State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Maya Lindsey
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Austin Turner
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Odette Mackoy
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Axel Singleton
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Hero Lewin
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_lcapChaeRin & DaeHyun - Page 2 Voting_barChaeRin & DaeHyun - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 ChaeRin & DaeHyun

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lee Dae Hyun
Lee Dae Hyun
Playby :
V
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Táncos/Egyetemista
Csoport :
Diák
Hozzászólások száma :
83
Join date :
2015. Jul. 02.
Age :
28


ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ChaeRin & DaeHyun   ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Empty2015-07-02, 19:19

First topic message reminder :



Késő délután felé lett egy kis időm, hogy pihenjek. A tánc nagyon sok időmet elveszi, de hát így meg ez. A felfrissülés után még maradt időm a szünetből, így gondoltam megnézem mi újság a neten. A laptopom általában a táskámban van, főleg mikor egész nap próbálunk. Felnyitottam a tetejét, bekapcsoltam és vártam, hogy felálljon. Addig kerestem egy nyugodt helyet az épületen kívül. Hamar betöltött, felcsatlakoztam a skype-ra és megláttam, hogy Chaerin is fent van. Gondoltam felhívom.
Csöndben figyeltem, ahogy kicseng, vártam, hogy vajon felveszi-e. Szerencsére megtette, a videó pedig beindult.




- Helló! Rosszkor hívlak? - Laza, és nyugodt stílusban beszéltem, ahogy általában szoktam.
- Mizu? Hogy vagy?  - A szokásos kérdések most is elhangoztak.


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ChaeRin & DaeHyun   ChaeRin & DaeHyun - Page 2 Empty2015-07-17, 13:25



Mosolygok, mikor veszi a viccemet és kúnytja a karját is és az arcát is a virtuális puszimra és kijelenti, hogy máris jobb neki tőle. Persze tudom, hogy ettől még nem lett neki jobb, de kedveskedni attól még lehet.
Látom, hogy mögötte már készülnek az emberek és kicsit elszomorodok, hogy mindjárt el kell búcsúznunk. Hiszen olyan jól elbeszélgetünk! De a nemvárt dolog csak bekövetkezik, mondja is, hogy mennie kell.
- Ó, hívni fogsz még? - kérdezek vissza. Felcsillan a szemem és elmosolyodok. Ez azért vigasztalás.
- Igen, vigyázni fogok magamra! Te is vigyázz magadra! - bólintok és gyorsan megkérem őt, hogy ő meg magára vigyázzon, nehogy valami komolyabb sérülést szerezzen egy újabb esés következtében.
- Szia! - köszönök el én is mosolyogva intve neki búcsút. Aztán megszakítja a hívást és meg kilépek a skype-ból és megpróbálom magamat valami mással elfoglalni.


Vissza az elejére Go down
 

ChaeRin & DaeHyun

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» ChaeRin & DaeHyun
»  Michelle & DaeHyun

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Skype-