State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Maya Lindsey
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Austin Turner
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Odette Mackoy
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Axel Singleton
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Hero Lewin
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Kathy & Sora - Page 2 Vote_lcapKathy & Sora - Page 2 Voting_barKathy & Sora - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Kathy & Sora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kathy & Sora   Kathy & Sora - Page 2 Empty2015-06-19, 18:46

First topic message reminder :

Még csak pár napja vagyok Hawaii mesés szigetén, de már máris unatkozok. Valamint most is csak a szobámban üldögélek, ugyanis semmi kedvem nincsen most innen kitenni a lábamat. Meg úgy egyáltalán bármihez. Unottan nézek körbe és ekkor észreveszem a mobilomat, eszembe jut valami: Kathynek még nem is szóltam, hogy itt vagyok! Te jó ég, ezt gyorsan orvosolnunk kell, ezért gyorsan felkapom a készüléket és írok neki egy SMS-t.




Kathy
Szia! Smile
Találd ki, hogy hol van végre az egyik legnagyobb rajongód: Honolulun! Very Happy Ugye milyen jó hír ez? Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
34


Kathy & Sora - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora - Page 2 Empty2015-07-19, 23:22

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Utálom, mikor biztatsz, mert negatívak illenek hozzám… nem vagyok szép, okos és tehetséges… Az vagyok, amit írtam!
Hát lehet, de nem biztos, még sok mindentől függ… És nem mondom el, magatoktól kell rájönnötök! Wink Razz

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora - Page 2 Empty2015-07-20, 13:19


Kathy

Alábecsülöd önmagadat... Persze, hogy biztatlak, hiszen nem az vagy, amit írtál. Nem a negatív tulajdonságok illenek hozzád!
Jó, akkor rájövünk majd magunktól! Smile Amúgy, majd meg kell ismerkednek egy új lakótárssal, nemrég vettünk egy aranyos kiskutyát Smile





Vissza az elejére Go down
Katherine Calabrese
Katherine Calabrese
Playby :
✵ Indiana Evans
Tartózkodási hely :
✵ Honolulu
Job/hobbies :
✵ I'm singer
Csoport :
✵ superstar
Hozzászólások száma :
55
Join date :
2015. Jun. 13.
Age :
34


Kathy & Sora - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora - Page 2 Empty2015-07-21, 00:29

18:06
Június 21., vasárnap
Sora <3
18:06
Vas, június 21., 18:06

Nem tudom, lehet hogy igazad van, de lehet hogy nincs… nem tudhatod! Szerintem sokkal inkább illenek hozzám azok, mint a te általad választott… és az én szerencsémet ismerve a pasi vagy ronda lesz, vagy nőcsábász…
Kiskutya? Atyám!… Ne már… HA CSAK EGY HARAPÁS NYOM LESZ VALAMIMEN, AKKOR AZON NYOMBAN ELKÖLTÖZÖM! Ezt komolyan írom…
De még mindig nrm tudom, hogy majd kihez fogok… nem akarok örökké a nyakatokon lógni…

Kathy
THANKS TO LOUIS AT SHINE!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Kathy & Sora - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora - Page 2 Empty2015-07-21, 19:30


Kathy

Majd elmész és akkormajd kiderül! Smile
Sorian (a kiskutyánk) nem olyan, aki megrág dolgokat. Ő inkább összenyálaz kicsit dolgokat és embereket, de próbálom leszoktatni őt. Ja és javarészt a hálónkban vagy a nappaliban, kertben van, többnyire felügyelet alatt.
Dehogy lógnál a nyakunkon! Hiszen családtag vagy! Szívesen látunk Smile





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Kathy & Sora - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kathy & Sora   Kathy & Sora - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kathy & Sora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Im Sora, and you?
» Don & Sora +16
» Don & Sora - Kind of first date
» Don & Kathy
» Ash & Kathy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Telefon hívás–sms-