State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Maya Lindsey
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Austin Turner
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Odette Mackoy
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Axel Singleton
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Hero Lewin
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Axi & Cassie ~eltévedt sms Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Axi & Cassie ~eltévedt sms

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 19:48

Édes félreértésekből fakadó kellemes pillanatok... Mért vagytok ketten? Rolling Eyes

Singleton, ...

*fehérneműs kép itt*
Mit csinálsz ma este? :3


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 19:54

Cass
Cassie! Ez most valami merénylet ellenem, vagy nagyon elnézted a számot? Igazán nem rossz látvány...de.. erre nem számítottam! Egyébként ma este épp agyvérzést kapok! Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 19:58

Hopp Rolling Eyes

Singleton, A.

Merénylet? Én? Sooooha. Csak feldobom gondterhelt, könyvekbe bújó napodat. Részben direkt... Mitől kívánsz agyvérzést kapni? Surprised


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 20:04

Cass
Értékelem, ha fel akarod dobni a napom, de pont így? Beégett ez a kép a retinámba! Rémálmaimban is így fogsz üldözni! Smile Agyvérzést ettől kapok... meg attól, hogy a te képed az egyetlen ilyen ami a telefonomban van! Edennek ment volna? Szívesen átküldöm neki.
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 20:10

Singleton, A.

Mindjárt megsajnálom a retinád...várj..várj...nem megy. Sok bűnöző értékelné ezen egyenruha csodáit szerintem, nem is értem mi a gond vele. Nyűgös vagy te, nem agyvérzést kapó... Az egyetlen?! Látszik nem mozdulsz ki eleget, ezen segíteni kéne. Mi a helyzet azzal a fiatal lánykával? Nem az érdekel fotózod-e...
Nem, fogadd szeretettel, üldözzelek tovább, neki nincs rá akkora szüksége.


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 20:19

Cass
Mi az, hogy nem megy? Ennyire kegyetlen vagy ma? Smile Nem mondom, hogy nem nézel ki jól benne, csak azt, hogy ezt nekem nem feltétlenül kellett volna látnom! Kimozdulok, de nem sok olyan nőt ismerek, aki ilyen képeket küldözget! Rajtad kívül! Milyen fiatal lány? Rinre gondolsz, vagy a multkoti modellre? Az előbbi barát kategória, az utóbbi csak munka volt. Akkor elmentem ezt a képet, hogy alkalomadtán a képébe nyomhassam!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 20:31

Singleton, A.

Ma se bilincselhettem meg senkit és tehettem rácsok mögé, biztos ez nyelte be a kedvességadagom máról. Nem kellett VOLNA... Múlt idejű lehetetlen feltételes mód, és mégis lehetséges! Very Happy Majd lesz sör meg vodka, ha arra járok, és nem ez fog üldözni, hanem én meg az alkohol.  Twisted Nem, határozottan nem a munkád... Barát, akivel kétszer összefutsz egy héten beszélni, vagy Barát, aki a vasárnap reggel megkérdezi részeg vagy-e még az előző estétek után?
Ühhüm és mit lépsz, ha mutat egy hasonlót válaszként? Razz


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 20:40

Cass
Szóval elvonási tüneteid vannak? Még jó, hogy engem nem akarsz megbilincselve a rácsok mögé dugni! Bár lehet, hogy jobban járnék, ott aztán nyugtom lenne. Smile Én a lehetetlent is véghez viszem, ha kell. Mert az, nem szerepel a szótáramban! Smile Az alkohol az oké, de te miért??? Hát.... mondjuk úgy, hogy barát, aki mindkét kategóriába besorolható? Vagy ilyesmi... Hát akkor természetesen visszonzom a szívességét, és én is küldök neki egyet magamról. A jobbik felemről természetesen. De csak miután kisikáltam a szemgolyóimat!!!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 20:47

Singleton, A.

Az azért túlzás, nem dugnálak rács mögé, de szólj ha pályáznál egy megbilincselésre, ezer örömmel! Tudod, hogy csak szólnod kell! Very Happy Mellettem nehéz dolgod van, na, ezért már tudlak sajnálni.
Megesik, de örülök, hogy ilyen nőszemély akadt mellé, legalább kirángat kicsit a mindennapokból ő is? Én azért, hogy edzésben tartsalak. Very Happy
Érdekes sms-ezés lenne. De Eden most biztos elfoglalt, tegnap is valami konferencián volt az apjával.


