State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Maya Lindsey
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Austin Turner
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Odette Mackoy
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Axel Singleton
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Hero Lewin
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Kamryn & Blaine Vote_lcapKamryn & Blaine Voting_barKamryn & Blaine Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Kamryn & Blaine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Blaine Newton
Blaine Newton
Playby :
→ Darren Criss
Tartózkodási hely :
→ Hawaii
Job/hobbies :
→ Actor and Singer
Csoport :
→ Celebrity
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2015. Jul. 05.
Age :
31


Kamryn & Blaine Empty
TémanyitásTárgy: Kamryn & Blaine   Kamryn & Blaine Empty2015-07-16, 17:12

***
Vissza az elejére Go down
Blaine Newton
Blaine Newton
Playby :
→ Darren Criss
Tartózkodási hely :
→ Hawaii
Job/hobbies :
→ Actor and Singer
Csoport :
→ Celebrity
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2015. Jul. 05.
Age :
31


Kamryn & Blaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamryn & Blaine   Kamryn & Blaine Empty2015-07-16, 17:26





Kamryn & Blaine


Okozz meglepetést..


ღ zene: Shout ღ megjegyzés: -

Mindenki legalább egyszer az életben elképzeli magát a kifutókon, a címlapokon, a tévében, vagy csupán arról ábrándozik, hogy mennyire ismert lesz világszerte. S eme életet voltaképpen ki nem akarná megkapni? Ki ne szeretne gazdag lenni, sikeres, és híres? Mindenki vágya a jobb élet lehetőség, a kitörés a középszerű hétköznapokból, hogy ezáltal több legyen, mint ami jelen pillanatban. Egyeseknek bejön a szerencse, míg mások elbuknak benne, egyesek feladják végleg a küzdelmet, míg mások tovább harcolnak, így folytatva a már számukra kijelölt rögös utat, mert kényszeresen is, de hírnévre vágynak. Népszerűségre, vagyonra, megbecsülésre.. Vannak, akik ezért megrögzötten mindent megtennének, mások pedig csak csendben elfojtják az álmukat, hisz megvalósíthatatlannak vélik. Kinek is van igaza voltaképpen? Annak, aki a lehetetlenség, és a csalódások ellenére is vagy századszor vág neki, vagy annak, aki elfojtja magában azt a bizonyos tehetséget, mely lehet többet érne, mint bárki másé az adott iparágban? Te ki mellett állnál, és ki ellen érvelnél? Manapság már bárki bármire képes, csakhogy a címlapokon virítson, és azt mondhassa: "igen, ez az, én megcsináltam.. sztár vagyok!" Kínos videók terjesztése, meztelen fotózások bevállalása, egyre hajmeresztőbb ötletek, nevetségesség.. Minderre én csak annyit mondok, hogy ironikusan röhejes, amit tesznek. Vagy azzal fusson be valaki, amiben tehetséges, vagy felejtsen el egyúttal mindent. Számomra a színészi szakma hozta meg az áttörést, és nem kis melómba került, hogy ilyen fiatalon, de mégis hamar megszeressen a közönség. Rengeteg meghallgatás van mögöttem, rengeteg színházi szerep, próba, gyakorlás, tanulás. Sokféle hangszeren tudok játszani, rengeteg fellépésen vettem részt, hisz időközben értékelni kezdték a hangomat is, de jelenleg itt vagyok Honolulu-ban. Itt kötöttem ki, és itt is tervezek maradni egy jó ideig. Jelenleg a színészi munka mellett egy kávéházban dolgozom énekesként, hisz szeretem a változatosságot a szakmán belül, csak a magánéletemben nem. Na de jelenleg nem a munkám kapcsán jövők a kávéházba, hanem azért, mert találkozom lesz Kamryn-nel, akivel még hónapokkal ezelőtt beszéltem meg egy fellépést, és hát ideje lenne szervezkedni is ennek kapcsán jelentősebben. Vagy fogalmam sincs, hogy jelenleg hol tartunk... összezavarodtam. Annyira sok a munka, és az ide-oda való járkálgatás, hogy kezdem azt érezni lassan megfojtom magam a munkámmal, de mindennek ellenére imádom csinálni, és nem panaszkodom egy kicsit sem.
Könnyedén megyek be végül a kávéházba, és rendelek két kávét, ahogy helyet foglalok az egyik asztalnál, miközben az oldaltáskámat ledobom oldalra. Várakozni kezdek, ahogy végül lassan végig fut a tekintettem a helyiségben. Voltaképpen ebben a bizonyos kávéházban sokszor jártam már, szinte már a második otthonom, vagy a harmadik. Nem tartom számon, hisz van egy saját lakásom, aztán ott a forgatási helyszín, ahol szinte mindig megfordulok, aztán pedig itt a kávézó, míg ezen gondolkozom, addig időközben megkapom az italokat is. Megfogom a saját kávés poharamat, de még nem iszok az italból egy cseppet sem. Talán illendő lenne bevárni a hölgyet mindezzel, míg az udvariasságomhoz tartózik az is, hogy kávét rendeltem neki. Szeretek figyelmes lenni, hisz a részletekben rejlik a fordulat, és a váratlanság okozta öröm helyzete.


