State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Maya Lindsey
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Austin Turner
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Odette Mackoy
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Axel Singleton
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Hero Lewin
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Dev & Kevin Vote_lcapDev & Kevin Voting_barDev & Kevin Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Dev & Kevin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-17, 21:06

Nemrég kaptam megint egy meghívást egy filmbe. Jó dolgom van, mert nem is nekem kell keresnem magamnak szerepet, hanem a rendezők keresnek meg engem a szerepekkel. A mostani szerep nem nagyon tetszik, de muszáj elfogadnom, hogy még híresebb legyek. Hogy miért nem tetszik a szerep? Egy olyan srácot kell alakítanom, aki ügyetlen a csajok terén, szóval pont az ellentétem. A tengerparton van az első forgatás. Most érkezek oda. A rendező mosolyogva köszönt.
- Szia Kevin. Ott lesz az öltöződ, de osztoznod kell a másik főszereplővel, mert nem sok öltöző van itt kint. - Mondja mosolyogva. Mi az, hogy közös öltöző? Minimum az, hogy saját öltözőm van egy doboz csokival az asztalon. Na jó most az egyszer kibírom. Visszaköszönök majd elindulok az öltözőm felé. Mikor bemegyek meg is látok bent egy srácot, aki jó pár évvel idősebb tőlem. Devon az. Már ismerem, mert játszottunk már együtt párszor.
- Csá Dev, nem is tudtam, hogy ismét együtt dolgozunk. - Mondom és a kezem nyújtom felé. Nem értem, miért mondtam, hogy dolgozunk, mert ez számomra nem munka, hanem szórakozás. Imádok színészkedni.
- Mi újság? - Kérdem miközben meglelem a ruhát, amit viselnem kell. Pont a szemem színével megegyező színű kék fürdőgatyát. De, hogy vegyem fel? Mármint tudom, hogy hogy kell felvenni egy fürdőgatyát, de ebben nem fogok fürödni, szóval maradhat rajtam a boxeralsó, de akkor meg nem azt fogja gondolni Dev, hogy szégyenlős vagyok? Mert nem vagyok az. Megkérdem, hogy ő, hogy veszi fel.
- Te magadon hagyod a boxert? - Kérdem szerintem eléggé diszkréten és, ha azt mondja igen akkor én is, de ha nemet mond akkor én is leveszem.
Vissza az elejére Go down
Devon H. Stronger
Devon H. Stronger
Playby :
Ben Barnes
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
A nők, a bulik a nők és a nők...
Csoport :
Híresség
Hozzászólások száma :
48
Join date :
2015. Jul. 14.
Age :
38


