State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Maya Lindsey
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Austin Turner
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Odette Mackoy
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Axel Singleton
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Hero Lewin
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Maya && Judas  Vote_lcapMaya && Judas  Voting_barMaya && Judas  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Maya && Judas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Judas Cortez
Judas Cortez
Playby :
diego barrueco
Hozzászólások száma :
21
Join date :
2015. Jun. 07.


Maya && Judas  Empty
TémanyitásTárgy: Maya && Judas    Maya && Judas  Empty2015-06-08, 16:49


- Judas, kettőre jön egy hölgy, Maya Lindsey úgy döntöttem Te kapod – sután bólintok egyet és visszatérek a Sudokuhoz, amit olyan nagyon igyekeztem kitölteni. A boltban nincs valami nagy forgalom, az oktatók nagy része kint dolgozik a turistákkal így csak ketten vagyunk Jessevel, aki szintén el van merülve a legújabb Flash képregény olvasásában. Meglep, hogy a főnök egyikőnk tevékenységéhez sem fűzött valami epés megjegyzést, szokatlan tőle az ilyen. Általában mindig kapunk valami atyai jó tanácsot, hogy mit kezdjünk magunkkal, ha ennyire unatkozunk. Őszintén szólva a mai napon a szokásosnál is melegebb van és borzalmasan a halálomon vagyok, holott még csak egy órája, hogy elkezdtem dolgozni. Ez pedig azt jelenti, hogy hátra van még öt kínkeservesnek ígérkező óra a műszakomból. Nagyon remélem, hogy nem valami kényes hisztikirálynőt kapok, aki eljátssza a hattyú halálát, amint víz éri a haját.
Felsóhajtok és elrakom a füzetet, nem tudok túllendülni egy kockán, egyszerűen lehetetlen kitölteni. Ez pedig azt jelenti, hogy az elején elbaszarintottam valamit, vagyis elölről kellene kezdenem az egészet. Összekulcsolom az ujjaimat a tarkómon, hátradőlök a székben és úgy veszem szemügyre a bolt előtt elhaladó embereket. Mind-mind turista, rögtön le lehet szűrni róluk a dolgot. Azok akik itt élnek nem hoznak egy egész hátizsáknyi élelmet és túlélő felszerelést ahhoz, hogy strandoljanak egyet. Az órára vándorol a tekintetem, még öt percem van kettőig. Addig pedig nem ártana felturbóznom magam, nem akarom, hogy azt lássa a vendég, hogy leragad a szemem miközben ő épp küszködik, hogy fent maradjon a szörfdeszkán. Nagy erőlködések közepette állok fel a kényelmesnek egyáltalán sem mondható székből, hogy aztán megcélozzam a mélyhűtött italokat és kivegyek magamnak egy doboz energiaitalt. Az összes belsőszervem sikítozik, hogy nehogy magamba tuszkoljam ezt a kimondottan egészségtelen löttyöt, de nem érdekel jelenleg, hiszen a tutti-frutti ízű szénsavas ital kellemesen hideg, ellenben egy kávéval, ami ilyen melegben a fenének se esne jól. A hatás pedig ugyanaz: koffein talán esetünkben egy kis taurinnal megspékelve.
Csing-csing. Hallom, ahogy nyílik az ajtó és máris feltűnik egy női alak. Szemrevételezem a betérő idegent és meg kell hagyni, egészen tetszik a látvány. De nem akarok tapló parasztnak tűnni az első öt másodpercben,így egy mosollyal az arcomon lépek a lányhoz.
- Szia, te lennél Maya? - nagyon remélem, hogy eltaláltam, hiszen így első ránézésre mindenféle megszólalás nélkül igencsak rendben a lány. Amennyiben nem lövök mellé és tényleg ő az, aki kettő órától szörfleckét szeretne venni, arrébb terelem a deszkák fele.
- Judas vagyok, a leendő partnered az elkövetkezendő másfél órára – nem tudom, hogy ez őt mennyire dobja fel, de nincs más választása, én lettem mellé rendelve - Nos válassz ezek közül egyet ami tetszik neked, ha gondolod a cuccaidat lerakhatod hátul, onnan tuti nem lopják el.
Mutogatok a pult felé, ahol Jesse még csak fel sem pillant a képregényből, abban sem vagyok biztos, hogy érzékelte már ketten vagyunk rajta kívül az üzletben. Még azt is kinézem belőle, hogy meg se mozdulna, ha valaki ki akarná rabolni a boltot. Szépen csendben olvasná tovább a kis újságját míg a tolvajok nyugodt szívvel pakolnál ki a deszkákat.
- Megiszom az energiaitalt és már mehetünk is a partra -

