State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Maya Lindsey
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Austin Turner
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Odette Mackoy
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Axel Singleton
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Hero Lewin
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Winter Knowles Vote_lcapWinter Knowles Voting_barWinter Knowles Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Winter Knowles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Winter Knowles
Winter Knowles
Playby :
Elizabeth Olsen ☆
Tartózkodási hely :
Honolulu ☀
Job/hobbies :
Teacher ☀
Csoport :
civil -
Hozzászólások száma :
11
Join date :
2015. Jun. 08.


Winter Knowles Empty
TémanyitásTárgy: Winter Knowles   Winter Knowles Empty2015-06-08, 16:26

Winter Knowles

Név
Winter Knowles

Szül. hely, idő
Honolulu - Hawaii, 1992.09.06.

Kor
23

Csoport
Civilek

Avatar
Elizabeth Olsen

Tulajdonságok

Summer&Winter; ellentétesek, mégis egyformák vagyunk. Ő légies, bájos, játszi könnyedséggel nyílik az emberek irányába, velem ellentétben. Ahogy a nevem is tükrözi, nehezen birkózom meg a bizalom-bizalmatlanság kérdéssel. Summer a legfontosabb, amellett, hogy olyan számomra, mint egy éles tükör, a legkellemesebb társaság, a legjobb barát, a legirigyebb testvér és a legpofátlanabb kritikus. És én pont ezért tartom őt a legfontosabbnak. Ha nem bólint rá a kék blúzomra, a fehér lenge-nadrágommal, nem kapom magamra. Ő a stylist, a menedzser, a sminkes és a fodrász. Ő az én ezer-mesteres csillagom.

Ha valakinek megadatik, hogy külső szemmel lássa magát, méghozzá úgy, hogy gyakorlatilag a gondolataival szembesítse magát, (mindenféle kérdés-kérés nélkül,) az néha rettentően irritáló tud ám lenni, mind e mellett, rémisztően jó érzés. Tudni, hogy van az életedben egyetlen olyan személy, aki végig baktat veled azon a hosszú, apró, fekete fonalon, méghozzá a kezed fogva,... nem egy hátrány. De néha, -gyakorlatilag az esetek 25%-ban- külön is képesek minket kezelni és ilyenkor én vagyok; Winter Knowles, aki mindig kerüli a szokványos megoldásokat. Különlegesnek és rendkívülinek érzem magam, ami sokszor akkor is egyértelműen mutatkozik, ha nem közvetlenül cselekszem. Keresem a valódiságot, és ezt sokan nem értik meg. Képtelen vagyok elrugaszkodni a racionális dolgoktól. Különösen érzékeny vagyok, és egy különleges képességem adott; azonnal megérzem, hogy mi valódi és mi nem. Szeszélyes és érzelmileg labilis; ezek a jelzők kiváltképp erősítenek. Úgy érzem, hogy mindig én húzom a rövidebbet, és azt hiszem/abban a hitben mozgok, hogy másoknak (igazságtalanul) több szerencséjük van, mint nekem. Emiatt rettegek a konkurenciától, de boldogtalanul romantikus is vagyok. A bizalmas körökben megfelelően szórakoztató teremtés tudok lenni, de jobb kedvelem egy könyv társaságát, mint a nagyobb tömegeket. A zsúfolt helyzeteket kerülöm, a konfliktusokkal megbirkózom. Kissé elzárkózó oldalam ellenére, könnyedén barátkozom, ha arra bizalmas személlyel találkozom. Mindig együttérzéssel hallgatom meg a számomra fontos embereket, érdeklődöm irántuk és ha módomban áll, szívesen segítek is rajtuk. Szívesen kalandozok a múltban, épp ezért kedvelek mindent, ami régi, ami elmúlt. Érdekel az antikvitás, a történelem... Éppen ezért nem osztom múltra, jelenre és jövőre az időt, egyszerűen folyamatosnak tekintem. Nem ismerek kompromisszumokat; vagy mindent, vagy semmit. A partnertől függően. Kiváló az emlékezőképességem, nem felejtek el semmit, képes vagyok a legaprólékosabban visszaemlékezni/felidézni az emlékeim. Hűvös, távolságtartó a külvilággal szemben; így jellemeznek, egészen sokan. A tanári pályám során szerencsére csupán az apró gyermekek jelenléte a folytonos.