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-18, 20:07

Több szerepajánlat közül, végül egy vígjátékét fogadtam el. Mostanában elég felkapott vagyok, de többnyire romantikus vackokba hívnak. Már meguntam, hogy a herceg szerepét kell játszanom újra és újra, bármennyire jól is megy. Mondjuk, ez a szerep sem különbözik sokban. Most egy Casanovát kell alakítanom, aki a fiatalabb nemzedék egy tagját okítja a csajozás fortélyaira. Először felháborodtam, mert bár értek a nőkhöz, a fiatalabb tag szerepének jobban örültem volna. Aztán csak beláttam, hogy már 29 vagyok, hiába vannak kisfiús vonásaim. Ezért piszkál az öregem folyton. Hogy állapodjak meg, vegyem át a céget, éljek tisztességes életet. Nem, kösz! Nekem így pont jó! Nem érzem magam aggastyánnak, akkor miért kéne úgy élnem? Ezen agyalok épp az öltözőben terpeszkedve, amit egyébként meg kell osztanom a fiatalabb Novával, mikor kivágódik az ajtó és egy ismerős arc néz be.
-Szia Kevin! Csak nem te leszel a tanonc? - Kezet rázunk, miközben felteszem a kérdést. Ismerem a srácot és bár jóval fiatalabb nálam, ez nekem nem igazán akadály. Mármint épp olyan lazán beszélek vele, mintha ugyan az a korosztály lennénk, korlátok nélkül. Ezt elvárom tőle is, de mivel már volt szerencsénk együtt dolgozni, tudja ő, hogy nálam nem fekszik a jó napot magázódjunk dolog.
-Semmi extra! Örülök, hogy végre nem a hős szerelmest kell alakítanom! - Szemeimet forgatva magyarázok. Persze, minden színészt beskatulyáznak, így, vagy úgy. Csak az a szörnyű, hogy a rajongók el is hiszik, hogy egy  vagyok az adott szereppel. Már pedig, én biztos, hogy senkinek sem leszek a hercege pár erotikus óránál tovább.
-És veled, mi a helyzet? - Nézek rá a tükörből, ami a székem előtt kapott helyet. Épp a hajamat igazgatnám, amit szerencsére most nem kellett megnövesztenem a szerep kedvéért.
-A boxert? Miért tenném? - Lazán felállok, letolom magamról egyben az összes réteg gatyát, majd belebújok az ocsmány, fekete fürdőgatyába. Nem vagyok szégyenlős, vagy ilyesmi. Még a vásznon is megvillantok ezt-azt ha kell, akkor most itt mit parázzak? Végül úgy nézek Kevinre, mint aki jól végezte dolgát.
-Határozott szándékomban áll vízbe menni! Láttad a szőke statiszta csajt? Apám, de marha jó segge van! - Úgy beszélek tovább, mintha az előző gatya letolós jelenet meg sem történt volna. Visszatér tekintetem a tükörhöz és ismét a hajam birizgálom.
-Bár, a tüzes feketéket jobban csípem, ez sem rossz, hátulról egy istennő, szemből is üti a mércét! A vörös egy fokkal jobb, de azt hiszem, ő hozzád áll korban közelebb. - Vigyorgok a fiatal srácra, felvont szemöldökkel, ami kábé annyit jelent, hogy hú basszus, de jól fogunk szórakozni forgatás közben.
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-18, 21:32

kezet rázunk és feltesz egy kérdést.
- De, sajna én leszek. - Mondom szomorkásan, mert semmi kedvem ehhez a szerephez. Kedvelem Devont. Igaz, hogy 12 évvel idősebb, de engem nem zavar és őt sem. Ugyan olyan jól elvagyok vele, mint az osztálytársaimmal. Szegényt mindig hős szerelmes szerepekbe osztják, pedig ő nagyon nem olyan. Nagy csajozó, mint én.
- Én meg nem nagyon rajongok, ezért a szerepért, nem ilyen vagyok, mint ez a srác. - Természetesen nem fog nehezemre esni jól alakítani, de könnyebb lenne, ha jobban hasonlítana rám.
- Csak, mert nem tudom, hogy lesz-e időm vízbe menni és akkor felesleges levenni, de akkor vegyük. - Mondom és én is letolom magamról a boxert is majd felveszem a fürdőgatyát. Nekem nagyon tetszik ez a fürdőnadrág, szóval lehet majd elkérem a forgatások után. Nem szégyenlősködök, simán leveszem előtte a boxert. Nincs is mit szégyelnem, hisz a koromhoz képest szerintem eléggé naggyal büszkélkedhetek.
- Ne is mond, alig tudtam levenni róla a szemem, de sokkal idősebb lehet, mint én. Még meg is borzolta a hajam és mondta, hogy milyen cuki vagyok. - Nem szeretem, ha lecukiz egy lány, mert akkor abból már nem lesz szex. Bár van olyan, aki a cuki srácokkal szeret szórakozni, de könyörgöm 17 évesen az ember már nem cuki.
- Nekem inkább a szőkék jönnek be, meg a vörösek és az a vörös lány....egyből megmoccantam lent. - Nevetek és próbálok nem gondolni rá, mert ebben a korban hamar feláll. Fura, hogy milyen könnyedén beszélek egy ennyi idős palival a nőkről. Egyszer csak kopognak és ordítják, hogy 1 perc és felvétel. Kimegyek és el is foglalom a helyet. Az első jelenetben annyi van, hogy megyek a parton és összefutok a lánnyal és elkezdek próbálkozni nála. El is kezdődik a forgatás és mindent a forgatókönyv szerint csinálok. Pont a vörös hajú lány játssza azt, akit fel akarok szedni. Mikor összefutunk remegő hangon megszólalok.
- Szi....szi...szia...lenne kedved...öö..öö... meginni valamit? - Kérdem, amire a lány csak annyit válaszol, hogy:
- Kopj le. - És elmegy én meg ott maradok. Most kell majd Dev-nek jönnie.
Vissza az elejére Go down
Devon H. Stronger
Devon H. Stronger
Playby :
Ben Barnes
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
A nők, a bulik a nők és a nők...
Csoport :
Híresség
Hozzászólások száma :
48
Join date :
2015. Jul. 14.
Age :
38


