State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Maya Lindsey
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Austin Turner
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Odette Mackoy
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Axel Singleton
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Hero Lewin
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Danny kapcsolatlistája  Vote_lcapDanny kapcsolatlistája  Voting_barDanny kapcsolatlistája  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Danny kapcsolatlistája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny kapcsolatlistája  Empty
TémanyitásTárgy: Danny kapcsolatlistája    Danny kapcsolatlistája  Empty2015-06-24, 21:53


Danny Treadaway


21 | Danny | turist

Ha úgy érzed, hogy valamelyik csoportba beleillesz akkor töltsd ki a lejjebb található kódot Smile


Család

Ide tartoznak azok, akik a családtagjaim. Rájuk bármikor számíthatok és kénytelenek elviselni olyannak, amilyen vagyok.


Szerelmek

Ide tartozik az, akié a szívem és azok akiké volt a szívem, azaz az exeim is.


Barátok

Ide tartoznak azok, akikkel sokat beszélek, elszoktunk járogatni valamerre és kedvelem is őket. Hiába van valakinek egy szuper ikertestvére, még is szüksége van barátokra.


Ellenségek

Ide tartoznak azok, akiket nem nagyon kedvelek és ők sem engem.


Egyéb

Ha egyik kategóriába sem tartozol akkor ide tartozol Very Happy



Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Danny kapcsolatlistája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny kapcsolatlistája    Danny kapcsolatlistája  Empty2015-06-24, 21:54

Kód:

<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=economica' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 250px; background-color:#FFF8DC; text-align: justify; font-family: tahoma; font-size: 15px;  color:#800000;">
<center><div style="width: 225px; height:25px; background-color: #800000; position: left: 0px; font-family:economica; color:#FFF8DC; font-size: 18px;line-spacing:1px;  text-align:center; padding-top:10px; padding-left:2px; ">Te & Daniel</div></center>
<center><div style="width: 220px; border-left: 0px solid #FFF8DC; padding-left: 10px; font-family:times; font-size: 11px;  color:#800000; line-height: 100%; text-align: justify; overflow: auto; position:relative; left: -5px;'"><br><br>
Ide jön a kapcsolatunk pár szóban, őszintén! Ide jön a kapcsolatunk pár szóban, őszintén! Ide jön a kapcsolatunk pár szóban, őszintén! Ide jön a kapcsolatunk pár szóban, őszintén! Ide jön a kapcsolatunk pár szóban, őszintén!<br><br><br></div></center></div></center>
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Marcus Treadaway
Marcus Treadaway
Playby :
♞ Dylan F*ckin' Perfect O'Brien
Tartózkodási hely :
♞ Ott ahol te nem is gondolnád
Job/hobbies :
♞ színész palánta
Csoport :
♞ Híresség
Hozzászólások száma :
580
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
30


Danny kapcsolatlistája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny kapcsolatlistája    Danny kapcsolatlistája  Empty2015-06-24, 22:05


Marcus & Daniel



Igazán tudhatnád, hogy a másik feled vagyok, aki kiköpött olyan, mint te és beéred kevés rizsával is. De, hogy lásd milyen jó szívű vagyok, nem fizetlek ki két mondattal! xD Már rengeteg dolgon mentünk keresztül, elkezdve attól, hogy majdnem kézen fogva jöttünk a világra, el egészen addig, hogy most itt vagyunk. Még nem teljesen tudtál meggyőzni arról, hogy megvegyem neked azt a házat, de ha találsz egy jó kis kéglit amibe leakarod élni a hátralévő életünket, akkor... Ne felejts el időben szólni! Amúgy meg, irtóra zsír az új motorbicikli amit a te pénzedből vettem! De ne félj, tudom, hogy az árát tripláján hajtod majd be rajtam. Azt hiszed ez azonban már érdekel? Nem! Tudod miért nem? Mert a testvérem vagy akit szeretek! Smile


Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com/
Maya Lindsey
Maya Lindsey
Playby :
♥Vanessa Hudgens
Tartózkodási hely :
♥mögötted, előtted, melletted
Job/hobbies :
♥az emberek agyára menni
Csoport :
♥turisták
Hozzászólások száma :
364
Join date :
2015. Jun. 06.
Age :
28


Danny kapcsolatlistája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny kapcsolatlistája    Danny kapcsolatlistája  Empty2015-06-24, 22:18


Maya & Daniel




Hol is kezdjem Danny-boy? Nem tegnap kezdődött a barátságunk, hanem már pár évvel korábban, mikor egy időben nyaraltunk Hawaii-n és összefutottunk a parton. De szó szerint. Éppen nagyban hajkurásztam az energiáimat, mikor egyenesen szembe sikerült találnom magam veled és mellkason fejelni téged. Azóta is nagyon sajnálom, de megbocsátottál és másnap már jót nevettünk egy fagyi mellett miközben beszélgettünk. Nagyon rendes vagy és jó barát, lehet rád számítani és imádom a humorod is! Ez az ismeretség nem merült a nyári barátságok homályába, még mindig ugyan olyan lelkesen futunk neki egy találkának, mint az elsőnek. Köszönöm, hogy barátok vagyunk! ♥


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Danny kapcsolatlistája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny kapcsolatlistája    Danny kapcsolatlistája  Empty2015-06-25, 21:35


Pandy & Daniel


Szerintem nekem is felesleges de írnom, de megteszem Smile A barátnőd vagyok már lassan három éve. Szerelem volt első látásra a miénk. Sajnos a nagyon nagy távolság miatt elég keveset láthatlak, de vigasztal az, hogy eljössz hozzám néha év közben, az egész nyarat pedig itt töltöd velem a szigeten. Szeretlek nagyon  szívrobbanós


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Danny kapcsolatlistája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny kapcsolatlistája    Danny kapcsolatlistája  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Danny kapcsolatlistája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Danny & Detty
» Pandy és Danny gif <3
» Danny ¤ Maya
» Detty & Danny
» Austin & Danny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: It's my life-