State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Maya Lindsey
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Austin Turner
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Odette Mackoy
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Axel Singleton
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Hero Lewin
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Axel & Rin - Just texting a little +16 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Axel & Rin - Just texting a little +16

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-05, 23:42




Ax <3
Szia! Smile
Ugye nem zavarok?
♥️ & ♥️




A hozzászólást Kim Chae Rin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-06, 02:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 00:06

Cukormókus
Szia! Tudod, hogy te soha sem zavarsz! Minden rendben?
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 00:17




Ax <3
Smile Igen,  bár kicsit fáj a fejem és unatkoztam :/ , hát gondoltam rádírok Smile
Te hogy vagy? Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 00:28

Cukormókus
A másnaposság jelei rajtam is fellelhetőek. Bár furcsán bizsereg a tarkóm is! Hogyhogy unatkozol? Csak nem hagytak egyedül?
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 00:33




Ax <3
:/ Jaj, ne is mond a tarkót! Nekem is fáj ott vagy érzékeny vagy nem tudom Sad azért vagyok egyedül most mert elküldtem egyet kenőcsért, másikat meg kajáért és most senki nincs a lakosztályomban. Egyedül meg uncsi itt lenni :/ És te most mit csinálsz? Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 00:39

Cukormókus
Neked is? Ez furcsa! Nem kéne egyszerre elküldened őket, mi lesz, ha pont most tör rád valaki? Átjöhettél volna, ha unatkozol. Most másztam ki a zuhany alól, azt hittem felfrissít majd, de annyira nem vált be.
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 00:48




Ax <3
Tényleg furi :O Egy van a folyosón, egy másik meg lent a földszinten. És csak a közelbe mentek, nemsokára visszajönnek, nyugi Smile Nem mentem mert azthittem, hogy még alszol + én még úgy 20 perce aludtam. Nem hatott a zuhany? Furi :O
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 00:55

Cukormókus
Nem emlékszem olyasmire, hogy bevertem, legalábbis azt hiszem. Az csak kettő, és mind túl messze vannak. Bocs, bizalmatlan vagyok. Nem olyan rég keltem én sem. A zuhany meg, ugyan úgy másnapos vagyok, mint előtte, de ez nem meglepő. Sokat ittunk, erre még emlékszek. És valaki megharapta a karom. Szép fogsorlenyomatom van, majd egyeztetem a tiéddel!
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 01:04




Ax <3
Emlékszek, hogy majdnem leestem az asztalró, de az csak majdnem! Úgyhogy én se ütöttem be. Nyugi, most fényesnappal úgyse fognak megölni. Az ajtót meg idegennek nem nyitom ki jókislány módra Smile Igen, sokat ittunk... Fogsorlenyomat a karodon? :O Juj, vámpír lettél? *.* Am nem rémlik xD az én fenekem meg fáj, alig tudok mozogni...És még nem csekkoltam le magamat, de ha azért fáj a nyakam mert te az éjjel tényleg vámpírrá változtál...
♥️ & ♥️


[/quote]
Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 01:09

Cukormókus
Ez nem hangzik túl biztatóan és ne használd a megölni szót. Az legalább jó, hogy épp a jó kislány hangulatodban vagy. Piros pont jár érte! Bizony, egy fogsor lenyomat! Szerintem te lettél vámpír, legalábbis remélem, hogy nem egy vadidegen harapott meg. A feneked? Ez komoly? Nem hiszem, hogy nyakon haraptalak, bár azt sem mondom, hogy nem..
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 01:17




Ax <3
Oké, nemhasználom. Ez az, piros pont, köszi! ^^ Én? Vámpír? :O Király lenne... *.* Igen, a fenekem, mintha VALAKI jó erősen elfenekelt volna...Szóval nem ismered be, de nem is tagadod? Na pill, megyek a fürdőbe lecsekkolni a "harci sérüléseimet"...


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 01:23

Cukormókus
Ha tudtam volna, hogy ennyire örülsz a piros pontnak, azt adok lakás kulcs helyett! Smile Nagyon remélem, hogy te és nem egy random csöves... Elfenekelt? Én.. ne mond, hogy ilyet csináltam! Nincs merszem semmit sem tagadni, kissé ködös az éjszaka. Csekkold, de információt kérek! Átküldjem a tenyérlenyomatom, hogy a feneked sérüléseihez tudd hasonlítani?
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 01:36




Ax <3
bőgnagyon Nekem igen is kell a kulcsod! Inkább te fenekelj mint más... várj... TE KISZÍVTAD A NYAKAMAT?! :O És... te jó ég... Küldd azonnal a tenyérlenyomatodat mert szép nagy tényérnyom van rajta... Hátul mintha piros lenne a nyakam a tarkóm alatt és mintha lenne vmi fekete szöveg ott... de várj, van még sérülésem... De az intimebb helyen van :O
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 01:42

Cukormókus
Már megkaptad, remélem mert azt tudom, hogy magammal vittem. Lehetetlen! Miért szívtam volna ki a nyakad? És elfenekeltelek... KIZÁRT! Tudod, hogy csak szex közben vadulok... az meg nem lehet... vagy mégis? Megtudhatnám mit értesz azon, hogy intim helyen lévő sérülés? És mi van a nyakadra írva? Basszus, a sajátom nem látom!
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 01:54




Ax <3
Megkaptam, emlékszek, hogy átadtad + nemrég megtaláltam a táskámban Smile Tudom, hogy csak akkor vadulsz... Intimebb sérülés, hogy nekem a mellem van megharapva és a combom a... tudod minek közelében... A nyakamat én is csak 2 tükör segítségével látom... várjál... te jó ég... TE MÉG TETKÓT IS FIZETTÉL NEKEM? Mert az van rámírva, hogy Rixel :O és tuti nem mosható le, piroslik körülötte a bőr! És várj, pici lila folt van a csuklómnál... Te, Ax, nem lehet, hogy mi szexeltünk?
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 02:03