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 20:55

Cass
Van egy sejtésem mi jönne a bilincselés után! Inkább kihagynám, ha mód van rá! Utána biztos jönne az agyvérzés... Smile Köszönöm a megértést! Tényleg nem könnyű veled! Olyan vagy mint egy betöretlen, vadló! Igazán elkaphatna már valaki, hogy megszelídítsen! Smile Kicsit? Eláruljak egy titkot, amit még Eden sem tud? De csak, ha nem adod tovább neki! Ha észreveszi, halálra fog cikizni! :/ Edzésben vagyok, azért nem kell kergetned! Eden meg szenvedjen csak, legutóbb nekem kellett elmennem egy jótékonysági bálra. Rémálom volt!  
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 21:18

Singleton, A.

Nem veszélyeztetném testi és lelki épséged, ártatlan vagy, erre felesküdtem, tudod... Very Happy Nem az, minden tiszteletem a türelmedé drága, de azért igyekszem elviselhető lenni. Betörni?! Ezt úgy érted, hogy Ka..Ka..a k betűs szóra gondolsz? : O Titok? Ki vele, nem árulom el neki, a szavamat adom. De kit tettél el láb alól? Very Happy Azt ne mondd, hogy gyereked lesz! : O
Mikor mentek közösen legközelebb ilyenre? Csak hogy érezzem a közös nyűglődéseteket... xD


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 21:30

Cass
A lelki épségem már azzal a képpel is veszélybe sodortad! Smile A türelem a munkám része. Veled jóval könnyebb, mint mondjuk Patricia Wildel volt, vagy épp Paul O'Briannel. Szórakoztatóbb is vagy náluk, hisz még semmit sem törtél szét rajtam. Smile Igen, kapcsolatra gondoltam! Itt az ideje Cass, nőj fel szépen! Nem öltem meg senkit! Berúgtam, csúnyán és ... nos... van egy új tetoválás a tarkómon. Rixel... De Edennek egy szót se! Addig jó nekem, még ő nem tudja! Nem lesz gyerekem, azt hiszem! Ha legközelebb el kell mennünk valami ilyesmire, szólni fogok, hogy élvezhesd a szenvedéseinket!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 21:43

Singleton, A.

Szánnám is, bánnám is, de az nem én lennék. Rolling Eyes Erős vagy te, bírod a strapát. Nem is tervezek ellened testisértést elkövetni, ha ez megnyugtat. Leírtad, a hideg is kirázott. Áh, úgy se működne... Na, mondja Mr. 100 nap után pattanok! Neked nem kéne egy? :3
Rixel? Mint Rin és Axel? Húha, nem apróztátok el! Lakat a számon! A gyerek meg... veled együtt remélem.
Igen, én is erre gondoltam, de még kicsit együttérzőbben hangzott az én szavaimmal... Megint mehetnétek babazsúrra. Rolling Eyes


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 21:52

Cass
Igaz, te nem vagy az a megbánós típus! Carpe Diem! Ugye? Ja, bírom a strapát, már megszoktam. Hálám üldöz, amiért nem óhajtasz agyonütni! Smile Leírtam bizony! Oké, győztél! Teljes mértékben igazad van! Egyébként nekem szoktak lenni kapcsolataim, elvétve, csak épp időkorlát van rajtuk. Razz Így egyszerűbb...  Igen, úgy mint Rin és Axel. Rajta is van egy ugyan ilyen testfirka. Őrült este volt! Kösz az együtt remélést! Smile
Isten ments még egy olyan! Már a gondolatától is frászt kapok, mint te a kapcsolat szótól!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 22:12

Singleton, A.

Pontosan, a megfelelő pillanat mindig a most. Ugyan, lekötelezel, hogy nem kell magam kimenteni a bíróságon egy ilyen után, ha nem teszem meg... Rolling Eyes Persze, ez nem zárja ki, hogy neked is igazad van, csak nem muszáj ezt emlegetni! Vagy én kerülöm csak jó messzire? Na, tulajdonképpen mondhatom, hogy az enyémeken is van egy időkorlát... csak én órákban mérem, vagy kis szünetekkel számolom, és nem nevezem őket annak, aminek. Razz
Hm... Bevállalós a hölgyemény, szép fogás. Eden csak pár szót mesélt valami kislányokról meg rózsaszínről... de ha belegondolok már nevetnem kell. xD


