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse   Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty2015-07-05, 22:28

'Cause this is torturous electricity
Még csak az első napja Hawaii-n, de már rájött, hogy a fekete farmer talán nem volt a legjobb választás. Rájött már arra is, hogy lelépni apja bankkártyájával szintén nem volt poén; az öreg nagyjából tizenöt perccel azután, hogy kifizette vele a jegyét, zárolta a bankszámlát, ezzel megfosztva a lányát a további pénzügyi támogatástól. Riley fel volt ezen háborodva; milyen jogon tette ezt meg? Hiszen a lánya volt, még akkor is, ha meglopta, nem igaz? De igen. Akkor hol itt a probléma?
De hát úgy tűnik, valami probléma csak volt, mert most itt volt ő, alig kétszáz dollárral a zsebében egy ismeretlen helyen, irritáltan játszott a fekete hátizsákjának lelógó pántjával és azon filozofált, hogyan tovább. A két táskát, amit magával hozott, a repülőtér csomagmegőrzőjében hagyta, és most így kószált a városban, egyik helytől a másikig, valami kikapcsolódást (és könnyű pénzszerzési lehetőséget) kutatva. Le volt égve, az tény; ennek ellenére , mikor meghallotta, hogy az egyik szórakozóhelyen élő zenés bulit tartanak, útja egyből oda vezetett; bár nem volt éppen tipikusan fesztiválos öltözetben (a jobb napokat is látott converse-tornacipő semmi esetre sem volt alkalmas arra, hogy átverekedje magát benne a tömegen és a színpad elé pofátlankodjon), mert a rövidnadrág és a lenge, ujjatlan fölső tényleg nem voltak koncertre tervezve, azért csak beljebb merészkedett a tömegben és ott a pultnak támaszkodott, hátizsákját ledobva valahova a lába mellé.
Sosem gondolta volna, hogy pont ilyen szerencsés időszakot fog majd ki, hogy pont egy zenei fesztivál kellős közepébe érkezik majd; hirtelen már az sem zavarta, hogy az alkoholnak borsos árát számolták fel, és ő éppenséggel nem volt a toppon anyagilag. Rendelt egy Somersby-t (nem tervezte leinni magát, ó, nem, még nem), aztán úgy döntött, egyelőre csak körülnéz; hiszen nem ismert itt senkit, most érkezett, és...
...és valaki szépen neki is megy, és ő az illető vállába kapaszkodik, hogy ne essen el; lényegében rá akaszkodik, karcsú ujjai rámarkolnak a férfi fölsőjének anyagára, és halkan, franciául káromkodik az orra alatt, és csak utána pillant fel, borostyánszín szemeinek pillantását a "megmentőjére" irányítva.
- Non, tout va bien. - És elmosolyodik, halványan, óvatosan, és egyből zavartan félrepillant, mikor eszébe jut, hogy már nem Franciaországban van. - Akarom mondani... Nem, minden rendben.
És zavarában az alsó ajkára harap, aztán lassan visszahúzza a kezét és hátrébb lép egy fél lépést, hogy jobban szemügyre vehesse a srácot, aki nekiütközött. Zavartan a hajába túr, ahogy próbálva kimagyarázni magát, de az a fránya francia akcentus... Sóhajt.
- Bocsánat a franciáért... Alig pár órája érkeztem, még nem szoktam meg, hogy itt mindenki angolul beszél. - És nevet, könnyedén, mintha már évek óta ismerné Őt... Pedig még a nevét se tudja.
tag: Jesse | notes: lesz ez még jobb is, csak várd ki
robb stark
Vissza az elejére Go down
Jesse G. Darton
Jesse G. Darton
Playby :
Gared Dirge
Hozzászólások száma :
5
Join date :
2015. Jul. 04.


Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse   Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty2015-07-09, 00:45



Riley & Jesse @



Ez a buli isteni volt, és szolidan tomboltam csak a tömegben ahol azonnal lett pár alkalmi haverom akikkel össze kapaszkodhattam ha veszélyesség kezdett válni a helyzet de attól nem féltem hogy a lábamra lépnének, hiszen a bakancs megvédett az ilyen sérülésektől. El sem indulok nélküle, hiszen egy fesztiválra csak így lehet jönni hogy az ember ne lábujj törésekkel kerüljön haza és utána szenvedjen hogy semmilyen cipő nem megy rá a lábára. Ahh sosem szeretném átélni, inkább maradok óvatos. Bár az éppen nem óvatos ahogy a pult felé igyekszem némi innivaló reményében hiszen eléggé kiszáradtam, mert végigtomboltam a bulit és a hangom ami eléggé bár hang, azaz bár ne hallanád ha éneklek, elment kissé és most sürgősen valami ihatóra vágyik. Szóval a pult felé verekszem magam ahogy majdnem fellökök egy csajt, aki szemmel láthatóan nem kifejezetten a koncertre jött és nem is tűnik fesztiválozó típusnak, na de mit mondjak pont én, aki még csak komolynak sem tűnik, nem hogy rendőrségi dolgozónak. Na mindegy. Felhúzom a szemöldököm kicsit, de ezt az egyszerű szókapcsolatot még megértem, bár az angol mellett nekem a német erősebb nyelv, franciát egy évig tanultam és utáltam.
- Na az király, nem akartam kárt tenni benned - jegyzem meg ahogy gyorsan végig is mérem, és igazán tetszetős, bár kissé bánom hogy elhúzza a kezét, valahogy el tudtam volna még képzelni ahogy belém kapaszkodik. Egek, min jár az eszem?! Mindenesetre én is elengedem, a végén még zaklatásnak venné a dolgot, és hallgatom mit mond.
- Nemrég? És máris egy fesztiválon vagy, tudsz élni mit ne mondjak.... - mosolyodik el megint, könnyen jövő gesztus de nem vagyok olyan barátkozós jellem, a fesztiválon meg az ember sok másik emberrel beszél, akit aztán sosem lát többet, ez egy ilyen szitu.
- Jah, amúgy Jesse vagyok - mutatkozom még be, legalább a nevemen tudjon szólítani ha akar.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse   Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hard rock halleluja.... - Riley & Jesse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jesse G. Darton
» Jesse & Cassie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-