State of Hawaii


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Statisztika
Lányok: 70
Fiúk: 47

Civilek: 33
Turisták: 13
Sportolók: 6
Bűnözők: 12
Diákok: 16
Egészségügyiek: 7
Rendőrök: 10
Hírességek: 18

Facebook csoport
Top posters
Orion Maddox-Gordon
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Marcus Treadaway
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Daniel Treadaway
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Maya Lindsey
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Austin Turner
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Odette Mackoy
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Axel Singleton
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Hero Lewin
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Dorian Calabrese
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Kim Chae Rin
Abraham MacIntyre Vote_lcapAbraham MacIntyre Voting_barAbraham MacIntyre Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) 2015-06-30, 15:07-kor volt itt.
Credits
© A kinézetet Lucifernek köszönjük. Ki van itt részben és a fejlécen található scriptekért pedig hálásak vagyunk a Specto Design-nak. Az oldal tetején található táblázatot, kösöznjük egyik tagunknak, Sybille-nek. A leírások mind a Staff tulajdona, a képeket mi is kutattuk, a Google, Weheartit, Tumblr segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna keresd a Staff-ot. Jó szórakozást mindenkinek!

Megosztás
 

 Abraham MacIntyre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Abraham MacIntyre
Abraham MacIntyre
Playby :
Kit Harington
Tartózkodási hely :
Honolulu
Job/hobbies :
teacher
Csoport :
civil
Hozzászólások száma :
111
Join date :
2015. Jun. 14.
Age :
37


Abraham MacIntyre Empty
TémanyitásTárgy: Abraham MacIntyre   Abraham MacIntyre Empty2015-06-14, 19:16

Abraham Christopher MacIntyre

Név
Abraham Christopher MacIntyre

Szül. hely, idő
Honolulu, 1986. 12. 04.

Kor
28

Csoport
civil

Avatar
Kit Harington

Tulajdonságok

"Abe tipikusan a fasza tanárok közé tartozik. Nem nyomatja ezt az 'Én a vagyok a tanár, ti meg a kis nyikhajok' dolgot, tök jó fej és nem húz meg senkit azért, mert nem szimpi a képe. Én kifejezetten kedvelem."
Jason M. (21) filozófia szakos hallgató
"Komolyan mondom, hogy kaptam már kölcsön tőle pénzt!"
Mark K. (29) leszokó félben lévő drog fogyasztó
"(...) Mr. MacIntyre vállát egy golyóval lőtte át a gyanúsított, aki nem más, mint a sértett menyasszonya. A hölgyet előállítottuk, a tárgyalásig előzetes letartóztatásban marad, óvadék letételének helye nincs, tekintve, hogy fennáll a szökés veszélye. (...)"
Johanson főhadnagy (37), 2013.
"A cuki göndör fürtösre gondolsz? Minden reggel kint van a parton, szörfözni azt nagyon tud. Tudod... nem bánnám, ha elvinne vacsizni vagy valami... Na jó, a vacsiról lemondok, egyből mehetnénk az ágyába..."
Carol L. (24) a parton napozó, nyaralók egyike
"Sosem hittem volna, hogy belőle pont tanár lesz majd. Zűrös család, problémás volt, amikor ide járt. Arról nem is beszélve, hogy a jómadár, akivel barátkozott, mintha csak a pepitája lenne. Folyton valami zűrt kavartak annak idején."
Mrs. Watson (54) filozófia szakos tanár a helsinkii Brändö középiskolában
"Néhányszor randiztunk, de nekem túlságosan is idealista egy alkat. Mármint... kicsit fura egy srác amúgy. Kedves meg minden, de róla alig tudtam meg valamit, nem nagyon szeret magáról beszélni, viszont filozófiát tanít és azzal kapcsolatban meg mindent tudok már tőle, azt is, amit nem akartam. Szerintem tuti munkamániás vagy mi."
Grace D. (27) alkalmi randipartner
"Jaj, hát a tanár úr az nagy arc! Nem nagyon tanultam a vizsgára, mert hát érted, az előző esti buli nagyon ott volt, meg amúgy is, Chin végre elhívott, szóval nem hagyhattam ki, csak így kimaradt az, hogy Platónról bármit is tudjak, ezért mini szoknyát vettem a vizsgára, meg dekoltált blúzt, hogy arra csak meg kapom az elégséges jegyet vagy valami. De igazából nem jött be a dolog, mert addig kérdezgetett, amíg nem mondtam pár dolgot. Volt szó valami barlang hasonlatról, ami nem tudom, hogy jött és hová, de elég sokat eldumáltunk és a végén meglett a jegyem és nem buktatott meg..."
Kono H. (19) egyetemi hallgató

Nem vagyok az a fajta, aki most lépett le a falvédőről, de tény, hogy nagy az emberekbe vetett hitem. Akiket megkedvelek, azokról elég nehezen mondok le vagy egyáltalán nem és nem nagyon izgat, ha emiatt bajba kerülök. A törvény és a morális erkölcseim nem mindig fedik egymást, így megesik, hogy a kettő ütközik valahol. Ennek ellenére nem keresem én a bajt, mi több, próbálom elkerülni, mondjuk úgy, hogy inkább az talál meg engem...
A hajam göndörödik és hagyom, hogy hosszabbra nőjön, én így kedvelem. A szemeim sötétbarnák, olyanok, amilyenek. A képemen mindig van némi borosta, igazság szerint, szeretek pofaszőrzetet viselni. Tudom, hogy az ábrázatom gyakran elég fancsali, de ez nem a világnak szól, azért nagy átlagban nincs világfájdalmam, egyszerűen csak ilyen a fejszerkezetem és kész.
Dohányzom, erről nincs mit mondani, szóval gyakran látni égő nikotinszállal a számban.
Az alkatom mondhatjuk, hogy kidolgozott, a szörfözés elég jól karban tart és elég nagy hódolója vagyok ennek a sportnak.
Történet

