State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Maya Lindsey
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Austin Turner
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Odette Mackoy
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Axel Singleton
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Hero Lewin
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Joshua Scott Morgan Vote_lcapJoshua Scott Morgan Voting_barJoshua Scott Morgan Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Joshua Scott Morgan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joshua Morgan
Joshua Morgan
Playby :
Matt Bomer
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
movie director
Csoport :
híresség
Hozzászólások száma :
5
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
41


Joshua Scott Morgan Empty
TémanyitásTárgy: Joshua Scott Morgan   Joshua Scott Morgan Empty2015-06-21, 21:58

Karakternév

Név
Joshua Morgan

Szül. hely, idő
New York, 1982. 05. 23.

Kor
33

Csoport
Híresség

Avatar
Matt Bomer

Tulajdonságok
- Kész, elegem van, nem bírom tovább! Az egy arrogáns seggfej, aki az apja pénzén futott be és most azt képzeli, hogy övé az egész világ! Mégis milyen felháborító és vérlázító, amit művel és ahogyan másokkal beszél! Egyszerűen kibírhatatlan és kiállhatatlan! Egyszerűen fel nem fogom, hogy lehet bárki, aki kedveli ezt a... ezt a... erre nem lehet szalonképes szavakat használni.
Nincs két kedves szava az emberhez, olyan, mint egy rabszolgahajcsár. Esküszöm neked, egy salátába több megértés szorult, mint belé!

- Igen, hallottam én is arról, hogy nem könnyű vele kijönni, de legyünk őszinték, egy zsenivel sosem az. Mr. Morgan eddig öt filmet tud maga mögött, amelyek Cannesban nagy sikereket arattak, Oscar jelöléseket is kaptak szép számmal és egészen biztos vagyok abban, hogy jövőre be is zsebel az arany szobrocskából. Fiatal még és a víziói több, mint fantasztikusak. Egészen érdekes megközelítéssel áll hozzá mindenhez munkájához. Ha engem kérdeztek, akkor véleményem szerint ő tipikus esete a meg nem értett zseninek.

- Minden, amit el tudok mondani róla, hogy nem szeretne olyan kapcsolatba bonyolódni, ahol az érzelmek is szerepet játszanak. Vagy legalábbis ezt állítja, de én hajlamos vagyok hinni neki. Ennél többet azonban nem tudok hozzátenni ehhez az egész témához.

- Én kedvelem! Nem fekszik be mások elgondolásainak és akaratának. Igaz, hogy önfejűen megy a maga gondolatai után és makacs módon ragaszkodik mindenhez, amit kitalált, de ennyi legyen az összes gond azzal, amit végül letesz az asztalra. Szerintem fel kéne végre ébredni és az alapján megítélni, amit látunk tőle.
Igen, a színészei egy része panaszkodik azzal kapcsolatban, hogy egy igazi seggfej, amiért hajtja őket kegyetlenül, de a filmipar ilyen. Az idő pénz és nincs abban semmi csodálkozni való, hogy nem akarja feleslegesen elcseszni az idejét azzal, hogy újra és újra fel kell vennie jeleneteket csak azért, mert a színészei eltolják a szöveget vagy nem képesek kellő fegyelemmel végigvinni a jelentet. Olyanról még nem hallottam, hogy azt baszogatta volna, aki mondjuk rendesen odatette magát, ha munkáról van szó...

- Figyi, én azt nem tudom, hogy milyen, amikor dolgozik, de elmondom, hogy a képei alapján nagyon helyes. A barna haj, meg azok a nagyon kéklő szemek... szerintem nincs olyan nő, akinek ez ne jönne be. A borostáját meg külön nagyon imádom, szerintem annyira jól áll neki. Azt olvastam, hogy simán megvan egynyolcvan, szóval az már biztos, hogy magasabb, mint én. És, ahogyan az öltöny áll rajta... egyszerűen el tudnék attól olvadni. Ja és a kalapok, amikben meg szokott olykor jelenni... hát imádnivaló. Remélem, hogy hamarosan azért személyesen is megismerhetem. Jó lenne, szívesen forgatnék vele...


