State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Maya Lindsey
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Austin Turner
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Odette Mackoy
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Axel Singleton
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Hero Lewin
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Judas Cortez Vote_lcapJudas Cortez Voting_barJudas Cortez Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Judas Cortez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Judas Cortez
Judas Cortez
Playby :
diego barrueco
Hozzászólások száma :
21
Join date :
2015. Jun. 07.


Judas Cortez Empty
TémanyitásTárgy: Judas Cortez   Judas Cortez Empty2015-06-07, 20:05

Karakternév

Név
Judas Cortez

Szül. hely, idő
Honolulu, 10.25

Kor
25

Csoport
városlakó

Avatar
Diego Barrueco

Tulajdonságok
Tehát képzelj el egy száznyolcvanöt centi magas, lehengerlő mosolyú édes tüneményt. Szörfös múltjának hála kisportolt, szálkás testalkattal, formás fenékkel és fantasztikus kondícióval rendelkezik – khm. Aztán ott van a sötétbarna, belőtt haj és a hozzá tartozó kiskutya barna szemek, amikkel úgy tud nézni, hogy menten leolvad rólad a bugyid és még a csillagokat is lehoznád neki. Ott vannak azok a szexi anyajegyek – szeplők az arcán, amik egy kicsit kisfiús varázst kölcsönöznek a megjelenésének, de ne csapjon be a látszat, egy igazi érett férfival van dolgod. Haha. Ez az érett férfi pedig imád főzni és remek szakács. Kreatív az élet minden terén, – ha érted mire gondolok – szereti új dolgokat kipróbálni ,– remélem még mindig érted – ritkán mond nemet egy kihívásra. Egy éve végezte el a szakács iskolát, álma, hogy saját éttermet nyithasson – nem feltétlen Hawaiin. Imádja a macskáját, Golyót. Sokszor gyerekesnek tűnhet, hajlamos a hisztire és apró dolgokon képes órákat rágódni. Ha megígéri, hogy ötre ott lesz érted, akkor a biztonság kedvéért fél hatkor csörögj rá, hogy nem-e elfelejtette, hogy mennie kell érted. Tehát megbízható is. Ha nő vagy, megnyugodhatsz. Nem fog az első találkozás alkalmával leteperni – hiszen te leszel az, aki térden állva könyörög a lábai előtt, hogy szerethesse egy picit. Kellő önbizalommal áldotta meg a sors és ehhez mérten egészen nagy szájjal, amiből az esetek 90%-ban cigaretta lóg ki. Ha nem a tüdőrák viszi el, akkor egy cápatámadás vagy autóbaleset – meglehetősen életveszélyes sofőr. De a legeslegfontosabb tulajdonsága, hogy hatalmas szíve van és nem a nadrágjában hordja. De tényleg.
Történet
- Menj innen, Golyó – mérgesen arrébb lököm a macskám, aki pofátlanul bele akar mászni a frissen összedarabolt vöröshagymát tartalmazó tálba. A huszadik kérésre sem megy arrébb, így kénytelen vagyok kihajítani a nappaliba és egy határozott mozdulattal becsukni az ajtót magam mögött. Félre értés ne essék, imádom a macskám, a legjobb barátom az egész világon, de néha borzalmasan idegesítő tud lenni, amikor mindenbe bele akarja ütni az orrát. Természetesen húsz perc múlva úgyis bűntudatom lesz, hogy kiraktam,de most koncentrálnom kell, hogy mesterművet alkossak. LE akarom nyűgözni a nőt, aki a legfontosabb az életemben és nem akarok elszúrni. A végén még azt hinné, hogy béna szakács vagyok, aki csak a rántotta és a palacsinta elkészítéséhez ért. Még a fejemhez vágná, hogy talán valami gyorsétterembe még elmennék kis krumpli sütögető fiúnak – bár tegyük hozzá, hogy engem biztos a pulthoz állítanának, hiszen ilyen pofival bármit rátukmálok az emberekre. Ó, igen az a jegeskávé remek választás, de ajánlhatom a vanília fagylaltos kávécsodánkat? Önnek semmivel se éri meg jobban, de én szép jattot kapok érte meló után. Nem, ilyet nem akarok csinálni. Egy elismert étterem, na igen, az már jobban tetszene.
Gyakorlott mozdulatokkal csíkozom fel a medvehagymát, szinte rekordsebességgel készülök el, hogy utána összekeverjem a tojással, a tejföllel és a szerecsendióval. Nem bírom ki, hogy ne nyaljak bele és elégedetten hümmögök az ízorgia után, ami a számat éri. Villámgyorsan termek a sütőnél, ahonnan kikapom a tésztát és három „baszd meg” után megégetett ujjamra engedek egy kis hideg vizet a csapból. Golyó mérgesen kaparja az ajtót és úgy nyávog, mint akit élve nyúznak. Próbálom figyelmen kívül hagyni, de nem nagyon megy, így kénytelen vagyok feltekerni a rádiót, amiből Katy Perry Dark horse-a dübörög, ezáltal még inkább csak felidegesítve.
- Are you ready for, ready foooooor – üvöltöm, miközben körkörös csípőmozdulatokkal öntöm a tojásos keveréket a megfonnyasztott spenótra, hogy utána összekeverhessem és rákenjem a tésztára.  Amint végzek visszadobom a sütőbe és elégedetten pakolom be a mosogatógépbe a koszos edényeket, lábasokat, kanalakat és egy mozdulattal lesöpröm a pultot. Rend a lelke mindennek.