ez egy egészen szar kezdő lett, majd este keresek valami szép kódocskát neki, de addig is tessék, élvezd, szeresd de elég ha csak olvasod :3
Vissza az elejére Go down
Maya Lindsey
Maya Lindsey
Playby :
♥Vanessa Hudgens
Tartózkodási hely :
♥mögötted, előtted, melletted
Job/hobbies :
♥az emberek agyára menni
Csoport :
♥turisták
Hozzászólások száma :
364
Join date :
2015. Jun. 06.
Age :
28


Maya && Judas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya && Judas    Maya && Judas  Empty2015-06-08, 17:39

Judas  &  Maya


Szépfiús szörflecke

Nem igazán van jó döntés és rossz döntés elkülönítve Maya szótárában, azonban abban biztos volt, túlságosan melléfogni semmivel sem tud. Szörfölni fog tanulni és nem a neten. Pár napja kint ücsörgött, ami eleve meglepő, mert nem nagyon köti le a rajzon kívül más hosszútávon, és figyelt pár szörfös fiút. Nagyon ott volt az, amit csináltak. Bár tény, hogy a tanulásdolog elég hirtelen ötlet volt és némi segítségre szorult, hogy találjon valakit, vagy valakiket, akik naaagyon kezdőkkel is foglalkoznak. Sikerült is, ennek eredményeként a héten egyik szabadnapját erre szánta rá. Nem feltétlenül volt az átlagos turista, vagy nyárimunkás, nem rettent vissza tőle, hogy elkeveredhet a szigeten, nem használt térképet és még csak meg sem fordult soha a fejében, hogy baj lenne, ha mondjuk mobil nélkül indul el a partra. Igen, hiába a technika vonzó csodái és az, hogy ő is mennyire kedveli ezt, édesanyja szüleinél azért már a nyaralások alatt megtanulta, van azon túl is élet. Meg egyébként is, örökmozgó, kell neki a pörgés.
- Maya! Háromnegyed van, nem fogsz elkésni?
Szólt rá barátnője, amíg barnaságunk éppen a cuccait rámolta el a teraszról. Ideje lenne hogy az élete mellett a környezetét is rendbe szedje néha rendesen.
- Nem, dehogy tíz percre van innen és mindjárt indulok.
Felelte, miután bevitte a cuccokat, felkapta a napszemüvegét és sűrű integetés közepette kezdett el rohanni lefelé. Nem szívbajos, kis edzés sosem árt, elkésni meg amúgy se fog, na. A part feletti kis sétányig tartott a lendület, ott pár mély levegő után kezdett körbenézni, hogy megtalálja a helyet, ahová igyekszik, de lába szinte automatikusan vitte. Csak egy kis oldaltáska volt nála, abba sem volt semmi fontos dolog, mikor berobbant sugárzó mosolyával a helyre. Bólintott a neve hallatán, aztán feltolta napszemüvegét a feje tetejére. Nem tudta eldönteni, hogy fel voltak készülve, hogy betotyog egy 14 éves magasságú lányzó, vagy tényleg így várták, de egyik sem lehetetlen.
- Igen én és már alig várom. – Erősítette meg, na meg őszinte is volt tényleg várta már a vízet meg az egészet, bár nála eleve bele van kalkulálva az, hogy tudja mennyit fog bénázni az elején, de nem nagyon szokta meghatni. Táncolni se profin kezdett. – Ó, de jól néznek ki, van valami különbség köztük a mintán kívül? Méret vagy ilyesmi…
Érdeklődik lelkesen, miközben a felszólításra kibújik a táskából és ha irányt mutatnak neki, leteszi, ahova lehet, mindeközben viszont végigjártatta a szemét a deszkákon és akadt egy narancssárgás mintás, amit már kinézett magának. Bár az, hogy az már ott van nem egyenesen arányos a leendő tanulás sikerességével. Azért végül csak rámutatott még az energiaitala végére érhetett leendő oktatója. Hogy elindulhassanak ki a partra. Közben persze megérkeznek a kérdések is hölgyeményünktől, amiket van, aki díjaz, van, aki nem. De ő maga csak nevet a leendő kérdésein, tudja, hogy sokkal kevesebbet néznek ki belőle, mint amire képes.
- Régóta oktatsz szörföt? Egytől tízig terjedő skálán mennyire tűntem reménytelennek első ránézésre?