*Munkatársak és a filmipar jelentősebb alakjainak véleménye
Történet
- Na neeeem gyerekek, ez így rohadtul nem lesz jó! Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy mi a francért nem vagytok képesek normálisan megcsinálni azt, amit kérek?! Neked Jenny kurva régen be kellett volna már lépned azon a kibaszott ajtón, amikor Dave megérkezett. Baromira nem akarom még egyszer tök fölöslegesen felvenni ezt a jelenetet, csináljátok meg, mielőtt elveszem tőletek a szerepet! Dave leszel szíves több beleéléssel játszani, mert ez, amit eddig műveltél, értékelhetetlen szar volt. Újra! - komolyan nem fogom fel, hogy miért nem lehet normálisan és értékelhetően tenni azt, ami a munkájuk. Megfájdul a fejem a sok amatőr idióta miatt, akik "színészeknek" mondják magukat. Csakhogy éppenséggel attól baromi messze vannak mindannyian.
- Mr. Morgan. - lágy, de jelen pillanatban számomra annál idegesítőbb női hang csivitel mögöttem, miközben csukott szemekkel próbálom a halántékomat megmasszírozni. Kezd a fejem megfájdulni.
- Mi van?! - mordulok fel és a legcsekélyebb kedvesség nélkül. Most valahogy nem sok hangulatom van hozzá, ennyi dilettánssal körülvéve magam.
- Telefonon keresi a húga.
- Nem érdekel mit akar, majd visszahívom.
- Azt mondja fontos... a szüleikről van szó. - csak tudnám mi a francot akarhat, ami nem várhat velük kapcsolatban. Morogva és szúrós szemekkel veszem el a telefont a kis asszisztens csajtól, aki két napja még elég hangosan nyögött alattam.
- Mi van?! - horkanok a telefonba és ekkor hallom meg az ikertestvérem semmivel sem összetéveszthető, hüppögős hangját, amikor egyszerre szomorú és feldúlt.
Elhűlve hallgatom, ahogy beszámol a szüleink autóbalesetéről és a halálukról. A készülék szó szerint kiesik a kezemből...

Ennek már lassan öt éve. Eltemettük őket és próbáljuk kiheverni a veszteségüket. A húgom felnőtt az örökséghez, amit ránk hagytak. Ja, azt nem mondtam, hogy a családunk szállodaláncot működtet, amit elvileg kettőnknek kellene vinnie, de nincs az a kibebaszott ég, hogy én ilyen unalmas és lélekölő dologgal foglalkozzak.
Én meg... olyan vagyok, amilyen. Nem lettem kedvesebb és tőlem aztán senki ne várja, hogy bájgúnárként tetszelegjek. Nagy ívben teszek arra, hogy mit várnak el tőlem, én a saját utam járom és akinek nem tetszik, annak elég szar lehet. Mindenesetre ez az ő problémája és rohadtul nem az enyém...
Vissza az elejére Go down
Erick Leighton
Erick Leighton
Admin
Playby :
Sean O'Pry
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
56
Join date :
2015. Mar. 16.


Joshua Scott Morgan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Scott Morgan   Joshua Scott Morgan Empty2015-06-22, 10:19

Elfogadva
Aloha Mr. Morgen. Amit először el szeretnék mondani, hogy nagyon tetszik a pd-d (sokáig úgy volt, hogy nekem is ő lesz), szóval itt már bezsebeltél tőlem egy piros pontot, ami kezdésként elég jó. De én inkább a jövőben az ET-d fontosabb részétől beszélnék, mert az adatok résznél semmi fatja hibát nem találtam.

Tulajdonságok:
Öröm volt olvasni és nagyon tetszett, hogy nem te írtad le saját magadat, hanem mások véleménye volt leírva. Így sokkal hihetőbb, hogy tényleg ilyen vagy. Helyesírási hibát nem találtam és a karaktert is kellően megismertem, és még meg is kedveltem.

Történet: Az ET-nek ez a része is nagyon tetszett. Sajnálom a szüleidet, meg azt is, hogy ilyen emberekkel kell dolgoznod. Remélem a jövőben a filmes sikereid ugyan ilyen jók lesznek és, hogy Hawaii-on jól fogod magad érezni. Igaz azt még nem tudtam meg, hogy hogyan keveredsz a szigetre, de vannak ötleteim Very Happy

De most inkább menjél foglalózni, ha még nem tetted és játszani Very Happy Tényleg, nincsen kedved velem egy játékra?
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com
 

Joshua Scott Morgan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joshua-nak
» Philippa Scott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-