általános külső ismertetőjelek
169 cm, 57 kg.
Szemem színe; hamvas szürke. ~
Alkatom; átlagos. ~
Öltözékem; egyszerű. ~
Történet
Kiterülve fekszem a fehér lepedőn. A sötétítőket behúzva, a légkondi hiányát illően meggyászolom. Az ágy két oldalán a két egymással szemközti falnál fotelek; régimódi festmények a falon és így tovább. A koffeinelvonás kezdődő tünetei rajzolnak sötét karikákat a szemem alá, megint későn ültem neki kijavítani a gyerekek beadandóit a hétfői dokumentumfilmről, miközben eszembe jut, hogy benn hagytam a suliban a naplót. A helyzetet reálisan felmérve - talán a szürke épületbe vonszolva magam, majd jobban megy -, így egyedül autózok be a kisváros elrejtett iskolájába. Summer még nem került elő, ezért hagytam egy cetlit az asztalán. Útközben beugrok valami melegítésre nem szoruló kajáért, és pár karton vízért. A kasszánál várakozva ötletszerűen bedobok egy 'Szép házak' magazint is a kosárba, mindig eljátszok a képzeletemmel, ha a kezembe akad egy ilyen, hogy mégis, hogyan érezném magam benne, hol lennének a legfontosabb cuccaim és hogy Summer hol aludna, ha érzelmi válsága nem engedné, hogy egyedül hajtsa méz-édes álomra a fejét. Bent az üzletben legyek zümmögnek a plafonról lógó rég bekrepált ventilátor körül.
- Elnézést. - valaki magára akarja felhívni a figyelmem, de valami szupergonosz kilophatta a levegőt a világból: mert nem jön ki hang a torkomon, csak elnyílnak telt ajkaim. Széles mellkasával arrébb tessékel, éppen hogy nem csuklok bele a mellettem ékeskedő polcba. Hivatalosan is láthatatlan lettem és hallhatatlan, észrevehetetlen, eltűntem, nem létezek, senki nem figyel rám Nem is vagyok. A műanyag kosár kiesik a kezemből, a konzervek fémes kongással gurulnak szét a kövön. Egy kétségbeesett pillantással találkozik az enyém, hogy mégis egyben hagyott-e a tornádó, ha ilyen éles csattanás szakította fel a boltra ülő némaságot. Nem érkezik válasz, s talán ez az oka annak, hogy a szellő megfordul és meg áll előttem.
- Jól van? -hallom, hogy a hurrikán most itt van, közel hajol az arcomhoz, és tisztázom magamban, hogy kiesett pár másodperc, ami eltelt aközött, hogy felbámult a plafonra, miután fellökött és most megint kitisztul a látásom a polcnak támaszkodva, a befőttek és a basmati rizs között. És ez mennyire kellemetlen lenne,.. a holttestet egy üveg almakompót mellett találták a kiérkező helyszínelők,... gyorsan össze is kapom magam a gondolatra.
- Hirtelen légszomj. Előfordult már máskor is. - vonok vállat légiesen, miközben leereszkedve nyúlnék a széthullott palackok után, de kezem csalódottan húzom vissza, mikor észlelem, hogy megelőztek.
- Köszönöm. - bólintok a kosár után nyúlva.
- Ne köszönje, én bénáztam. Én löktem meg így. - próbálom nem végig hallgatni, irritál az akcentus amivel beszél, majd vontatott léptekkel indulok a pult felé. Igyekszem a boltban töltött további percekben elvonatkoztatni a sorban mögöttem álló fickótól. Már lemenőben van a nap, amikor autózok a suli felé, és azon gondolkozok, hogy hét óra, még világos van, nem olyan vészes, ha most fogok neki. Egy-két óra, az nem olyan sok.

