State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Maya Lindsey
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Austin Turner
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Odette Mackoy
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Axel Singleton
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Hero Lewin
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_lcapAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Voting_barAxi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Axi & Cassie ~eltévedt sms

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-12, 19:48

First topic message reminder :

Édes félreértésekből fakadó kellemes pillanatok... Mért vagytok ketten? Rolling Eyes

Singleton, ...

*fehérneműs kép itt*
Mit csinálsz ma este? :3


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-13, 00:54

Cass
Smile Ez egyedi terápia, tőlem, csak neked! A végeredmény ugyan nem 100% siker, de egy próbát megér! Hát, annyi ismerősöm van, hogy megszámolni sem tudom, barátom viszont épp egy maréknyi és csak ennek a felében bízok. Szóval normális pasit, ne rajtam keress! A munkahelyeden esetleg?
:/ Átlátsz rajtam. Igen, más által nem eshet baja. És én is igyekszem nem nagyon bántani olyankor sem... Smile Oké, akkor a karodra kapod, bár az első verzió látványosabb lett volna! Főleg, ha aztán hetekig nem tudod lemosni! Smile Én nem csak kevés nőnek, de kevés embernek mesélek ennyit! Kiválóan tudok ellenben csendben figyelni! 10 év a szakmában és semmiség az órákig hallgatás! Smile Igen, azóta sokat javultál már! Eleinte a hátamon is felállt tőled a szőr. Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-13, 12:30

Singleton, A.

Nem is értem mért nem láttam még az orvosi diplomád! Very Happy Hát szerintem egy "normálisat" 10 perc se kéne, hogy elkergessek. Kolléga nem jó ómen. Kezdjek a "munkámmal"? Oké van pár egész szemrevaló leendő elítélt, de az minden lenne, csak nem hosszútávú. Rolling Eyes De ez mindkettőnkre igaz, igyekszünk ettől ha lehet a komoly magánéletet távol tartani... Biztos vagyok benne, hogy mellette is dolgozik az évek alatt beléd égett ösztönöd. Óvod és véded mástól, ami jó is neki.
Lehet a kollégák sem értenék a félcímkézettségem, bár ki tudja. : O Remek hallgatóság vagy, de nem mindig csak arra van szükség. Azért reméljük addig nem jutunk el, mikor már semmi nem áll fel...:3 Jó, befejeztem ám! Rolling Eyes


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-13, 18:05

Cass
Én sem értem, pedig kint lóg a képzelet beli rendelőm falán! Smile Hát akkor keress egy majdnem normálisat! Smile Mi a gond a munkatársakkal? Elítéltekkel? Na ne már! Az minden lenne, csak nem hosszú távú! Hacsak nem mész majd látogatni! Very Happy Igaz, én is ezen vagyok általában! A komoly kapcsolatok elkerülésében ezek szerint, mi nagyon jók vagyunk! Ja, ösztönből védem a velem lévőket. De 10 év ilyen munkával, átjárja az ember szokásait rendesen. Tudod, kijáratok ellenőrzése, még ha csak egy gyorsbüfébe ugrok is be és társai... Smile Gondolom a te szakmádban is van pár ilyen "ártalom".
Azt mondtad, a kollégáid nem érdekelnek kapcsolat céljából. Akkor meg gondoljanak amit akarnak!
Kösz, te meg remek mesélő, de tudod, nem mindig arra van szükség! Smile
Surprised  Azt még én is remélem, hogy odáig sosem fogok eljutni! A te esetedben, biztos nem! Ahhoz nagyon érzéketlennek kéne lennem!
Úgysem bírod ki! Mindig azzal jössz, hogy befejezed és tessék... Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-13, 19:30

Singleton, A.

Na, ott sem jártam még, de valószínűleg valahol az én makulátlan erkölcsi bizonyítványom és belső ügyosztályos lapom mellett tartják számon. Rolling Eyes azért velük még együtt kell dolgoznom, azért mert van, akivel jó viszonyom maradt utána is, nem mind ilyen egyszerű eset. Most mit izélsz, milyen...hogy mondják? Romantikusnak! hangzik már a látogatások, meg a hitvesi szoba használata... Oda vihetek be bilincset is és még furán se néznek rám. Very Happy
Ha máshoz nem, ehhez meg a munkánkhoz értünk, tagadhatatlanul. Kicsit hepciásabb vagyok a gyógyszerekre, mint mások, és a zacskós porcukrot is duplán ellenőrzöm, ja meg egyszer betörtem az egyik pasim orrát, mert meg akart lepni és mögém lopózott... Rolling Eyes Ó, én nem csak mesélnék Razz
Na akkor ezt már ketten reméljük. Szokták mondani, hogy a szándék a fontos, igyekszem...


