State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Maya Lindsey
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Austin Turner
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Odette Mackoy
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Axel Singleton
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Hero Lewin
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Harley Deamon Vote_lcapHarley Deamon Voting_barHarley Deamon Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Harley Deamon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Harley Deamon
Harley Deamon
Playby :
Cara Delevingne
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
I wish...
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2015. Jun. 22.


Harley Deamon Empty
TémanyitásTárgy: Harley Deamon   Harley Deamon Empty2015-06-22, 14:00

Harley Deamon

Név
Harley Deamn

Szül. hely, idő
Chicago/1993.04.02.

Kor
22

Csoport
Civil

Avatar
Cara Delevinge

Tulajdonságok

’...az esetek döntő többségében a problémáit narkotikumokkal igyekszik kezelni. Nincs tekintettel következményekre, a környezetéből kiváltott hatásokra. A szociopaták jellemző vonásait mutatja, amikor közösségbe kerül. Erősen manipulatív, impulzív vagyis kevés mértékben képes kontrolálni viselkedését. Nehezen kezdeményez idegenekkel, sőt szinte sose teszi meg az első lépést. Csak és kizárólag saját céljait képes előtérbe helyezni...’
Dr Sharon Potts
Pszichológus

Azt hiszik, hogy valami nincsen rendben velem.... hogy kezelésre szorulok és segítségre. Minél többen próbáltak kirántani szenvedésem örvénylő áramlásából annál mélyebbre rántott magával a világ. Csak sajnálni tudom azokat, akik nem engedik el a fuldokló kezét és az utolsó pillanatik kapaszkodnak az elernyedő kézbe, mert ezeknek az embereknek kell együtt élnie a látvánnyal, ahogy egy korábban ragyogó szempárban kihúny a fény.

Amikor a tükörbe nézek nem magamat látom. Anyám megfáradt próbálkozásával találom szemben magamat, ami valahogy mégse úgy sikerült ahogy az emberek szerették volna. Egy nő fiatalabb kiadása vagyok, szőke tincseimmel, kék szemeimmel, élettel tertbőrömmel. Mégis úgy érzem sokszor, hogy haldoklom.

Történet
Szinte húz magával a mélység. Gyűlölöm Chicagot, mindigis utáltam a bűzét, a magas épületeit, a szennyes utcáit. Undorodom ettől az egésztől.
A 10. Emelet erkélyéről csodálatos lenne a zuhanás a biztos halál felé. Meg se érezném a fajdalmat vagy a hideg járdát csak az ereimben dübörgő adrenalint és a végső ellazulást. Lassan emelem ajkaimhoz a cigarettát. A büdös, nehéz fű füstje mélyen átjárja a tüdőmet. Minden tüdőzés felér egy pofonnal az agyamnak. Szinte látom magamat távolodni a saját testemtől.
Az idegen érintéstől összerezzenek. Egy zakó súlyos ölelése fon körbe miközben kiengedem magamból füstöt.
-Gondoltam fázol..-örülök, hogy az emberek mások helyett gondolkoznak és mindenkiről feltételezik, hogy mazochista és nem menekül be a szutyok hidegből, ha bántja a szervezetét.
-Köszönöm.-csak ennyit mondok semmi mást pedig még az is megfordul a fejemben, hogy egy könnyed mozdulattal átborítom a korláton és megnézem, hogy hogyan zuhan a mélybe egy emberi test mielőtt leugrom. Elvégre nem bízhatom a véletlenre nem igaz? Ha elég nagyot loccsan akkor nekem is biztosan működni fog.
-Harley.. én sokat gondolkoztam.-na ez az a tény, amivel meglepne, ha igaz lenne és őszintén rácsodálkoznék.
-Olyan életet tudnék neked adni, amiről mások csak álmodnak. Legyél a feleségem és mindent megkapsz.-komoly tekintettel nézek rá. Az egyik legnagyobb baj, hogy azt feltételezik, hogy mindig mindenki mindent akar és hogy pénzért minden megkapható. Kibújok zakójából és kezébe adom.
-Nem vagyok eladó.-félrebillentem egy picit a fejemet mielőtt sarkon fordulnék. Gyűlölöm ezt a város és még éhes is vagyok. Csendesen csukom be magam mögött a bejárati ajtót. Elmegyek innen. Itt hagyom ezt a szemétdombot egy életre. Nincs ami itt tartson. Nincs aki visszahúzzon ide.
Még aznap este kimentem a reptérre egy börőndnyi ruhával, ami egyébként az egész életemet szimbolizálta. Siralmas, de leszarom.
Tekintetemmel lustán futottam végig az induló járatokat. Az első gépre fel fogok szállni és elmegyek innen. Végre.
Meg se néztem az uticélt, mert mindenhol késés volt. A nő annyit kérdezett hova szeretnék menni. Annyit mondtam neki, hogy el és minél elöbb.
Másnap Honoluluban kötöttem ki. Életem egy új fejezetében.
Vissza az elejére Go down
Jaden St.John
Jaden St.John
Playby :
Douglas Booth
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
diák
Csoport :
Diák
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2015. Jun. 08.


Harley Deamon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Harley Deamon   Harley Deamon Empty2015-06-22, 17:12

Elfogadva
Aloha, bocsánatot szeretnék kérni, mert nem egy igazán jó elfogadás ez Sad pedig tetszik az ET-d, csak na. De nem nyávogok neked tovább inkább mondom a véleményemet Very Happy

Tulajdonságok: Nagyon tetszett és megfogott az egész karakter. Nem egy unalmas személyiséggel rendelkezel az biztos. Remélem egyszer majd rendbe szeded magadat, vagy ahogy te írtad a fény vissza tér a ragyogó szemeidbe. Helyes írási hibát nem találtam és a tagolást is szépen csináltad

Történet: Ez is igazán tetszett. A történet is és annak a leírása is, ügyes vagy nagyon! Hát itt se találtam semmi hibát és remélem a városba jól fogod érezni Very Happy

Menj foglalni, aztán a játéktérre
Vissza az elejére Go down
 

Harley Deamon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Harley & DeaHyun
» H. E. S. - Harley Elizabeth Stone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Civilek-