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-19, 22:48

Csendben hallgatom, de egyáltalán nem értek vele egyet. Nem rajong a szerepért, csak mert nem olyan mint ő? Hát erről szól a színészet! Ráadásul  egy kissé esetlen srácnak lenni ezerszer jobb, mint hercegnek a hetvenedik filmben is. Arról már nem is beszélve, amit most rám osztottak.
-Hát, én sem vagyok egy herceg típus, mégis mindig azt játszom! Eleinte kihívás volt, manapság ez a szerep a színfolt az életemben. Egyébként irigyellek! Eddig legalább mindig én voltam a fiatal szerelmes lovag, most meg... Én vagyok a tapasztalt Casanova! Ennyi erővel a homlokomra is írhatnák, hogy öregszem! - Zsörtölődök, de nem kiabálva teszem és még egy mosolyt is megeresztek közben, hogy Kevin azért lássa, nem olyan komoly ez a dolog. Igen, öregszem de szarni rá! Ki nem? Egyébként is, minél idősebb vagyok, annál több nő tölti be a 18-at a környékemen. 21-ig vár a hóhér!
-Természetesen lesz rá időd! Majd csinálunk! Ha nem kell mindent tízszer felvenni, bővel lesz időnk. Végül is, profik vagyunk, nem? - Határozott célom időt csinálni a vízben hülyüléshez, mert úgy olyan egyszerűen lemeózhatnám a jó seggű csaj egyéb tájait is. Mindent a kéznek!
-Húú! - Grimaszba torzulnak a vonásaim, annak ellenére, hogy nekem csak jó az, ha a kis szőkeség nem vette férfi számba a színésztársam. Mégis, szörnyű az ilyet hallani.
-A cuki vagy dolog az nagyon gáz! Ezt csak az olyan vagy számomra, mintha a bátyám lennél szöveg űbereli! Mindkettő azt jelenti no szex. Míg fiatal vagy, az elsőt nyomatják, ha öregebb, a másodikat. Bár vannak olyan lányok, akiket meg lehet győzni, ha szép szóval nem is, tettekkel mindig. - Tovább csesztetem a hajam, na nem azért, mert extrán hiú vagyok, csak baromira elfeküdtem. Pár kiló zselé csak, ami segíthet rajta, ezért is adagolom a cuccost folyamatosan.
-Megértelek, az a csaj, komolyan 11-es a 10-es listán. Ha egy kicsit idősebb lenne... bár még az sem számít igazán! Viszont, a haverok osztozkodnak, szóval jó lesz nekem az a jó seggű. A nevét még nem tudom! - A vörös kis csaj kerül terítékre és őszintén, tényleg vadítónak találom, de a szöszi hátsóját mégsem tudom kiverni a fejemből. Nem is baj, így legalább nincs vita. Mindenki megy a maga prédája után és pont. Gyönyörű végszó ez, hisz már kopognak is. Kezdődik a forgatás. Az első jelenet kezdő kockáit csendesen figyelem, majd amikor eltűnik a vörös, magabiztosan lépek be lazán hozva a szerepem. Kevinhez lépve, meglapogatom a hátát, majd vigyorogva heccelem egy kicsit.
-Mi volt ez öcskös? Szégyenbe hozod a hím szakszervezetet! - Mozdulataim és szavaim sem követik száz százalékig a forgatókönyvet, de ebben jó vagyok. Nem csak a színészetben, a csábításban is. Jobb, mint az a sótlan kukkeres fazon, aki ezt a szart írta!
-Rád férne pár lecke a női vágyak megtestesítőjétől! Vállalom az okító szerepét, mert rossz nézni a vergődésed! - És igen, itt jön a dolog vígjáték része, hisz meg kell támaszkodnom egy fagylaltot árusító kiskocsi szélében úgy, hogy boruljon az egész. Természetesen mindkettőnkre kell jusson a trutyiból. Első ránézésre nem is olyan könnyű ez, de a filmes kellékeknek köszönhetően, egy pillanat alatt megoldom a dolgot. Fagylalttal terítve állunk a tengerpart kellős közepén. Így kell felszednem a szembe jövő fekete hajú lányt, ezzel bemutatva az első leckét. Légy bármilyen gáz is, a jó szöveg aranyat ér!
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-20, 12:17

