State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Maya Lindsey
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Austin Turner
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Odette Mackoy
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Axel Singleton
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Hero Lewin
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Sophie Hudson Vote_lcapSophie Hudson Voting_barSophie Hudson Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Sophie Hudson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sophie Hudson
Sophie Hudson
Playby :
~ Lyndsy Fonseca
Tartózkodási hely :
~ Honolulu, Hawaii
Job/hobbies :
~ I'm acting all the time.
Csoport :
~ Híresség
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2015. Jul. 02.
Age :
36


Sophie Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Sophie Hudson   Sophie Hudson Empty2015-07-02, 15:18

Sophie Hudson

Név
Sophie Hudson

Szül. hely, idő
New York, 1987. szeptember 18.

Kor
28

Csoport
Híresség

Avatar
Lyndsy Fonseca

Tulajdonságok
Milyen vagyok? Könnyen összefoglalom neked pár szóban: Önfejű. Híres. Drogos. Elismerésre vágyó. Problémás. Ezek mind rosszak. Valahol, mélyen azért vannak jó tulajdonságaim is, mint például: szerető, kreatív, tehetséges, szorgalmas. Ezek azok, amik kissé elnyomódtak a többi rossz mellett az utóbbi időben. Mindenesetre az biztos, hogy ha a családomról van szó, bármilyen áron a védelmükre sietek. Régebben nagyon kreatív és tehetséges voltam a fotózásban is, de ez mára elmaradt. Készítek még képeket, de ezekben nagyrészt a szürkeség, az élet árnyas oldala jelenik meg. Pár éve még vidámságban úsztak a fotók, de ma a fekete-fehér színekben pompáznak, és jóval kevesebb, mint akkor.
Ha valamit akarok, azt általában meg is kapom. Nincs értelme ellenem menned, mert a győztes úgyis én leszek. ha meg véletlenül nem így történik, akkor biztos, hogy kiborulok, és aztán alakítok valami olyat, amivel én kerülhetek porondra.
Ami azt illeti, párkapcsolatról szó sincs mostanában az életemben. Egy az, hogy amikor volt is, a paparazziktól és a pörgős életemtől az összes faszi kiborult, és otthagyott a picsába, a másik meg, hogy jelen pillanatban én vagyok az, aki nem tud megmaradni tartósan senki mellett.
Az ellenségekről meg ne is beszéljünk, abból aztán annyi van, hogy két kezemen nem tudom megszámolni őket, épp ellenkezőleg a barátokból. Kevés ember van, akit igazán közel engedek magamhoz, főleg az utóbbi időben. Érdekbarátok! Na, azok vannak… De bocs, most már nem vagyok az a kis naiv lány, aki nem veszi észre, ha csak ezért érdeklődnek felőle.
Történet

„Örökre megváltoztatta az életemet…
Nem maga a füves cigi, hanem az ami utána jött, hiszen a zöld csak kinyitotta a kaput a drogok világába. A fű után jött az ecstasy, a speed, azután a kokain, valamint később az LSD és a heroin. Eleinte csak bulikban nyomtuk a kábítószert, azután már napközben, akár többször is. Csodálatosnak és felemelőnek éreztem minden egyes drog hatását. Szép folyamatosan alakult át az életem.”

Nehéz a színész szakma. Hülyék azok, akik híresek akarnak lenni, és minden vágyuk, hogy népszerű énekesnők, színésznők, esetleg művészek legyenek. Egy ideig oké a dolog, de van egy pont, amikor már nagyon kezd sok lenni. Annyira, hogy majdhogynem bekattansz tőle. Egyszerűen nincs más kiút a kikapcsolás felé, mint a drog. A speed. Nem tudod máshogy túlélni, csak ezzel, vagy az extasyval. Elfáradsz, és nincs módod rá, hogy kipihend magad. Hát, íme, elértem, amit akartam. De milyen áron? Nézz rám! Csak nézd, ahogy itt ülök a kanapén teljesen szétcsúszva. Tizenöt perc múlva kezdődik a forgatás, és én azt sem tudom, hol vagyok. Nem tudok koncentrálni, pedig kurvára átkéne néznem a szövegem. Hátradöntöm a fejem, és elönt a nyugalom, mosolyogva nézem a plafont, majd hallom, hogy szólnak.
- Sophie, öt perc múlva kezdünk. – hallom távolról a hangot, én pedig szépen lassan felállok és a tükör felé sétálok. Belenézek, és elfintorodom. Na, ha most nem küldenek haza, akkor soha a büdös életben sem. Fogom a sminket, és próbálom kicsit eltakarni a hatalmas karikákat a szemem alól, már amennyire sikerül.
Megmasszírozom kicsit a fejem, aztán a következő figyelmeztetésre kivánszorgok a forgatás helyszínére, ahol már nyüzsögnek a statiszták. Felerősödnek a hangok, mintha üvöltöznének, én pedig végigsétálok egyenesen a rendező felé, néha hátrapillantva hallva, ahogy a hátam mögött összesúgnak páran, válaszul megvető pillantást intézve feléjük. Azt hiszik, ők a valakik. Kis senkik! Bár, én is így kezdtem, de egyre inkább érzem, hogy nagy hiba volt. Mára ismer a fél világ, mégse vagyok annyira boldog, mint ahogy elképzeltem ezt az egész dolgot.
- Mi a faszt képzelsz te magadról? – áll elém a rendező, hát… nem éppen valami fényes hangulatban. Értetlenül tekintek rá, mint aki nem érti, mi baja van.
- Figyelj, Luke, hidd el, hogy így is eltudom játszani ezt a mait, nem nagy cucc. Muszáj volt, különben még szarabb formámban lettem volna. Szóval. Hagyjuk is, kezdhetünk? – nézek rá kissé furán, nagyokat pislogva. Bár még én sem vagyok egészen biztos abban, hogy a mai szereplésem jó lesz, de igyekezni fogok, mert elég nagy zsé jár ezért az egészért, és nem akarom elszalasztani a lehetőséget. Mindenesetre lehet, hogy jobb lenne, ha már most abbahagynám ezt az egész szarságot, és nem színészkednék tovább, mert látom, hogy a káromra megy, mégis tojok rá magasról.
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Sophie Hudson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sophie & Blaine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-