State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Maya Lindsey
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Austin Turner
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Odette Mackoy
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Axel Singleton
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Hero Lewin
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Kathy & Sora Vote_lcapKathy & Sora Voting_barKathy & Sora Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Kathy & Sora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-06-19, 18:46

Még csak pár napja vagyok Hawaii mesés szigetén, de már máris unatkozok. Valamint most is csak a szobámban üldögélek, ugyanis semmi kedvem nincsen most innen kitenni a lábamat. Meg úgy egyáltalán bármihez. Unottan nézek körbe és ekkor észreveszem a mobilomat, eszembe jut valami: Kathynek még nem is szóltam, hogy itt vagyok! Te jó ég, ezt gyorsan orvosolnunk kell, ezért gyorsan felkapom a készüléket és írok neki egy SMS-t.




Kathy
Szia! Smile
Találd ki, hogy hol van végre az egyik legnagyobb rajongód: Honolulun! Very Happy Ugye milyen jó hír ez? Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-06-19, 21:11




Sora-mora
Szia Sora! <3
Tényleg itt vagy? :3 hát mit keresel erre csajszi? :3 És mi a helyzet akkor most Don-nal? *-*


Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-06-19, 21:51


   

   
Kathy
Igen, majd összefuthatnánk v.mikor :3 Tudod, ideköltöztem Isissel Smile Ami meg Doriant illeti... Nála lakunk, lakok. xD És már találkoztam vele és azóta sikerült is jól összevesznem vele... >.< És veled mi a helyzet? Remélem, hogy te jobban vagy mint én Smile
♥️ & ♥️


   
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-06-21, 15:33




Sora-mora
Én is erre gondoltam, nem akarsz eljönni egyik koncertemre eljönni, mint díszvendég? :3 Tényleg… elfelejtettem, bocsi Embarassed Min vesztetek megint össze? És miért nem vagytok egy pár? Olyan cukik lennétek! *-* Nem akarok elmenni a rádióhoz, mert élőadást szeretnének velem… Olyan unalmas lesz megint :S Bár arra a pontra jutottam, hogy sose lehetek szerelmes… Sad Mesélj valamit! *-*
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-06-21, 16:19


   

   
Kathy
De, szívesen elmegyek majd ^^ Azért nem vagyunk egy pár mert... Nem tudom. Nem kért meg rá sose, nem mondta még sose, hogy úgy szeret mint egy nőt... :/ És miután láttam, hogy egy csaj távozott tőle kicsit kételkedek abban, hogy megváltozott... Plusz, azon vesztünk össze, hogy miközben áramszünet volt hozzábújtam félelmemben és ő megcsókolt és szexeltünk volna ha nem állítom le és leállítottam és emiatt veszekedni kezdtünk... Elég csúnyán Sad  Ne mondj butaságokat! Igen is rád fog találni a szerelem mert megérdemled Smile Ha te nem, akkor senki más. Az előadás meg szerintem csak jó lesz, gondolj a rajongóidra Smile Ó és semmit nem tudok mesélni azon kívül amit előbb meséltem. :/
 
