State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Maya Lindsey
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Austin Turner
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Odette Mackoy
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Axel Singleton
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Hero Lewin
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Sebastian Treadaway Vote_lcapSebastian Treadaway Voting_barSebastian Treadaway Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Sebastian Treadaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian Treadaway
Sebastian Treadaway
Playby :
Tyler Hoechlin
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2015. Jul. 23.
Age :
35


Sebastian Treadaway Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Treadaway   Sebastian Treadaway Empty2015-07-25, 13:12

Sebastian Treadaway

Név
Sebastian Treadaway

Szül. hely, idő
Winchester, Anglia 1988. május 23

Kor
27 éves

Csoport
Civil

Avatar
Tyler Hoechlin

Tulajdonságok

Körülbelül 185 centi magas vagyok, 90 kg
Haj: Barna, olykor fekete, rövidre vágott, és néha össze visszaáll.
Szem: Barna, a pillantásom hangulatfüggő
Az alkatom, hm… minden a helyén van ahhoz, hogy férfinek lehessen titulálni a külsőm alapján. Kockás has, izom van bőven.  Az arányosság mellett az edzettség is megvan.
Mi kell még? Áh, a ruházat. Lássuk csak... Sokszor hordok fekete nadrágot, farmert, terepgatyát, atléta, sötét színű pólók. Öltöny és az úri öltözékek nem épp a kedvenceim közé tartozik. Néha, ha kis színt akarok belevinni az egyhangú feketeségbe, sötétkék, esetleg vörös darabokat kombinálok a megszokott sötétekkel. Vagy egyszerűen házon belül félmeztelenül kóválygok.
 
Mivel is kezdjem?    
Ha éppen jó passzban vagyok, akkor a legviccesebb fickó vagyok, akivel valaha találkoztál. Alapvetően kedves srác vagyok, nem egy tapló szoknyavadász, bár sokaknak annak tűnhetek. Haverkodó típus vagyok és ha tehetem a barátaim (vagy épp a lökött unokaöcséim) körében töltöm szabad perceim. Valamint konfliktus kerülő is lennék, mert szeretem verekedés és vita nélkül megoldani az ügyeim. Persze ha felhúznak, akkor elég rendesen ki tudok kelni magamból. Kitartó vagyok, ezért ha jó formában vagyok, akkor nehezen adom fel, vagy éppen soha. Ellenben, ha rossz napom van, akkor eltűnik belőlem a határozottság, a küzdő jellem. Tehát megbízható típus vagyok és szeretetreméltó ugyanakkor mogorva ha valami nem jön össze. Ilyenkor könnyen megbántok másokat. Hirtelen haragú vagyok, de amilyen gyorsan felpaprikázom magam, olyan hamar meg is nyugszok. Tulajdonképpen két élesen elkülönülő személyiségem van, a környezetemtől függ, hogy éppen melyik uralkodik felettem. Igazi energia bomba vagyok, valamint megszállott versenymániás. Mint egy energizer nyuszi. Szeretem ha pörög körülöttem az élet, ezért amikor tehetem elmegyek szórakozni vagy sportolok.

Történet


Aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet. Én a szóvirágokért vagyok inkább oda, de tudom, hogy a nők élnek-halnak a szirmocskás kis szépségduzzanatokért, amik kellemes illatokat árasztanak. A nőm, volt nőm vagy még sokféleképpen megnevezhető Drinna mellett nem telt el nap ilyenek nélkül. Mindig locsolt, metszett, gondozott valamit vagy ha nem, akkor nézte a katalógusban, mi legyen a következő szobadísz.
Három évvel ezelőtt bejelentette, hogy megcsalt az egyik haverommal és gyereket vár tőle...Fel is út le is út kiscsillag, húzd el a beled a gazaiddal együtt az államok másik felébe.
És ekkor állna meg az ütő a szívemben, ha olyan fából faragtak volna, csakhogy nem vagyok én vízbe fúló szomorúfűz, inkább mindent túlélő és évről évre kérgesedő erőt növesztő mamutfenyő.
Szóval meglátogattam a "cimborát", kint állt az autófeljárón, megláttam a mellettem heverésző kukát, félig telin, majd megragadtam és....
- Alacsonyan szállnak a szemétládák így késő hajnalban... - kommentálom cinikusan a repülő kuka látványát, amely szépen telibe kapta a muksót. Ezzel meg is toroltam a tettét, de úgy éreztem ez nem is lesz elég, hiszen sok éven keresztül, jóformán gyerekkori szerelmemet vette el tőlem!

...

"Orron át, orron át, kerülöm a kapuját!" Így szólt a téli futóedzések mottója, mikor még tanulgattam a sport alapjait, többek között azt is, hogyan ne legyek jégkocka egy havas-fagyos heves futás során. Akik nagyokat lihegnek, azok hiába utánozzák a kutyákat, a testük nem fogja kibírni, a tüdőjük ajtaján kopogtat majd belülről Gyuszi Bá. Közepes tempót diktálok magamnak, számolom a lépéseimet és élvezem a jó levegőt, ami cirógatja, húzza-vonja az arcbőrömet. Hajnalok hajnalán egy ilyen ágyúgolyófutam a legjobb start a naphoz. Mikor mások még a kávéért másznak a konyha kövén, én virgonckodom, mint almakukac a magház környékén. Előttem egy fiatalos srác futott, azt hiszem a volt nőm öccse...tempómon gyorsítva beértem...
- Mit csinálsz erre, gyalogkakukk? - kérdezem egy kis röhögéssel, miközben hátba kólintom.
- Túl ügyes, hogy híres légy? Vagy túl szerény, hogy hülye légy? - folytattam, hiszen hallottam hogy otthagyta az egyetemet egy nőci miatt.
Sokat gondoltam az unokaöcséimre, a rengeteg átélt kalandjainkra, a rengeteg nevetésre, a bátyám bosszúságára, amikor a neveltetése mit sem ért ellenem...
Úgy döntöttem, ideje eltöltenem velük egy kis időt, nyári vakáció, vagy egy kicsit többet. Imádok hirtelen megjelenni valaki életében, nagy meglepetést okozni. Így volt az ikrek egyikével is, jöhet a másik a meglepetés erejével hatok mindenkire.


Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Sebastian Treadaway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel & Sebastian & Marcus Treadaway
» Marcus Treadaway
» Daniel Treadaway
» Treadaway ikrek facebook támadása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Civilek-