State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Maya Lindsey
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Austin Turner
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Odette Mackoy
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Axel Singleton
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Hero Lewin
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_lcapAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Voting_barAxel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Axel & Rin - Just texting a little +16

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-05, 23:42

First topic message reminder :




Ax <3
Szia! Smile
Ugye nem zavarok?
♥️ & ♥️




A hozzászólást Kim Chae Rin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-06, 02:09-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 22:07

Cukormókus
Írhatsz! Ez fűszerezi meg az unalmas napjaimat! Smile Persze, csak mond mikorra menjek érted. Nem engedhetem, hogy a testőreiddel menj, mikor én okoztam a galibát. A hátam véresre van karmolva, az számít? Azért megnyugtat, hogy feltehetőleg nem én erőszakoltam rád a dolgot. Te meg rám, biztos, hogy nem. Hacsak a csábító kinézet nem számít! Mert akkor nagyon is hibás vagy!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 22:22




Ax <3
Ú, akkor majd fogok is írni *.* De aztán nem szólhatsz rám, hogy hagyjam abba ördög Galiba, hát..Az. Úgy 1 óra múlva tudsz értem jönni? Addigra bőven visszaérnek az őreim, megkajálok...stb. Véresre karmoltam a hátadat? :O szóval a körmöm alatt azért voltak kis bőrdarabkák és azért volt picit véres xD Hát... Lehet, hogy a csábító kinézetem is hibáztatható ha részegen flörtöltem veled :'D
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 22:31

Cukormókus
Nem fogok rád szólni, csak nehogy rossz helyre küld az üzeneteket!  Wink  Persze, pontosan egy óra múlva ott leszek érted! Az őröknek adhatsz kimenőt, úgyis csak estére érsz vissza. Gondolom igen, hacsak nem egy tigris karmolt össze, amit utána megnyúztál. Ezek szerint a piától tüzesebb leszel. Nem tudom, hogy flörtöltél-e, de talán nem is kellett. A ruhádra tisztán emlékszek. Ez sok mindent elmond!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 22:37




Ax <3
Nyugi, csak neked fognak menni és mindig 2x csekkolom majd előtte, hogy tuti neked menjenek majd Wink Oké, adok nekik kimenőt...Csak estére fogok visszaérni? :O Nem, nem volt tigris. Igen, tuti tüzesebb leszek tőle xD De te se voltál semmi, emlékszek rá, hogy először te smároltál le engem...Smile Sok mindent elmond a ruhám? Hogy érted?
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 22:47

Cukormókus
Jó, úgy megfelelő lesz. Smile  Persze, hisz beszélni akartál nem? Ha beszereztük a tablettát beülünk valahová, vagy akár hozzám is följöhetünk. Én voltam a kezdeményező? Sajnálom Rin... vagyis nem, de illene. Néztél te tükörbe indulás előtt? Iszonyatosan jól néztél ki tegnap. Azt a ruhát dobd ki, komolyan!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 22:53




Ax <3
Igen, beszélni akarok veled Smile Oké, nekem mindegy a helyszín. Bár tény, hogy szeretném már látni a lakásodat... Smile Igen, te voltál. De nem haragszok. Én meg tudom, hogy haragudnom illene, de nem gondolom így. Igazából örülök neki Smile Ö... talán néztem tükörbe. Dobjam ki? bőgnagyon Akkor nem lesz máskor mit felvennem buliba bőgnagyon
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:01

Cukormókus
Oké, itthon úgyis nyugodtabban tudunk beszélni. Ígérem viselkedni fogok és nem nyúlok alkoholhoz sem. Smile  Mondtam, hogy kiszámíthatatlan vagyok részegen. Igen, örülsz? Akkor elmondhatom magamról, hogy én voltam a legszebb tévedésed? Dobd ki! Túl csábító darab az, veszek neked helyette valami krumplis zsák szerűt. Abban talán, nem leszel csinos..
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:08




Ax <3
Smile Bár a te házad, azt csinálsz ott amit csak akarsz... Rolling Eyes Igen te vagy a legszebb tévedésem <3 Krumplis zsák szerűt? :O Hogy ne legyen csinos benne? bőgnagyon Akkor neked se szabad szexin kinézned bőgnagyon És inkább megyek zárdába és leszek apáca minthogy valami ronda ruhába öltözztess bőgnagyon
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:17

Cukormókus
Az én házam a te várad! Smile  Szép kis emlékek lesznek ezek! Majd elmesélem Eden gyerekeinek, ha megvénülök! Ne sírj, nem lehetsz csinos, mert azzal veszélyezteted az ésszerű gondolkodásom. Meg egyébként minden férfiét! Egy két lábon járó fegyver vagy! Smile  Én nem is szoktam úgy kinézni! Mindig ügyelek arra, hogy unalmas benyomást keltsek!  Te nem lehetsz apáca, ahhoz túl szenvedélyes vagy! Jó lesz az a zsákruha...
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:25




Ax <3
Smile Más gyerekeinek akarod elmesélni? :O miért nem majd a tieidnek? :O Engem nem érdekel, hogy mit gondolnak más férfiak. Engem csak a te véleményed érdekel. És te most olyan gonosz vagy velem mikor tegnap olyan jó voltál hozzám! bőgnagyon NEM KELL ZSÁKRUHA!
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:30

Cukormókus
Mert már 35 vagyok cukormókus. Nem igazán leszek fiatalabb és nem állok épp úgy, mint aki menten családot alapít. Látod milyen vagy? Észre sem veszed, hogy flörtölsz velem! Exekkel szemben, ez kínzás!  Na jó, nézhetünk egy kevésbé zsákszerűt, amennyiben nem lesz annyira vadító mint a tegnapi!
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:41