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-13, 20:33

Cass
Igen, biztos egymás mellett van mind felakasztva egy hosszú folyosón. Smile Felnőtt emberek! Hát nem tudják, hogy mire számíthatnak veled kapcsolatban? Ez az ő szegénységi bizonyítványuk! :/ Ja, az marha romantikus lehet! Szinte kedvem támad sittre kerülni, hogy aztán egy dögös nő bilincsel látogathasson. Micsoda randiötlet! Smile Munkahelyi ártalmak! Átérzem ezt, én is mindig hasonló dolgokon kapom magam. Fegyverrel a párnám alatt alszom. Még a légyzümmögésre is élből ugrok. Smile Nem csak mesélnél? Tudom én azt jól, de szeretnék felejthetetlen lenni a számodra! A sok pasit mind elfelejted majd, akikkel voltál meglásd! De az egyetlent, akivel nem, azt soha! Kísérteni foglak, míg csak élsz!  Wink  Igen, a szándék, meg a remény... mindkettő fontos! Benned az egyik van meg, bennem a másik! Örökké reménykedek! Razz  
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-13, 23:41

Singleton, A.

A kor nem minden, van akinek nem csak az érzelmi, de a rendes intelligenciája nem fejlődik fel egyenesen arányosan azzal. Persze vannak kivételek, akik normálisan kezelik. szeretek a tűzzel játszani, de a munkámra vigyáznék, azt szeretem. Sad A bilincses, dögös nős látogatás, meg a rácsok kivitelezhetőek az elítélésed nélkül is. azt hiszem már tudom mivel lephetne meg téged Rin legközelebb... Rolling Eyes Igen, ezt is ismerem. Paranoia. Egyébként hozzánk képest Eden rohadt lazán veszi, nagyobb megerőltetés nélkül jutottam be hozzá akkor is, mikor kulcsom se volt. Nem félti magát...
Már most üldözöl! Hihetetlen vagy, abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy a legkülönlegesebb ismerősöm vagy. A személyiséged se kutya, nem csak az, hogy nem kerültünk még egy ágyba! Very Happy
Drágám, a fő, hogy sose hagyjon el a remény... Razz


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 00:10

Cass
Hidd el, a nők sem értik meg a 100 nap maximum dolgot. Ők azt hiszik, hogy majd sikerül megváltoztatniuk! Jó vicc! Igazán felnőhetnének már egyesek!   Rolling Eyes Látod, tudsz te szeretni! A munkáddal máris kapcsolatban vagy!Smile
Hát, ha ilyesmivel lepne meg az alapjaiban rengetné meg a barátságunkat azt hiszem. Azért fából nem vagyok!
Eden mindent rohadt lazán kezel, bár ki a fene akarna pont hozzá betörni? Hacsak nem egy felszarvazott férj, de az ellen meg mit sem ér az ajtó! Mondjuk egy ilyen jelenetet végig néznék! Very Happy
Kezdem azt hinni, hogy bókolsz nekem! Körbeudvarolsz, mint éhező kutya a velős csontot.
De, lássuk be, te is különleges vagy, az biztos!
A remény, nem is hagy el, csak olykor!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 00:33

Singleton, A.

Nem szeretem, ha megpróbálnak változtatni rajtam saját igény szerint. :| Hogy mim van? Shocked De ez nem egy ember... Nem megrengetni, csak szorosabbá tenni segítene. Nézőpont kérdése Rolling Eyes
Elképzeltem a jelenetet, ahogy gatyában menekül a saját házában. xD Vinnék sört meg popcornt, végignézhetnénk. Egész estés akció-vígjáték-horror. Very Happy
Ha én már ilyet mondok, azt komolyan gondolom, főleg mert nem szokásom bókolni, nálad meg nyilván nem áll fenn az az eset, amiért általában előveszem ezt a felem. Very Happy A remény gyilkos tud lenni, nem árt néha elhagyni.


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 00:49

Cass
Azért én sem rajongok, nem mintha lehetne rajtam változtatni :/ Kapcsolatod nem csak egy emberrel lehet! Egyébként is, a te érdeklődésedhez inkább egy gép kéne! Egy szexminátor! Very Happy Vele túl jó ahhoz, hogy ne rengesse meg a barátságunkat! Szorosabbá ezt már úgysem lehet ... De hé! Miért is beszélünk az én nem létező szexuális életemről? Rolling Eyes
Arra a filmre tuti beülnék melléd! Vinnék valami töményet is. Isteni este lenne, már akinek! Smile
Elő szoktad venni ezt a feled más pasiknak is? Menten féltékeny leszek! Very Happy Azért kösz a nem bókokat, vagy ilyesmi! Összezavarsz!
Nem kell azt elhagynom, megy magától... olyan mint a nők! Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 01:37

Singleton, A.

