State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Maya Lindsey
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Austin Turner
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Odette Mackoy
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Axel Singleton
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Hero Lewin
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Kevin Parker Vote_lcapKevin Parker Voting_barKevin Parker Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Kevin Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Kevin Parker Empty
TémanyitásTárgy: Kevin Parker   Kevin Parker Empty2015-06-28, 21:47

Kevin Parker

Név
Kevin Parker

Szül. hely, idő
Honolulu, 1998. július 7.

Kor
16

Csoport
Hírességek

Avatar
Mason Dye

Tulajdonságok
KÜLSŐ
Nem vagyok egy beképzelt alak, de nem vagyok vak, szóval tudom, hogy nem átlagos a külsőm, ami sokban segített a hírnévhez vezető úton. Na de nem húzom tovább a szót, lerántom a leplet a külsőmről. Egyrészt mondanak helyesnek is és aranyosnak is. A jó szülői vonásoknak köszönhető. Aranyszőke dús hajamhoz párosul egy tengerkék szempár, amit minden csaj és pali imád rajtam. Fogaim szépen állnak és ragyogó fehérek. Bőröm sima, pattanásaim nincsenek, mert színész vagyok és mindenféle izéhez elküldenek, hogy véletlenül se legyen egy darab se. A bőröm napbarnított, hisz Hawaii lakos vagyok. Hasam kockás és a többi izmom is a helyén van, hisz egy tini színésznek kordában kell tartania a testét.

BELSŐ
Sokan azt gondoltátok így elsőre, hogy valami nagyképű barom vagyok mi? Hát tévedtek, mert nagyon szerethető srác vagyok, csak tisztában vagyok a kinézetemmel. Jó fej vagyok és hamar szerzek barátokat. Nagyon segítőkész és talpraesett is vagyok. Mint a korombelek én is szeretek bulizni. Sajnos néha nagyon is szeretek bulizni és, hogy fokozzam a hangulatot italhoz és különböző szerekhez nyúlok. Gyakran mondják rám, hogy rossz fiú vagyok, de szerintem ez minden ennyi idős srác ilyen. Most attól még, hogy bulizok, iszok, drogozok, megtréfálom a tanárokat nem leszek bad boy nem? Bár lehet, hogy azért mondják, mert olyan jó színész vagyok, hogy sose tudni, igazat mondok vagy hazudok. Vagy az is lehet, hogy azért mondják, mert nagy szívtipró vagyok. Bizony. Igaz, hogy még fiatal vagyok, de rendszeresen váltogatom a hálótársaimat. Ez így lehet furán hangzik, de biztos megértettétek.
Nem zavar engem az, hogy másnap tanítás van akkor is elmegyek majdnem minden este bulizni és legtöbbször hazaviszek egy csajt, de van olyan hogy srácot. Ja jól olvastad. Nem tagadom meg a másik nemet sem, bár a lányokat jobban szeretem, de ha már eléggé leittam magam akkor nem zavar, hogy kivel megyek haza. Természetesen a pasis kalandjaimat titkolom az újságírók elől, mert hát nem tenne jót a hírnevemnek.

Történet

A KÖVETKEZŐ SOROKBAN KEVIN PARKERREL KÉSZÍTETT RIPORTUNKAT OLVASHATJÁK

KEDVES KEVIN, RENGETEGEN KÍVÁNCSIAK, HOGY HOGYAN LETTÉL SZÍNÉSZ, MESÉLNÉL RÓLA?
- Természetesen, anyukám és apukám is színész és egyértelműnek gondolták, hogy én is az leszek. Már kiskoromtól kezdve színésznek neveltek. Hamar be tudtak juttatni egy filmbe és onnantól ment magától a karrierem.
ÉS HOGY VISELED EL A RAJONGÓKAT, SOK RAJONGÓD VAN NEM?
- Igen eléggé sok van, de próbálok időt szakítani rájuk. Néha túl rámenősek, de örülök neki, hogy vannak.
A SULIBAN KEDVELNEK A TÖBBIEK VAGY KIKÖZÖSÍTENEK AMIÉRT HÍRES VAGY?
- Elfogadják és sokszor kérnek autogramot. A barátokkal és az ismerősökkel ugyan olyan vagyok, mint egy átlagos ember.
SOK BARÁTOD VAN, VAN LEGJOBB BARÁTOD, AKINEK MINDENT ELMONDASZ?
- Szerintem egész sok barátom van és igen van, Heronak hívják. Már régóta ismerem és nagyon jó barátok vagyunk. Neki mindent elmondhatok.
SOK LÁNY RAJONGÓD KÍVÁNCSI ARRA, HOGY AKKOR MOST SZINGLI VAGY-E VAGY NEM, MERT SOSE LÁTNI VELED SOKÁIG UGYAN AZT A LÁNYT.
- Szingli vagyok és azért nem látni sokáig egy lánnyal, mert nem igazán szeretem lekötni magamat, de szívesen ismerkedek és beszélgetek lányokkal.
MENNYIRE VAN IDŐD A SULI ÉS A SZÍNÉSZKEDÉS MELLETT SZÓRAKOZNI
- A szórakozásra mindig hagyok időt, ami néha a suli rovására megy, de azért nem vagyok egy nagyon rossz tanuló, csak szeretek bulizni és sokáig kint lenni a haverokkal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Kevin Parker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kevin Parker   Kevin Parker Empty2015-06-29, 12:19

Elfogadva

Mind a két részed rendben volt, nem volt benne semmi helyesírási hiba, de kérlek, a párbeszédeket jelöld színessel vagy kiemeléssel vagy valami. Látom, hogy a kérdések csupa nagybetű, a válasz meg dőlttel van, de figyelj erre oda kérlek.
Elfogadva, szóval foglalj arcot, ha még nem tetted volna meg,és irány játszani.
Vissza az elejére Go down
 

Kevin Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ana & Kevin
» Dev & Kevin
» Kam & Kevin
» Kevin & Pho
» Bee & Kevin 18+

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-