State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Maya Lindsey
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Austin Turner
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Odette Mackoy
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Axel Singleton
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Hero Lewin
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Cameron Cox Vote_lcapCameron Cox Voting_barCameron Cox Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Cameron Cox

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cameron Cox
Cameron Cox
Playby :
Zac Efron
Job/hobbies :
filmszínész
Csoport :
Híresség
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2015. Aug. 18.
Age :
29


Cameron Cox Empty
TémanyitásTárgy: Cameron Cox   Cameron Cox Empty2015-08-18, 13:55

Karakternév

Név
Cameron Cox

Szül. hely, idő
Honolulu 1994. 12. 06.

Kor
20

Csoport
Híresség

Avatar
Zac Efron

Tulajdonságok
KÜLSŐ:
Haj:Barna...és mindig is az volt. Sok emberneek úgy van barna haja, hogy kiskorukban szőke volt és később vált barnává, de nekem nem olyan. Én eredeti világosbarna vagyok. Általában egész hosszúra szoktam hagyni. Nem olyan vállig érőre, sőt igazából ahhoz képest nagyon rövid, de a nagyon rövidhez képest hosszú. Szóval középhosszú. Mindig jól áll a fejemen, pedig nem sokat foglalkozok vele. Úgy áll, ahogy reggel miután felkeltem, néha esetleg picit összeborzolom, de sosincs direkt minden tincs szépen beállítva. Szerintem így is nagyon jól áll nekem.
Szem: Sose szerettem a színe miatt. Nem illik az arcomhoz szerintem. Mindenem barna, haj, szemöldök, borosta, de a szemem az kék.  De nem az a vakítóan szexi kék, hanem az a kis nyomi kék. Mindig próbálom elterelni a szememről a figyelmet, ezért is szuper minden más részem, de sokan szeretnek belenézni a másik szemébe, ami miatt hamar lebukok.
Száj/mosoly: Fogaim szép fehérek és szép egyenesen állnak. Ajkaim aprók, de a lányok imádják. Ezek együttesének hála rendkívül csábító a mosolyom. Rengeteg reklámba felvesznek, elég csak megvillantanom a mosolyom. A filmekben is gyakran látni fehér fogaimat megvillanni, amitől a tini lány nézők olvadoznak.
Bőrszín: Alapból nem mondanám magam nagyon fehérnek, sőt mivel itt születtem mindig nagyon jó színem van. Természetesen, ha nem itthon vagyok vagy, ha nem éri nap a meztelen testem akkor egész fehér is tudok lenni.
Izomzat: A színészkedés miatt kénytelen voltam minden izmomat rendesen kidolgozni, hisz köztudott, hogy a jó testfelépítésű színészeket hamarabb felveszik, a női nézők miatt. A menedzserem elintézett nekem egy jó konditermes támogatót, akiknél bármikor ingyen edzhetek, sőt külön szoba van ott nekem, szóval sokat edzek.
BELSŐ:
Hűséges: Mindig is hűséges voltam. A barátnőimet sosem akartam és nem is csaltam meg, sőt nem is akartam egyikkel sem szakítani, de gyakran közös megegyezés alapján így láttuk a legjobbnak. Nem csak a párkapcsolatokban vagyok hűséges, hanem minden másban. A barátaimat sosem hagynám cserben, a támogatóimat sem hagyom ott, amiért találok egy jobbat és a kedvenc rendezőimnek sem mondok sosem nemet.
Profi színész: Nem véletlenül vagyok filmszínész. Remekül meg tudom játszani magam, de sajnos ezt nem csak a munkám során használom. Gyakran kell az életben is színészkednem. Nagyon megy a szemrebbenés nélküli hazudozás is, de nagyon nem szeretem, de van olyan, hogy nincs más lehetőségem.
Humoros: Remek vicceim vannak, amikkel bárkit fel tudok dobni. Ezt a tehetségemet is gyakran kell bevetni, mert például a forgatásoknál mindig olyan rosszkedvű a stáb és én mindig megpróbálom felvidítani őket. Szerintem a remek humoromnak köszönhetően sikerült ennyi barátra szert tennem. Szerintem a bulikba is azért hívnak meg, mert jó a humorom, meg mert híres vagyok, meg mert egy partiarc vagyok.
