State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Marcus Treadaway
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Daniel Treadaway
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Maya Lindsey
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Austin Turner
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Odette Mackoy
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Axel Singleton
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Hero Lewin
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Dorian Calabrese
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Kim Chae Rin
William Kydd Vote_lcapWilliam Kydd Voting_barWilliam Kydd Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 William Kydd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
William Kydd
William Kydd
Playby :
Ed Westwick
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel előtted !
Job/hobbies :
csajozás
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2015. Jul. 24.
Age :
34


William Kydd Empty
TémanyitásTárgy: William Kydd   William Kydd Empty2015-07-27, 16:16

William Kydd

Név
William Kydd
Szül. hely, idő
Honolulu, 1990.02.02

Kor
25

Csoport
Civil

Avatar
Ed Westwick

Tulajdonságok

KÜLSŐ: Magamat igazán jóképűnek tartom, de nem csak én, hanem a lányok is itt a parton. A hajam mindig ápolt, és mindig tökéletesen bevan lőve. Még mikor alszom akkor is. Szeretek elegánsan, és divatosan öltözni.  A ruhatáram teli van zakóval, inggel, és persze ezekhez passzoló nadrágokkal, cipőkkel.
BELSŐ: Se nem rossz fiú, se nem jó fiú. Valahogy a kettő között vagyok. A szüleim soha nem tudták meg, ha a suliban verekedtem, valahogy mindig kitudtam magam beszélni, ha mégis megtudták. Szerencsére mindig kitudtam beszélni magam a rosszból, és úgy beállítani, hogy én voltam az áldozat. Valamilyen okból, mindig elhitték. Komoly kapcsolatom nem volt, csak ilyen egy éjszakások, vagy maximum egy hetes. Talán ez volt a leghosszabb  kapcsolatom. Még az oviban sem voltam szerelmes, azt sem tudom, hogy az mi.  
Történet
A teraszon ücsörgök , és nézem a naplementét. Közben rágyújtok egy szál cigire és a kezembe veszem a jó hideg sört. A szüleimen elmélkedek, akik soha sincsenek itthon. Mindig utaznak, mert ilyen a munkájuk. Mindketten ügyvédek, és mivel ilyen távoli helyen élünk, folyton utón vannak. Amit nem is bánok, de azért néha jó volna ha valaki itthon lenne. Bár így haza tudom hozni a csajokat, és nem kell attól tartsanak, hogy reggel szembemennek a szüleimmel, csak a húgommal. De ő már megszokta ezt. Azon lepődik meg, ha nem találkozik reggelente senkivel. Szerencsére jó testvéri kapcsolatunk van, ezt annak is köszönhetjük, hogy a szüleink java részt távol vannak, így csak magunkra számíthatunk. Bármit elmondhatunk egymásnak, anélkül, hogy felhasználnánk egymás ellen. Amikor itthon vannak az ősök, se pletykáljuk ki egymás titkait, nem mi vagyunk olyankor a téma, hanem a munkájuk. Általában 3-4 napot vannak itthon, és 2-3 hetet távol, addig hotelekben szállnak meg.
Lassan fújom ki a füstöt, amilyen lassan megy le a Nap is. A parton még járkálnak az emberek, páran még most is a vízben vannak. Így felállok a kényelmes székből, és a part felé sétálok.  A szél enyhén fúj, meglengetve az ingemet, amit nem gomboltam össze. Így jobban felkeltem a lányok figyelmét. A parton sétálva kortyolom a már nem annyira hideg sörömet, és közben meg akad a szemem egy-egy lányon.  Ezért megéri itt élni.  A séta közben szembe, mentem pár ismerős arccal, nem álltam meg csak köszöntem. Most a lábam irányított, arra mentem amerre ő akart. A házunktól már elég távol voltam,és már be is sötétedett, de volt egy  szórakozóhely, elég hangosan szólt ki a zene, így gondoltam körül nézek ott.  Rengeteg ember volt ott, alig volt hely. Oda furakodtam a bárpulthoz, és kértem egy koktélt. A pultnak támaszkodtam, és figyeltem a csajokat ahogy táncolnak, elég jól mozogtak. Hamar megittam a koktélomat, és indultam haza, amikor valaki nekem jött. Rá pillantottam, és egy hosszú barnahajú lányt láttam magam előtt.
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

William Kydd

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» William & Philippa
» William Hastings

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Civilek-