- De olyan kis nyomi karaktert kell játszanom, ha magamat alakítanám bármelyiket felszedném. Hát na...a 29 év az már nem olyan fiatal. - Viccelődök és remélem nem bántom meg.
- Amúgy már én is lennék idősebb, hisz alig van lány, akit megfektethetek. Akik 18 alatt vannak nem mindig merik bevállalni, akik meg felette azok meg a korom miatt félnek, mert még a végén megbüntetnék őket vagy mi. - Büntetnek azért, ha fiatalkorúval szexel nem?
- Jah. - Mondom magabiztosan, hisz én is profi vagyok. A szüleim ovis korom óta színésznek nevelnek. Látom ő is szörnyülködik azon, amit a szőke nő velem tett.
- A cukis dologból is néha kialakulhat szex, de ritkán fordul elő. - Nagyon babrál a hajával, de nem értem minek. Én reggel megcsinálom és utána már egész nap nem is foglalkozok vele. Ha nagyon rossz akkor majd szól a rendező és a csinos sminkes lányok megigazítják nekem. Én sietek ki először miután szóltak, hogy menni kell, de még az ajtóból visszafordulok.
- Én egy hármasban is benne lennék. - Mondom nevetve és megyek a helyszínre. Végül is nem ez lenne az első hármasom. Bár az előzőekben a fiú hagyta, hogy belé is belehatoljak, de Dev nem olyan szerintem. Mondom a szövegem majd a lány lekoptat és jön Dev.
- Hogy mit? - Nézek rá értetlenkedve. Hirtelen felborul a fagyis kiskocsival és tiszta trutyik leszünk.
- Nagyon jó oktató lehetsz, ha még megállni sem tudsz a lábadon. Mutasd mit tudsz és akkor benne vagyok. - Hogy kinyílt a csipája a karakteremnek, csak a lányokkal ilyen félénk. Dev karaktere el is megy és felszed egy csajt a szemem láttára. Csillogó szemekkel rohanok oda hozzá.
- Taníts mester. - És ezzel vége is a jelenetnek. Most mehetek lemosni magamról a fagyit. Visszamegyek az öltözőbe és észreveszem, hogy csak egy zuhany van.
- Dev, mész először vagy mennyek én, vagy akár együtt is zuhanyozhatunk. - Nevetve rákacsintok.
Vissza az elejére Go down
Devon H. Stronger
Devon H. Stronger
Playby :
Ben Barnes
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
A nők, a bulik a nők és a nők...
Csoport :
Híresség
Hozzászólások száma :
48
Join date :
2015. Jul. 14.
Age :
38