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 22:20

Cass
Nekem mondod? Ez van a karomra tetoválva. "HIC ET NUNC" vagyis itt és most! Lehet, hogy titkon jobban hasonlítunk mint gondolnánk! Smile Te vagy aki nagyon kerüli ezt a dolgot, pedig a kapcsolat, csak egy szó. Amíg nincsenek benne érzések, addig semmit sem jelent! Látod, még ebben is hasonlítunk, bár tény, hogy az időkorlátom tágabb a tiédnél. Igen az, ő hihetetlen személyiség! Kislány? Ez igaz, még csak 19. :/ De fogalmam sincs, hogy mi a rózsaszín! Eden meg az ő fecsegései.. Rolling Eyes
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 22:26

Singleton, A.

Másként el se tudnám képzelni hogy vagyunk ilyen jóban még mindig! Very Happy Lehet ezért is kerülöm, nem mennek nekem ezek a dolgok, valahogy nem tudom mit kell érezni vagy hasonló, csalódást meg minek okozzak? Vagy minek kapjak, mert nem azt várják, ami jár a csomaggal? Basszus, micsoda lelkizést tudunk lenyomni! Ehhez kell valami ital...
19? Hm, nem mondom, hogy nem leptél meg, mert de, ettől még, legalább még fiatalosabban tart. Razz
Nem beszélgetni szoktunk leülni, így lehet összefolyt a babazsúros mese meg a hölgyemény említése. Rolling Eyes


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 22:38

Cass
Igaz! Barátságunk örök rejtély! Smile Megértelek, bár nekem nem az a gondom a dologgal. Sokkal inkább az elválás az, amitől tartok. Elkerülöm a fájdalmat, ha nem adok érzést egy románcba sem. Igen, már szinte gyomor forgató ez a lelkizés. Jó, hogy Eden ezt sem hallja! Smile Az ital jól jönne, de csak mértékkel! Nem akarok még több őrült dolgot! :/ Igen, 19, de nem számít, mert már nincs köztünk csak szimpla barátság! Vagy valami hasonló! Nehogy részletezd, hogy miket szoktatok csinálni!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 23:17

Singleton, A.

Szerintem nincs ebben semmi hű de fura, egyikünk se normális egészen, meg is van oldva! Very Happy
De ez valahol érthető is tekintve, hogy egy idióta eljátszotta már a bizalmad. Bár ez se jó. Mindkettőnknek úgy jó, ha ezek köztünk maradnak... Eden, vele is kerülgetjük egymást egy éve, de mindketten tudjuk, hogy ennek sincs se eleje, se vége, és nem is lesz. És legtöbbször ilyenekbe futok.
Ígérem én nem tetováltatok magunkra semmit, elvagyok a sajátjaimmal, nem kell mellé Singleton dedikálás! Razz Na, előttem aztán nem kell megmagyarázni, jól jön egy ilyen barát az ember mellett... Rolling Eyes
Most komolyan... úgy ismersz, mint aki ezt leírná sms-ben, ha akarná? Minimum bemutatnám! Razz


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 23:26

Cass
Hát, így is lehet nézni a dolgot! Smile Nem csak egy idióta volt, de végül is, igen. Bizalmi gondjaim vannak, ezt belátom. Ne félj, ezeket senkinek sem fogom továbbadni. Azt már észleltem, hogy a kapcsolatotok ami nem is kapcsolat érthetetlen és kibogozhatatlan. Bár részleteket nem tudok, de messziről is kusza! Nem a jó pasikkal kezdesz, ez a baj! Keress egy olyat, akivel amúgy nem kezdenél. Vele menni fog! Very Happy Nem kell az aláírásom? Most megsértődjek? Pedig olyan jól mutatna rajtad! Smile Nem magyarázkodok, tényleg így van. Nincs köztünk semmi olyan! Bemutatnád?  Shocked  Néha nem tudom eldönteni, hogy izgató, vagy félelmetes vagy! De mivel egyvalamim áll fel, méghozzá a karomon a szőr, azt hiszem, megvan a válasz!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 23:46

Singleton, A.