A telefon ott a kezemben, a vállamat meg épp most férceli össze egy kissé mogorva tekintetű rezidens. A marcona zsaruk odakint várakoznak, hogy felvegyék a vallomásomat, nekem meg annyi kedvem van hozzá, hogy keresztül úszni a Balti Tengert a tomboló tél legközepén. (A félreértések elkerülése végett, a jégkockára fagyó golyóim gondolata nem olyasmi, ami random élvezetet jelentene, szóval, ha lehet, akkor kihagynám eme élményt az életemből.)
Már kb. hatszor járt az ujjam Iason neve felett az érintőképernyőn, de mégis, hogy a fenébe kellene neki elmondanom, hogy a nővére, akit nem mellesleg egy napja még feleségül akartam venni, kilyuggatta a vállamat, mert annyira be volt állva a drogoktól.
Tudom, én vagyok a baromarc, mert minek kezdek olyan nővel, aki a kokainnal szorosabb kapcsolatot ápol, mint a sminkkészletével, de istenemre mondom, komolyan azt hittem, hogy képes leszek leszedni őt azokról a szarokról. Hogy miattam vagy amiatt, ami kettőnk között van... pardon volt, szóval annak okán esetleg meggondolja magát és úgy dönt, hogy abbahagyja egy életre. Mi több, új életet kezdhetünk és minden szép és jó lehet. Mind naiv-földön egy szép mesében.
Nem is tudom, annyira hinni akartam ebben, hogy baromira nem tűnt fel, a legkisebb hajlandósága sincs a leszokásra. Sokkal inkább az forgott a fejében, hogy honnan szerezze meg a zsét a következő adagra és azt hiszem nagyjából csak idáig jutott a jövő tervezgetését illetően nagyjából mindig.
Az öccse pedig a legjobb haverom, már hosszú évek óta és most fel kéne hívnom és el kellene mondanom neki, hogy fel fogom adni a nővérét a zsaruknak, mert ami sok, az sok. Nem tehetek róla, és bár a legszívesebben eltussolnám a dolgot úgy, ahogy van, a lőtt sebeket a kórház kötelező jelleggel jelenti be a rendőrségnek. Azt meg mégsem hazudhatom, hogy spontán vállba lőttem magam, mert miért is ne?!
- Ennyi, készen lennénk. Bekötözöm, víz ne érje a sebet hat hétig, utána pedig vár magára némi fizikoterápia, hogy a váll mozgásának 100%át visszanyerje. Felírok némi antibiotikumot és fájdalomcsillapítót. - darálja le a doki, én meg egy néma kussal egybekötött fejbólintással jelzem, hogy oké. Mielőtt azonban még kimenne, hogy átadja a helyét az odakint toporgó zsaruknak, megkérem, hogy adjon még nekem egy percet, amíg elintézek egy magán jellegű hívást. Most rajta a sor, hogy bólintson, aztán kimegy.
Nagy nehezen ráveszem magam, hogy felhívjam a haveromat.
- Szeva, mit csinálsz?! Figyelj, beszélnünk kéne, ráadásul elég sürgős lenne... Bent vagyok a kórházban, meglőtt. Aha. Nem. Túl élem. Itt vannak a zsaruk. Aham. Oké. Majd beszélünk. - nyomom ki a hívást. Nem először fordul elő, hogy róla esik szó közöttünk, noha nem volt soha szokásom olyasmit elmondani, amiben a kedvesem bizalmát élveztem. De van, amikor a dolgok egyszerűen kezelhetetlenné válnak...

Már két éve annak, hogy hazajöttem és tanítani kezdtem a helyi egyetemen. Új életet kezdtem és próbálom kiverni Őt a fejemből. Kívánom, hogy észhez térjen és leálljon az anyaggal. Iasontól még a mai napig rá szoktam néha érdeklődni, de igyekszem úgy, hogy azért ne tűnjön nagyon direktnek az egész. Már nem szeretem és sosem jutna eszembe felmelegíteni a kettőnk kapcsolatát, de azért rosszat nem kívánok neki. A vállamon még mindig ott a forradás, hála az égnek a karomat tökéletesen tudom használni.
A húgommal is kezd a viszonyunk jól alakulni. Még elég kicsi volt, amikor apámhoz költöztem, szóval nem csoda, hogy alig emlékezett rám. És ami a hab a tortán, Alistair is itt él, szóval mondhatni teljes a családi idill. Ráadásul Iason is ide jött, mondtam neki, hogy nálam nyugodtan meghúzhatja magát, aki rendeződnek a dolgai. Nem fordítok neki hátat, az baromi nem én lennék. Akkor sem, ha éppenséggel a törvény elől menekül, nekem meg mit az isten, pont a bátyám dolgozik a zsaruknál... hát senki élete sem tökéletes, nyilván az enyém sem...
Vissza az elejére Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
 

Abraham MacIntyre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kaarina & Abraham
» Alistair MacIntyre
» MacIntyre Brothers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
State of Hawaii :: Törölt/Jegelt karakterlapok :: Civilek-