- Remek. Minden rendben odahaza? - talán túl aggódó a természetem, hogy képes vagyok Summer-re telefonálni, csak azért, hogy megkérdezzem, hogy jól van-e.
- Értem.  Vigyázz magadra, hamarosan otthon leszek, még négy maradt. - suttogom, miközben kezet cserélek - Szia. - a távolból is képes megmosolyogtatni, csupán a vékonyka hangjával. Már beszélgetés közben felfigyeltem a léptekre a hátam mögött, de próbáltam kizárni őket, nem sok sikerrel. Valaki megáll a küszöbön.
- Már aggódtam, hogy úgy váltam el tőled, hogy nem tudtalak kiengesztelni. - az ismerős-ismeretlen hangra felkapom a tekintetem, ami automatikusan az ajtó felé araszol. Úgy gondoltam, valamelyik szülő az, de tévedtem. Mr. Hurrikán tévedt az intézetbe, bár azt nem értem, hogy Hawaii-n valaki miért tölti a késő óráját egy iskolában -hacsak nem olyan szerencsétlen, mint én-.
- Ó. - értelmes válaszokban jó vagyok.
- Minden rendben? - könnyedén neki támaszkodik az ajtónak, miközben az ujjaim eleresztik a tollat.
- Azt hiszem. - kissé lassú vagyok, úgy érzem - Mit keresel itt? - közvetlenkedésnek veszi, ha tartok tőle, hogy követett?...
- Úgy tűnik munkatársak leszünk. - villant felém egy idegesítő vigyort.

...

- Jártál már Kansasban? - hirtelen rándulok össze az ijedtségtől.
Villámokat szúró tekintettel nézek Mr. Hurrikánra, amiért képes a legváratlanabb helyzetekben is betalálni, mert ki gondolná, hogy a strandon -mert hát Hawaii-n, miért is ne lehetne két lyukas óra felügyeletét a parton töltetni a kölkökkel-, majd arra riadok fel bús magányomban, hogy az idegesítő akcentusával mellém heveredik.
- Nem, nem volt még hozzá szerencsém. - tudatosítani próbálom benne, hogy mennyire nem kívánt a személyisége. Nem bírom az embereket, ez ilyen.
- Kihoztam a srácokat úszni. A testnevelés óra kereteibe beletartozik, ugye? - széles vigyorral pillant rám, amitől képes lennék a körmeim belevájni a bőrébe és...
- Igen. - bólintok és elfordítom róla tekintetem.
Beáll a csend, majd hirtelen talpra pattan és vetkőzni kezd.
- Gyere, menjünk be mi is. - az arcomról leolvashatná a választ, de kétlem, hogy az értelmi szintje meg van hozzá, mert mentálisan gyengének tartom, az illem és az etika hiányában.
- Én inkább maradok. - megadóan enged tartásán és talán ez az a pont, ahol tudatosul benne, hogy mi ketten sosem leszünk pajtások.

...

Apró kanállal szedem a salátát a tálkába, mire jobbom felől egy kétszer akkora kar kihámozza az ujjaimból az eszközt és mindenféle kérdés nélkül elkobozza a saláta legdúsabb zöldségeit.
- Oké. - suttogom, ezzel próbálom nyugtatni a bennem lapuló ördögöt, majd pár lépéssel arrébb vánszorgok, hogy hűtött vizet vegyek elő, de egy kéz ismét beelőz és éppen azt a palackot ragadja magával, ami után én sóvárogtam. Intenzíven harapok rá alsó ajkamra, kissé tartok is tőle, hogy vérben úszik majd...
- Jó étvágyat. - suttogja a fülembe, majd elhalad az étkező legtávolabbi pontjába.

