State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Maya Lindsey
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Austin Turner
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Odette Mackoy
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Axel Singleton
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Hero Lewin
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Don & Sora +16 - Page 2 Vote_lcapDon & Sora +16 - Page 2 Voting_barDon & Sora +16 - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Don & Sora +16

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-08, 20:50

First topic message reminder :




Ian <3
Szia Very Happy Hogy telik a munkaidőd? Smile
♥️ & ♥️




A hozzászólást Soraya Myers összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-08, 22:43-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-08, 23:29

Sora
Szoktam én hazudni neked szépségem? Még szép, hogy az igazat mondom! De milyen képpel és milyen szavakkal!Nem volt szándékos? Mi lesz, ha szándékosan csinálod majd? Boszorkány vagy, mert minden egyes nap elbűvölsz! Ez nem menne, egy átlag halandónak!  Wink
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-08, 23:38




Ian <3
Jó, hiszek neked Smile Neked mindig ^^ Hát ha szándékos lesz akkor majd egy pulcsit kell kötnöd a derekadra vagy ilyesmi... Rolling Eyes Jó, legyen neked igazad és tényleg az vagyok Smile Minden nap elcsábítalak mert minden nap csak te jársz a fejemben Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-08, 23:47

Sora
Sora, sajnos nincs nálam pulóver! Minden nap? Akkor már érthető, hogy miért vagyok fáradt, s miért mocskos a fantáziád! Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-08, 23:51




Ian <3
Nincsen? Az baj... Igen, minden nap. Nem is mocskos a fantáziám. Szerintem inkább a tiéd az Razz
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-09, 00:04

Sora
Igen, észrevettem, hogy baj! Úgy kellett kávét hozatnom magamnak, nehogy fel kelljen állnom az asztaltól. Az enyém miattad az! Koszolod mióta csak az eszemet tudom!Nem mintha bánnám...  Hogy lehetsz ilyen piszkosul kívánatos?
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-09, 11:46




Ian <3
Tényleg? Most tudom, hogy azt kéne mondanom, hogy sajnálom, de... Rolling Eyes Koszolom? Nem vagyok én rendetlen! Ó, szóval piszkosul kívánatos vagyok a számodra? Very Happy Nem is tudom, hogy lehetek ilyen... Rolling Eyes Mondd meg te! Wink
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-09, 15:27

Sora

Szóval nem sajnálod? Még élvezed is a helyzetet, mi? Sora, te kamasz korom óta piszkosul kívánatos vagy számomra!  Wink Én sem tudom, mitől vagy ilyen... talán mert te vagy a másik felem. Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 17:34




Ian <3
Igen, nem sajnálom. Igen, azthiszem, hogy élvezem.... Rolling Eyes Nekem is kívánatos vagy kamaszkor óta és az okát nagyon én sem tudom megmagyarázni Smile Ha neked én vagyok a másik feled, akkor nekem pedig te I love you
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:04

Sora

Remélem is, hogy én vagyok a másik feled, mert csak veled érzem teljesnek magam. Holnap szabadnapom van! Csinálhatnánk valamit kettesben. Mondjuk, bemehetnénk a városba! Van kedved?
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:20




Ian <3
Én is csak veled érzem magamat teljesnek! I love you Szabadnapos leszel? De jó! Smile Hát persze, hogy lenne kedvem valamit csinálni veled és ez a városba menés jó ötlet! Smile Mit szólnál ahhoz, hogy ha plázába mennék?
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:24

Sora

Ha a plázába szeretnél menni, nekem jó. Majd körbenézünk, vásárolunk és beülünk valahová ebédelni. Így megfelel? Esetleg még egy esti mozi is belefér, de csak a korai vetítésre. Szeretnék időben ágyba kerülni!  Wink
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:32




Ian <3
Smile Szóval ezt így az ebéddel és a filmnézés lehetőségének felkínálásával vehetem egy randevúnak, Mr. Calabrese? Smile Mert így tényleg megfelel és elfogadom az ajánlatodat. Nagyon örülnék neki Smile És nyugodj meg, nem ellenkeznék az ellen, hogy hamar lefektesselek aludni Wink
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:38

Sora

Igen, ez határozottan egy igazi régi módi randevú lesz, ha nincs ellenedre! Valahogy be kell pótolnunk az elvesztegetett éveket! Most megtesszük mindazt, amit a múltban kellett volna. Szóval te fogsz lefektetni? Alig várom, csak ne aludni!  Wink  
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:44




