State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Maya Lindsey
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Austin Turner
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Odette Mackoy
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Axel Singleton
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Hero Lewin
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_lcapUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Voting_barUrsula Wield A.K.A Aurora Mohn  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ursula Wield
Ursula Wield
Playby :
Leighton Meester
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
színészet
Csoport :
Superstar
Hozzászólások száma :
27
Join date :
2015. Jun. 17.


Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Empty
TémanyitásTárgy: Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn    Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Empty2015-06-17, 12:46

Ursula Wield

Név
Ursula Wield

Szül. hely, idő
1991.november 13. Sidney, Ausztrália

Kor
24

Csoport
Superstar

Avatar
Leigthon Meester

Tulajdonságok
Úgy gondolom, rettenetesen nehéz olyan dolgokról beszélni, amik folyton változnak. Pedig a külsőm és a belsőm is egy olyan dolog, ami nem állandó. Helyzetnek megfelelően cselekszem, érzem, gondolkodom, és tépelődöm. Hiszen egy jó emberből is lehet gonosz, hogyha úgy hozza a sors. Vagy éppen fordítva. Tehát nem mesélhetek magamról. A külsőm az, amit látsz, a belsőm pedig az, amit nem fogok elárulni. Igazodj ki rajtam, máshogy nem megy. Szeretek titokzatos lenni, megtartani magamnak az önnön problémáimat. Híresség vagyok, mondhatni. Játszottam pár filmben, és emiatt az államokban eléggé felkapott lett a nevem. Azért jöttem ide, hogy egy kis időre is, de kikapcsolódjak. A nevem Ursula Wield, de ne lepődj meg, ha Aurora-ként mutatkozom be. Ez az álnevesdi megkönnyíti az életem. Jobbjára.
Történet
Az ablaknál ülök, kezemben egy női cigaretta, a füst lassan folyik ki az ajkaim között, mint holmi áttetsző kígyó. Figyelem, ahogyan Darren fogja az utolsó csomagját is, és beledobja a fekete mustang csomagtartójába, majd lassan beül a kocsiba, még egyszer utoljára rám pillant, beül az autóba és elhajt. Ki egyenesen a fekete kovácsolt vaskapun, s én megint egyedül maradok ebben a hatalmas házban.
Ilyen a hírességek élete. Megunta, hogy folyton el kell mennem, fotózások, interjúk, gálák, egyszerűen nem lehet szabadulni az állandósult telefoncsörgésektől, SMS-ektől, és a rajongói levelektől. Nem hibáztatom, hogy megunta. Nem az ő hibája, hogy normális életet akar, normális menyasszonyt, nem pedig engem, aki mellett sosem lehet egyetlen perc nyugta sem.
Felállok, nem bámulom tovább a rózsákkal teleültetett kertet, és a szökőkutat. Ezen az őszi reggelen, erős köd szállt a birtokra, olyan köd, ami ellepi az egész életemet. Kisétálok a nappaliba, lehajolok a szekrényhez, kinyitom az ajtókat és előveszek belőle egy kötelet. Ott pihen már legalább három éve, és tudtam jól, mindig tudtam, hogy el fog jönni az a nap, amikor használni fogom.
Hurokká formázom a végét, pont olyan nagyra, amibe még belefér a fejem, s a kötelet szorongatva felállok a kávézó asztalra. A kötél végét rácsomózom a csillárra, s óvatosan beleakasztom a nyakam. Nem bírom ezt tovább, nekem nem kell ez az élet ilyen áron, szerelem nélkül, Darren nélkül.
Könnyek gyűlnek a szemembe, próbálom felkészíteni magamat a visszafordíthatatlanra, arra, hogy ez az egyetlen kiút. A kulcs megzörren a zárban, felkapom a fejemet, kétségbeesetten lépek le az asztalról. A kötél megrándul, hátrakapva a nyakamat és a fejemet. A bordáim közé szorul az utolsó levegő, sikoltanék, de nem tudok, homályos a látásom, még utoljára látom Malcolm, az öcsém arcát, akinek kiseik a kezéből a papírzacskó, s a tiszta padlón szétfolyik a tej.
Hangos sípolásra ébredek, valami nyomja az arcomat. Kinyitom a szemem, látásom eleinte homályos, majd kitisztulva meglátom a gépeket, amikre rákötöztek. Lélegeztető maszk van az arcomon, kezemből kiáll egy infúzió. Malcolm mellettem alszik egy fotelban, kezében a telefonját szorongatja. Kinyílik az ajtó, de nem ébred rá, egy szőke hajú nővér áll felém, és leveszi rólam a maszkot.
- Jó reggelt, Miss. Wield!
- Hol vagyok? – csak ennyi jön ki a torkomon.
- Honoluluban, a Hawaii kórházban. Túl van az életveszélyen.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn    Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn  Empty2015-06-17, 14:27

Elfogadva

A jellemed rövid volt, és tömör. Kicsit még írhattál volna, hogy mit lehet a karakteredről tudni, de jó ez így is.
Jaj te.  Rolling Eyes  Mit tettél te magaddal? Egy hülye pasi miatt felakasztani magadat? Hát meg vagy te őrülve? Még szerencse, hogy az öcséd akkor lépett be a házba, és elvitt egy kórházba, mert ha nem lett volna ott senki, már nem élnél. Jaj,de butus vagy.
Foglald le az arcodat, aztán meggyógyulni nekem, és nehogy még egyszer ilyet tegyél, mert harapok. Smile
Vissza az elejére Go down
 

Ursula Wield A.K.A Aurora Mohn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ursula&Marion
» Ursula & Tobias
» Ursula&Austin
» Axel & Ursula /jótékonysági bál/
» Ursula ( Leighton Meester )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Hírességek-