State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Maya Lindsey
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Austin Turner
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Odette Mackoy
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Axel Singleton
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Hero Lewin
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Brian McNiven Vote_lcapBrian McNiven Voting_barBrian McNiven Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Brian McNiven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Brian McNiven
Brian McNiven
Playby :
Dwayne The Rock Johnson
Tartózkodási hely :
Lizzie mellett
Job/hobbies :
Testőr
Hozzászólások száma :
6
Join date :
2015. Jun. 23.


Brian McNiven Empty
TémanyitásTárgy: Brian McNiven   Brian McNiven Empty2015-06-23, 21:14

Karakternév

Név
Brian McNiven

Szül. hely, idő
Dublin, Írország, 1967 május 16.

Kor
48

Csoport
Civil

Avatar
Dwayne Johnson

Tulajdonságok
Itt az aktám abban minden benne van, tessék nézd csak meg.
Kor: 48
Magasság: 196 cm
Szemszín: Barna
Hajszín: Ugye csak viccelsz? Kopasz vagyok. De amúgy fekete.
Családi állapot: Elvált, egy gyerek.

Megjegyzés: Az alany rendkívül türelmes, nem idegesíti fel semmi, csak akkor ugrik meg a szemöldöke mikor a családjáról kérdezem. Ezek szerintem az érzékeny pont nála, nem is firtatom inkább. Ami biztos, hogy rég nem beszélt velük elmondása alapján, bár két hete telefonált a gyermekének, hogy felköszöntse születésnapja alkalmából, de ennyi, többet nem kommunikál velük. Védencével viszont kijön, több, mint barát, olyan, mint egy kisöcs szerinte, bár néha olyan mintha lenne egy másik gyereke.
Összesítés: Kezelése a mai nappal véget ért. Remek embert ismertem meg Brian McNiven-ben, akinek a munkája az első, viszont tud szórakozni is, nem csak a fagyos, marcona, testőr.
Nem csodálatos amikor egy pszichiáter ilyet ír rólad? Ó, dehogynem. De legalább egy ideig letudtam ezt a hülyeséget is. 5 évente kapok a nyakamba egy dokit, hogy bele nem fásultam e a dolgokba, viszont legnagyobb bánatukra nem kell engem bedugni a gyogyósok közé.
Történet
A reggeli kávémat szürcsölgettem, közben a napilapot vettem szemügyre. Még egy meleg hír. Ó, és most velem hozták össze, milyen hízelgő. Megvakargatom a szakállamat, majd bele is lapozok.
- Remek, egész jó képek készültek rólam. Ez már rólad nem mondható el. – néztem a védencemre egy széles vigyorral.
- Jut eszembe ma nem kell mennünk sehova, kihívlak egy Mortal Combat visszavágásra, csaltál tegnap, kihasználtad, hogy három napja nem aludtam semmit, mert vigyázni kellett a seggedre. – toltam ki magam alól a széket, s átszambáztam a nappaliba. Csak szeretnéd, hogy szambázzak, amilyen botlábaim vannak. Fogalmam sincs, hogy sikerült anno a gimnázium utolsó évében keringőt táncolnom. Talán isten kegyeltje vagyok ilyen téren. Elizabeth kezébe nyomtam a másik kontrollert. Ne tévesszen meg a neve. A kölyök valódi neve Finnegan, de amikor kijött a Bioshock legújabb része, megkapta az Elizabeth nevet, mert az a karakter szinte olyan, mint ő. Nekem meg jött a Booker név. Talán ezért is lettünk most mi a meleg párocska az újság szerint, tényleg egy patkány népség az újságíró, minél jobban bemocskol téged neki annál jobb. De hát ez van, én fogadtam el 15 éve a melót, nem pedig követéltek, hogy vigyázzak a kölyökre, amúgy is én voltam rá a legjobb. Na meg nem kötött semmi már otthon, az asszony elvált tőlem, ő kapta meg a gyereket. Szerencsétlen Georgina nem bírta elviselni, hogy sokat dolgozok. Persze a pénz jól esett neki, meg a szomszéd farka is, viszont ez egy régi történet. A lányom most lett 21 éves, talán az éven hajlandó velem találkozni, ha meg nem, nyugodtan fogok tovább aludni, telefonon tartom vele a kapcsolatot, s neki ennyi éppen elég, a pótapjával jobban elvan, nekem meg itt a művész úr. Vele is van elég probléma néha, főleg amikor valami hülyeség szökken ki az agyából. De mit tehetnék minden művész ilyen.
A lényeg, hogy ott tartunk, hogy szabadnapot vettünk ki, nincs mászkálás, nem kell elkísérnem a randijára, ahol aztán egy külön asztalnál ülök, s úgy teszek mintha nem is léteznék. Most csak egy feladatom van, mégpedig fatality-t adni neki Kitanával.
Vissza az elejére Go down
Erick Leighton
Erick Leighton
Admin
Playby :
Sean O'Pry
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
56
Join date :
2015. Mar. 16.


Brian McNiven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian McNiven   Brian McNiven Empty2015-06-24, 13:51

Elfogadva
Aloha Very Happy Melyet még elején megszeretnék említeni, hogy eme pb felettébb megfelelelő termetes emberke jelleméhez. De ettől kezdve  ET-d lényegesebb részét elemzem.

Jellemed és küllemed: Megtetszett menten jellemed és nyelvi tévedést sem leltem  semerre Smile Küllemedet sebtében beszélted el, de nékem ez semmi féle veszedelmet nem jelentett. Remélem leendő években sem kell bemenned kezelésre sérült lelkek fészkébe.

Életed egy részlete: Et-d ezen része szintén  megtetszett és nyelvi tévesztés emerre sem esett meg. Jelek szerint a védenceddel kellemesen igénybe veszed eme napot, remélem nyerni fogsz MC-ben.

De nem szeretnék ennél többet beszélni ET-ről helyette szélnek eresztelek. Remélem tetszett eszperente nyelv szépsége Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com
 

Brian McNiven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» diana mcniven
» Diana & Finn & Brian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Civilek-