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-20, 19:19

-Kösz szépen! - Nézek rá szigorú tekintettel, mikor azt mondja, hogy a 29 év,nem kevés. Aztán persze el is vigyorodom menten. Azért én nem  vagyok egy sértődős kölyök, az biztos.
-Én a korral nemesedem! - Nyögöm be a jól megszokott szöveget, amiben egyébként hiszek is. Minél idősebb vagyok, annál több gyakorlás van mögöttem. 18 évesen, lehet, hogy egy szexuális titán voltam, de fogalmam sem volt olyan trükkökről, mint manapság. Sokat tanul az ember, ha sok nő fordul meg az ágyában. Az érettebbek különösen jó tanárok. Egy puma nem csak jól tanít, de igazán hálás is tud lenni minden apróságért. Szeretem az idősebb nőket, persze csak a jó ízlés határán belül.
-Ja, hülye liliom tiprás! Átérzem a sorsod, voltam én is ebben a cipőben. Bár még mostanság is. A 18 éves lányok nem mind szabadosak. Van aki házasságot akar, meg lófrancot. Kell nekik még pár év, hogy rájöjjenek, nem létezik az a herceg, akire várnak! - Azt nem említem meg, hogy az összes nő közül a húgom a legrosszabb. 12 rohadt éve próbálom ágyba csalni, mióta a szüleink össze házasodtak, de egyik trükköm sem válik be nála. Komolyan az agyamra megy egyszer a prűdségével. Bár ne volna annyira kívánatos! Minél többször ad kosarat, annál jobban akarom!
-A ritkán mégis jobb, mint a soha! - Mellékesen jegyzem meg, mert a hajam épp jobban foglalkoztat bármi másnál. Hogy állhat ilyen veszettül hülyén? Rohadtul bosszant, nem is az, hogy égnek áll, hanem az, hogy hiába próbálok tenni ellene. Mégis az ajtó felé pillantok, mikor a srác még visszaszól.
-Én is, de csak, ha nőből van dupla! Bocs! Azért hízelgő! - Nem fintorgok, sőt, még csak meg sem botránkoztat a dolog. Vigyorogva még egy kacsintást is megengedek magamnak. Nem rossz dolog az, ha az embert bevállalnák, legyen férfi vagy nő az illető. Az önbizalmam csak nő ezzel. Egyszerűen csak nekem nem jön be a vegyes. Határozottan hetero beállítottságom van, pedig így fele annyi a partnert találási lehetőségem.
Percekkel később, már én is a kamerák előtt tündöklök. Fagyival meglocsolva, mert mi más is kéne a csajozáshoz, ha nem valami ragadós trutyi. A kis srác beszól, de nekem figyelmen kívül hagyva kell oda szaladnom az első szembe jövő nőhöz, hogy felszedjem.  Persze az akció sikeres, így a fiatal Nova lassan tisztelni kezd. Oké, nem a világ legjobb forgatókönyve, de legalább jól szórakozunk felvétel közben. Kevin végszójára csak egy sármos vigyort kell villantanom és már vége is a jelenetnek. Mehetünk tisztálkodni! De ezt már forgatás előtt lebeszéltem.
-Tényleg, igazán hízelgő és egy tusolás, még bele is férne, de már elígérkeztem! - Fogok egy tiszta gatyát és egy törölközőt, majd elindulok kifelé. Most rajtam a sor, hogy visszaszóljak.
-Be ne zárd az ajtót! Küldök ajándékot! - Nevetve tűnök el, hisz még a jelenetem előtt megbeszéltem a szőke csajjal, hogy nála fürdök. Igaz, kompromisszumot kellett kötnöm. A fekete hajú is beszáll a buliba, akit az előző jelenetben kellett befűznöm. Cserébe, a vöröset ráveszik arra, hogy elszórakoztassa Kevint, amíg vissza nem térek. Bár csak fél óránk van a következő jelenetig. Szedem is a lábam rendesen.
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-20, 19:53

Dev & Kevin VHsCnVVH
A játék megtekintése 18 éven aluliak számára nem ajánlott.