Romantikus: Bárki bármit mond, szerintem én romantikus típus vagyok. A barátnőim mind megszokhatták tőlem a gyertyafényes vacsorákat, a forró habfürdőt pezsgővel, a tengerpartis pikniket meg minden egyéb dolgot.
Kitartó: Például, ha nagyon belezúgok egy lányba, akkor bármit megteszek érte. Vagy például ott van a színészet. Rengeteget küzdöttem, hogy Oscardíjas színész lehessek. Sokat kellett távol lennem az otthonomtól, de megérte. A sok Hollywoodi forgatás során rengeteget tanultam.     
Történet
Ma is hosszú napom volt és még mindig nincs vége. Most végeztünk az új filmem utolsó jelenetével. Épp az öltözőben ülök és csak bámulok magam elé. Végre meg volt az utolsó forgatás és holnap reggel mehetek haza. Nehéz távol lenni Hawaii-tól, de azért nem panaszkodom Hollywoodban. Nem szívesen hagytam ott az otthonom, de sokkal többre vihetem itt. Csak ülök itt a filmbeli ruhámban és nézem az elegánsabb utcai ruhámat. A velem szemben lévő széken pihennek. Fel kéne már vennem. El fogok késni, ha nem sietek. Gyorsan le is veszem a szuper ruhát, amit a jelenetben kellett viselnem és elkezdem felvenni a kissé ünnepiesnek mondható ruhámat, ami egy fekete ingből, egy fekete nyakkendőből és egy fekete farmerből áll. Természetesen vannak egyéb kiegészítők, mint például a fekete öv vagy a fekete cipő. Mindenem fekete? Ezt észre sem vettem eddig, bár az ilyen elegáns ruhákban mindig sok fekete van nem? Szóval felöltözök és már csak a nyakkendő hiányzik, de azt sehogy sem tudom megcsinálni. Egyszer csak nyílik az ajtó. Betty lép be rajta.
- Szia. Pont jókor. - Nevetve mutatok a nyakkendőmre. Betty a barátnőm már lassan egy éve. Nagyon imádom és sosem akarom őt elhagyni. Ő is modell, mint jó pár barátnőm előtt, de esküszöm, hogy csak azután tudtam meg, hogy az miután összejöttünk. Közelebb lép hozzám és elkezdi megcsinálni a nyakkendőm, én meg közben megcsókolom. Mindig olyan rendes velem.
- Köszönöm édesem. - Mondom neki miután megcsinálta és ismét megcsókolom. Ő csak bólint. Most veszem észre, hogy eddig meg sem szólalt. Talán van valami baja? Utána kéne járnom, de most sietnünk kell ilyen filmes hírességek bulijára vagy mire. Megfogom a barátnőm kezét majd kihúzom magammal az autómig. Remélem nem hagytam ott semmit, mert már be is szállunk a kocsiba és elhajtunk odáig. Amint kiszállok a lábam a vörös szőnyegre érkezik. El sem hiszem, hogy mindenhova raknak ilyet. Segítek kiszállni Bettynek majd elindulok vele a bejárat felé. Természetesen rengeteg fotós meg riporter áll a kordonok mögött, de engem nem zavar, csak mosolygok és belépek az épületbe. Rengeteg híresség van itt és el is kezdek köszöngetni mindenkinek. Bettynek meg titokban mondogatom a titkos információimat a többi hírességről. Mindegyiknek van valami vicces kis titka, de Betty még így sem tűnik vidámabbnak. Most már tényleg utána kéne járnom, hogy mi van. Picit arrébb megyek Bettyvel, hogy más ne halljon.
- Mi a baj szerelmem? Látom, hogy nincs jó kedved....- Mondom kissé szomorkásan.
- Szerinted? - Néz rám dühösen. Nagyon jól kezdődik.
-Láttam a tetovlást a hátadon és ne nézz hülyének, mert tudom hogy az én monogramom nem M. L. - Mondja szinte ordítva és elkezd kirohanni.
- Jaj kicsim az nem tetoválás és mondtam neked, hogy azért volt, mert elvesztettem egy fogadást. - Hiába mondom már kiviharzott és a nagy balhéra egyből ugrott a média. De most komolyan, mit hisz Betty? Direkt tetettem pillangó alakú M.L. feliratú hennát a hátamra?      Tuti, hogy a reggel a hazafelé tartó repülőn egy szót sem fog szóln hozzám, de úgy is kibékülünk.


A hozzászólást Cameron Cox összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-08-24, 19:59-kor.
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Cameron Cox

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-