Ax <3
Tudom, hogy 35 vagy. De ha most egyedül vagy attól még lehet majd gyereked... Tényleg észre se veszem >.< Ez valahogy annyira természetes veled... Rolling Eyes Igen, exek vagyunk, most megyek is a sarokba állni bűntiként... Sad Jó, ebben talán kiegyezhetünk így... Várj, már vásárolni is el fogsz kísérni ezek szerint? Khm... Mr. Exekkel szemben ez kínzás! Rolling Eyes
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:52

Cukormókus
Tényleg? Nyugdíjas koromba már nem szeretnék..  Rolling Eyes  Veled is az Cukormókus, úgyhogy mehetek a másik sarokba! Miért, nem szeretnél velem vásárolni? Kínzás is, de lehet hogy én épp mazochista vagyok! Very Happy
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-06, 23:58




Ax <3
Aj, a gyerek dolgot nem nyugdíjas korodra értettem... >.< Jó, menjünk együtt a sarokba! Smile De szeretnék, csak ha megint kínzásnak fogod találni vagy netán elszabadulnának ott megint az érzelmek.... Rolling Eyes Igen, határozottan az vagy! Laughing
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 00:12

Cukormókus
Pedig már az sincs olyan messze! Pár év és máris nyugdíjas leszek! Very Happy Már megyek is a fránya sarokba. Hát, egy ruha boltban remélem nem fogok kikezdeni veled és talán, leteperni sem foglak.  Kínzásnak fogom találni, de az mellékes. Szóval nyugodtan jöhetsz velem vásárolni. És még azt hittem szadista hajlamaim vannak...
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 00:18




Ax <3
De még akkor is van pár éved Smile Jó, gyere piros Kínzásnak? Ax nekünk tényleg beszélnünk kell... Smile Jó, megyek oda is. Nyugi, szerintem olyan hajlamaid is vannak... Rolling Eyes
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 00:28

Cukormókus
Még jó, hogy van pár! Nem akarok már most koporsókat válogatni! Smile Igen, határozottan muszáj lesz beszélnünk! Tudtam, hogy nem bírsz majd ellenállni a vásárlás gondolatának! Akkor a pszichológusok semmit sem segítettek rajtam... Már öltözök, 20 perc múlva ott vagyok érted!
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 00:36




Ax <3
Ne is merd már most tervezni a halálodat! Very Happy Igen, muszáj lesz. Aha, mert ruhát vásárolni jó... Very Happy Nyugi, Ax, te így vagy jól ahogy vagy ^^ Oké, addig befejezem a kajálást és én is felöltözök Very Happy
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 00:43

Cukormókus
Nem tervezem, de sose lehet tudni! Mi is lehetne jobb egy pár órányi vásárlásnál? Azért lásd a szavak közti iróniát! Ezt a kijelentésed több oldalról is megtámadhatnám, de majd egy másik alkalommal! Jó étvágyat, és jól gondold meg miben jössz!
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 00:49




Ax <3
Akkor se a közeljövőben, kérlek! Mi is lehetne jobb vásárlásnál, ami szintén pár órás... Rolling Eyes Látom én az iróniát, nyugi. Ok, majd másik alkalomkor. Köszi és úgy lesz! ^^
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 00:56

Cukormókus
Jól van, igyekszem! Smile  Normális exek nem szoktak a másikért aggódni, csak, hogy tudd!  Erre pedig nem adnék választ, mert azt hiszem, nem vagyok olyan helyzetben, hogy ötleteket adjak! Főleg a tegnap éjszaka után! Egyébként, most indulok. Még beugrok a kávézóba. Vigyek neked valamit?
♥️ & ♥️
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 01:01




Ax <3
Smile Ezt az ex dolgot majd személyesen megvitatjuk. Egy kávét kérek, tudod, ahogy szeretem: tejjel + 2 kanál cukorral. Előre is köszi ^^
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 01:04

Cukormókus
Ajaj! Mondtam már, hogy mennyire utálom, ha egy nő azt mondja, hogy beszélnünk kell? Az ilyennek sosincs jó vége! Még jól emlékszem rá hogy iszod a kávét. 10 perc és nálad vagyok!
Vissza az elejére Go down
Kim Chae Rin
Kim Chae Rin
Playby :
Kim Hyun Ah
Tartózkodási hely :
Honolulu
Csoport :
Bűnöző
Hozzászólások száma :
170
Join date :
2015. Jun. 23.
Age :
27


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 01:12




Ax <3
Asszem mondtad már... De ennek a beszélgetésnek nem kell majd rosszul végződnie *-* Ok, csak gondoltam emlékeztetőként leírom. Rendben, várlak már! piros Smile
♥️ & ♥️


Vissza az elejére Go down
Axel Singleton
Axel Singleton
Playby :
Ian Somerhalder
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
My job is my life
Csoport :
Civil
Hozzászólások száma :
207
Join date :
2015. Jun. 21.
Age :
44


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty2015-07-07, 01:15

Cukormókus
Hát, remélem is, hogy te nem fogsz majd vázát vágni a fejemhez, mint ahogy az utolsó "beszélnünk kell" nő az életemben! Egyébként, mi lenne, ha felemelnéd a popsid, és beengednél? Tele a kezem a kávéval és a telefonnal!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axel & Rin - Just texting a little +16   Axel & Rin - Just texting a little +16 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Axel & Rin - Just texting a little +16

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Devon & Thea - Midnight texting
» Rin & Axel
» Axel & Rin
» Axel & Ursula /jótékonysági bál/
» Rin & Axel... meglepetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Lezárt Privát játékok-