State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Maya Lindsey
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Austin Turner
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Odette Mackoy
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Axel Singleton
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Hero Lewin
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Michelle Cole Vote_lcapMichelle Cole Voting_barMichelle Cole Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Michelle Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Michelle Cole
Michelle Cole
Playby :
Shay Mitchell
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
színésznő
Csoport :
híresség
Hozzászólások száma :
9
Join date :
2015. Jun. 17.
Age :
30


Michelle Cole Empty
TémanyitásTárgy: Michelle Cole   Michelle Cole Empty2015-06-17, 11:35

Michelle Cole

Név
Michelle Violet Cole

Szül. hely, idő
Kanada, Toronto, 1994. április 10.

Kor
21

Csoport
híresség

Avatar
Shay Mitchell

Tulajdonságok
Hogy hogyan nézek ki? Úgy, ahogy te csak szeretnél, de sosem fogsz. Igencsak jó géneket örököltem angliai származású apámtól és ázsiai anyámtól. A kevert vérű emberek mindig szépek, mondják. Tessék, itt vagyok rá én, az élő példa. Hogy el lennék szállva magamtól? Dehogyis. Egyszerűen csak tisztában vagyok az értékeimmel. Nem véletlenül ajánlottak már kiskamasz koromban szerződést nekem modellügynökségek. Komolyan, szinte versengtek értem. Így kezdődött az egész karrierem. Mert, mondjon bárki bármit, ebben az iparágban a tehetség önmagában kevés, ha nem nézel ki jól. A közönség szép embereket szeret nézni a plakátokon, képernyőn, ez a helyzet. Ha itt érvényesülni akarsz, vagy szépnek vagy gazdagnak kell lenned. Az egyik úgyis vonja maga után a másikat. Már ha némi ész is szorult a csinos kis fejedbe. Nekem pedig ezzel, szerénytelenség nélkül állíthatom, sosem volt gondom.
Nemcsak jól nézek ki leomló fekete hajammal, mandulavágású szemeimmel, közepesen magas, sportos testalkatommal és hívom fel magamra a figyelmet nőiességemet ízlésesen hangsúlyozó ruháimmal, amik miatt nem tudsz csakúgy elmenni mellettem az utcán anélkül, hogy utánam ne fordulnál, legyél férfi vagy nő, de kellően fifikás is vagyok. Így értem el, hogy egyszerű, csinos kis pofiból, aminek a modelleket bélyegzik, ma már befutott színésznő legyek. Ha nem lennék tehetséges, még most is legfeljebb dísznövény mellékszerepeket kaphatnék, amiben semmi más dolgom nem lenne, mint hogy szép legyek. Mert az minden modellnek alapból is megy. De én érzelmeket is jól tudok játszani. Bele tudom élni magam a szerepeimbe, ennek köszönhetően a rendezők egyre többféle feladatot bíznak rám. A jövőmet a színészet világában képzelem el, még akkor is, mikor esetleg nem leszek ennyire szépségem teljében. A tehetségem megvan hozzá, így tudom építgetni a karrieremet, ami igencsak felfelé ível.
A sajtó is szeret általában, mert kedves, közlékeny, barátságos vagyok velük, szinte bármikor szívesen pózolok még egy paparazzinak is, ha észreveszem. Nem vagyok megközelíthetetlen, a rajongóimat is akár egy sima bevásárlás alatt is szívesen fogadom, amíg nem mániákusak vagy ilyesmi. Akkor sajnos kénytelen vagyok igénybe venni a testőröm szolgáltatásait. De autogramot bármikor szívesen adok, sőt közös fényképezkedésre, rövid szóváltásra is vevő vagyok.
Bár azt mondják a stábtagok, különösen a személyzet nem kifejezetten szeretnek, mert van azért egy-két (jó sok dolog), amire kifejezetten háklis vagyok. Hangulatembernek mondanak, aki az egyik pillanatban még kedvesen mosoly, a következőben viszont már tajtékzik, mondjuk mert túl szénsavas az ásványvize, vagy nem egészen olyan árnyalatú a törölközője, amilyet ő szeret, esetleg túl vagy nem elég fűszeres az ebédje. De hát egy kis hiszti minden lánynál belefér, nem?
A másik meg, hogy megkérem az árát, ha elvállalok valami munkát. Én ezt is normálisnak tartom. Nem becsülöm magamat túl, egyszerűen csak megtehetem már, hogy válogassak az ajánlatok között és azért az anyagiak nem elhanyagolható súllyal esnek a latba. Ezt azonban szerintem bárki más is így tenné, nincs ebben semmi különös. Nem leszek én ettől rossz ember! Egyáltalán nem vagyok az!
Történet
- Üdvözöljük kedves nézőinket, ma esti műsorunk sztárvendége a jelenleg szigetünkön forgató, gyönyörű és tehetséges Michelle Cole! (taps) Üdv nálunk, Michelle! Hogy érzed magad? Hogy halad a forgatás?