Harminckét percem van arra, hogy letusoljak és elkészüljek, mielőtt megérkezne. Habár a rádiót kikapcsoltam, mégis csodálatos hangomon üvöltöm a tus alatt a Dark Horset – rohadtul fülbemászó. Kilépve letörlöm a párát a tükörről és rájövök, hogy nem ártana megborotválkoznom se. Ugyan sose tette szóvá, hogy zavarná a borostám, tudom, hogy nem szereti. Ahogy megrándul a szája, amikor egy puszit nyomok az arcára és megszúrja a növekvő szakállam...Nem akarom kitenni ilyesminek. Igyekszem nem megvágni az arcomat, hála Istennek sikerül is megúsznom felesleges horror nélkül a borotválkozást. Felkapok egy inget, belövöm a hajam, a kedvenc parfümjét fújom magamra és a konyhába rohanok. Szerencsére nem valami nagy távolságról van szó, ami a fürdőszoba-konyha utat illeti, mint ahogy semmi sincs annyira távol egymástól ebben a miniatűr lakásban, de én így szeretem. Megterítem az asztalt, még egy gyertyát is gyújtok, hogy meglegyen a tökéletes hangulat és a konyha ajtóból szemlélem a látványt. C'est magnifique. Megüti a fülemet a csengő hangja és hangsebességnél is gyorsabban termek az ajtónál. Megigazítom az ingem és egy hatalmas mosollyal az arcomon nyitom ki az ajtót.
- Szia Anya! Remekül festesz, a kedvencedet csináltam: Spenótos quiche mézes paradicsomsalátával, hát nem vagyok tökéletes? -  erre a kérdésre pedig mind a ketten tudtuk a helyes választ.
Vissza az elejére Go down
Erick Leighton
Erick Leighton
Admin
Playby :
Sean O'Pry
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
56
Join date :
2015. Mar. 16.


Judas Cortez Empty
TémanyitásTárgy: Re: Judas Cortez   Judas Cortez Empty2015-06-07, 21:09

Elfogadva
Aloha Very Happy Jesus, vagyis most már Judas. Mint ahogy a chaten is kitárgyaltuk a neved nagyon menő. Jól gondolom, hogy spanyol felmenőkkel rendelkezel?

Tulajdonságok:Amikor ezt olvasod vedd végyelembe, hogy user lány és ez nem Erick nyálladzása. De a képek alapján is nagyon cuki, de ahogy te leírtad. Hát szerintem minden lány a lábad előtt heverhet ha ilyen tulajdonságaid vannak *-*

Történet: Amikor írtad/mondat, hogy életed legfontosabb nője jön hozzád gondoltam, akkor most megismerjük a romantikus oldaladat is. Erre kiderül az utolsó pillanatban, hogy akiről beszéltél az az anyukád. És ez szerintem nagyon szép, hiszen tényleg minden férfinak az anyukája a legfontosabb. Nem találtam semmi hibát benne és ugyan úgy benne volt az a cukiság, mint amit a tulajdonságoknál észlelte

Na nyomás foglalózni és játszani, ja és vigyázz a macskáddal, mert lehet, hogy egy sötét éjjel bosszút áll mindenért!

Vissza az elejére Go down
https://stateofhawaii.hungarianforum.com
 

Judas Cortez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maya && Judas
» Summer && Judas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Civilek-