♥️ & ♥️


   
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-06-23, 15:50




Sora-mora
Akkor jó, mondjuk jövőhéten lesz egy nagyszabású a színházban, oda eljönnél? :3 Sora... Ezek szerint, te érzel valamit iránta és ez olyan jó Embarassed De ismered Don-t, hogy milyen és szerintem nem is egy csaj volt, hanem a takarítónője, akit én vettem fel. Érdekes takarít és alaposan. Kevés ruhában, és az ágyat is kitakarítja, de biztos csak Don miatt, ne foglalkozz a csajokkal... Te illesz Don-hoz, és elmondok neked egy titkot, ha nem árulod el, hogy elmondtam... Sokat szoktunk rólad beszélni, és Don néz rád úgy, mint egy nőre, csak... Ismered, hogy milyen alanyuszi ilyen témában, és neked kell lépned! Tudom, hogy nőkét ez nem kellemes, de ha azt szeretnéd, hogy együtt legyetek, akkor lépj te, hisz gyönyörű vagy és csodálatos. Smile Nem akarok gonosz lenni, de ezt ne add meg neki, hisz ki kell érdemelnie azt, hogy lefeküdjetek, mint mondtam lépj azért, hogy egy pár legyetek! Rám sose fog, hisz tudod... Promsy is vagyok és Kathy, de azt örökké nem tudom megoldani, hogy nem megyünk el pl.: Promsy-ként az aktuális pasimmal Kathy koncertjére... Nem lehetséges, hogy legyen valakim, ha nem mondok el neki mindent, de nem merem senkinek sem elmondani rajtatok kívül, hisz... Mi lesz, ha elárulj aa titkomat és vége lesz a karrieremnek? Sad Inkább nem leszek sose szerelmes, és ez így rendben van... boldog vagyok, de néha olyan jól esne, ha valaki átölelne és megcsókolna... De nem kell, erős vagyok és túlélem egyedül is, hisz nekem ez jár Smile Elmegyek persze, és énekelni fogok szívvel lélekkel, miközben rád fogok gondolni! <3 Mikor érsz rá kicsit lelkizni? Embarassed
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-06-23, 21:31


   

   
Kathy
Igen, ezer örömest leszek ott! <3 Igen érzek iránta többet, de ő... Mi? Vettél fel neki takarítónőt? :O Nekem az a csaj nem tűnt takarítónőnek, de mindegy, nem akarok rá gondolni többet. Tényleg úgy gondolod, hogy illek hozzá? Köszi, cuki vagy ^^ Szerinted tényleg lépnem kéne a dologban? Hát... nem vagyok olyan biztos benne :/ Igazad van tényleg ki kéne érdemelnie, hogy az ágyába bújak, de eddig nem tett túl sok pozitív dolgot ez ügyben :/ Én meg... Oké, megpróbálok majd kezdeményezni Very Happy Köszi a biztatást ^^ Jaj, ne légy ilyen negatív magaddal szemben! Biztosra veszem, hogy egy nap majd találsz egy olyan pasit aki nem csak jól néz ki, de a szíve is jó és megbízhatsz majd benne, ezért elmondhatod majd neki, hogy kettős életed van Smile Nem, nem jár neked az egyedüllét! Mindenkinek jár egy társ, szerelem. NEKED IS! Csak feltehetően még nem bukkant fel az életedben az a pasi akit az Úr neked szánt, de biztosan fel fog bukkanni, de az is lehet, hogy már felbukkant csak nem veszed észre Smile Szóval szerintem légy ez ügyben nyitottabb egy kicsit és feltétlenül sokkal pozitívabb, bizakodóbb Smile Ja és majd szeretném megrendezni a leánybúcsúdat, a lagzidat és stb, szóval tényleg rád kell, hogy találjon a  nagy szerelem Smile Ó, rám fogsz gondolni éneklés közben? Jaj, ez nagyon kedves tőled, köszi ^^ Te vagy a legkedveltebb énekesem <3 Jelenleg csak fekszek az ágyamon, úgyhogy éppen ráérek lelkizni, de amúgy bármikor ráérek, nem vagyok olyan elfoglalt Smile
 
♥️ & ♥️


   
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-07, 04:46




Sora-mora
Egy pillanat, csak keresnek a koncert miatt, majd írok utána <3 Addig mesélj, hogy mióta is vagy belezúgva Don-ba? :3 Olyan cukik vagytok, remélem hamar összejöttök *-*
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-08, 12:54


   

   
Kathy
Oké Smile Köszi ^^ Szeretnék vele összejönni... Smile Hogy mióta vagyok szerelmes belé? Hát már évek óta. Több mint egy évtizede. Még a középiskolában. Legalábbis akörül kezdtem el iránta sokkal jobban és sokkal többet érezni. Akkor jöttem rá, hogy nem tudok csak úgy ránézni, mint a barátnőm bátyára, vagy mint egy kedves barátra vagy mintha a fogadott testvéremre lenne. Szóval elkezdtem rá úgy nézni ahogyan egy nő néz egy férfira Smile Ez pedig ami napig megmarad, csak lappangott amíg távol voltunk egymástól. De most megint közel vagyunk, de nem úgy közel, ahogyan szeretném :/
 