- Jaj bocsánat haver. - Bocsánatot kérek és remélem nem bántottam meg nagyon. Egyszer csak elkezd nevetni. Szóval nem bántottam meg. Jól színészkedik, nem hiába van itt.
- Rám is rám férne még pár év. - Sokkal több mindent tudnék, mint most, meg nagyobb tapasztalatom lenne a csajok terén.
- És amint rájönnek, hogy nincs herceg összetörnek és ott leszünk mi, nőfalók és elvisszük őket egy kalandra. - Nevetek bár nem nagyon ez a helyzet szokott velem előfordulni, mert én általában a szőke herceget játszom meg a csajoknak.
- Ez igaz. - Mondom a megjegyzésére és még mindig a haját birizgálja.
- Vágd le azt a részét, amelyik nem tetszik. - Nevetek és már nyújtom is az ollót a kezébe.
- Pedig taníthattál volna pár dolgot. - Jegyzem meg szomorkásan, de viccesen. Tényleg csak annyira szerettem volna, hogy ellessek pár trükköt, nem pedig azért mert bele akarom rakni a cerkám. Nem, azért mert haverok vagyunk, hanem mert nem az esetem. Helyes meg minden, de nem jön be. A felvétel után visszamegyek az öltözőbe és megkérdezem, hogy hogy legye na tusolás, de azt mondja, hogy már elígérkezett. Gondolom a szőke csajhoz akar menni. Remek én meg itt maradok egyedül egy félórára. Még visszaszól az ajtóból, hogy ne csukjam be az ajtót, mert küld ajándékot. Így is teszek, csak behajtom az ajtót majd lekapom a fürdőgatyám és beszállok a zuhanyzóba. Megengedem a vizet és elkezdek tusolni. Hirtelen kinyílik az ajtó és belép a vörös hajú lány egy szál törölközőbe és amint becsukta az ajtót ledobja magáról a törölközőt. Mit ne mondjak, egyből elkezdek merevedni. Belép hozzám a lány majd megcsókol és a kezével elkezd odalent izgatni. Remek kis meglepetés volt Devontól, majd meghálálom. Várjunk csak, van egy ötletem.
- Mit szólnál hozzá, ha csatlakoznánk Devonékhoz? - Kérdem a lányt miközben a fenekére markolok és közelebb húzom magamhoz. A lány egy csókkal jelzi, hogy beleegyezett majd mindketten felkapjuk a törölközőt és átrohanunk a szőke lány öltözőjébe. Hirtelen benyitok és bemegyünk.
- Remélem nem maradtunk le semmiről. - Mondom és úgy látom Dev-nek két lány is jutott. Eléggé nagy az a zuhanyzó, szóval még mi is beférünk a vörössel és mehet is a szórakozás.
Vissza az elejére Go down
Devon H. Stronger
Devon H. Stronger
Playby :
Ben Barnes
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
A nők, a bulik a nők és a nők...
Csoport :
Híresség
Hozzászólások száma :
48
Join date :
2015. Jul. 14.
Age :
38


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-21, 20:07

Dev & Kevin VHsCnVVH
A játék megtekintése 18 éven aluliak számára nem ajánlott.