Ian <3
Nem, nincs ellenemre Smile Igen, be kell pótolnunk és igazad van, ez egy remek lehetőség rá. Igen, én foglak lefektetni.Tán baj? És miért nem lesz jó, ha átöltöztetlek, lefektetlek az ágyra és betakarlak a takaróval? Very Happy Ej, de nagy igényei vannak valakinek!
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:54

Sora

Ezer és egy dolgot akarok veled csinálni, úgyhogy sok bepótolni valónk van. Átöltöztetsz? Ne ijesztgess, nekem nem kell ruha és hidd el, neked sem lesz szükséged rá!  Wink Betakarhatsz, ha bebújsz mellém...
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 20:59




Ian <3
Jó alig várom, hogy az ezer és egy dolgot megcsináljuk, hogy majd a gyerekeinknek és unokáinknak a saját ezeregy éjszaka meséit mondjuk el Very Happy Gondoltam, hogy nem lesz ruhára szükséged és nekem se... Rolling Eyes De gondoltam azért egy próbát megér. Hát persze, hogy bebújnék melléd, tudod jól, hogy mostanában melletted alszok Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 21:03

Sora

A gyerekeinknek és az unokáinknak? :O
Ne is próbálkozz ilyenekkel, ruha nélkül imádlak a legjobban! Mellettem alszol, de a cuccaid még a másik szobában vannak. Ezt meg kéne vitatnunk!
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 21:08




Ian <3
Igen Very Happy miért, te nem gondolkoztál a tengerpart után ilyenen is? Tudom, hogy ruha nélkül, én is úgy téged Smile Igen, tényleg meg kéne vitatnunk. Szóval szerinted az lenne a legjobb ha átcuccolnék hozzád?
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 21:19

Sora

Azok után nem nagyon tudtam gondolkozni! Azóta sem! A varázsod alatt vagyok! Tényleg? Ruhátlanul imádsz? Nagyon szeretném, ha átköltöznél a hálómba / hálónkba.
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 21:28




Ian <3
Ennek örülök Smile Igen, imádlak ruhátlanul.de ruhában is Wink Jó, akkor majd áthordom a holmijaimat, remélesz lesz hozzá hely.
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 21:37

Sora

Nekem azért egy cseppet jobban tetszel ruha nélkül! De tényleg csak egy cseppet!  Wink  Ha a helytől függ, annyit csinálok amennyit csak akarsz. Rossz nézni, hogy minden reggel átosonsz a szobádba felöltözni!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 21:47




Ian <3
Smile Remélem is, hogy csak kicsit! Smile Rendben, így akkor semmi akadálya nem lesz annak, hogy átköltözzek a szobádba és akkor aztán ott fogok majd felöltözni, így nem fogod magadat rosszul érezni Smile Apropó, ha már szoba... Már az ágyadban fekve várlak. Wink Sokáig maradsz még bent?
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 21:52

Sora

De csak, ha te is szeretnéd. Nem akarom rád erőltetni a vágyaimat! Atya ég, miért mondtad ezt? Most már csak rád fogok gondolni az ágyra és a fehérneműdre. A képet amit küldtél már így is elkoptatom a tekintetemmel. Smile Rohanok haza, maximum egy óra. 40 perc ha rálépek a gázra!  Wink
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Soraya Myers
Soraya Myers
Playby :
Kristin Kreuk
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
Rendezvény szervező
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
90
Join date :
2015. Jun. 08.
Age :
35


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 22:14




Ian <3
Persze, hogy én is szeretném! Smile Azért, hogy ne aludjak el, mert szerintem nehezen tudnál felébreszteni Wink Te akartad a képet és kell amúgy is valami amivel hazacsalhatlak... Rolling Eyes Siess akkor!
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Dorian Calabrese
Dorian Calabrese
Playby :
Jay Ryan
Tartózkodási hely :
Hawaii
Csoport :
Rendőrök
Hozzászólások száma :
188
Join date :
2015. Jun. 07.
Age :
37


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty2015-07-10, 22:20

Sora

Akkor nagyon örülnék neki, ha sietősen átköltöznél. Nem alhatsz el, mindjárt otthon vagyok! Elég nekem a tény is , hogy ott vagy. Annál semmi sem csábítóbb! Bár ez a fehérnemű... Smile  Rohanok!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Don & Sora +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Don & Sora +16   Don & Sora +16 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Don & Sora +16

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Im Sora, and you?
» Kathy & Sora
» Don & Sora - Kind of first date

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Telefon hívás–sms-