State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Maya Lindsey
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Austin Turner
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Odette Mackoy
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Axel Singleton
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Hero Lewin
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Daniel Treadaway Vote_lcapDaniel Treadaway Voting_barDaniel Treadaway Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Daniel Treadaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Treadaway
Daniel Treadaway
Admin
Playby :
Dylan O'Brien
Job/hobbies :
cégtulajdonos
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
498
Join date :
2015. Jun. 14.


Daniel Treadaway Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Treadaway   Daniel Treadaway Empty2015-06-14, 23:18

Daniel Treadaway

Név
Daniel Treadaway

Szül. hely, idő
Winchester, Anglia, 1994. Március. 13.

Kor
21

Csoport
turista

Avatar
Dylan O'Brien

Tulajdonságok
Külső: Tudod ki az a Marcus Treadaway? Hogy ne tudnád, hisz híres. Na pont ugyan úgy nézek ki, mint ő. Ja, hogy te azon kevesek közé tartozol, akik nem tudják ki ő? Akkor mégis elmondom neked, hogy hogy nézek ki. Hajam dús és mindig úgy áll, mint a testvéremnek Marcusnak, mert szeretem ha összetévesztenek vele. Az én hajamba is élvezet beletúrni, szóval ha megvan még a két kezed, akkor akár mindkettőnk hajába beletúrhatsz. Ugye milyen jó, hogy kettő van belőlünk. Szemem szép barna, pont megy a hajamhoz. Ajkaimat, pedig csak távolról csodáld, mert az csak egy lányé és nem hiszem, hogy megosztaná másokkal is. Arcomon lévő többi dolog, pedig egyértelmű szerintem, szóval nézzük összességében az arcom. Szerintem egész aranyos pofim van. Bár ezt nyilvánosan nem mondanám ki, mert még melegnek hinnének. A testem? Hát eléggé magas vagyok, amit nem mindig szeretek. Szerintem eléggé izmos vagyok, de nem vagyok valami kigyúrt hulk, aki már ha ráfúj a konzervre egyből kinyílik. Csak úgy pont annyira vagyok izmos, mint amennyire egy jó pasinak kell. A ruháim milyenek? Hát mindig a jelenlegi divatot követem és mindig az alkalomhoz illő ruhákat veszem fel. Saját stílusom nincs nagyon. Néha tesóm ruháit veszem fel, de van olyan ruhadarabunk is, amiből mindkettőnknek van egyforma.
Belső: Állítólag belsőleg is  nagyon hasonlítok a tesómra. Általában mindig próbálok mindenkivel rendes lenni. Szeretem, ha valakinek elmesélhetem a hülyeségeimet. Imádom, ha sok ember vesz körbe. Jó nevettető is vagyok. Jók a poénjaim is, bár mindig vannak olyanok, akik nem röhögnek. Szeretem, ha körülöttem mindenki vidám. Én is mindig próbálok az lenni. Eléggé szétszórt is vagyok néha. Mindenkinek mindent elhiszek és eléggé pletykás is vagyok. Ha nem Marcon sírják ki magukat az emberek, akkor rajtam szokták, mert mindenkit meghallgatok és én a sok rossz dolog után is vidám maradok.    
Történet
21 éve születtem Winchesterben. Nem egyedüli gyerekként jöttem a világra ugyanis velem együtt érkezett meg az ikertestvérem Marcus. Más testvérünk nem volt, de engem nem is zavart, mert jól elvoltam Marc-al. Természetesen voltak vitáink, mint minden testvérnek, de attól még szerettük egymást. Minden felé együtt mentünk. Gyakran összekevertek minket, de engem nem nagyon zavar. Egy általános iskolába jártunk. Még a barátaink is ugyan azok voltak. Mikor már elértük a serdülőkort, mint minden fiú mi is csorgattuk a nyálunk a lányok után, de megegyeztünk, hogy nem hajtunk rá arra, akit már fűz az egyikünk. Néha ezt nehéz volt megtartani, mert az ízlésünk is hasonló. Hamar vége lett az általános iskolának és jött a középsuli. Marc valami színészképzőbe vagy mibe ment. Vonz engem a hírnév, de nem nagyon értek a színészkedéshez. Egy általános tagozatú gimnáziumba írattak. Úgy beszéltük szüleimmel, hogy én majd továbbviszem a családi vállalkozást, ami nem is rossz. Nem nagyon érdekelt eddig, hogy mi az, de sok pénz jött belőle. Szüleim nem voltak fényűzőek, de azért szép házunk volt, meg volt pár dolgozó a ház körül. Ez nekem sosem tetszett és egyszer olyat láttam, amit nem kellett volna. Épp vittem ki a tányéromat elmosogatni, mikor megláttam, hogy apám és a kertész beszélgetnek. Egyszer csak a kertész lenézett és letérdelt. Nem tudom, mit csinált az asztal alatt, de semmi jóra nem gondoltam. A tányér kiesett a kezemből és felrohantam a szobánkba, hogy elújságoljam a testvéremnek.
- Tesó, apánk csalja anyánkat a kertésszel. -- Dan, ez csak a brazil szappanoperákban szokott megtörténni. - Próbált meg nyugtatni Marc, de én ettől a perctől biztos voltam benne, hogy apánk szereti a férfiakat.