-Élvezd ki a fiatalságod! Sokaknak bejön a tini szűz srác stílus, ezt csak most van esélyed kihasználni! Később megbánnád, ha nem élnél a lehetőséggel! Tudnék mesélni... - Persze nem kezdek bele, mert akkor aztán itt ülnénk napestig. Én legalább harminc alkalommal vesztettem el a "szüzességem" anno. Egy időben, minden csajt ezzel fűztem és hihetetlen milyen jól bevált.
-Dehogy viszünk el összetört nőket! Azok ráakaszkodnak az emberre! Meg kell várni, míg összeszedik magukat, aztán, ha már nincs a herceg illúzió, bárki megfelel nekik, aki jobban néz ki a nagyapjuknál! De összetört és dilis tekintetű nőkkel nem érdemes kezdeni. Azok kicsinálják az embert! - Próbálok pár jó tanáccsal szolgálni, persze ha nem akarja, akkor nem fogadja meg. Nekem aztán édes mindegy! De nem árt tudnia, hogy vannak nők, akik bár gyönyörűek, a háta közepére sem kívánja őket az ember.
-Soha sem vágnék bele a hajamba! Ez az egyik szexepilem, kizárt, hogy tönkre tegyem. Ollóval csak a fodrászom jöhet a közelébe! - Kiüt rajtam a sztár hiszti, de csak egy pillanatra. Igényes vagyok és nincs az a pénz, amiért csak úgy belevagdosnék a hajamba. Végtére is, ez nemzeti kincs!
-Kérj meg egy idősebb nőt! Náluk nincs jobb tanár! - Szintén saját tapasztalat, amit vigyorogva osztok meg a sráccal. Ha a szexről akar tanulni, akkor keressen egy vérbeli pumát. Ők aztán olyanokat tudnak, hogy az ember álla nem csak leesik, de jó darabig a padlón is marad.
Gyorsan lezavarjuk az első jelenetek forgatását, majd irány a zuhany! Jobban mondva, csak befutok pár dologért és már el is hagyom a közös öltözőt. Várnak odaát a színésznőcskék. Azért egyet átküldök Kevinnek is, korban a legfiatalabbat. Egy fekete jobbról, egy szőke balról, beérem ennyivel. Főleg mert csak röpke fél óránk van, amiből máris eltelt öt perc. Szinte kiugrom a gatyámból és vigyorogva kezdjük fürdetni egymást mindhárman. Épp a szőkét csókolom, kezem a másik nő hátsó felén, már épp belemelegednék, mikor nyílik az ajtó. És már csak 20 percünk van hátra! Más esetben elküldeném az érkezőket, mert nem szeretem, ha szétcseszik az édes hármasaimat, ami egyébként is ritkán jön össze a nők prűdsége miatt, de most még vitára sincs időm. Csupán annyi óvintézkedést teszek, hogy a zuhany leghátsó sarkába lépek, kapizsgálva a kis srác kettős beállítottságát. Semmi gondom a hasonló szexualitásúakkal, csak engem hagyjanak békén.  Szóval jócskán folytatnám a dolgot, de a szőkeség elkezd rinyálni. Leginkább a két érkező kora miatt. Hát menten belém áll az ideg, már attól tartok, vége a bulinak. És már csak 10 rohadt percem maradt. Megpróbálok nem odafigyelni az ifjakra és meggyőzni a szőkét. Ebben a fekete hajú szerencsére a segítségemre siet. Végül abban egyezünk meg, hogy forgatás után, mindketten feljönnek hozzám. Hurrá! Lőttek a szexnek, legalábbis estig! Csupán egy kis kölcsönös petting és fürdetés lett a dologból, de már annyira nem is bánom, mikor kilépek az öltözőjük ajtaján. Este, sokkal több időm lesz, mindkettőjükre. Sietek előkeresni a ruhát, mely a második jelenetben lesz rajtam. Még 3 perc és meló van ismét.
Vissza az elejére Go down
Kevin Parker
Kevin Parker
Playby :
Mason Dye
Csoport :
Hírességek
Hozzászólások száma :
61
Join date :
2015. Jun. 28.


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty2015-07-22, 00:26

Dev & Kevin VHsCnVVH
A játék megtekintése 18 éven aluliak számára nem ajánlott.