Én se vagyok valami ász bizalmas viszonyok kialakításában. Tudom, hogy rád lehet számítani, különben is, ha ez kijutna halálunkig csesztetve lennénk. Razz Egyszer majd kitisztul vagy elhomályosul és nem lesz vele gond. Olyannal, akivel nem kezdenék? Olyannal mit tegyek, meg az mégis milyen? Shocked
Kedves Axel, akkor most tudatom veled, ha eddig nem tudtad volna, nem szokásom random részeg estéken kivarratni magam, DE az egyetlen hapsi vagy, akinek elviselném a nevét, mert kizárólag baráti alapokon nyugszunk. Razz
Elhiszem neked, azért csak maradjatok még barátok! Nem árt meg neked, sőt. Na, nem kell félni, nem harapok, még csak meg se akartalak soha erőszakolni. :O


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-12, 23:53

Cass
Az biztos, hogy utána egy életen át ezzel cikizne az öcskös! Annyi eszem van, hogy tartsam a szám! Smile Hát, ha már neked is kérdezned kell, hogy mit tegyél egy férfival, akkor a népszaporulat marha nagy bajban van! Laughing
Nekem sem szokásom random részeg estéken kivarratni magam, de Rin... Na jó, talán egy kicsit szokásom hülyeségeket csinálni ittasan! Smile Megtisztelő, hogy az én nevem magamon hordanád! Edent megenné a fene, ha látná! Very Happy Azok maradunk, ezt mondanod sem kell. Róla nem lehet megfeledkezni! Smile Még jó, hogy nem próbáltál meg megerőszakolni! Atya ég! Örülök, hogy csak üzenetekben beszélünk és nem szemtől szemben. Úgy látnád az arcom és nem maradnának titkaim. Very Happy
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-13, 00:10

Singleton, A.

Ha fennakadás van, én tudom Edent kezelni. Razz És hé, a k betűs izé kapcsán kérdeztem, ahhoz analfabéta vagyok. Ha szóba kerül ez, onnantól a betűtésztás levesben is csak számokat találok!
Csak egy kicsit, rly? Tudtam én... nem baj, amíg nem egy fekete zsákban kerülsz elő, vagy a leányka, addig bízzuk a jó istenre a sorsotokat. Tudod mit, szerintem is, de nem zavarna! Razz Ha gondolod alkoholos filccel aláírhatsz legközelebb.
Ha nem is tudsz mindent, de eleget ahhoz, hogy tudd ez nagy szó! :O Szóval titkok...mit is látnék? :3


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-13, 00:22

Cass
Én is, de az fájna valakinek! Smile Egyszer elviszlek vacsorázni, de kizárólag K betűk lesznek a levesedben, hogy szokd a dolgot! Nagyobb az esélye, hogy munka során kerülök fekete zsákba, minthogy részegségem árán. Rinre pedig vigyázok, neki nem eshet baja mellettem. Mármint, nagy baja... Rolling Eyes Oké, találd ki hová kéred a dedikálást aztán meg el ne felejtsd majd az öcskös orra alá dugni! Smile
Igen, tudom és hálás vagyok amiért nem erőszakolsz meg! Very Happy Nőnek még soha sem mondtam ilyet! Bár lehet, hogy meg kéne sértődnöm? Á, jó nekem így, nagyon is! Nincs az a pénz, amiért elmondanám! De hát ismersz, tudod hogy viselem az apró szexuális "beszélgetéseinket". Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty2015-07-13, 00:40

Singleton, A.

Szegény...várj megint próbálkozok..áh, hagyjuk. Csak, simán, Eden. Rolling Eyes
Ez valami új terápia a fóbiásan félő nőknek? Vagy egyedi, speciálba nekem? Bízom benned, szóval menjünk, de ez még az út eleje csak... Kell egy olyan hapsi, aki nem olyan mint a mostaniak, mai nem tudom milyen. Nincs talonban egy mintapasid ehhez a számomra? xD
Más által nem eshet baja, akarod mondani. Very Happy A homlokomra! Vicceltem, az túlzás, diszkréten rávésed valahova a karomra és majd ott csápolok előtte utána. Nem vagyunk tipikus páros, szóval szerintem nincs gáz vele, hogy ennek örülsz, én se sok pasinak mondogatom, vagy eleve beszélek ennyit bármiről. Bár miattad megpróbálhatnék diszkrétebb lenni, de nem vagyok az a fajta. bőgnagyon De már nem vagyok olyan, mint az elején, amikor csak úgy zúdítottam rád a témát!


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms Empty

Vissza az elejére Go down
 

Axi & Cassie ~eltévedt sms

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Ike & Cassie
» Owen & Cassie
» Dorian & Cassie
» Eden ¤ Cassie
» Jesse & Cassie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Telefon hívás–sms-