State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Maya Lindsey
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Austin Turner
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Odette Mackoy
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Axel Singleton
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Hero Lewin
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Mihael Benett Vote_lcapMihael Benett Voting_barMihael Benett Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Mihael Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mihael Benett
Mihael Benett
Playby :
Oly Skyes
Hozzászólások száma :
5
Join date :
2015. Jun. 26.
Age :
37


Mihael Benett Empty
TémanyitásTárgy: Mihael Benett   Mihael Benett Empty2015-06-26, 16:07

Karakternév

Név

Mihael Benett

Szül. hely, idő

Hawaii; 1987. 03. 24.

Kor

28

Csoport
Sportolók

Avatar
Oliver Skyes

Tulajdonságok
Van, aki csak annyit mond rám: hülyegyerek. Én pedig ezt határozottan megtiszteltetésnek érzem. Igen az vagyok. Nem tudatlan, nem ostoba, simán csak nem normális. Így minden sokkal viccesebb. Nagyon gáz lenne, ha mindent véresen komolyan vennék. Az élet azért van, hogy nevessünk, és jól érezzük magunkat, különben totál felesleges lenne minden lélegzetvétel, amit ezen kívül veszünk. Nem szeretek szomorú lenni, és azt hiszem nem is tudok. Sokan fogatják is rám a szemüket, mivel én mindent elviccelek. Nem tudok másmilyen lenni, és hogy őszinte legyek, nem is akarok. Ha szeretnél pár vidám percet, csak keress! Mások szerint kifejezetten bunkó, és paraszt is vagyok, de ezek a szavak sem hatnak meg különösebben. Igaz, hogy néha nem épp a kellő hangnemben, szavakkal fejezem ki magam, de persze aztán én is rájövök, hogy ezt nem épp így kellett volna, és bocsánatot kérek. Utálom, ha hazudnak nekem, és a barátaimért, családtagjaimért bármire képes lennék, hogy megvédjem őket. Már gyerekkorom óta imádok szörfözni, és hát elég jó is vagyok, emellett pedig még számos extrém sportot imádok, és rendszeresen űzök is.

Kinézet, tömören:
Magasság: 187 cm
Súly: 80 kg
Szemszín: Barna
Hajszín: Barna
Különleges ismertetőjegy: Szinte az egész testét beborító tetoválások
Történet
Hogy miért is szeretek Hawaii-n élni? Oh, hát a válasz egyszerű: tengerpart, dögös csajok, és megannyi szórakozási lehetőség. És a szórakozás alatt én most az extrém sportokat értem, mert hát abból is akad egy pár. A mai napot is ilyesfajta szórakozással töltöm néhány haverral, a dzsungelben. Ott bent, a sűrű közepében vannak a szép nagy fák, amikről lehet ugrálni. Persze ezt is csak a megfelelő védőfelszereléssel, bukósisakokkal, és kötelekkel, mert ugye senkit nem akarunk eltemetni egy véletlen baleset után. A mai a második alkalom, hogy kijövünk ide, és be kell valljam, az első alkalommal eléggé paráztam ettől az egésztől, de az első ugrás után minden egyszerűbb, és vágysz rá, hogy többet ugorhass.
Még nagyon fiatal voltam, mikor Honolulura költöztünk az ősökkel, és már szinte a kezdetekben magával rántott a sportok világa, majd később az extrém sportoké. Elsősorban persze a szörf az, amit bármikor űznék, hisz gyakorlatilag abból is élek, a versenyekből, meg órákat is adok fiatal, kezdő szörfösöknek. Na de itt most nem a szörfdeszka kell, csak néhány kötél, meg egyéb védőfelszerelések.
- Én vagyok az első...! - Jelentem ki határozottan, miután minden biztosítókötelet rá erősítettünk a kiszemelt fára. Két haver felvontat a fára, majd az egyik, vastag faágba megkapaszkodom. Először lepillantok, majd egy nagy levegőt véve elragaszkodom, zuhanni kezdek. Érzem, ahogy az adrenalin felszabadul bennem, örömömben elordítom magam.
A titok nyitja, hogy egyszerűen csak bízni kell a kötélben, és teljesen ellazulni. Ha ez megvan, tényleg nem lesz semmi baj. Elsőre tényleg elég durvának hangzik, és látszik az egész, na meg az a magasság, ahonnan elrugaszkodsz... Az egész olyan... Olyan brutális, de marha jó érzés.
- Hát ez még mindig marha jó buli...! - ordítom el magam, miután leérek, majd elkezdem leszedni a kötelet magamról, de a biztosítót még nem, tervezek még néhányat ugrani a mai nap folyamán.
- Na, ki a következő? - kérdezem a többiektől, mire azonnal vállalkozik egyszerre kettő is. Na de egyszerre csak egy...

~ És hogy miről is volt szó... ~
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Mihael Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Antonio & Mihael
» Lily Cornelia Benett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Sportolók-