- Jól van, de ne lepődj meg, ha egyszer csak nem fog menni a lányokkal az ágyban. - Mondom, mert ha apánk szereti a fiúkat akkor mi is, nem? Ez körülbelül 17 éves korunkban történt. Már ekkorra mind ketten elvesztettük a szüzességünket, de lehet, hogy majd csak később fog kialakulni a melegség. Hogy honnan tudom, hogy már ő sem szűz? Mi mindent megbeszélünk egymással, na jó csak majdnem mindent. Eléggé vicce eset volt az is. Pont egyszerre történt. Vagyis mind ketten aznap este a barátnőnknél aludtunk és másnap mikor hazaértünk, egyből elújságoltuk egymásnak. Lehet, hogy valakinek ez furán hangzik, de szerintem ilyen egy testvéri kapcsolat. Teltek múltak az évek aztán eljött az érettségi. Egész jól sikerült nekem meg Marcnak is. Utána következett a ballagás, ami sajnos egyszerre volt, de mivel nekem semmit nem jelentett az iskola így nem mentem az enyémre, hanem az egész családdal az ikertesóm ballagására mentünk. Csak azért jártam középsuliba, hogy legyen érettségim, de már van egy biztos állásom. Ballagási ajándékba azt kaptuk a szüleinktől, hogy elvittek Hawaiira nyaralni. Mindig is vonzott az a hely. Remek volt az út meg az egész ott töltött idő. Főleg az, ami az egyik nap történt és teljesen megváltoztatta az életem. Mikor mentünk volna a partra, észrevettük hogy nem hoztunk fürdőruhát. Mondtam a szüleinknek, hogy mi megvesszük a ruhákat Marccal. Mikor beértünk a boltba a tesóm felém fordult.
- Te vedd meg magadnak meg anyánknak én meg megveszem magamnak és apánknak. -
- Hé, én válasszak bikinit? - Nem értek a bikini választáshoz, de mire kimondta a mondatom Marc már sehol se volt. Elindultam a női fürdőruhák felé. Leírták, hogy milyen méret kell, de én ehhez nem értek. Megragadtam egy bikini felsőt, aminek egy kosarába az egész fejem belefért volna.
- Az nem lesz rád picit nagy? - Mondta valaki nevetve. Egy nagyon szép lány volt az. Odajött hozzám és segített nekem bikinit keresni. Hamar összebarátkoztunk és mire megtaláltuk a legjobb fürdőruhát nagyon megkedveltem.
- Ööö... hát....izé...van...ööö...kedved elmenni valahova este? - Nyögtem ki nagy nehezen. A lány mosolygott és beleegyezett. Én füli érő szájjal mentem vissza Marchoz.
- Randim lesz. - Mondtam vidáman a tesómnak. Aki velem együtt örült ennek. Este egész jól sikerült a randi szerintem. Sokat lógtam vele, amíg itt voltunk, de semmi komoly nem történt. Mikor hazaértem még sokat írogattunk egész évben egymással. Sokat beszéltem Marcnak is a lányról. Alig vártam a következő nyara, hogy kimenjek hozzá. Nehéz ilyen távol lenni tőle. Közben tesómnak beindult a színész karrierje. Több filmben is szerepelt és kezdett egyre népszerűbb lenni. Sosem említette, hogy van ikertestvére, de engem nem is zavart, mert folyton összekevertek vele. Többször kértek tőlem autogramot és mivel hasonló az írásunk így én írtam alá helyette. Aztán elérkezett a nyár és kimentem Hawaiira. Már meg volt beszélve Pandorával, hogy találkozunk (ő az a lány aki bejön nekem). Már első este elmentünk randizni és hát megtörtént, aminek megkellet. Összejöttünk. Egész nyaralás alatt vele voltam. Picit sajnáltam a tesóm, de kibírta, meg biztos talált magának valakit, akivel elvolt. A nyaralást annyiszor hosszabbítottam meg, amíg csak lehetett. A végén a családból már csak én maradtam ott. A nyár végén jött a fájdalmas búcsú. Megint egy évig nem látjuk egymást ez így nem lesz jó. Még mindig sokat beszélünk és egy más lányra sem nézek rá. Aztán eljött a nap. Mikor indultunk volna nyaralni, de sajnos kiderült, hogy szüleim rosszul foglalták le és nem megyünk nyaralni. Aznap este rémálmom volt. Már nem először volt ilyen rémálmom. Azt álmodtam, hogy elvesztem Marcust. Természetesen erre ő felébredt és befeküdt mellém az ágyba. Remélem nem most jönnek elő a meleg hajlama, amit apánktól örökölt. Elmesélte, hogy forgatni megy másnap. Természetesen a forgatás Hawaiin lesz. Egyből felpattantam az ágyból.
- Irány Hawaii. - Ordítottam és előkaptam a bőröndöm. Beledobáltam egy csomó ruhát. Visszamentem tesómhoz az ágyhoz és kirángattam az ágyból.
- Kelj fel indulunk. - Mondtam és amint felkelt lerohantam a lépcsőn a bőröndömmel és kirohantam a házból. Marc a bejárati ajtónál támaszkodott.
- Dan, csak egy boxer van rajtad. - Ordította utánam nevetve.
Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com/t225-instagram-com-danny
Vendég
Anonymous
Vendég


Daniel Treadaway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Treadaway   Daniel Treadaway Empty2015-06-15, 12:44

Elfogadva

Végre megérkeztél hozzám, és Marcushoz Smile
A jellemeddel semmi baj nem volt, minden benne volt ami csak kellett.
Az kis szerepjátékos példád, vicces, és aranyos volt. Ez a kertészes dolog xD
A bikinis rész is tetszett, ahogyan össze ismerkedtünk egymással Smile  A vége meg aranyos, volt, hogy ennyire szaladsz hozzám, hogy még ruhát sem veszel fel Very Happy
Foglald le arcodat, és aztán igyekezz hozzám a szigetre.
Vissza az elejére Go down
 

Daniel Treadaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel & Sebastian & Marcus Treadaway
» Sebastian Treadaway
» Marcus Treadaway
» Treadaway ikrek facebook támadása
» Austin & Daniel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Turisták-