♥️ & ♥️


   
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-12, 18:11




Sora-mora
mindketten hisztisek vagytok... makacskodtok, hogy nem mondjátok el a másiknak, és már... Kikészítetek engem ezzel... Ott van egy férfi, akit szeretsz és ő is szeretsz, csak gyáva kis izé, adj a macsót... Közben meg oda-vissza van érted, van valakid, érted, Van valakid, aki szeret és érez irántad valamit... Most jön a szánalmas önsajnálat, nekem semmim sincs... Tudni akarod, miért dobtam Ashtont? megakart kefélni a zuhanyzóban, miközben kértem, hogy adjon időt... Na ő engem nem szeretet, és szar volt minden... De ti nem így vagytok, úgyhogy kapd össze magad és állj a sarkadra, míg nem csinál az a majom magának gyereket!

U.i.: Pipa vagyok, de szeretlek! <3
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-13, 21:20


   

   
Kathy
Jaj, úgy sajnálom Kathy, hogy kikészítünk téged! Sad Nem direkt csinálja egyikünk sem, ebben biztos vagyok. Tudom, hogy össze kéne jönnöm vele, szeretnék is, de ez nem megy olyan könnyen még se. De ígérem, hogy ha lesz rá alkalmam elmondom neki, hogy szeretem és vele akarok lenni és lesz ami lesz Smile
Ilyet akart tenni veled? :O Hát ez tényleg nem volt szép dolog tőle, jó is, hogy dobtad. Én ugyanígy cselekedtem volna a helyedben. De Kathy, szerintem azért ti is tudnátok majd rendezni a dolgaitokat, vagy ha mégsem még akkor is hiszem, hogy rád fog találni igenis a szerelem és össze fogsz akkor jönni valaki mással és boldog leszel Smile
Szóval fel a fejjel! Ismerlek, tudom, hogy erős csaj vagy, túlfogod ezt élni, túl tudod magadat ezen tenni és meglátod majd, hogy jobbra fog fordulni a sorsod! Csak hinned kell önmagadban! Smile

U.i.: Nem haragudtam meg rád, én is szeretlek téged! <3
 
♥️ & ♥️


   
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-18, 20:18

// 1 héttel az összejövésetek után//

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Haragszom árd, és nagyon is bánt, hogy egy hétig leszartál, és még csak el sem mondtad, hogy Don-nal vagy... No mindegy túlteszem magam azon, hogy nem vagyok fontos nektek, de... Csak annyi, hogy ne mostantól szerintem nincs nagyon értelme erőltetni a barátságot...

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-18, 21:48


Kathy

Jaj, Kathy!  pale
Sajnálom, hogy nem mondtam el neked, hogy összejöttem Donnal! Sad Tudom, hogy ez nem volt szép dolog tőlem és elmondtam volna, de kiment a fejemből annyira lefoglalt a munka is és Don is... :/
Mit jelentsen az, hogy nincs nagyon értelme erőltetni a a barátságot? Kathy, de hiszen én nagyon is szeretnék a barátod lenni! Sőt, azt hittem, hogy barátok vagyunk! Jó, igaz, hogy az elmúlt hétben elhanyagoltalak, tudom is, hogy ez nem volt szép dolog tőlem. Sajnálom. Nem volt szándékos, tényleg!





Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-18, 22:29



18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Mindegy a dolgokon nem változtat semmit sem, egyszerűen nem mondtad el, és nem szakítottál rám időt. Én minden fellépés előtt meglestem a telefonom, vártam hogy írj… még a Ashtonnal való közös képes hátteremet is Frozen-esre cseréltem, mert azt hittem olyanok vagyunk, mint két testvér, de most… átgondolom az egészet… Hiába szeretlek, akkor is haragszom… És sose hittem volna, hogy egyszer a lelkitársam fog közém és a legfontosabb barátnőm közé állni…

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-18, 23:06


Kathy

Kathy mondom, hogy sajnálom! Valamint, hogy nem volt rá időm és el is felejtettem, pedig neked is elakartam mondani! Bocsánat amiért nem szóltam és 1 hétig elhanyagoltalak, de mint már mondtam sok volt a dolgom és a szabadidőm minden pillanatát Donnal akartam tölteni. De ez nem jelenti azt, hogy nem akarok már veled barátkozni!
Frozenre az Astonnal való közös képedet? Jaj, Kathy, számomra tényleg olyan vagy mintha a testvérem lennél! <3
Nem, Don nem áll közénk! Az a tény, hogy egy párt alkotok vele nem zárja ki, hogy barátnők legyünk!
Kathy, kerlek, ne viselkedj így!





[/quote]
Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-18, 23:12

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Mindegy… teljesen mindegy, az az elvárás, hogy mindent nézzek el, mert kedves énem Promsy ezt tenné… Ellent mondás! Ha minden pillanatodat vele akarod tölteni, akkor velem nem tudsz barátkozni… Most akkor el kell dönteni, hogy szakítasz rám időt, vagy sem…
Igen arra cseréltem… nem rég találkoztam is azzal a majommal… Nagyon rossz volt, de nem volt kinek elmesélnem, mert a két legfontosabb ember az életemben szart a fejemre…
Nem zárja ki?! Majd meglátjuk, de mi van ha már nem akarok a barátnőd lenni? És amúgy is, még nem mondtam, de… a pasidhoz költözöm…

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 10:43


Kathy

Elvárás? Kathy, ilyen dolog miatt miatt felkapnod a vized és megsértődnöd...
Azt azért nem mondhatod komolyan, hogy most döntsek közted és Don között! Mert nem fogok. Mindkettőtöket választalak, vele is akarok időt tölteni, de időt akarok rád is szánni. Ezt el is fogom neki is mondani.
Kathy mondtam már, hogy nem szánt szándékkal ignoráltalak! Beszélni akartam volna veled, de mondtam már, hogy sok dolgom volt, el is felejtettem. Pedig szívesen megbeszéltem volna veled ezt az Ashton ügyedet. Tényleg. Nem az van, hogy én és Don nem voltunk hajlandóak téged keresni, hanem arról van szó, hogy magunkkal, egymással foglalkoztunk ami külső szemlélőkkel, másokkal szemben önzőségnek, rossz dolognak tűnhet, ahogyan neked az, ahogyan látom. De meg kell értened, hogy annyi éve szenvedtünk, hogy nagyon örülünk, hogy végre összejöttünk és most már mindketten boldogok lehetünk egymás mellett! Rengeteg dolgot mulasztottunk el és igyekszünk bepótolni ezeket, sok szép közös élményt, emléket szerezni magunknak. De ettől még időt akarunk mindketten szánni a barátainkra, ebben biztos vagyok.
Megfeledkezek rólad mert végre összejöttem a nagybátyáddal, ahogyan mondtad, hogy nyissak felé és jöjjünk végre össze, erre te most már talán nem is bírsz engem és talán barátkozni se akarsz? Kathy, kérlek szépen, ne viselkedj így!
Ideköltözöl hozzánk? Miért? Mi történt otthon veled?





Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 10:57

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Nem kérem, hogy válassz közöttünk! Dehogy is, nem vagyok egy ekkora gerinctelen dög, ezt tudnod kéne már… Sose álltam egyetlen szerelmes pár… na jó, volt akiket szétszedtem, mert a fiú nekem is tetszett, de ez nálatok nem opció, megnyugtatlak Don nem kell! Wink
Áhh Ashton-os ügy nem nagy cucc, csak mondhatni letámadta Kathy-t egy buliba, és nyomta megint az a nyomorék, egoista énét, amit utálok… És nem is tudom, talán még érzek valamit, de… Nem kell már, elég volt egyszer, sok is volt…
Az legyen mindegy, alig leszek ott pár napot, keresek egy másik lakást és elköltözök, nem fogom sokat rontani a levegőt, alig leszek otthon, bevállaltam minden napra 2 koncertet egy hétig! ^^


Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 13:42


Kathy

Én meg nem gondolom, hogy olyan lennél, ezért nem is aggódok afelől, hogy a nagybátyád kéne neked. Smile
Amúgy milyen személyiségű ez az Ashton? Jó, mondod, hogy van egy egoista, bunkó, perverz énje, de gondolom, hogy csak van neki egy jó oldala is. Mindenkiben van valami jó. Mindenki megérdemel egy második esélyt.
Nem rontanád a levegőt! Örülünk, hogy jössz és akkor egy ideig nálunk fogsz lakni, úgyis nagy ez a ház Smile 7 napig napi 2 koncert? Az nem semmi! Majd drukkolok, hogy kibírjad és jól sikerüljön Smile





Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 13:45

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Elmondod, hogy miért kaptam egy vakrandi szervező oldalról emailt? :O
Nekem lővésem sincs, neked valami ötlet, hogy miért kaptam? O.o

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 13:53


Kathy

Ö... Talán azért mert regisztráltalak egy vakrandi szervező oldalra? Embarassed Mert mondtad, hogy magányos vagy, meg szakítottál Ashtonnal, hát gondoltam egy próbát megér, ha beregisztrállak és elmész egy vakrandira... Embarassed





Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 13:59

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Mi? Miért? Kikor? Hogyan? Minek? És még te nevezed magadat testvéremnek? :O miért szól bele mindenki az életembe? O.o Mégha jó pasiról is lenne szó, akkor is nehezen mennék bele, mivan ha valami 200 kilós pasi jön el? Sora… most… argh… haragszom! Nem szeretlek! Na jó, de szeretlek, csak kezded elveszíteni a szeretetem, ezt szeretnéd? Sad

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 14:29


Kathy

Mert olyan kis szomorúnak, magányosnak tűntél. Valamikor a napokban, nem tudom pontosan, nem emlékszek. Egyszerűen csak az email címedet kellett megadni, nem volt semmi más feltétel. Azért regiztelek, hogy végre találj valakit akivel boldog lehetsz!
Igen, nem tudhatod, hogy kivel fogsz találkozni, de ez benne az érdekes! Very Happy Ha a Tinder-re regisztráltalak volna, az jobb lett volna? Ismerem ezt a vakrandi oldalt, jó, megbízható. Úgy találtam párt neked, hogy egyes tulajdonságaid azonosak a kiszemeltével...
Sajnálom, el kellett volna mondanom mielőtt cselekedtem, csak valahogy így éreztem helyesnek és aztán elfelejtettem szólni Sad
Persze, hogy nem szeretném ha elveszíteném a szeretetedet!
Ne haragudjál!





Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
33


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 16:37

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Szegény srác a világ legrondább lányával fog találkozni... Remélem az igazat írtad az ismertetőhöz: dagadt, ronda, ragyás, béna, hülye, tehetségtelen... Ezek illenek hozzám ^^""
Persze, hogy szeretlek te majom, csak többet ne csinálj ilyet! <3 És ha megbékélek veletek, akkor lehet, hangsúlyozom LEHET, hogy végleg odaköltözöm, de ki kell engesztelnetek ehhez! Razz

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty2015-07-19, 22:39


Kathy

Dehogy vagy ronda! Ne mondj ilyeneket! Nem ezeket írtam az ismertetőhöz. Hanem, hogy szép vagy, kedves, okos, tehetséges...Ezek illenek hozzád, nem a negatívak.
Jó, nem fogok többet ilyet csinálni. Én is szeretlek téged <3 Lehet, hogy végleg hozzánk költözöl? De jó! Smile Mondd, mivel engesztelhetnénk ki téged? Very Happy





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Kathy & Sora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kathy & Sora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Don & Sora +16
» Im Sora, and you?
» Don & Sora - Kind of first date
» Don & Kathy
» Ash & Kathy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Telefon hívás–sms-