- Jó estét mindenkinek! Jól, köszönöm. Honolulu igazán csodálatos hely, örülök, hogy itt dolgozhatok. Korábban nem jártam itt és el kell mondanom, teljesen magával ragadott a hely atmoszférája. Szerencsésnek érzem magam, hogy megkaptam ezt a szerepet. Olyan érzés, mintha nyaralnék. A stáb is nagyszerű, jó kis csapat jött össze, igazán jó hangulatban telik a forgatás. Remélem, a végeredménnyel a kedves nézők is elégedettek lesznek. Bár a készülő filmről, kulisszatitkokról részletesebb információkat nem árulhatok el. Köt a szerződésem, tudod. De biztosíthatok mindenkit, mindent megteszünk, hogy elégedettek legyenek majd a produkciónkkal.
- Hogy viseled az itteni klímát és a távollétet az otthonodtól? Ha jól tudom, Kanadában születtél, ott jóval hidegebb az éghajlat, nem igaz? És a családod hogy viseli, hogy távol vagy tőlük ennyi ideig?
- Igen, így van, Torontóban születtem. Valóban nem ilyen kellemes, nyárias hely, mint ez itt, de a munkámnak köszönhetően sokat utazom, így nincs gondom az akklimatizálódással.  Egyébként is jól viselem a meleget, kanadai létemre. Talán azért is van ez így, mert elég sokféle vér keveredik az ereimben. Az anyám Malajziából származik, ahol azért lényegesen kellemesebb az időjárás. Az édesapám pedig eredendően angliai, az meg elég esős hely. Láthatod, a véremben van, hogy elég sokféle klímával „kompatibilis” legyek. (nevet)
Ami meg azt illeti, bár a szüleim egyedüli gyermeke vagyok, már hozzá vannak szokva ahhoz, hogy távol legyek az otthonomtól. Kanadát még elhagyták és mikor beindult a karrierem, átköltöztek velem az államokba, de mégsem utazgathatnak velem mindenhova. Középosztálybeli család vagyunk, a szüleimnek polgári foglalkozása van. Bár megtehetnék már, hogy ne dolgozzanak, el tudnám tartani őket, szívesen meg is tenném, hiszen sokat köszönhetek nekik, de hát tudod, hogy van ez. Túlságosan büszkék hozzá, azt mondják, nem olyan öregek még ők, hogy a támogatásomra szoruljanak. Egyébként is, még mindig az ő kicsi lányuk vagyok a szemükben.
- Persze, ilyen a szülői szeretet. Ha már a családnál és az elszakadásnál tartunk, mi a helyzet párkapcsolatok terén? Ritkán látni téged férfitársaságban, ezért is keltett gyanakvást sokakban, hogy nemrégen egy partin kaptak lencsevégre filmbeli partnered, a tinibálvány, Marcus Treadaway oldalán, igencsak bensőségesnek tetsző megnyilvánulások közepette. Elárulnád nekünk, mi az igazság? Tényleg egy pár vagytok?
- (nevet) Jaj, dehogyis! Az egész csak egy kis tréfa volt. Marcus és én valóban nagyon jóban vagyunk, igazán kedvelem a társaságát, de barátságon kívül nincs közöttünk semmi. Azon a bulin is csak jól éreztük magunkat, bohóckodtunk, semmi több. Az az elcsattanó puszi is, amit a képeken láthatsz, a felfokozott hangulatnak volt köszönhető. Nem kell ezt túlgondolni. Szingli vagyok, nincs most senkim. Üzenem Marcus rajongóinak, megnyugodhatnak, nem jelentek konkurenciát.
- Hát persze, így szokott ez kezdődni. Pedig hidd el, igazán szép pár lennétek!
- Ugyan, ne hülyéskedj! (szégyenlős mosoly)
- Nos, rendben, váltsunk témát. Mik a terveid a forgatás befejezése után? Visszamész az államokba? Esetleg megtiszteled kicsiny szigetünket a jelenléteddel még egy darabig? Milyen munkák vannak kilátásban?
- Elvállaltam egy fotózást itt Honolulun, valamint még utána élvezném egy kicsit a szigetet, mielőtt visszautaznék. A premierre vetítésen is itt szeretnék lenni a nyár végén. Egyelőre csak tárgyalások folynak egy újabb filmről, de azt csak ősszel kezdem forgatni. Addig a nyarat mindenképp szeretném pihenéssel tölteni, amíg lehet, itt. Aztán valószínűleg a családomat is meglátogatom. Tényleg tetszik a sziget, szeretnék itt maradni, amíg csak lehet. Az utóbbi időben folyamatosan forgattam, úgy érzem, jól jön majd egy kis kikapcsolódás.
- Ebben biztos vagyok! Köszönjük, hogy a vendégünk voltál, Michelle! Sok sikert neked a jövőre nézve! Kellemes időtöltést kívánok neked a szigetünkön, érezd jól magad! Minden jót!
- Én is köszönöm! További szép estét mindenkinek!(taps)
- Köszönjük Michelle! Most, kedves nézőink, egy kis reklám következik, majd további érdekes témákkal és vendégekkel folytatjuk műsorunkat! Maradjanak velünk!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Michelle Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Cole   Michelle Cole Empty2015-06-17, 14:08

Elfogadva

Helló szépségem ^^
A jellemeddel semmi gond nem volt. Minden benne volt ami csak kellett. És egy kicsit kell hisztisnek lenni Smile
Tetszett ez a tv műsoros kis interjú féleség Smile Nem pazarlom itt tovább a szót, foglald le szépséges arcodat, és érezd itt jól magadat.
Vissza az elejére Go down
 

Michelle Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Michelle & Danno
» Michelle & Marcus
»  Michelle & DaeHyun

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-