Szerintem én is javíthatatlan vagyok, maximum egy-két extra jöhet elő még, ami eddig nem. :/ Na, azért nem vagyok ennyire egysíkú és ilyen mániákus... de hagyjuk is. A géppel se jó, elromlik!
Hmm...nem lehet szorosabb? Húha! Mik ki nem derülnek, végre egy kis infómorzsa! Na, létezik az, csak te se hiszed el, hogy van. Rolling Eyes Szerintem is fantasztikus lenne, mi élveznénk és a közönség szórakoztatása a legfontosabb! Very Happy Célt elérné!
Csak ha már muszáj kezdeni valamit az egójukkal és könnyebb dolgom szeretném, hogy legyen, de nálad komolyan is gondoltam. Rolling Eyes
Magától? Mint a nők? Nem te szoktál kisétálni a 101. nap előtt? :O


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 15:24

Cass
Látod, benned legalább extrák is vannak! Elég az, nem kell nagy átalakítás. Smile Nem vagy mániákus? Épp most kritizáltad a gépeket szex terén. Náluk tovább pedig senki sem bírja. Aki azt mondja, hogy igen, baromira hazudik! Fizikai lehetetlenség! Smile Infómorzsa? Ne játszd a tyúkanyót és csipegesd a magja... morzsáimat! Razz Létezik? Tényleg? Hát én mostanság csak.. na mindegy! Zárom a témát, mielőtt zavarba jövök! Very Happy Ja, igen! Ha innen nézzük, akkor egy teljesen jó este lenne. Nekünk biztosan, öcskösnek kevésbé, de valakinek szenvednie kell, hogy mások élvezzék a dolgot... vagy hasonló.
Mindig is tudtam, hogy velem komolyan gondolod! A gyűrűt megvetted már? Smile Na de tényleg, kösz Cass!
De, most már én szoktam, de volt idő, amikor a nők tették ugyanezt velem. Szóval, én csak megelőzöm a későbbi fájdalmakat! A 100 nap jó, kellemes, de nem komoly. Nekem nem fáj eljönni és többnyire nekik sem.... Bevált!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 20:03

Singleton, A.

A kritikai érzékem fejlett, ha lenne a gépnél megoldás, abba is belekötnék. Razz Nem is csipegetem a magjaidat, csak érdeklődésem fejezem ki egy kedves barátom felpezsdülést hozó életrészéről. Rolling Eyes
Ugyan, ez csak szex, nem kell ettől zavarba jönni! Ha még nagy szerelmekről beszélnénk, azt mondom oké, de így! :O Kettőnk szórakoztatásáért ő is képes áldozatokra, ebben biztos vagyok. Na, hé-hé-hé, ilyen kötött dolgokról szó se essék. Gyűrűt venni? Ugyan, majd rád tetováltatjuk azt is! Razz Nem értem ezeket a nőket... hol szetted őket össze? A vakok és gyengén látók szövetségénél, vagy a szellemi fogyatékosoknál?! Többnyire, azért biztos pár női szívet elhoztál már... Very Happy


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 22:51

Cass
Neked semmi sem elég jó! Smile Felpezsdülés? Ha ez annak számít, bár még a felét sem tudod. Razz
Csak szex? Vannak emberek, akikkel nem lehet csak szexelni... Egyébként is... áh, mindegy, neked hiába magyarázom, hogy nekem a szex minden, csak nem..." csak szex" Ezzel kiveséztük a témát! Smile
Igen, talán kettőnkért képes lenne feláldozni a testi épségét. Vagy rám kenné a dolgot és elfutna. Ez is egy opció, kinézem belőle! Very Happy
De jó, hogy megosztottam veled ezt a titkot. Máris ellenem fordítod. Hát legyen, de te meg kapsz lentre, egy jókora zárva táblát! Razz
Hát, valószínűleg én nem voltam elég jó nekik. Velük, legalábbis az egyikőjükkel minden rendben volt. Vagyis, tudod... szeretem ha a nő nem unalmas.
Szíveket meg nem szoktam törni, az a te reszortod Cass! Smile
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 23:19

Singleton, A.

