State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Maya Lindsey
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Austin Turner
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Odette Mackoy
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Axel Singleton
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Hero Lewin
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Iason Blower Vote_lcapIason Blower Voting_barIason Blower Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Iason Blower

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Iason Blower
Iason Blower
Playby :
Iwan Rheon
Tartózkodási hely :
Mindenhol ott vagyok *
Job/hobbies :
nők, alkohol
Csoport :
bűnözők
Hozzászólások száma :
22
Join date :
2015. Jun. 06.
Age :
34


Iason Blower Empty
TémanyitásTárgy: Iason Blower   Iason Blower Empty2015-06-07, 09:38

Iason Blower

Név
Iason Blower

Szül. hely, idő
1989.november.25, Finn ország

Kor
26 év

Csoport
Bűnüző

Avatar
Iwan Rheon

Tulajdonságok
Észak szülötte vagyok, hófehér bőrű, jegesen kék szemű, majdnem felnőtt férfi. A külsőmre nem panaszkodhatom, maximum az elálló füleim zavarhatnak, de azokat könnyedén meg lehet oldani a hajammal. Csendes vagyok, nem szeretek sokat beszélni, vagy a középpontban lenni, általában egyedül dolgozom, nekem nem kell senki segítsége. Nem szeretek új emberekkel megismerkedni, nem tartom magam szociális lénynek. Sokan azt mondják rám, hogy ez beteges, de szerintem, véleményem szerint teljesen normális talajon mozgok. Talán néha ellopok egy-két dolgot, de ez még nem jelenti azt, hogy kleptomániás lennék.  
Történet
Éjszaka van. Hideg szél simogatja a hátamat, miközben a kihalt park egyik padján ülök és bámulom a sötétséget, ami előttem terpeszkedik. Kapucnis pulcsim nem zárja el a fagyos levegőt, de nem fázom, megszoktam már, hiszen a messzi északon jöttem napvilágra, ahol mindent hó borít. Imádtam Finn országban élni, szerettem, hogy mindig volt lehetőségem szánkózni, hóembert építeni, vagy korcsolyázni a jeges tavon. Sajnáltam is, mikor el kellett onnan jönnöm, hogy ne vigyenek börtönbe. Gyerekkori betegségem volt, legalábbis pszichiáterek ezt mondták, hogy súlyos kleptomániában szenvedek, ez körülbelül annyit jelent, hogy akár hová megyek, akár kivel vagyok, kényszeresen lopni akarok, elemelni olyan tárgyakat, amik nem az enyémek.
Ha úgy vesszük, tulajdonképpen az egész életemet összelopkodtam. Átvettem személyiségjegyeket emberektől, hogy olyan tökéletesre formáljam magam, amilyenre csak tudom. Voltak orvosok, akik azt mondták, hogy erős pszichopata hajlamom van, pedig eddig még nem öltem embert. Ezt mind abból állapították meg, hogy nem viselkedem úgy, ahogyan egy normális ember. Hogy nincs arcmimikám, nem dadogok, nem teszek semmit, csak vagyok, mintha gránitból faragtak volna. Ez egy védekezési mechanizmus számomra, mert nehéz gyerekkorom volt, viszonylag. A nővérem kurválkodásból élt, az anyám hozzáment egy drogbáróhoz, és a testvéremre hagyott, mert az apámat lelőtték egy akció során. Rendőr volt.
Lehet ítélkezni felettem, lehet mondani, hogy mocskos bűnöző vagyok, és dutyiban lenne a helyem, de mindenki induljon csak ki magából, meg abból, hogy vele mi lenne, ezek után.
Felállok a padról, kiveszek a zsebemből egy szál cigarettát, és egy meztelen nős öngyújtót, majd rágyújtok. Szeretem, ahogyan a dohány ég, olyan tökéletes, olyan merev és gyönyörű. Visszadugom a zsebembe a gyújtót és elindulok, a tengerpart nem vár meg. Szállást kéne foglalnom, most, hogy végre ideértem Hawaii-ra, el kéne bújnom a világ elől, nem pedig felhívni magamra a figyelmet azzal, hogy szellemként mászkálok az éjszaka leple alatt. El kéne nekem egy nő is, egy olyan, aki nem esik szerelembe, mert én olyat nem tudok. Bár, ilyen nő talán nem is létezik.
IDE
Vissza az elejére Go down
Erick Leighton
Erick Leighton
Admin
Playby :
Sean O'Pry
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
56
Join date :
2015. Mar. 16.


Iason Blower Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iason Blower   Iason Blower Empty2015-06-07, 13:29

Elfogadva
Aloha Smile Na, hát igazi északi. Remélem tetszeni fog a város és nem lesz honvágyad. Előre elszeretném mondani, hogy mennyire tetszik a pd-d, én is GOT rajongó vagyok (remélem te is). De nem untatlak és elkezdem inkább mondani a előtörténet fontosabb részéről a véleményemet.

Tulajdonságok:A külső jellemeket jól leírtad. Tömören, de jól. Amúgy is szerintem egy ember kinézetéről nem muszáj nagyon sokat írni, ha így röviden is el lehet mondani a fontosat, akkor így tökéletes. A jellemedet, pedig izgalmas. Nem vagy átlagos ember az biztos! Ezt a részt is szépen leírtad és nem találtam benne semmi hibát

TörténetEz is izgalmasra sikeredett, akár csak a jellemedet. Azért elég durva dolgokon mentél gyerek korodban át. Remélem itt megtalálod, majd a nyugalmat és nem találnak rád. Csajózáshoz, pedig sok sikert! Ja, és van egy úgynevezett Winona Ryder Golden Globe díjas  szinésznő, aki ugyan csak, mint te kliptomániás, szóval szerintem te is összetudod szedni az életedet. Ha viszont inkább lopkodni akarsz továbbra is ahhoz is sok szerencsét, de inkább nem mondom meg hol lakok.

U.i.:Menjél foglalózni és játszani Smile
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com
 

Iason Blower

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Bűnözők-