►Zene: Sálálá ► Szavak: 474 ► Jegyzet: Én élveztem *.*, ez meg lesz jobb is.
Vissza az elejére Go down
Judas Cortez
Judas Cortez
Playby :
diego barrueco
Hozzászólások száma :
21
Join date :
2015. Jun. 07.


Maya && Judas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya && Judas    Maya && Judas  Empty2015-06-11, 16:55


Szeretek itt dolgozni a boltban. Az emberek általában kedvesek, a főnök engem még nem pécézett ki magának így nem baszogat folyton. Nyugodtan sudokuzhatok, amennyit csak akarok vagy olvashatok egy-két receptet, amit kipróbálok majd otthon. Ha szerencsém van és nem kapok senkit se, akit okítani kéne a szörfözés tudományára akkor pedig csendben facebookozhatok a gépen vagy játszhatok valami öldöklős játékot a gépen.
Ma azonban egyik pótcselekvés sem tart sokáig, hiszen megérkezik az első vendégem. Első ránézésre olyan 16-18 év körülinek tippelném, de nem egyszer lőttem már mellé amikor megsaccoltam az illető korát. Nőknél ez pedig különösen kellemetlen tud lenni, hiszen míg egy férfi csak jót röhög rajta, ha fiatalabbnak vagy idősebbnek nézték a koránál, addig a nők besértődnek és egész végig csak puffognak majd, leszarva minden próbálkozásod ami arra irányul, hogy kicsit feldobd a kedvüket. Ha már egyszer elbasztad, akkor bűnhődj miatta rendesen.
Az első dolog, ami rögtön szimpatikussá tette a lányt, hogy nem hozott egy hétre elegendő csomagot magával, csak egy szimpla táskát. Ritka alkalmak egyike, amikor nem kell külön helyiséget találni a turista cuccainak.
- Vannak méretbeli különbségek, de ezeket használjuk az oktatáshoz a többi már a profibbaknak van – iszok egy nagy kortyot az energiaitalomból, mielőtt tovább folytatnám – Ezek azok, amik jók lesznek Neked – húzom végig az ujjaim a deszkákon, köztük az egyik narancssárgán is.
- Oktatni nem régóta, de amióta megtanultam úszni körülbelül azóta szörfözök – arrébb sétálok, hogy megmutassam Mayának merre teheti le a kis táskát. Közben igyekeztem minél hamarabb elpusztítani az italomat - Őszintén szólva Téged tökéletesen el tudlak képzelni a deszkán – elnevetem magam a kérdésén – Azt viszont nem tudom, hogy tényleg reménytelen vagy-e. Rögtön kiderül, amint kiérünk a vízhez - lekapom a Maya által kiválasztott deszkát, majd a sajátomért nyúlok.
- Azt hiszem indulhatunk is - előre engedem Mayát, hogy aztán laza léptekkel beérjem és együtt sétáljunk a víz felé. Egyszerűen csodás érzés, ahogy minden lépésnél belesüppedek a homokba. Nem cserélném el semmire - És, hogy-hogy Hawaii? Mármint persze értem én, hogy naplemente, víz meg hula tánc. Családi nyaralás? - érdeklődöm, közben ügyelve arra, hogy ne billentsem seggen a deszkámmal az előttem sétáló pár egyik tagját sem. Míg hallgatom a válaszát a szemem a partot pásztázza, hogy merre lenne a legtökéletesebb kipróbálni a deszkákat. Végül úgy döntök, hogy még egy kicsit arrébb sétálunk a strand résztől, ahová már annyira nem járnak sokan így nem zavarják meg az oktatást .