Vissza az elejére Go down
Kamryn Eastwood
Kamryn Eastwood
Playby :
Maia Mitchell ∬
Tartózkodási hely :
Honolulu ∬
Job/hobbies :
blogger, zenész, szörfözés ∬
Csoport :
hírességek ∬
Hozzászólások száma :
9
Join date :
2015. Jul. 08.
Age :
26


Kamryn & Blaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamryn & Blaine   Kamryn & Blaine Empty2015-08-05, 22:13

+ to Blaine
Anyám színház szeretete rám is rám ragadt már kicsi korom óta, így nem volt meglepő senki számára, amikor hajlandóságot mutattam a színészet irányába. Az édesanyám egyenesen örült ennek a ténynek, mert mindig az volt a legnagyobb vágya, hogy a lányával egy színpadon állva elkápráztassa a közönséget.
És ebben az álomban én is osztoztam vele, vártam azt a napot, azt az előadást, amiben a nevünk szerepel és melyet ketten viszünk a csúcsra. Igen ám, de közben az énekesi karrieremet is szerettem volna építgetni, ezért apa felvett mellém egy menedzsert és úgy látszott minden a legnagyobb rendben van. Legalábbis mindenki így gondolta az első pár évben, majd fokozatosan kezdtek elromlani a dolgok körülöttem.
Mindenem meg volt, egy apró rajongótábor, mini koncertek és néhány apróbb szerep egy-egy sorozatban. És ekkor történt az, ami befolyásolta az életemet. Anyát rákkal diagnosztizálták, eleinte azt mondták nem lesz semmi gond szerencsére épp időben csípték el a problémát, de a műtét közben valaki hibázott, így anya meghalt. Összetörtem, de mindenki más is aki közelebbi kapcsolatot ápolt vele.
Ekkor viszont azt gondolta apa és a menedzserem, hogy jobb lenne hazatérni Hawaiira és, hogy itt folytassam a munkásságomat egy jó ideig. Így jutottam el idáig, a mai napig, amikor is reggel azon gondolkodtam a tükör előtt állva, hogy mi lenne a legmegfelelőbb ruházat a mai találkára.
Nem randim lesz, hanem annál sokkal, de sokkal fontosabb, hiszen az egyik legkedvesebb énekesemmel fogok találkozni azért, hogy közös munkára adjuk a fejünket. Mi lenne ennél megtiszteltetőbb? Kis szorongást érzek a hasamban, egyre türelmetlenebb és izgatottabb leszek, ahogy az órák egyre csak folynak arra késztetve, hogy lassan elinduljak.
Még utoljára megnézem magam a tükörben, ellenőrzöm a fogaim tisztaságát és azt, hogy minden szükséges dolog bekerült-e a táskámba. Így hát fél órával a megbeszélt időpont előtt már útra is kelek. Útközben számtalan gondolat fut át az agyamon és az egyik legelkeserítőbb az az, hogy nem fog eljönni, mert elfelejtette.
Örömömhöz némi szomorkás hangulat is keveredik, ahogy erre gondolok mindeközben megérkezem a megbeszélt helyre, és szerencsémre már ott ül. Könnyen felismerhető, nem lehet eltévesztetni kinézetét mert egyszerűen imádni való egy férfi. Már egy jó ideje oda vagyok érte, és minden koncertjén ott vagyok, minden filmjét megnéztem.
Mosolyogva lépek be a kávézóba majd odalépek az asztalhoz.
-Szia! Régóta vár már rám? Remélem nem várattam meg, próbáltam sietni. – szabadkozom egyből meg sem nézve a karomon lévő órát, ami pontos időt mutat. Időben érkeztem. Leülök vele szembe és leteszem a táskámat. – Kamryn Eastwood vagyok, örülök a találkozásnak. – nyújtok kezet majd az előttem lévő csészére nézek. – Ez az enyém? – kérdezem mosolyogva, és ha igent mond akkor hálásan megköszönöm figyelmességét. – Elnézést… mikor izgulok, akkor sokat beszélek. Ígérem, abbahagyom.


drag me down
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Kamryn & Blaine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kamryn & Blaine   Kamryn & Blaine Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kamryn & Blaine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kamryn Kellin Eastwood
» Blaine Newton
» Sophie & Blaine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-