És minden áldott nap megküzdünk egymással, bár a harcainknak ezáltal én nem sok eredményességét látom, azon felül, hogy borzasztóan képes kiiktatni mentálisan. A tanári állásom mellett nem sok szabadidőm marad, de ha mégis, azt Summer mellett töltöm a legszívesebben, vagy a barátaimmal, vagy a kölykökkel. De a legboldogabbá mégis az tesz, mikor a bambuszfák között fekvő apró sövényen átküzdöm magam, fel a hegyre és beleugrok az apró vízesésbe. Nem sokan ismerik ezt a helyet és számomra pont ezért értékes, mert önmagam lehetek és szabad...

zene : A hegyen
A hűvös, nyirkos szikla peremére állok és érzem, ahogy az apró kavicsos terület rögös felszíne hullámzik a talpam alatt. A bőröm gyöngyözni kezd a hősségtől, így lassan lehámozom magamról a pólót és a nadrágot. A fürdőruhámba maradva, pillantok le a sziklaszéléről, miközben érzem az adrenalint, az ugrás előtt. Felszabadít, levetkőztet, hagyja, hogy a gátlásaim felengedjenek.
- Héj! - szólal fel a hátam mögül egy hang, mire rémülten kapom arra a tekintetem, de csak egy csalódottságtól felhevült kiakadt mimikát kap ajándékba Mr. Hurrikán.
- Mit keresel itt? - nonverbálisan is igyekszem kifejezni nemtetszésem a jelenlétére.
- Semmi baj, semmi szükség erre. - lassú léptekkel indul felém, én pedig értetlenül révedek rá.
- Oké, minden rendben? - valószínűleg megszúrta a nap.
- Még fiatal vagyok a halálodhoz. - védekezően emeli fel kezeit, mikor közelebb ér hozzám.
- Miről beszélsz? - felvonom szemöldököm, mire leereszti kezeit és mintha megvilágosodna. Bizonyára azt gondolta, hogy levetem magam a mélybe...
- Nem szeretném sulykolni az amúgy is nyilvánvalót, de mekkora szerencséd van, hogy épp erre jártam! - pillant le válla mellett a vízre, amibe épp ugrani készülök.
- Leugrok. - mondom, mintha valami idegen nyelven magyaráznám, hogy az oxigén nem mérgező...
- Oda? - mutat lefelé jobbjával.
Apró bólogatással adom tudtára, hogy eltökélt szándékomban áll.
- Ugrottál már? - kérdezi halovány vigyorral arcán.
- Igen, többször is. - bárcsak feladná és eltűnne.
- Ó, értem... - vetkőzni kezd, bár az okát nem akarja a tudatom elfogadni.
Miközben ő lehámozza magáról a pólót, zabosan fújtatom a levegőt derekamra téve kezem.
- Miért követtél? - szalad ki belőlem, miközben háttal van nekem.
- A: Nincs jobb dolgom. B: A szabadnapomon szeretek túrázni a hegyekbe és kis madarakat fotózni. C: Azt gondoltam lebuktatom a tanár néni titkos barlangját, ahol áldozatokat mutat be a vulkán isteneknek. - kacsint egyet, majd lendületbe vágja magát és beleugrik a vízbe, hallom a loccsanást, de nem követem. Agresszívan hajolok le a ruháimért, mikor rémült kiabálására eszmélek fel. A szikla peremére állva pillantok le, hogy lássam, de csak az égbe nyúló karját látom, azonnal ugrok. A vízbe érve, a nyomás felemel én pedig sietősen kavarom a felszínt, hogy elérjem, sikerül is. Megtalálom a csuklóját és azonnal magamhoz vonom, hogy a fejét a felszín felett tarthassam. Átölelve igyekszem fenn tartani, mire halk nevetésbe tör ki a kezeim között. Ahogy megértem, azonnal ellököm és a széle felé úszok.
- Ne már, csak ugrattalak. - hallom, hogy jön utánam, de nem szólok hátra. Egy igazi idióta.

És ez volt két hete, azóta csak rosszabb.

Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Winter Knowles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Summer Knowles
» Noa&Winter
» Winter pandaikernek *.*
» lingering in the eternal winter
» Summer&Winter - pandasis ♡

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Civilek-