Cukormókus
Épp próbálok nem sokkot kapni. Ezzel most azt akarod mondani, hogy mindkettőnk nyaka tetoválva lett? És mi az a Rixel? Ne...azt hiszem, már tudom :O Hát, vagy szexeltünk, vagy megkínoztalak. Arra emlékszem, hogy lehúztam a ruhád cipzárját, aztán az a bőr kanapé... és volt valami rózsaszín lötty is amit a me... oké, tutira nem kínoztalak meg!
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 02:18




Ax <3
Ö...Ezek szerint mindkettőnké, igen...Rixel... Nem lehet, hogy a neveink összerakva? Tudod, Rin + Axel? Vagy szex vagy kínzás? :O igen, cipzár az nekem is rémlik, kanapé is, meg fal is nekem... Rózsaszín lötty? Nekem jégkocka rémlik a te testeden...Nem megkínzás ez szerintem se. Oké... Nem vagyok se szomorú, se ideges, se mérges. Boldog vagyok Smile A tetkó jól néz ki és sztem jó volt a szex is Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 17:06

Cukormókus
De az, szerintem is! A fal az nem rémlik, de a jégkocka dereng.  A rózsaszín lötty az, amitől feltehetően még reggel is ragadt mindened! Örülök, hogy nem borít ki a dolog. Bár kicsit meg is lep. Sajnálom...hogy fájdalmat okoztam Rin. A tetoválást sehogy sem látom, de mindjárt lövök róla egy fotót, hátha úgy lecsekkolhatom. A szex, veled mindig is jó volt. Így már értem, miért keltem fesztelenül a másnaposság ellenére is.
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 20:26




Ax <3
Most, hogy így mondod, tényleg ragadtam... Ne sajnáld, igazából csak a fenekem fáj és ez se olyan eszeveszettül. Nézd meg a tetkót, nagyon király Smile Fesztelenül keltél? örülök, hogy szolgálatodra lehettem Smile És miért borítani ki az, hogy szexeltem veled? Most viccelsz? Ez jó Smile Leszámítva a tényt, hogy exek vagyunk és fogadott tesók, ezek miatt meg nem kellett volna. Most így nem tudom, hogy most akkor mi pontosan mik is vagyunk egymásnak.
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 20:36

Cukormókus
Sikerült lefotóznom a tetoválást. Tényleg nem rossz, de ha Eden ezt meglátja... Nekem volt öröm, a szolgálatod! Igen, leszámítva ezt a sok elég fontos tényt, tényleg jó. Hogy érted, hogy mik vagyunk? Számít az? Elég, ha oda vagy értem! Smile  Na jó, az is elég, ha nem haragszol... Egyébként nem maradt nálad az ingem?
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 20:47




Ax <3
Laughing Nézd a jó oldalát, most már biztos, hogy egy életre nem szabadulsz meg tőlem! Very Happy Hát...Számomra nem változott meg semmi. Legalábbis negatív irányban biztosan nem, így nem fogom veled megszakítani a kapcsolatot vagy ilyesmi Smile Persze, hogy oda vagyok érted <3 + nem haragszok Smile És lehet, hogy nálam marad mert szerintem most pont az inged van rajtam...xD Amúgy volt nálad gumi?
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 20:58

Cukormókus
Nem is akarok, hisz éjjel a lakásom kulcsát adtam neked! Negatív irányba számomra sem, bár furcsa a helyzet, de veled kapcsolatban sok minden az. Nem kéne férfiaknak olyanokat írnod, hogy az ingükben vagy! Lehet, hogy nem vagyok egy playboy, de azért van fantáziám! Igen,azt hiszem,talán...nem? Egyáltalán nem számítottam rá, hogy ez fog történni... Szeretnéd megbeszélni a dolgokat személyesen?
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 21:31




Ax <3
Igen, számomra is különös a kapcsolatunk, nem tudom röviden elmondani, hogy mostani mi kik vagyunk egymásnak...Elnézést, nem is írok ilyet férfiaknak, most ez csak véletlen bepötyögtem. Nekem nem rémlik, hogy védekeztünk volna. Így az a tuti ha elmegyek majd tablettáért. Én se számítottam erre... Te szeretnéd megbeszélni személyesen? Én mindenképpen meg akarom beszélni, vagy telón vagy személyesen.


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 21:50

Cukormókus
Cukormókus, szerintem erre igazából senki sem tudja a választ, én sem. Ne is! De nekem írhatsz, ha nagyon akarsz. Valahogy elviselem épp ésszel! Ne menj egyedül, elkísérlek. Aztán megbeszélünk mindent, ha  így jó neked is. Ha már mindketten benne voltunk. Nagyon remélem, hogy tényleg mindketten benne voltunk....
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty2015-07-06, 22:00




Ax <3
:O neked írhatok ilyeneket? ....*.* Elkísérsz? Tablettát venni? :O Oké, végül is miért ne Smile Jaj, Ax, én biztos, hogy benne voltam a dologban! Ha nem lettem volna akkor tényleg lenne jó sok harapásnyomod és a te feneked sajogna a kunfu és karate tudásom miatt ördög Én meg csak nem kényszerítettelek rá.
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Axel & Rin - Just texting a little +16

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Devon & Thea - Midnight texting
» Rin & Axel
» Axel & Rin
» Axel & Ursula /jótékonysági bál/
» Rin & Axel... meglepetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-