- Hidd el, a tini szűz srác stílust jó párszor alkalmaztam. - Nem is tudom hány lány volt már. Ez főképp az idősebb csajoknál válik be. A fiatalabb lányok meg szeretik, ha tapasztalt a másik vagy nem tom, miért de náluk nem válik be az ártatlan szűz kis srác szerep.
- Ohh, köszi a tanácsot haver. Am még ilyen jó tippeket adhatsz máshol is, hisz nem olyan régóta vagyok a szakmában. - Max 3 éve szerintem. Néha tényleg jól jönne egy veterán, aki segít. Jó igaz, hogy manapság mindent meg lehet tudni a netről, de jobb személyesen.
- Ohh, akkor nem is nyúlok hozzá. Nekem is van két ilyen részem. A szemem, bár ahhoz nem is nagyon tudnak hozzá nyúlni, meg a hasam, bár azt a lányoknak megszoktam engedni, hogy szex közben karmolásszák. - Nevetek, de nem viccből mondtam. Tényleg ez a két kedvenc részem. A szemem, azért szeretem, mert minden lány elolvad tőle, a hasamtól meg szintén, csak azért meg is kellett küzdenem. Lerakom az ollót, hogy akkor abba bűn belevágni.
- Hidd el volt már pár, de egy srác jobban be tudja mutatni mit tegyek. - Ha lány mutatja, akkor nem arra koncentrálok, amit magyaráz, hanem arra, hogy végre egy szexi tapasztalt nővel dugok. Gyorsan túlesünk a forgatáson majd kezdődik a zuhanyzós dolog. Nagyon meglep, hogy megszerezte nekem a vörös lányt, de akkor sem hagy nyugodni az, hogy ő a szőkével csinálja máshol. Kénytelen vagyok csatlakozni hozzájuk. Dev a zuhanyzó sarkába áll. Gondolom, azért mert leesett neki, hogy a fiúkat is szeretem és azt hiszi betenném neki, pedig biztos nem tennék olyat. A szőke nő elkezd rinyálni a korunk miatt. Nem hiszem el, hogy ez a legnagyobb problémája. Idősebb lánnyal is voltam már. A szex elmarad, de Devon lebeszéli velük, hogy nála folytatják majd este. Remek, kimaradok az egészből. A srácnak el kell mennie, mert a következő jelenetben benne van. Szerencsére nekem most van egy kis szabad időm, mert én ebből kimaradok. Simán kefélhetnék a vörössel, de helyette felöltözök és megnézem Devon jelenetét. Nagyon jól játssza a szerepét. A felvétel után egyből odarohanok hozzá.
- Bocsi, amiért elrontottam a zuhanyzós dolgot. - Nem kellett volna beállítanom, de tényleg nem bírtam ki, szóval most kérhetek elnézést.
- De figyi....nem tudnál engem és a vöröst bejuttatni magatokhoz estére. - Nézek rá boci szemekkel.
- Tudod ez lenne az első, hogy három ilyen gyönyörű lánnyal lennék egyszerre. - Mondom kissé szomorkásan, hátha megsajnál.
- Valahogy vedd rá a szőkét, hogy én is mehessek, hisz biztos le akar veled feküdni és engem is hátha bevállal. Esetleg mondj olyanokat, hogy a koromhoz képet profi vagyok, meg érett, meg a szerszámom is szép nagy meg ilyenek és tuti belemegy. - Kérlelem még mindig hátha beválik.
- Am nem kell félteni a feneked....haverok tabu...meg amúgy sem vagy az esetem. - Mondom neki halkan és kiöltöm rá a nyelvem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Dev & Kevin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dev & Kevin   Dev & Kevin Empty

Vissza az elejére Go down
 

Dev & Kevin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ana & Kevin
» Kam & Kevin
» Kevin & Pho
» Bee & Kevin 18+
» Kevin Parker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-