State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Maya Lindsey
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Austin Turner
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Odette Mackoy
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Axel Singleton
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Hero Lewin
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Lily Cornelia Benett Vote_lcapLily Cornelia Benett Voting_barLily Cornelia Benett Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Lily Cornelia Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily C. Benett
Lily C. Benett
Playby :
dianna agron.
Tartózkodási hely :
hawaii.
Job/hobbies :
orvos.
Csoport :
egészségügyi.
Hozzászólások száma :
16
Join date :
2015. Jun. 17.


Lily Cornelia Benett Empty
TémanyitásTárgy: Lily Cornelia Benett   Lily Cornelia Benett Empty2015-06-17, 13:03

Lily Cornelia Benett

Név
Lily Cornelia Benett

Szül. hely, idő
1988. június 11. New York, USA

Kor
27 év

Csoport
Egészségügyi

Avatar
Dianna Agron

Tulajdonságok
Azt mondják szemrevaló vagyok, egy igazi szépség. Sosem feltételeznék, hogy nem csak a külsőm erős, de a belsőm is, hiszen orvos lett belőlem. Megfogja őket a napbarnított, hosszúnak tűnő lábam, amit elég gyakran magassarkúba bujtatok, az ápolt körmeim, amelyek mindig tökéletesen illenek a méregdrága, ám a divatot szigorúan követő ruhákhoz. Már elsőre tetszem nekik, mert szőke vagyok. Tisztában vagyok azzal, hogy ez hatalmas vonzerő, de én nem akarok ezzel visszaélni. Nincs szükségem rá, képes vagyok őket mással levenni a lábamról, ha akarom. A hibátlan arcbőröm, a mindig frissen mosott, illatos hajam talán a magasságomat kompenzálja, mivel az ég nem áldott meg éppen a világ leghosszabb lábaival. Semmimmel sem vagyok elégedetlen. A sok futás és kardio mindig megteszi a hatását, de azt hiszem, hogy jó géneket is örököltem, ezáltal mindig nádszál vékony vagyok. Talán a cicim lehetne nagyobb, de tudom, hogy hamarosan összegyűjtőm a műtéthez szükséges pénzt, és akkor tényleg bomba nő leszek. A tökéletes külsőmhöz, egy erős személyiségem párosul, így vagyok csak igazán nő. Szeszélyes, ravasz, intelligens, céltudatos. Engem senki sem fog megtéveszteni, nem fognak belehúzni a csőbe. Soha senki ne akarjon az utamba állni, mert mindent elérek. Kifelé sosem mutatom, ha összetörök belül, mert olyan is gyakran előfordul, mivel nagyon büszke ember vagyok. Sok mindent elértem már, ami másoknak maximum álom. Engem ne kérjetek, hogy maradjak csöndben, vagy húzódjak meg, mert alapvetően nem vagyok egy ilyen ember. Szeretem kimutatni, ha bánt valami, és én mindig elmondom a véleményemet. Úgy cselekszem, hogy azzal másokat lehetőleg ne bántsak meg, mert társaságkedvelő ember vagyok, szeretek eljárni, fontosak számomra az emberek. A gyógyítás a mindenem, de igazából, kardiológus révén, a szív az én játékszerem. Gyerekeket annyira nem akarok, nem is viselem el őket. De mindez most lényegtelen. Az esküvőnk napján elgázolták a vőlegényemet, meghalt, és még gyászolok. Mindent, amit eddig szerettem megkérdőjeleztem. Nem az-az ember vagyok már, aki voltam. Felesleges most jellemezni jobban. Kiszámíthatatlan vagyok.    
Történet
Ahogy közeledek az iroda felé egyre inkább felgyorsul a szívverésem. Mindig is csodáltam, ahogy ez a piciny szerv egy egész szervezetről gondoskodik. Pumpálja az oxigént és a vért, ellátva az egész testet. Érzem, hogy a pulzusom megugrik, pedig nem készülök olyan hatalmas tettre. Mikor az ajtó elé érek, megállok, és elolvasom a feliratot. Dr. Emma Hawkins, pszichiáter. Óvatosan felemelem a jobb karomat és kopogok hármat. Mikor megkapom az engedélyt a belépésre kinyitom az ajtót, és aztán gyorsan bemegyek bezárva magam mögött az ajtót.
- Üdv. Micsoda meglepetés. Azt hittem a múltkori után nem fog visszatérni, fáradjon beljebb. Üljön le nyugodtan.
Döbbenten figyelem, hogy a múltkori dühkitörésem ellenére, még mindig látja bennem a menthetőt. Szó nélkül leülök a fotelban ülő nővel szemben lévő kanapéra, és óvatosan keresztbe teszem a lábaimat, aztán felpillantok rá. Nem is tudom, hogy most mit kéne mondanom. Az egyetemen tanultam pszichológiát. Tudom, hogy hogyan működik ez a terápia, talán rajtam is segített.
- Múlthéten hivatalosan is orvos lettem, bár még nem szakorvos, és elfogadtam a honolului kórház állás ajánlatát. Jövőhéten utazom.
Többet nem tudok mondani. Azt hiszem, hogy minden, ami fontos volt belefért ebbe a két mondatba. Kíváncsi vagyok, hogy mit szól ehhez, de ez félelemmel is eltölt. Mi van, ha rosszul teszem? Mi van, ha az emlékek helytől függetlenek, és agyongyötörnek távol az otthonomtól is?
- Remek tervek Miss Benett, igazán remek tervek. Remélem sikerül elérnie, hogy szakorvos váljon magából, igazi kardiológus hiszen nagyon elhivatott. Hawaii pedig tényleg gyönyörű.     
Leteszi a kis asztalra a füzetet, amit eddig az ölében szorongatott ,és egy halvány mosollyal figyel engem tovább. Itt lenne az ideje végre elbúcsúznom tőle. Az elmúlt másfél évben, minden egyetemi óra után azonnal idejöttem hozzá. Nem tudtam nélküle élni. Rettegtem attól, hogy eljön a nap, amikor már nem tud tovább kezelni, mert egyszerűen túl vagyok a gyászon. Most viszont már nem érzek akkora félelmet ezzel kapcsolatban. Csak szimplán elköszönök tőle, és elutazom innen. Ennyire egyszerű. Simán túl leszek rajta, és már mehetek is gyógyítani. Sok-sok szívbillentyű, aorta aneorizma, és balpitvar szakadás vár rám. Ez lesz a jövőm. Sokkal, de sokkal szebb, mint a jelen.   
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Lily Cornelia Benett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily Cornelia Benett   Lily Cornelia Benett Empty2015-06-17, 14:47

Elfogadva

Szerintem nem kell az a cici műtét. Olyan szép vagy, nem kell az a műtét, így akkor elrontod a szépségedet. Ne másoknak tetszél, hanem magadnak. Ne a pasik miatt csináltasd meg a cicijeidet!
Sajnálom ami a vőlegényeddel történt Sad Őszinte részvétem.
Én is azt kívánom ,hogy szakorvos váljon belőled. Remélem jól fogod itt érezni magad, és sok embert fogsz meggyógyítani Very Happy
Foglald le szépséges arcodat, és irány a kórház.
Vissza az elejére Go down
 

Lily Cornelia Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mihael Benett
» Lily&Olina
» Lily & Héloise
» Lily James
» Lily x Nalana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Egészségügyiek-