Naaa... biztos van, ami elég jó lesz egyszer, csak még nem találtam meg! Razz A kis titkolózó. : O Jól van, jól van, akinek vannak olyan izéi...érzései, annak lehet másféle is. Szóval, érzések, hm? Very Happy Gyorsan rövidre akarod zárni, egyszerűbb lett volna, ha közlöd, hogy Rin van, marad és jó. Rolling Eyes És utána nézhetem, ahogy a sziget körül kerget téged egy hapsi, mert Eden helyett veled csalja a nője? Erre is befizetnék. xD De azért segítenék ám meglépni... Megígértem, hogy másnak egy szót se, arról nem volt szó, hogy magunk közt se említem. Razz Erényövet nem adsz rám? Hát komolyan... :O Vonzod a flúgosokat, jó az néha. Tudok mást tenni? .-. egyszer egy valakiét nem akartam! Erre lelépett... jó ez így!


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-14, 23:42

Cass
Akkor keresd tovább kitartóan! Smile
Sokféle érzés létezik Cass, egyébként a szexuális vonzódás is egy közülük, csak, hogy tudd! Rin tényleg fontos nekem, de csak úgy, mint Eden, vagy te.. szóval ennyi. Smile Rin van, marad és szex ide vagy oda, csak barátok vagyunk! Smile
Kösz szépen, de ezt a változatot én inkább kihagynám. Egyébként sem bújok ágyba senkivel, aki már foglalt. Jobban szeretem elkerülni a bonyodalmakat. Igazán kedves tőled, hogy segítenél! Smile
Igazad van! Kussolok.. Rolling Eyes
Néha elgondolkodtat, hogy milyen lenne rád adni egyet! Biztos jól szórakoznék, míg megpróbálnád lerágni! Very Happy
Igen, én is így gondolom. Amelyik nő rám hasonlít jellemileg, azzal untatjuk egymást. :/
Szóval egy cipőben járunk! Remek!

♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-20, 12:14

Singleton, A.

Sosem adom fel, tudod jól, meglátjuk mi lesz! Very Happy Tisztában vagyok vele, csak ez kicsit bonyolultabb ennél... Ó, fontos vagyok! :3 Leszűrtem a lényeget, tudom Rolling Eyes Látod, ez csak egészséges, négyszemközti piszkálódás. Very Happy Komolyan elnézegetnéd ahogy szenvedek? :O Kénytelen lennék segítséget kérni...
Ha unjátok egymást, az régen rossz, de ha megvan, akivel nem, azt ne hagyd futni. Ennyi a trükkje. Látod-látod, több itt a közös pont, mint  a különbség lassan... xD


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-21, 21:43

Cass
Ne is add fel! Én drukkolok neked!
Feléd minden túl bonyolult! Bár felém is az! Very Happy
Hát, ezek szerint, az vagy. Baj? Smile
Látom, csak fel nem foghatom! Te aztán értesz a piszkálódáshoz!  Wink
Elnézném, mert félnék levenni rólad. Ki tudja mikre lennél képes egy órás szünet után. Very Happy
Ne hagyd futni! Ezt könnyű mondani, csak kivitelezni lehetetlen! Jobb nem is próbálkozni vele, így nem ér csalódás, ha megy...
Bizony, rendesen meg is vagyok lepődve magunkon!

♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Cassandra F. MacKenzie
Cassandra F. MacKenzie
Playby :
▲megan fox▼
Tartózkodási hely :
▲honolulu▼
Job/hobbies :
▲túlélni▼
Csoport :
▲rendőrök▼
Hozzászólások száma :
98
Join date :
2015. Jun. 27.
Age :
36


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty2015-07-22, 19:12

Singleton, A.

Na, nem is, a mindennapjaim tök egyszerűek, az apróságokat leszámítva! Very Happy De tény, szóval, majd egyszer ha nagyon ráérünk lehet kifejtem mitől vagyok ilyen bonyolult és flúgos. :O Nem baj, természetes dolog, hogy fontos vagyok. Nekem is az vagy Axi! Very Happy
Jó szexbe még senki nem halt bele, mitől félni! Nem is értelek, de tudod, ott van az erőteljesen sugallt baráti egyezményünk, piszkállak, de tudod hogy csak próbálgatom a határaid, nem fogok rád ugrani! Rolling Eyes
Én is így vagyok ezzel...de úgy nézem semmi nem hullik az ölünkbe csak úgy. Már csak az kéne kiderüljön, hogy valójában jól titkolod, hogy mennyire hasonlóan éled hozzám az életed! Very Happy


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axi & Cassie ~eltévedt sms   Axi & Cassie ~eltévedt sms - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Axi & Cassie ~eltévedt sms

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Ike & Cassie
» Cassie MacKenzie
» Eden & Cassie
» Owen & Cassie
» Dorian & Cassie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Telefon hívás–sms-