kód nélkül fogsz maradni, lusta vagyok keresgélni :3
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Maya Lindsey
Maya Lindsey
Playby :
♥Vanessa Hudgens
Tartózkodási hely :
♥mögötted, előtted, melletted
Job/hobbies :
♥az emberek agyára menni
Csoport :
♥turisták
Hozzászólások száma :
364
Join date :
2015. Jun. 06.
Age :
28


Maya && Judas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya && Judas    Maya && Judas  Empty2015-06-12, 14:57

Judas & Maya


Szépfiús szörflecke

Megtette bemelegítésnek a sietség idáig, de igazából minden kényelmetlen lihegést és esetleges kellemetlen érzést a nap sugaraitól elnyomott benne az izgatottság. Tagadhatatlanul nagyon várta mi fog történni. a közvetlen fogadtatás és a gyors kezdet pedig kifejezetten imponált neki. Nem szerette, ha sokat húzzák az idejét felesleges rizsával, és nem azért mert rossz hallgatóság, hanem mikor már dúl benne a tettvágy egész egyszerűen tetőfokára hág benne a türelmetlenség.
- Ühhüm, értem. Kezdőnek kisebb, profinak nagy. Valahol el kell kezdeni.
Vagyis próbálkozik összekötni, nyilván kevesebb kárt tudnak tenni egy kisebb deszkával, vagy ilyesmi, ezen tovább nem jártatta az agyát, gyorsan választott is egyet a sok közül, majd örömmel vette tudomásul, hogy mindjárt kezdődik. Maga előtt látta, ahogy körbe-körbe futkosna most, mint valami megbolondult 10 éves, aki először fog vízbe menni. Nem egészen sikerült még kinőni sok dolgot. De lehet nem is kell, inkább a merengés helyett leteszi gyorsan a kistáskát, aztán Judas felé fordulva rajtra készen áll, hogy induljanak.
- Hű, az igen! Ú, volt már valami baleseted vagy ilyesmi? Gondolom már ezeket is ki tudod kerülni persze, meg tudsz szép mozdulatokat akkor.
Nem mondhatnánk, hogy nem mondja ki, ami őszintén eszébe jut, mert de. Bármennyire indiszkrét, kellemetlen, vagy éppen esetenként vicces, ami előbukik, ő mindig megkérdezi vagy beszél róla. Leköti a dolog, érdekli őt és ennek nem rest hangot adni, meg egyébként is csupa elismerés érezhető a hangjából. Ő a táncra is sportként tekint, igaz azt csak 9 éves kora óta űzi komolyabban, és azért is hasonlóan képes lelkesedni, itt pedig most nincs vele, muszáj valamivel lekösse a fölösleges energiáit. Miközben elindultak ki és érkezik a kérdés felé, egy percre elnémul. A korábbiakhoz mérten talán árulkodóan is, de aztán csak elkezdi.
- Nem egészen. Inkább kötelező száműzetésnek és önkéntes rabságnak nevezném. Régebben sokat nyaraltunk itt, itt élnek a nagyszüleim, de most dolgozni jöttem egyedül… - Amit még ő maga se tudott elfogadni, de ez megint más kérdés persze. Mosolygósan figyeli a rengeteg embert és ahogy új irányuk felé csökken a létszámuk. Hát, jobb is így, ki tudja Maya mennyire lesz közveszélyes. – Meg persze megtanulni szörfözni!
Jó, ez egy utólagos ötlet, de a vigyora alátámasztja az elszántságát. Hát, ha nem is jön össze, ő tudja a sikertelenséget is élvezni és igazán nem haragudna az oktatójára se, mert ez csupán magán múlna, ahogy a legtöbb dolog is. Megérkezve kicsit elveszetten tekint Judasra, aztán inkább érdeklődik, mihez kezdjen, mielőtt startból elront valamit.
- Mivel kezdünk? Kell előtte valami fontosat tudnom?


►Zene: Sálálá ► Szavak: 406 ► Jegyzet: Nem baj, a tartalom a lényeg. :3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Maya && Judas  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maya && Judas    Maya && Judas  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Maya && Judas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Summer && Judas
» Danny ¤ Maya
» Cameron & Maya
» Perrie & Maya
» Iason & Maya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-